PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمام سوالات, مشكلات و بحث هاي انواع مختلف گوشيهاي سوني اريكسون در اينجا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19

aminkohan
08-09-2008, 18:45
ببینین من امروز خیلی مزاحمتون شدم این کدی که برای دسترسی به سرویس منو در هنگام خرید گگوشی برای تست می زنی که گوشیرو تست می کنی روی گوشی من جواب نمی ده ببخشین نمی دونم چرا اولش باید جوی استیکو به راست بدی که در گوشی پیغامی مبنی بر درست کردن شورت کات می ده

tohidkh
08-09-2008, 18:59
ببینین من امروز خیلی مزاحمتون شدم این کدی که برای دسترسی به سرویس منو در هنگام خرید گگوشی برای تست می زنی که گوشیرو تست می کنی روی گوشی من جواب نمی ده ببخشین نمی دونم چرا اولش باید جوی استیکو به راست بدی که در گوشی پیغامی مبنی بر درست کردن شورت کات می ده

خواهش میکنم. این چه حرفیه؟ :46: :10:
شما با اونها کاریت نباشه. هرچی پیغام میده بذارید بده :31:
فقط این کار رو بکنید.
راست * چپ چپ * چپ *
در ضمن این رو بگم که این کار رو باید سریع انجام بدید و بین حرکات فاصله نندازید
اگه هم قبول نکرد، خوب شارتکات ایجاد کنید. :27: (ولی قبول میکنه)
موفق باشید

Hadi King
08-09-2008, 19:29
ممنون دوست عزیز . اگه میشه یکم بیشتر توضیح بدین چون من اصلا دربارهی هک و پچ گوشی نمیدونم و یعنی نمیدونم چطوری باید این کارا رو انجام بدم ، مرسی
:46:
شمـــا اين تايپك رو بخونيد كاملــــ :46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام.
آقا من موبايلم بعد از اين كه مموريم رو با دوستم عوض كردم يه مشكلي برام پيش اومده.
اين كه ديگه Game - Application رو باز نمي كنه! و تو قسمت Other براي Install بازي ها مي زنه Operation Failed .
حالا من مي خواستم بهم كمك كنيد و بگيد كه بايد چي كار كنم اگه ميشه راهنمايي كنيد كه خودم گوشي رو درست كنم.
مدل گوشي : W810 هست!
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif
دوست من شما بايد گوشيتون رو فلش كنيد تا درســــت بشـــه
برا فلش هم پست اول رو بخون به گوشي شما هم هســـت :46:

موفق باشيد!:40:

aminkohan
09-09-2008, 07:41
با سلام باورت میشه این کد اصلا روی گوشی من کا رنمی کنه می گم شاید تقلبیه اخه ماله همه سونی اریکسونهاست ولی من از چپ سریعم دادم ستاره /چپ/ستاره/چپ/چپ/ستاره/راست هر کاری کردم نشد ولش کن شانسه ماست

ali_pari
09-09-2008, 23:10
سلام یه کا 810 دارم که چند وقت آنتن نمیده .زمین خورده بود اما تا دو هفته سالم بود حالا هم بعضی وقت ها آنتن میده .به تعمیر کار نشون دادم یکی گفت شاید برا ی bf باشه و بخاهیم تعمیر کنیم ممکنه خاموش بشه یعنی بورد بسوزه حالا نمی دونم چی کار کنم لطفا اگه کسی می تونه راهنمایی کنه

Mostafa E
10-09-2008, 09:39
سلام من ابتدا ماين رو دانلود کر د م ولي اف اس يادم رفت ماين ر و تو قسمت فايلز اد کردم گوشيم به کا810 تبديل شد ولي ديگه نميشه توش درايو صدا و پچ ريخت من هم با باکس وهم بدون باکس فلشش کردم ولي درست نشد لطفا ر اهنمايي کنيد
اگه میشه فایل ریست فریمو ر R8ba024 رو بذارید

ali_pari
10-09-2008, 13:43
کسی نیست جواب بده

fingulii
10-09-2008, 18:12
R8BE001
r8ba024

من فریمورم اینه R6BC002 میخوام تبدیلش کنم به یکی از اون دوتا بالایی!! چطوری اینکارو کنم؟ چه دردسرهایی داره؟ W580 دارم
راستی لیب رو چطوری نصب کنم رو گوشیم؟؟ این الف ها چطوری نصب میشن؟

tohidkh
10-09-2008, 18:16
R8BE001
r8ba024

من فریمورم اینه R6BC002 میخوام تبدیلش کنم به یکی از اون دوتا بالایی!! چطوری اینکارو کنم؟ چه دردسرهایی داره؟ W580 دارم
راستی لیب رو چطوری نصب کنم رو گوشیم؟؟ این الف ها چطوری نصب میشن؟

سلام
دوست عزیز، شما باید اول CID گوشی تون رو بدونید. همچنین رنگش رو که Red هست یا Brown .
سپس با توجه به CID و رنگ، هر فریموری رو که میخواهید میتونید دانلود کنید. دردسری هم نداره. فقط ممکنه منوها عوض بشه.
در مورد لیب و الف هم به اینجا مراجعه کنید. همه چیز به خوبی توضیح داده شده.
جدید ترین لیب های گوشی ها اخرین اپدیت 06/09/2008

tohidkh
10-09-2008, 18:25
سلام یه کا 810 دارم که چند وقت آنتن نمیده .زمین خورده بود اما تا دو هفته سالم بود حالا هم بعضی وقت ها آنتن میده .به تعمیر کار نشون دادم یکی گفت شاید برا ی bf باشه و بخاهیم تعمیر کنیم ممکنه خاموش بشه یعنی بورد بسوزه حالا نمی دونم چی کار کنم لطفا اگه کسی می تونه راهنمایی کنه

کسی نیست جواب بده

سلام.
بله همونطور که بهتون گفتند، این امکان وجود داره که بورد گوشی بسوزه. ولی این احتمال کم هست (تقریبا 20 درصد) البته اگه تعمیرکارتون ماهر باشه فکر نمیکنم بسوزه و معمولا هم نمیسوزه.
ولی اون تعمیرکار خواسته اول بهتون بگه که مطلع بشید.
در ضمن اگه بعد از اون تعمیر سخت افزاری، یه فلش بزنید به گوشیتون، ضرر نمیکنید.
موفق باشید :11:

fingulii
10-09-2008, 21:55
آقای tohidkh

دمت گرم تو که اینقدر با مرامی من CID 52 هستم
با رنگ RED

دمت گرم بگو چطوری فریمورم رو تغییر بدم؟ چطوری اون الف و لیب رو بریزم رو گوشی؟ دمت گرم یه توضیحاتی به من بده اونا رو خوندم نفهمیدم؟ خدا اجرت بده ماه رمضونی:11::11::11::10:

tohidkh
11-09-2008, 00:11
آقای tohidkh

دمت گرم تو که اینقدر با مرامی من CID 52 هستم
با رنگ RED

دمت گرم بگو چطوری فریمورم رو تغییر بدم؟ چطوری اون الف و لیب رو بریزم رو گوشی؟ دمت گرم یه توضیحاتی به من بده اونا رو خوندم نفهمیدم؟ خدا اجرت بده ماه رمضونی:11::11::11::10:
خواهش میکنم. نظر لطفتونه. :11:
برای فریمور، به صفحه زیر برید و یه FS و Main دانلود کنید. (بهتره برای FS از EUROPE و برای Main از ORANGE استفاده کنید. البته Main تون مهم نیست که چی باشه. هر چیزی به جز چینی (China)) فقط این رو هم بگم که برای دانلود باید در این سایت عضو بشید. عضویتش هم خیلی خیلی آسونه. (ببخشید دیگه . . . خیلی گشتم، در جای دیگه ای پیدا نکردم.) (اگه اینترنتم محدودیت نداشت، خودم یه جای دیگه آپ میکردمشون.)
برای R8BA024_RED52

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو برای R8BE001_RED52

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم فایل کاستومایز برای زبان فارسی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید توصیه ای برای همه (مخصوصا افرادی که برای اولین بار میخواهند گوشی رو فلش کنند):
قبل از فلش کردن گوشیتون، عواقب ناشی از مشکلات فلش کردن رو در نظر بگیرید. :46:

لیب و الف هم بمونه برای فردا. (البته اگه بتونم مناسبش رو برای گوشی شما پیدا کنم پست میدم؛ وگرنه . . .) الان دیر وقته :46:
موفق باشید :11::11::11:

fingulii
11-09-2008, 11:15
خواهش میکنم. نظر لطفتونه. :11:
برای فریمور، به صفحه زیر برید و یه FS و Main دانلود کنید. (بهتره برای FS از EUROPE و برای Main از ORANGE استفاده کنید. البته Main تون مهم نیست که چی باشه. هر چیزی به جز چینی (China)) فقط این رو هم بگم که برای دانلود باید در این سایت عضو بشید. عضویتش هم خیلی خیلی آسونه. (ببخشید دیگه . . . خیلی گشتم، در جای دیگه ای پیدا نکردم.) (اگه اینترنتم محدودیت نداشت، خودم یه جای دیگه آپ میکردمشون.)
برای R8BA024_RED52

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم فایل کاستومایز برای زبان فارسی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید توصیه ای برای همه (مخصوصا افرادی که برای اولین بار میخواهند گوشی رو فلش کنند):
قبل از فلش کردن گوشیتون، عواقب ناشی از مشکلات فلش کردن رو در نظر بگیرید. :46:

لیب و الف هم بمونه برای فردا. (البته اگه بتونم مناسبش رو برای گوشی شما پیدا کنم پست میدم؛ وگرنه . . .) الان دیر وقته :46:
موفق باشید :11::11::11:

قبل از اینکه اون الف و لیب رو بگی :
بابا دمت گرم حالا دانلود کردم چطوری با ستول بریزم رو گوشیم :31: ؟؟؟؟

m2stech
11-09-2008, 11:29
سر دو راهی گیر کردم...لطفا راهنمایی کنین که w880i بگیرم یا w910i ؟ قیمتشونم یکیه!

tohidkh
11-09-2008, 11:31
قبل از اینکه اون الف و لیب رو بگی :
بابا دمت گرم حالا دانلود کردم چطوری با ستول بریزم رو گوشیم :31: ؟؟؟؟

ای بابا! گرفتی ما رو هاااااا. :18:
به اینجا مراجعه کنید.

حتما این PDF رو هم بخون (آموزش کامل کار با سیتول):

tohidkh
11-09-2008, 11:44
سر دو راهی گیر کردم...لطفا راهنمایی کنین که w880i بگیرم یا w910i ؟ قیمتشونم یکیه!

دوست عزیز، انتخاب آخر با شماست و بستگی به سلیقه شما داره.
این دو تا گوشی، چند تا فرق جزئی باهم دارند. و اینطوری نیست که بگیم فلان چیز، در یکی نیست ولی در دیگری هست.
مثلا: صدای W910 "پلی فونیک 72 کاناله" هست. در عوض، W880 ، دوربین دوم برای مکالمه تصویری داره. و . . .
شما ببینید که از کدوم خوشتون میاد و براتون دلچسب تر هست، اون رو بخرید. :27:
شما میتونید مقایسه بین این دو گوشی رو اینجا ببینید:

m2stech
11-09-2008, 12:33
دوست عزیز، انتخاب آخر با شماست و بستگی به سلیقه شما داره.
این دو تا گوشی، چند تا فرق جزئی باهم دارند. و اینطوری نیست که بگیم فلان چیز، در یکی نیست ولی در دیگری هست.
مثلا: صدای W910 "پلی فونیک 72 کاناله" هست. در عوض، W880 ، دوربین دوم برای مکالمه تصویری داره. و . . .
شما ببینید که از کدوم خوشتون میاد و براتون دلچسب تر هست، اون رو بخرید. :27:
شما میتونید مقایسه بین این دو گوشی رو اینجا ببینید:

ولی این سایتش که سوتی داده...:31:این دو تا مدل هر دوشون دوربین دوم برای 3G دارن ...!

aminkohan
11-09-2008, 16:27
با تشکر می خام بدونم که گوشیهاس سونی اریکسون هم ویروسی میشن یانه و موقعی که کد تست رو برای تست گوشی موفع خرید می دیم برای خارج شدن از این خالت دوباره باید کد خاصی بدیم به گوشی و یا نه هومن دکذمه بک رو بزنیمو و خارج شیم با تشکر

sid
11-09-2008, 16:47
سلام
من s700 دارم
من تازه يك دسته دومش رو خريدم ولي نتونستم توش چيزي نصب كنم و فقط تم ها نصب ميشن
من با بلوتوث به گوشيم وصل ميشم و فايها رو از سيستمم ميريزم توي پوشه other از مموري داخلي گوشيم
ولي گوشيم اونها رو نميشناسه و شكل يه لوزي ابي رنگ نشون ميده
اين مشكل رو هم با نرم افزار و هم بازيها دارم
احتمال وجود داره كه ويروسي باشه?

tohidkh
11-09-2008, 16:50
با تشکر می خام بدونم که گوشیهاس سونی اریکسون هم ویروسی میشن یانه و موقعی که کد تست رو برای تست گوشی موفع خرید می دیم برای خارج شدن از این خالت دوباره باید کد خاصی بدیم به گوشی و یا نه هومن دکذمه بک رو بزنیمو و خارج شیم با تشکر

سلام.
دوست عزیز، ویروسی شدن گوشیهای سونی اریکسون (و در گل گوشیهای جاوا) مثل سیمبین نیست. یعنی ویروسی که به گوشی جاوا می افته، این قابلیت رو نداره که به نرم افزار یا سخت افزار گوشی ضربه بزنه. فقط اسمش ویروس هست و با آنتی ویروس کامپیوتر هم قابل شناسایی میباشد.
در مورد سوال دومتون هم باید بگم که : بله. زدن دکمه Back کافیه.

aminkohan
11-09-2008, 22:52
دمت گرم من اون روز راجع به باتری گوشیم گفتم که وقتی خریدم تو حالت روشن 5/6 ساعتی زدم به شارژ و از صبحش دیدم که گوشی خیلی شارژ کم می کنه که فرمودن باتریتو خراب کردی و باید تو خاموشی 12 ساعت به شارژ می زدی حالا که گذشته بماند که گوشی من سریع شارژش تموم میشه یک مشکل دیگه اینه که وقتی به شارژ می زنم خیلی گرم میشه میگم این داغ شدن بیش از حد طبیعیه و اگه نیست میتونه این گرم شدن به گوشی صدمه بزنه ئروئ

tohidkh
11-09-2008, 23:25
دمت گرم من اون روز راجع به باتری گوشیم گفتم که وقتی خریدم تو حالت روشن 5/6 ساعتی زدم به شارژ و از صبحش دیدم که گوشی خیلی شارژ کم می کنه که فرمودن باتریتو خراب کردی و باید تو خاموشی 12 ساعت به شارژ می زدی حالا که گذشته بماند که گوشی من سریع شارژش تموم میشه یک مشکل دیگه اینه که وقتی به شارژ می زنم خیلی گرم میشه میگم این داغ شدن بیش از حد طبیعیه و اگه نیست میتونه این گرم شدن به گوشی صدمه بزنه ئروئ

دوست عزیزم، این مشکل شما فقط و فقط، میتونه دو تا عامل داشته باشه.
1- باتری تون خرابه.
2- گوشیتون مشکل برق داره (برق رو می دزده)
خراب بودن باتری به نو یا کهنه بودن اون ربطی نداره. شما میتونید با امانت گرفتن یه باتری از یکی از دوستانتون این مورد رو امتحان کنید.
اگه دیدید که با یک باتری دیگه، باز هم این مشکل برطرف نشد، باید گوشی رو ببرید پیش یک تعمیر کار ماهر. معمولا اگه یک گوشی سونی اریکسون، برق بدزده، تقریبا هزینه تعمیرش میشه 7 تومن (حداقل 7 تومن).
ویرایش: یک مورد در مورد باتری هم یادآور بشم. هیچ وقت باتری رو نذارید بیش از اندازه در شارژ بمونه. یک باتری سالم سونی اریکسون حداکثر در عرض 2 ساعت به طور کامل شارژ میشه.
یک شرکتی به نام 3G Power اقدام به تولید باتری های سونی اریکسون کرده. لازم به ذکر هست که این باتری ها، حتی بهتر از باتری های آکبندی هستند که توسط خود سونی اریکسون تولید میشه.
در این باتری ها یک سیستمی پیاده کردند و اون هم اینه که هنگامی که شارژ باتری کامل میشه، گوشی یک پیغام میده: "شارژ کردن را متوقف کنید" . اینطوری به گوشی و باتری هم آسیبی نمیرسه.

fingulii
12-09-2008, 09:13
ای بابا! گرفتی ما رو هاااااا. :18:
به اینجا مراجعه کنید.

حتما این PDF رو هم بخون (آموزش کامل کار با سیتول):

اینا که دانلود نمیشن؟؟؟ میگه

Hello. Lamentablely you can not download files because your account doesn't have enough privileges

tohidkh
12-09-2008, 10:49
اینا که دانلود نمیشن؟؟؟ میگه

Hello. Lamentablely you can not download files because your account doesn't have enough privileges

با اینکه لینک قبلی سالم بود، یه جای دیگه آپ کردم:

محمد نامدار
12-09-2008, 12:05
سلام من یک گوشی k800 دارم که بعد از افزایش صدای گوشی
هنگام تماس گرفتن یا وقتی کسی به من زنگ می زنه یک پیام میده
(رمز نگاری توسط شبکه انجام نمی گیرد انتقال مطمئن نیست)
توی کل گوشی تنظیمات را ریست یا لغو کردم ولی بازهم این مشکل حل نشد البته در جواب دادن یا تماس گرفتن مشکلی ندارد
ولی این پیام میاید
مشکل از چیست
مر300000000000000000000000000000000000

aminkohan
12-09-2008, 19:49
اقا ممنون من حالا اگه باتری دیگه بزارم و گوشی داغ شه گوشیه من برق می دزده باید ببرم تعمیرگاه

tohidkh
12-09-2008, 20:30
سلام من یک گوشی k800 دارم که بعد از افزایش صدای گوشی
هنگام تماس گرفتن یا وقتی کسی به من زنگ می زنه یک پیام میده
(رمز نگاری توسط شبکه انجام نمی گیرد انتقال مطمئن نیست)
توی کل گوشی تنظیمات را ریست یا لغو کردم ولی بازهم این مشکل حل نشد البته در جواب دادن یا تماس گرفتن مشکلی ندارد
ولی این پیام میاید
مشکل از چیست
مر300000000000000000000000000000000000
دوست عزیز، من نمیدونم این مشکل شما از چی ناشی شده، ولی فکر میکنم، با یه بار فلش کردن، مشکلتون حل بشه.
ویرایش: منظورتون از "بعد از افزایش صدا" افزایش از طریق آکوستیک بود دیگه . . . ؟؟؟
اگه بله، بهتره قبل از فلش کردن، یه بار آکوستیک اورجینال گوشی رو روش بریزید.

اقا ممنون من حالا اگه باتری دیگه بزارم و گوشی داغ شه گوشیه من برق می دزده باید ببرم تعمیرگاه
بله! دقیقا.

vahidsport
13-09-2008, 00:36
سلام به بزرگان
می خواستم بدونم که K530 به W660 تبدیل میشه یا نه اگه میشه مشکلاتش چیه
ممنون

tohidkh
13-09-2008, 00:54
سلام به بزرگان
می خواستم بدونم که K530 به W660 تبدیل میشه یا نه اگه میشه مشکلاتش چیه
ممنون

سلام دوست عزیز.
بله تبدیل میشه. این کار، بارها و بارها انجام شده و 100 درصد، جواب داده.
در مورد مشکلاتش، فکر نکنم مشکل خاصی داشته باشه. (البته اونهایی که گوشی K550 دارند و پس از تبدیل به W660 به مدت طولانی ازش استفاده کردند، بهتر از من میتونن جواب بدن)
من خودم از کاربرانش شنیدم که بهتر هم میشه، چون با تبدیل به W660 ، بسیاری از باگ های نرم افزاری K550 رفع میشه.

aminkohan
13-09-2008, 08:38
[quote=tohidkh;2939772]دوست عزیزم، این مشکل شما فقط و فقط، میتونه دو تا عامل داشته باشه.
1- باتری تون خرابه.
2- گوشیتون مشکل برق داره (برق رو می دزده)
خراب بودن باتری به نو یا کهنه بودن اون ربطی نداره. شما میتونید با امانت گرفتن یه باتری از یکی از دوستانتون این مورد رو امتحان کنید.
اگه دیدید که با یک باتری دیگه، باز هم این مشکل برطرف نشد، باید گوشی رو ببرید پیش یک تعمیر کار ماهر. معمولا اگه یک گوشی سونی اریکسون، برق بدزده، تقریبا هزینه تعمیرش میشه 7 تومن (حداقل 7 تومن).
ویرایش: یک مورد در مورد باتری هم یادآور بشم. هیچ وقت باتری رو نذارید بیش از اندازه در شارژ بمونه. یک باتری سالم سونی اریکسون حداکثر در عرض 2 ساعت به طور کامل شارژ میشه.
یک شرکتی به نام 3G Power اقدام به تولید باتری های سونی اریکسون کرده. لازم به ذکر هست که این باتری ها، حتی بهتر از باتری های آکبندی هستند که توسط خود سونی اریکسون تولید میشه.
در این باتری ها یک سیستمی پیاده کردند و اون هم اینه که هنگامی که شارژ باتری کامل میشه، گوشی یک پیغام میده: "شارژ کردن را متوقف کنید" . اینطوری به گوشی و باتری هم آسیبی نمیرسه.
موفق باشید :11:با سلام این جوابیه که تو کلوپ برای باتری دادن
نه باطريتو تو 12 ساعت تو حالت خاموش ميذاشتي تو شارژ هيچ مشكلي پيش نميومد گوشي اون قدرت رو نداره برق بدزده موتور ماشين كه نيست كوئل دلكو داشته باشه. گوشيه داراي آي سي هاي ظريف هست و آي سي هاي پر مصرف طبيعي هست كه K800 زياد انرژي مصرف ميكنه اين به خاطر سيستم گوشيه ولي با يه بطري اصل و رعايت نكات شارژ كردن مي توني تا ميزان زيادي اين مشكل رو تعديل بدي

tohidkh
13-09-2008, 09:17
با سلام این جوابیه که تو کلوپ برای باتری دادن
نه باطريتو تو 12 ساعت تو حالت خاموش ميذاشتي تو شارژ هيچ مشكلي پيش نميومد گوشي اون قدرت رو نداره برق بدزده موتور ماشين كه نيست كوئل دلكو داشته باشه. گوشيه داراي آي سي هاي ظريف هست و آي سي هاي پر مصرف طبيعي هست كه K800 زياد انرژي مصرف ميكنه اين به خاطر سيستم گوشيه ولي با يه بطري اصل و رعايت نكات شارژ كردن مي توني تا ميزان زيادي اين مشكل رو تعديل بدي

دوست عزیز، من خودم مدونستم که باتری گوشی، کوئل ماشین نیست. :31:
فقط خواستم به زبان خیلی ساده یه مثال زده باشم. (منظورم مشکل برق هست) :46:
بگذریم . . . بالاخره مشکلتون حل شد یا نه؟ :11:

vahidsport
13-09-2008, 11:08
سلام دوست عزیز.
بله تبدیل میشه. این کار، بارها و بارها انجام شده و 100 درصد، جواب داده.
در مورد مشکلاتش، فکر نکنم مشکل خاصی داشته باشه. (البته اونهایی که گوشی K550 دارند و پس از تبدیل به W660 به مدت طولانی ازش استفاده کردند، بهتر از من میتونن جواب بدن)
من خودم از کاربرانش شنیدم که بهتر هم میشه، چون با تبدیل به W660 ، بسیاری از باگ های نرم افزاری K550 رفع میشه.
سلام
اقا من منظورم K530 به W660 بود نه K550 راستی مگه K550 به W660 تبدیل میشه اخه من یکی از رفیغام K550 داره من خودم براش به W610 تبدیل کردم اما شما میگی به W660 تبدیل میشه

tohidkh
13-09-2008, 11:31
سلام
اقا من منظورم K530 به W660 بود نه K550 راستی مگه K550 به W660 تبدیل میشه اخه من یکی از رفیغام K550 داره من خودم براش به W610 تبدیل کردم اما شما میگی به W660 تبدیل میشه

دوست عزیزم باید ببخشید. :41: اشتباه تایپی بود. دلیلش هم این بود نخواستم، سوالتون بی جواب بمونه و نصف شبی جوابتون رو دادم. اگه به زمان ارسال پست، دقت کنید، متوجه میشید. :10:
بله منظورم از همه K550 ها، K530 بود. وگرنه، K550 به W660 تبدیل نمیشه. :27:
موفق باشید :11: :40:

vahidsport
13-09-2008, 13:04
دوست عزیزم باید ببخشید. :41: اشتباه تایپی بود. دلیلش هم این بود نخواستم، سوالتون بی جواب بمونه و نصف شبی جوابتون رو دادم. اگه به زمان ارسال پست، دقت کنید، متوجه میشید. :10:
بله منظورم از همه K550 ها، K530 بود. وگرنه، K550 به W660 تبدیل نمیشه. :27:
موفق باشید :11: :40:

اقا دستت درد نکنه لطف کردی من دکمه ی تشکر رو زدم حالا اگه یه لطف دیگه بکنی بگی این تشکر رو چطوری گزاشتی ممنون میشم

ALender
13-09-2008, 13:24
سلام

من یه K 510i دارم میخواستم ببینم راهی برای بازگردوندن SMS های پاک شده وجود داره ؟

لطفا راهنمایی کنید.

tohidkh
13-09-2008, 14:40
سلام

من یه K 510i دارم میخواستم ببینم راهی برای بازگردوندن SMS های پاک شده وجود داره ؟

لطفا راهنمایی کنید.

سلام
دوست عزیز، این کار فقط در گوشی های سیمبین امکان پذیر هست. اون هم با هزار تا مصیبت!
در K510 نمیشه این کار رو کرد.
شما فقط میتونید با برنامه My Phone Explorer از اس ام اس هایتان Backup بردارید. (اون هم در کامپیوتر).

fingulii
13-09-2008, 16:20
[QUOTE=tohidkh;2935805]خواهش میکنم. نظر لطفتونه. :11:
برای R8BA024_RED52

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم فایل کاستومایز برای زبان

آقا من منظورم لینکای سونی بود که میگم دانلود نمشن نه ستول آقای tohikh

Hello. Lamentablely you can not download files because your account doesn't have enough privileges.

You are not eligible to download files from this site because your account doesn't have enough privileges

aminkohan
13-09-2008, 16:57
با سلام من دیگه کاری باهاش ندارم باتریشم همون طوری گذاشتم باشه تا ببینم چی می شه راستی زیر ک 800 یک سوراخ و یک تکه اهنی هستش کدومش جایه بندشه راستی یک راه حلی به من گفتن که اگه باتریت زود شارژ تموم می کنه بذار شارژش تموم شه گوشی خاموش بشه بعد در حالت خاموشی 12 ساعت بزن شارژ و در طول این مدت گوشی روشن نشه بعد از این از گوشی استفاده کنم نظره شما چیه

Lamanta
13-09-2008, 20:48
سلام
من فردا می خوام یه P1i بخرم .
چندتا سوال داشتم .
اولا ساخت کدوم کشور باید باشه ؟ چینیه ؟ یا فرانسوی ؟ یا .....
دوما گارانتی معتبرش چیه ؟ (من از فروشنده پرسیدم گفت نیکاتل و سیاتل و گفت که کامتل دیگه داره جمع میشه . واقعیت داره ؟)
سوما من تو همدانم بعد قیمت کردم با گارانتی سیاتل گفت 310 خوبه ؟

میشه توضیح بدید مشخصات اصلی گارانتیش و خود گوشی چیه ؟

ممنون میشم اگه زودتر جواب بدید.
مرسی.:11:

tohidkh
13-09-2008, 22:58
[QUOTE=tohidkh;2935805]خواهش میکنم. نظر لطفتونه. :11:
برای R8BA024_RED52

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم فایل کاستومایز برای زبان

آقا من منظورم لینکای سونی بود که میگم دانلود نمشن نه ستول آقای tohikh

Hello. Lamentablely you can not download files because your account doesn't have enough privileges.

You are not eligible to download files from this site because your account doesn't have enough privileges

حداقل باید 5 تا پست در انجمن هاش بدین. این پیغام، مربوط به اونه.
اگه امشب، بتونم (هنگام دانلود رایگان شبانه) براتون یه جای دیگه آپلودش میکنم.
موفق باشید. :11:

tohidkh
13-09-2008, 23:14
سلامعلیک سلام :31:

من فردا می خوام یه P1i بخرم .به سلامتی انشااله.

چندتا سوال داشتم .
اولا ساخت کدوم کشور باید باشه ؟ چینیه ؟ یا فرانسوی ؟ یا .....من اولین بار هست که میشنوم P1 هم ساخت فرانسه داره.:18: تا اونجایی که میدونم، همش چینی هستند. :46:

دوما گارانتی معتبرش چیه ؟ (من از فروشنده پرسیدم گفت نیکاتل و سیاتل و گفت که کامتل دیگه داره جمع میشه . واقعیت داره ؟)دوست عزیزم، فروشنده راست گفته. ولی این رو هم باید بگم که این گارانتی در حقیقت هیچ چیز رو شامل نمیشه. (میگه شکستگی، ضربه، اتصال ناشی از شارژ، و هزار تا چیز دیگه رو گارانتی شامل نیست. من واقعا نمی دونم این گارانتی مال چیه؟؟؟:13:)

سوما من تو همدانم بعد قیمت کردم با گارانتی سیاتل گفت 310 خوبه ؟من از قیمت همدان خبری ندارم. ولی در تبریز، چیزی بین 290 و 300 تومن هست. اگه بتونی یه کم تخفیف بگیری خوبه.

میشه توضیح بدید مشخصات اصلی گارانتیش و خود گوشی چیه ؟در مورد گارنتی که گفتم؛ و در مورد مشخصات گوشی، به اینجا مراجعه کنید. تقریبا اطلاعات کاملی داره.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه مورد رو هم بگم که خیلی ها توجه نمیکنن، اون هم اینه که فرقش با اکثر گوشی ها اینه که صفحه نمایش لمسی هم داره. و همچنین، تمام دکمه هاش، شامل سه دکمه هستند. (گفتم شاید مورد پسندتون نباشه. البته این موارد، عیب محسوب نمیشه هاااا. فقط بعضی ها دوست ندارند)

ممنون میشم اگه زودتر جواب بدید.ببخشید که دیر شد. خونه نبودم.

مرسیقربانت.

Lamanta
14-09-2008, 04:42
مرسی .:11::11::11:
خیلی باحالی.:27:

vahidsport
14-09-2008, 12:31
سلام به همه
من دیروز میخواستم گوشی مو اپدیت کنم ولی به با این ارور مواجه شدم با سه تا گوشی (K510 ، K750> W800، K850 ) تست کردم هر سه تاشون همین پیغام رو میدادند اینم بگم که بعد از نسب برنامه حدود 1 ساعت کشید تا برنامه اپدیت بشه

اینهم یه عکس از ارور

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Lamanta
14-09-2008, 12:32
سلام
من P1i ام رو با گارانتی پارس نیکاتل می خوام بخرم خوبه ؟
گارانتیش به درد میخوره ؟

tohidkh
14-09-2008, 12:47
سلام به همه
من دیروز میخواستم گوشی مو اپدیت کنم ولی به با این ارور مواجه شدم با سه تا گوشی (K510 ، K750> W800، K850 ) تست کردم هر سه تاشون همین پیغام رو میدادند اینم بگم که بعد از نسب برنامه حدود 1 ساعت کشید تا برنامه اپدیت بشه

اینهم یه عکس از ارور

شما با دایل آپ این کار رو کردید که یک ساعت طول کشید؟؟؟:18::18::18:
اگه با دایل آپ باشه، معمولا خطایی به وجود میاد. :27:
:40:

mhdotcom
15-09-2008, 06:18
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gifبا سلام خدمت دوستان يه k850i خيس خورده دارم بايد بردشو عوض كنم ولي حتی تو علائدین هم گير نياوردم. از يابنده خواهشمند است به اطلاع اينجانب برساند.

zahedy2006
15-09-2008, 21:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gifبا سلام خدمت دوستان يه k850i خيس خورده دارم بايد بردشو عوض كنم ولي حتی تو علائدین هم گير نياوردم. از يابنده خواهشمند است به اطلاع اينجانب برساند.

آقا کنار علا الدین یه پاساژ دیگه هست (می ری به سمت حافظ نه اونور - نمی دونم چرا یادم نیماد) که برد چندتا گوشی رو من خریدم اما پول خون باباشو می گره. برد خودتو هم به عنوان خاموش بفروش به موبایلی ها یا خود همون طرف

دوما گارانتی معتبرش چیه ؟ (من از فروشنده پرسیدم گفت نیکاتل و سیاتل و گفت که کامتل دیگه داره جمع میشه . واقعیت داره ؟)

توضیحات کامل بود فقط یه چیزی بگم
توی دفترچه صفحه دوم نوشته که ایران و کشورهایی که امکان تحریم از سوی امریکا دارند از هرگونه گارانتی سخت و نرم افزاری ممنوع هستند

اما
اکثر شرکتها یا یه چیزی به گوشی اضافه می کنند مثل هندزفری بلوتوث که پولشو روش می کشند یا یه چیزی بر می دارند. (من خریدم هندزفری اش تقلبی بود) - پارس کامتل معمولا پک هاش کامله

EASPORTS-FIFA
16-09-2008, 02:26
ببخشید من یک w580 دارم میخوام با کارت ایرانسل به اینترنت وصل بشم.ولی وقتی میزنم سرچ میزنه باید یه پروفایلی چیزی بسازم.منم نمیدونم باید اسمو مسمو چی بزنم؟اگه میشه منو راهنمایی کنید.

tohidkh
16-09-2008, 04:19
ببخشید من یک w580 دارم میخوام با کارت ایرانسل به اینترنت وصل بشم.ولی وقتی میزنم سرچ میزنه باید یه پروفایلی چیزی بسازم.منم نمیدونم باید اسمو مسمو چی بزنم؟اگه میشه منو راهنمایی کنید.

بهترین راه اینه که از خود ایرانسل بگیرید تا دچار مشکلات بعدی نشید.
برای همین منظور، در سیمکارت های طرح پیش پرداخت با شماره " *140*3*6#" (از راست به چپ بخوانید. یعنی " ستاره 140 ستاره 3 ستاره 6 مربع"). و در سیمکارت های طرح پرداخت ماهیانه، از *130*3*6# ( از راست به چپ) استفاده نمایید.
با وارد کردن کدهای بالا و فشرن دکمه "تماس" ، یک اس ام اس حاوی تنظیمات GPRS از سوی ایرانسل برایتان ارسال خواهد شد.
آنرا ذخیره نمایید.
اگر از طریق تنظیمات ایرانسل، به نتیجه نرسیدید، (قطعا خواهید رسید) بگید تا تنظیمات دستی رو براتون بذارم.
موفق باشید :40:

nc21002002
16-09-2008, 10:33
اسلام خدمت همه دوستان مخواستم بپرسم با چه برنامه اي ميشه روي گوشي k770 پچ ريخت يا اون رو فلش كرد

با كمال تشكر مرتضي از اهواز

aminkohan
16-09-2008, 15:36
لطفا تنظیمات دستی رو بزارین منم مشکل دارم ایرانسلم این روزا قاط زدهر چی کد می دی می گه تنظیمات گوشی شما در شبکه نیست گوشی من ک 800 است

EASPORTS-FIFA
16-09-2008, 15:54
بهترین راه اینه که از خود ایرانسل بگیرید تا دچار مشکلات بعدی نشید.
برای همین منظور، در سیمکارت های طرح پیش پرداخت با شماره " *140*3*6#" (از راست به چپ بخوانید. یعنی " ستاره 140 ستاره 3 ستاره 6 مربع"). و در سیمکارت های طرح پرداخت ماهیانه، از *130*3*6# ( از راست به چپ) استفاده نمایید.
با وارد کردن کدهای بالا و فشرن دکمه "تماس" ، یک اس ام اس حاوی تنظیمات GPRS از سوی ایرانسل برایتان ارسال خواهد شد.
آنرا ذخیره نمایید.
اگر از طریق تنظیمات ایرانسل، به نتیجه نرسیدید، (قطعا خواهید رسید) بگید تا تنظیمات دستی رو براتون بذارم.
من هر دو رو زدم.ولی تو هر 2 میزد سیستم گوشیت رو ما نداریم.یا یه همچین چیزی.اگه میشه تنظیمات دستیش رو بگید ممنون میشم:10:

aminkohan
16-09-2008, 18:23
راستی بچه ها اگه دکمه منو درست کا رنکنه و دو سه بار بزنی تا منو رو باز کنه مشکل چیه تو گوشی ک 510 یک نفر می گفت ممکنه ماله ای سی باشه درسته این

EASPORTS-FIFA
16-09-2008, 20:55
من منتظرما.

tohidkh
16-09-2008, 21:33
لطفا تنظیمات دستی رو بزارین منم مشکل دارم ایرانسلم این روزا قاط زدهر چی کد می دی می گه تنظیمات گوشی شما در شبکه نیست گوشی من ک 800 است

من هر دو رو زدم.ولی تو هر 2 میزد سیستم گوشیت رو ما نداریم.یا یه همچین چیزی.اگه میشه تنظیمات دستیش رو بگید ممنون میشم:10:

من منتظرما.

Connection Name: Irancell-GPRS
APN: mtnirancell
Bearer: GPRS
WAP Proxy: 010.131.026.138
Port: 8080
Service: CO-WSP
Home page: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای یوزرنیم و پسورد هیچ چی وارد نکنید. :46:
در ضمن دقت کنید که حروف بزرگ و کوچک رو درست وارد کرده باشید. :27:
اگر در گوشی شما تنظیماتی مونده که اینجا نیست و با وارد نکردن اونها هم کانکت نمیشید، بگید ببینیم چیکار میکنیم. :31:

tohidkh
16-09-2008, 21:38
راستی بچه ها اگه دکمه منو درست کا رنکنه و دو سه بار بزنی تا منو رو باز کنه مشکل چیه تو گوشی ک 510 یک نفر می گفت ممکنه ماله ای سی باشه درسته این

نه دوست عزیزم، به طور 100 کهنمیشه گفت از IC هست.
احتمال داره کیبورد خراب شده باشه.
احتمال داره برد گوشی صدمه دیده.
همچنین احتمال ضعیف وجود داره که از فلش گوشی باشه. (یعنی فلش کردن احتیاج باشه. (احتمال ضعیف))
یکی از احتمال هایی که وجود داره اینه که شما گفتید (از IC باشه)
و عوامل دیگه . . .

EASPORTS-FIFA
17-09-2008, 01:35
ببخشید اشتباه شد

EASPORTS-FIFA
17-09-2008, 01:54
Connection Name: Irancell-GPRS

APN: mtnirancell
Bearer: GPRS
WAP Proxy: 010.131.026.138
Port: 8080
Service: CO-WSP
Home page: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای یوزرنیم و پسورد هیچ چی وارد نکنید. :46:

در ضمن دقت کنید که حروف بزرگ و کوچک رو درست وارد کرده باشید. :27:

اگر در گوشی شما تنظیماتی مونده که اینجا نیست و با وارد نکردن اونها هم کانکت نمیشید، بگید ببینیم چیکار میکنیم. :31:

ببین من همه ی چیزایی که میزنه رو مینویسم.
میرم تو سیتینگ connectivity یعد تو internet setting بعدش وقتی وارد میشم میرم رو internet profiles بعد وارد اون میشم باید یه پروفایل جدید درست کنم.وقتی میزنم درست بشه این میاد:
name:
connect using:
وقتی میری توی connect using نوشته new account بعد میون یکی از ps data و cs data باید یکی رو انتخاب کنی.حالا ما اگه بریم رو ps data میزنه:
name:
بعدش 3 تا چیز میاد که نوشته:
apn:
username:
pasword:
بعدش یه چیزی ساخته میشه.حالا من نمیدونم این اسما رو چی بزنم:41:
حالا اگه برم رو cs data بازم مثل ps data هست همه چیزاش.ولی من نمیدونم رو کودوم برم:41:
اگه فهمیدی چی گفتم لطفا بهم کمک کن:46:

aminkohan
17-09-2008, 09:02
ببین دوستمون راست می گه ps data رو بریم جلو یا اون یکی که رفیقمون گفت

tohidkh
17-09-2008, 09:54
دوستاااااااااااااااان. (با خوشحالی) :31:

اونها رو ولش کنید. یه راه جدید پیدا کردم. امروز در یک K800 هم امتحان کردم جواب داد. به راحتی هم کانکت شد به اینترنت. این کاری رو که میگم به دقت انجام بدین.
دوستانی که سیمکارت ایرانسل دارن و نتونستن تنظیمات GPRS و MMS را انجام بدن، به حرفهای پشتیبانی ایرانسل توجهی نکنند، شما فقط کافیه که یک SMS به شماره 2225 بفرستید که توش مشخصات گوشیتون به اینصورت نوشته باشید:
S sony ericson k800i
(به فاصله ها دقت کنید. و بعد از وارد کردن مدل گوشی، " i " رو هم بزنید. (فقط در K800 ها))
به عبارتی دیگر:
1. به قسمت پیغام های متنی رفته و این عبارت را تایپ کنید؛
اول یک S بنویسید بعد یک فاصله و سپس نام برند گوشی مثلا nokia یا samsung یا sonyericson و … مجدد یک فاصله و در آخر مدل گوشی مثلا 6600 یا n73 یا k800i و …
2.این SMS را به شماره 2225 بفرستید، (ممکن است کمی در فرستادن مشکل داشته باشید و پیغام شما را نفرستد ولی شما سعی خود را بکنید) (2225 ، همون مرکز ارسال دیتای GPRS هست. پس از بابت شماره، نگران نباشید.)
3.سپس برای شما یک پیغام و یک SMS می آید، پیغام را در گوشی توسط منو save کنید و sms را خوانده و طبق دستور داده شده در sms عمل کنید.
من همین الان امتحان کردم در یک K800 جواب داد.
یک مطلب هم بگم که در برخی از مناطق شهر های مختلف، GPRS کار نمیکنه. برای اینکه بدونید در اون منطقه ای که شما واقع هستید، GPRS کار خواهد کرد، باید علامت G در صفحه نمایش گوشی شما دیده شود.
موفق باشید. :40:

aminkohan
17-09-2008, 17:33
من اس ام اس زدم مشکلم حل شد

sid
17-09-2008, 19:12
سلام من يه s700 دسته دوم خريدم
چند تا سوال داشتم
1.چجوري توش برنامه هاي مربوط به اين گوشي رو نصب كنم ؟من هم رم ريدر دارم و هم بلوتوث ولي وقتي فايل جار رو توي پوشه other ميريزم اون رو نميشناسه و نصب نميكنه
2.گوشيم كمي ارور ميزنه احساس ميكنم كنده ايا كاري هست كه بتونم اونن رو كمي جوندارش كنم حالا يا خودم يا اينكه بدم بيرون.ايا نصي انتي ويروس كمكس ميكنه؟ايا تميز كردن داخل گوشي و پاك كردن خاك هاي توش كمكي ميكنه؟
3.باطريش خيلي زود تموم ميشه ايا باطريها مستحلك ميشن و لازمه كه عوضش كنم؟يا همين ارجينال كفايت ميكنه؟
4.سايتي هست گه قاب s700 رو بفروشه من يه قاب قيمت كردم 14000 تومن كه خيلي گرونه حالا ميخوام اگه بشه با جا هاي ديگه مقايسه كنم و بخرم
5.بازي هم نصب نميكنه فايلهاي مربوط به بازيهاي مخصوص اين گوشي رو با بلوتوث ميريزم توي پوشه other ولي نميشناسه واسه همين هست كه فكر ميكنم يا من بلد نيستم بنصبم يا گوشيم كمي به هم ريخته

خواهش ميكنم بزرگان كمك كنن تا اين مشكلاتم حل بشه من قبلا هم يه پست دادم كه به نتيجه نرسيدم

tohidkh
17-09-2008, 19:44
چند تا سوال داشتم
1.چجوري توش برنامه هاي مربوط به اين گوشي رو نصب كنم ؟من هم رم ريدر دارم و هم بلوتوث ولي وقتي فايل جار رو توي پوشه other ميريزم اون رو نميشناسه و نصب نميكنه
2.گوشيم كمي ارور ميزنه احساس ميكنم كنده ايا كاري هست كه بتونم اونن رو كمي جوندارش كنم حالا يا خودم يا اينكه بدم بيرون.ايا نصي انتي ويروس كمكس ميكنه؟ايا تميز كردن داخل گوشي و پاك كردن خاك هاي توش كمكي ميكنه؟
3.باطريش خيلي زود تموم ميشه ايا باطريها مستحلك ميشن و لازمه كه عوضش كنم؟يا همين ارجينال كفايت ميكنه؟
4.سايتي هست گه قاب s700 رو بفروشه من يه قاب قيمت كردم 14000 تومن كه خيلي گرونه حالا ميخوام اگه بشه با جا هاي ديگه مقايسه كنم و بخرم
5.بازي هم نصب نميكنه فايلهاي مربوط به بازيهاي مخصوص اين گوشي رو با بلوتوث ميريزم توي پوشه other ولي نميشناسه واسه همين هست كه فكر ميكنم يا من بلد نيستم بنصبم يا گوشيم كمي به هم ريخته

خواهش ميكنم بزرگان كمك كنن تا اين مشكلاتم حل بشه من قبلا هم يه پست دادم كه به نتيجه نرسيدم

سلام.
دوست عزیزم، من جواب برخی از سوالهایی که کردید رو میدونم:

قسمت اول:

مطالبی در مورد S700 که شاید براتون تازگی داشته باشه:
اهر گوشي
---
با ذهنيتي که به وسيله ديدن عکسها در من به وجود آمده بود انتظار گوشي بسيار بزرگي رو داشتم که در نگاه اول ذهنيتم کاملا تغيير کرد . گوشي در عين بزرگ بودن در نهايت ظرافت ساخته شده همون چيزي که تقريبا تمام گوشيهاي نوکيا از اون بي بهره هستن . ابعاد گوشي کاملا معقول هستش فقط پهناي اون کمي باعث اذيت شدن مخصوصا موقع قرار گرفتن در جيب ميشه . کيفيت پوشش گوشي حتي از گوشيهاي سامسونگ هم بهتره ولي سريعا دچار خط و خش ميشه ! ( lcd گوشي کاملا ضد خش هستش) . دکمه هاي جوي استيک کارايي خیلی خوبي دارن . دکمه هاي key pad اندکي از هم فاصله دارن و به همين دليل تايپ سريع sms تقريبا غير ممکن شده . ضمن اينکه حساسيت بالا و ارتفاع نداشتن دکمه ها نياز به عادت کردن و تمرين داره.
در مورد کيفيت lcd فقط ميتونم بگم خارق العادست . رزوليشن 320*240 اون بيشتر از عمق رنگ 264 کيلو کالرش به چشم مياد . کوچکترين جزييات رو ميشه با وضوح خيلي خوبي ديد . نور صفحه حتي در صورت قرار گرفتن مقابل نور مستقيم خورشيد هم بسيار عاليست . در کل طرح ظاهري اين گوشي اکثر افراد رو جذب خودش خواهد کرد.
---
منوها
---
منوها بسيار ساده هستن و اون پيچيدگي منوهاي سيمبين رو ندارن . در کل ميشه گفت که همه چيز در جاي خودشون قرار گرفتن ضمن اين که قابليت فارسي شدن منوها کمک بزرگي براي آشنايي با گوشي در ابتداي خريد هستش . همچنين در هنگام استفاده از گوشي براي اولين بار ، برنامه wizard به کمک شما مياد . ظرفيت دفترچه تلفن محدود به 500 شماره (نه نام ) هستش که اطلاعات مختلفي رو از افراد ميشه در اون جاي داد . بخشي به نام مديريت فايلها نيز وجود دارد که تقريبا کار fexplorer رو انجام ميده ولي ايراد بزرگي که داره اينه که گزينه مخفي کردن نداره و از نگهداري عکسها و فيلمهاي آنچناني بايد منصرف شويد !!
---
دوربين
---
در مورد دوربين s700 خيلي صحبت و دعوا و کتک کاري! شده ولي يکبار ديگه به اين نکته اشاره ميکنم که لنز s700 بر خلاف اکثر گوشيها (حتي k750 ) از نوع cmos نيست بلکه همانند دوربينهاي ديجيتال ccd هستش . منوهايي که در هنگام عکاسي مشاهده ميکنيد شما رو مطمئن ميکنه که s700 يک گوشي موبايل با قابليت عکس برداري نيست بلکه يک cyber shot با قابليت مکالمست . پوشش گوشي هم کاملا شبيه به دوربينهاي ديجيتال هستش و شايد به همين دليل بايد در نگهداري اون به مانند دوربينهاي ديجيتال دقت کرد . عکس گرفتن با قابها و حالتهاي مختلف مثل سياه و سفيد و نگاتيو و ... لا اقل براي چند روز اول سرگرم کنندست . کيفيت عکسها در نور روز و وجود نور کافي میتونه با يک دوربين ديجيتال رقابت ميکنه ولي در نور کم کيفيت عکس افت ميکنه و در نور خيلي کم کيفيت عکس تقريبا غير قابل تحمل ميشه! در مورد مقايسه کيفيت عکس s700 و 6630 ميشه گفت اگر تمام تنظيمات در حالت اتومات باشه در بعضي شرايط s700 و در بعضي ديگر 6630 بهتر هستن ولي در صورت تنظيم دستي آپشنها ، بدون شک در تمامي شرايط کيفيت s700 بسيار بهتره . براي روشن شدن موضوع به عکسي که تحت دو آپشن نور روز و آفتابي گرفتم دقت کنيد تا اهميت انتخاب صحيح آپشن تنظيم نور سفيد و ديگر آپشنها براتون روشن بشه . به علت وجود تعداد بسيار زيادي عکسهاي نمونه در لينکهاي ذکر شده در بالا ، از قرار دادن عکسهاي بيشتر خودداري ميکنم .
-

-

---
طرز راه افتادن دوربين سخت افزاريست و با باز کردن پوشش لنز ، دوربين به کار ميفته . عملکرد ديود موجود در پشت گوشي هم کاملا قابل قبوله و ميشه به عنوان يک چراغ قوه قوي در شرايط ضروري روش حساب کرد . اين ديود با دکمه قفل صفحه کليد در هنگام عکسبرداري هم فعال ميشه . در کنار لنز اصلي آينه اي وجود داره که کار عکس گرفتن از خود! رو راحت تر ميکنه .
-
در مورد فيلم برداري و رزوليشن 176*144 خيلي از خريداران به سايز کوچک فيلم اعتراض دارن . با توجه به کيفيت و سايز بالاي lcd ميشه گفت عدم نمايش فول اسکرين يک ضد حال اساسيست ! ولي اين محدوديت از firmware يا ... نيست بلکه دليل اصلي عدم قابليت لنز در فيلم برداري با ابعادي بالاتر هستش. در firmware هاي جديد ميشه بدون مشکل به طور نا محدود فيلمبرداري کرد . در مورد مموري هم نوعش memory stick duo هستش که حداکثر تا 128 مگ رو ساپورت ميکنه . قيمت نسبتا بالايي هم داره (45 تومن) همراه با گوشي يک مبدل هم در جعبه گوشي وجود داره که استفاده از کارت ريدر رو امکانپذير ميکنه . فکر کنم بشه بالاي يک ساعت فيلم با مموري گوشي گرفت ضمن اينکه مشکل شطرنجي شدن هم به ندرت پيش مياد .
-
در يک کلام ميتونم بگم اگر کيفيت عکس براي شما خيلي اهميت داره اين گوشي تا اين لحظه در بازار پيشتازه (قبل ازK750 ) ضمن اينکه کيفيت عکسش (مخصوصا اونهايي که سر ظهر گرفته ميشن!) شما رو از انتخابتون پشيمون نخواهد کرد .
---
Entertainment
---
در مورد کيفيت اسپيکرهاي گوشي بايد بگم که بلندي صداي اون از کيفيتش بيشتر جلب توجه ميکنه . شايد بشه گفت %40 از ماکزيمم صداي زنگ s700 برابر با ولوم ماکزيمم 6600 هستش . براي زنگ ميشه mp3 و midi رو بدون هيچ محدوديتي انتخاب کرد يا حتي به وسيله music dj آهنگ ساخت . کيفيت اسپيکر اصلي گوشي قابل قبول هستش اما اگر دنبال کيفيت صداي خوب هستيد بايد به خودتون زحمت داده و هدست رو از جعبه گوشي در آورده و به گوشتون بزنيد . بدون هيچ گونه اغراقي ميگم بالاترين کيفيت صدايي که در زندگيم شنيدم متعلق به همين هدست فسقلي چند گرميست ! کيفيت پخش mp3 با هدست غير قابل باوره و خيلي از صداهايي که از طريق اسپيکر کامپيوتر يا حتي ضبط ماشينم نشنيده بودم رو براي اولين بار تجريه کردم ! اگر بخواهيم مقايسه اي بين کيفيت عکس و کيفيت صداي اين گوشي داشته باشيم وزنه به طرف کيفيت صدا (هدست) سنگيني خواهد کرد . در اين هنگام هستش که حداکثر حافظه 128 مگ براي ذخيره mp3 خيلي کم به چشم مياد .
-
راديوي گوشي هم عملکرد خيلي خوبي داره و کار کردن با اون راحته . کيفيت صدا هم کاملا خوب و بدون پارازيت و ... هستش . تا 5 کانال رو هم ميشه دخيره کرد . در هنگام پخش راديو ، هدست به عنوان آنتن عمل ميکنه و البته ميشه از پخش اصلي گوشي به راديو گوش کرد.
-
در مورد بازيها بايد بگم اگر چه حجم بازيها نسبت به بازيهاي سيمبين خيلي کمتره (حداکثر 250 کيلو بايت) ولي بازي کردن با همچين lcd لذت ديگري داره . ميشه گفت نصف لذت بازي به گرافيک و کيفيت رنگشه که با lcd هاي موجود در اکثر گوشيهاي سيمبين به اين لذت نميشه رسيد حتي اگر 7 مگا بايت حجم داشته باشن . ضمن اینکه JAVA 3D هم به خوبی تواناییهای خودش رو نشون میده . مشکل هنگ کردن در حين بازي و ... به هيچ وجه پيش نمياد ضمن اينکه اکثر بازي ها همراه با ويبره قوی گوشی هستن . کم و زياد کردن صدا در تمام بازيها هم به وسيله دکمه اصلي کم و زياد کردن به راحتي امکان پذير هستش
-
تم هاي s700 هم خصوصيات جالبي مثل متحرک بودن يا همراه داشتن ring tone دارن که کيفيت lcd رو بيشتر به نمايش ميزارن . سايتهايي مثل zedge تعداد بسيار زيادي تم براي s700 دارند . تغيير دادن و ساختن تم هاي مختلف هم به وسيله برنامه themes creator به راحتي امکان پذيره . حجم بعضی از تم ها ممکنه به 500 کیلو بایت هم برسه!
---
! Symbian
---
بدون تعارف ميگم اگر به برنامه ها و محيط سيمبين عادت کرده ايد s700 چيزي جز يک کابوس براي شما نخواهد بود . ولي سيمبين بودن ايراداتي مثل تداخل نرم افزاري و ... رو هم به همراه داره که در s700 از اونها هيچ خبري نيست . ضمن اينکه خيلي از برنامه هاي سيمبين به صورت پيش فرض درون s700 وجود دارند . مثلا قابليت مشاهده عکس تماس گيرنده يا حتي sms فرستنده و ذکر نام فرد تماس گيرنده قبل از به صدا در آمدن زنگ ، ضبط بدون مشکل مکالمه ، شمارنده تعداد sms ها ، پذيرش تماسها فقط از ليست مشخص شده و ... شما را از اکثر برنامه هاي کاربردي سيمبين بي نياز خواهد کرد . برنامه منشي تلفني براي اين گوشي وجود ندارد ولي با vms ميشه اين نقيصه رو هم جبران کرد . به هر حال گوشيهاي سيمبين امکانات بيشتري به واسطه برنامه هاي بيشتر در اختيار ميدهند و بر همين اساس شايد مقايسه يک گوشي سيمبين با غير سيمبين اساسا اقدام اشتباهي باشد . در لينک زير تعدادي از برنامه ها و بازيهاي s700 رو معرفي کردم و ادعا ميکنم يکي از بهترين منابع نرم افزارهاي s700 همين تاپيکه چون منبعي که من برنامه ها رو ازش گرفتم به علت نقض قوانين کپي رايت بسته شد و اين نرم افزار ها رو در جاي ديگري پيدا نکرده ام ... به هر حال اميدوارم با کمک شما ، اين تاپيک پر بار تر بشه :
-

-
نصب نرم افزارها در هنگام ريختن آن به وسيله BT يا IR به صورت اتومات در folder دلخواه شما صورت ميگيرد . برنامه هايي براي در کنترل گرفتن desktop يا media player هم در گوشي وجود دارند . با بيش از 80 بازي و نرم افزار نميشه به اين گوشي لقب کسل کننده داد .
---
مکالمه و شارژ
---
از نظر آنتن دهي ميشه گفت ظاهرا مانند 6600 عمل ميکنه ولي از لحاظ کيفيت صداي من به عنوان تماس گیرنده ، دوستانم از خريد اين گوشي خيلي شاکي هستن! صداي طرف مقابل به طور کاملا شفاف شنيده ميشود و همچنين صداي شما هم در اکثر موارد (نه همه موارد! ) براي مکالمه شونده واضح خواهد بود . ضمن اينکه اکثر صداهاي محيطي هم به خوبي ----- ميشوند . در کل بايد گفت عملکرد گوشي از نظر مکالمه اندکي پايينتر از نوکيا قرار دارد . محل قرار گرفتن ميکروفون هم کمي عجيب به نظر ميرسد . عملکرد voice dialing هم بسيار بهتر از گوشيهاي نوکياست . در مورد شارژ باتري با توجه به lcd بزرگي که داره نسبتا قابل قبوله و 7 ساعت مکالمه رو امکانپذير ميکنه ولي اگر از گوشي زياد براي بازي کردن و شنيدن موسيقي کار بکشيد ، بعد از تنها يک روز شرمنده شما خواهد شد! ضمن اينکه شارژ کامل در کمتر از 2 ساعت عمليست . در کل از لحاظ نگهداي شارژ ميتوانست شرايط بهتري داشته باشد . ضمن اين که باز کردن قاب پشت گوشي براي قرار دادن باتري وسيمکارت بدون دفترچه راهنما نياز به علم غيب دارد ! درهنگام کم شدن شارژ چراغي چشمک زن اين موضوع رو به شما اطلاع ميده و در هنگام شارژ هم ميتوانيد تا حدودي از ميزان شارژ شدن گوشي اطلاع پيدا کرد . تا اونجايي هم که ميدونم باتري يدکي s700 هنوز به بازار نيومده !
-
تکميل : اين مطلب نوشته خود من نيست..با تجربه اي که خود من داشتم..عملکرد باتری هيچ مشکلی نداره و با توجه به صفحه بسيار عالی اين گوشی قابل قبوله..در مورد آنتندهی هم اين گوشی خيلی بهتر از نوکيا 3650 و 3230 که من خودم تجربه کار باهاشون رو داشتم عمل ميکنه
---
منبع :

قسمت دوم
در مورد نرم افزار، فکر میکنم، S700 ، نرم افزار های معمولی رو ساپورت نکنه. بلکه نرم افزار مخصوص به خودش رو داشته باشه.
مثلا، این یک ماشین حساب هست که با حساب و کتاب های من ، باید در S700 کار کنه. براتون آپ کردم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ضمن، نمیدونم آیا میشه گوشی S700 رو به سری W تبدیل کرد؟ چون گوشی S500T با نبدیل شدن به W580 ، تمام مشکلاتش حل میشه. در این مورد تحقیق میکنم و میگم بهتون.
در مورد باتری هم باید بگم که منظورتون از زود خالی میکنه، چیه؟
در حالت کلی، باتری گوشی های سونی اریکسون، تقریبا نصف نوکیا، شارژ نگه میدارند. ولی اگه بخواهید باتری بهتری بخرید، باید دنبال باتری هایی که بهتر از باتری اورجینال هستند بگردید. (مثلا 3G Power که چند صفحه قبل، در مورد این باتری بحث شده.)
در مورد آنتی ویروس هم باید بگم که گوشی جاوا در کلی، آنتی ویروس نداره.
امیدوارم، تونسته باشم کمکی کرده باشم بهتون.

sid
17-09-2008, 21:28
متشكرم
منتظر جوابهاي ديگر دوستان هم هستم

EASPORTS-FIFA
18-09-2008, 01:21
آقا من اس ام اس زدم گفت گوشی شما در شبکه نیست.بعد همین الان امتحان کردم این دفعه نمیره.خیلی تکرار کردم ولی نمیره.حالا چیکار کنم؟چرا w580 میون بقیه نیست؟

tohidkh
18-09-2008, 10:31
آقا من اس ام اس زدم گفت گوشی شما در شبکه نیست.بعد همین الان امتحان کردم این دفعه نمیره.خیلی تکرار کردم ولی نمیره.حالا چیکار کنم؟چرا w580 میون بقیه نیست؟

چی نمیره؟؟؟ :31:
مطمئنید که مدل گوشی رو درست وارد کردید؟ اونطور که در قسمت مشخصاتش نوشته ؟؟؟!
قبل از اینکه تنظیمات رو دریافت کنید، باید، همه تنظیمات قبلی رو پاک کنید.

aminkohan
18-09-2008, 10:52
ببین من مشکل تو رو داشتم درست مثل شما ولی اول اس رو تایپ کن فاصله بزار بعد سونیرو بنویس فاصله بزار بعد اریکسونو بنویس فاصله بزار و بعد مدل گوشیرو پشت سر هم اگه درست تایپ کنی با امتحان کردن مجدد وتداوم اخر اس ام اس رو برات می فرسته ببین راستی اگه گوشیت چنج نیست اول اس رو بنویسی بعد فاصله و بعد شماره سریاله گوشیتو اینم میشه

BLACK-BLACK
18-09-2008, 17:12
بچه ها گوشی من K510i هستش .من دو هفته پیش یه خبر بدی شنیدم واز شدت عصبانیت موبایل محکم زدم زمین! محافظ گوشی با خاک یکسان شد و گوشی هم خاموش شد ودیگه هم روشن نشد حالا به نظرتون چشه وخرج تعمیرش چقدره؟

tohidkh
18-09-2008, 17:17
بچه ها گوشی من K510i هستش .من دو هفته پیش یه خبر بدی شنیدم واز شدت عصبانیت موبایل محکم زدم زمین! محافظ گوشی با خاک یکسان شد و گوشی هم خاموش شد ودیگه هم روشن نشد حالا به نظرتون چشه وخرج تعمیرش چقدره؟

ای بابا!
بیچاره گوشیه چیکار کنه که شما عصبانی بودین.
الان هم قهر کرده دیگه . . .
اصلا نمیشه گفت که کدوم قطعه اش اشکال پیدا کرده. باید تست بشه.
حداقل مخارج تعمیری گوشی های K510 ، پنج هزار تومن هست. حالا بعضی قطعات هستند که خرجشون بالاست. (البته در تبریز)

sid
18-09-2008, 22:00
چند تا سوال داشتم

سلام
با توجه به جواب دوست خوبم در اين تاپيك و همچنين تحقيقي كه خودم كردم به اين نتيجه رسيدم كه بايد گوشيم فلش بشه ولي مثل اينكه از اونجايي كه گوشي من دست دوم هست و كمي هم خسته هست شنيدم ممكنه بعد از فلش شدن ديگه روشن نشه
گفتم بيام ببينم شما ها چي ميگين؟
من به اين گوشي اكتفا كنم يا اينكه ريسك كنم و فلش كنم
ايا ممكنه كه گوشيم روشن نشه؟

EASPORTS-FIFA
20-09-2008, 17:13
ای خدا.من از خیلی وقته تنظیمات دستی رو میخوام ولی کیه که بده؟

hessam_sz
20-09-2008, 18:50
ای خدا.من از خیلی وقته تنظیمات دستی رو میخوام ولی کیه که بده؟

من مطمئنم شما هنگام ارسال اس ام اس به 2225 يه جا اشتباه ميكني.اصلا شما يه كار ديگه كن.به جاي اينكه اسم گوشي را ارسال كني شماره سريال گوشي را بفرست به اين صورت كه اول يه s ميزاري بعد يه فاصله و بعد شماره سريال گوشي كه يه شكماره 15 رقمي هست و پشت گوشي يا روي جعبه و يا با زدن كد ستاره مربع 06 مربع مياد.فقط دقت كن 15 رقم اول.مثلا اينطوري:
s 359087012689620
اينو بفرست حتما جواب ميده.حتي اگر همين شماره اي كه من گذاشتم را هم بفرستي جواب ميده.خداييش اگر جواب نداد من خودم نوكرتم هستم تنظيمات دستي را ميذارم برات.

rezasafa2000
20-09-2008, 19:48
سلام .. برای دوستم میخوام گوشی s500 بخرم ولی راستش خیلی اهل خرید گوشی نیستم و اطلاعات کمی دارم ...در مورد خرید این گوشی به چه نکاتی باید توجه کنم ؟ منظورم اصل بودن قطعات است ؟ ایا جعبه حتما باید پلمپ باشه ؟ تو بازار مغازه های مختلف قیمتای مختلفی میدن بین 3 الی 7 تومان تفاوت قیمت هست .فرقشون در چی هست ؟ گارانتی مهمه ؟ در ضمن تو جعبه چه مواردی باید باشه ؟

hessam_sz
21-09-2008, 19:54
سلام .. برای دوستم میخوام گوشی s500 بخرم ولی راستش خیلی اهل خرید گوشی نیستم و اطلاعات کمی دارم ...در مورد خرید این گوشی به چه نکاتی باید توجه کنم ؟ منظورم اصل بودن قطعات است ؟ ایا جعبه حتما باید پلمپ باشه ؟ تو بازار مغازه های مختلف قیمتای مختلفی میدن بین 3 الی 7 تومان تفاوت قیمت هست .فرقشون در چی هست ؟ گارانتی مهمه ؟ در ضمن تو جعبه چه مواردی باید باشه ؟

خود گوشي كه اصل و غير اصل نداره ولي لوازم جانبي را عوض ميكنن مثلا باتري را عوض ميكنن.به نظر من بيشتر پول بده ولي مطمئن باش كه اصلي خريدي.البته گفتم خود گوشي اصلي و غير اصلي نداره ممكنه باتري و شارژر و... را عوض كرده باشن.در ضمن s500 اونطور كه من شنيدم دكمه هاش زود ميشكنه به نظر من دبليو 580 بگير قشنگتر از اس500 هست.
اينكه گارانتي داشته باشه اصلا مهم نيست چون هيچ كس تا حالا نتونسته از گارانتي استفاده كنه يا اگر بخواي استفاده كني پشيمون ميشي ولي اگر گارانتي دار باشه از نظر اصل بودن قطعات جانبي مطمئن تره.
در ضمن سعي كن جعبه را جلوي خودت باز كنن كه كمتر كسي اين كار را انجام ميده و اكثرا جعبه ها از قبل باز شده.

rezasafa2000
21-09-2008, 20:29
امروز باز واسه خرید s500 رفتم ولی بعضی ها میگفتن که گوشی فروشی اونا اصل مالزی هست و بعضی ادعا میکردن که تمام گوشیها چینی هست ...در ضمن قیمت بین 170 تا 178 متغیر بود اون کسی که میگفت 178 ادعا میکرد که لوازم جانبی اون اصل هست و حاضره تو فاکتور خرید ضمانتشو کنه... آیا قیمت بالاتر دلیلی بر اصل بودن هست یا صرفا بازار گرمی فروشنده جهت بالا بردن قیمت هست ؟ ایا درج تو فاکتور تضمینی برای اصل بودن هست یا اینها صرفا یه حقه برای فروش هست ؟؟
در ضمن فروشنده ها ادعا کردن که گوشی با جعبه پلمپ ندارن و تمامی گوشیها باز هست ایا این درسته ؟
می گن که s500 دکمه هاش ترک بر میداره یا میشکنه ایا این درسته یا بستگی به نحوه استفاده داره ؟ تو رنج 180 تومان شما چه مدل گوشی با چه برندی رو پیشنهاد میدید ؟

Hadi King
21-09-2008, 22:47
امروز باز واسه خرید s500 رفتم ولی بعضی ها میگفتن که گوشی فروشی اونا اصل مالزی هست و بعضی ادعا میکردن که تمام گوشیها چینی هست ...در ضمن قیمت بین 170 تا 178 متغیر بود اون کسی که میگفت 178 ادعا میکرد که لوازم جانبی اون اصل هست و حاضره تو فاکتور خرید ضمانتشو کنه... آیا قیمت بالاتر دلیلی بر اصل بودن هست یا صرفا بازار گرمی فروشنده جهت بالا بردن قیمت هست ؟ ایا درج تو فاکتور تضمینی برای اصل بودن هست یا اینها صرفا یه حقه برای فروش هست ؟؟
در ضمن فروشنده ها ادعا کردن که گوشی با جعبه پلمپ ندارن و تمامی گوشیها باز هست ایا این درسته ؟
می گن که s500 دکمه هاش ترک بر میداره یا میشکنه ایا این درسته یا بستگی به نحوه استفاده داره ؟ تو رنج 180 تومان شما چه مدل گوشی با چه برندی رو پیشنهاد میدید ؟
بالاتر بودن قيمت كه شرط بر اين نيست كه اصل هستـــش :41:
شايد اينا ندارن گوشي با جعبه پلمپ شـــده هســــت
استفاده ات درستـــه باشه نه ترك برميداره نه ميشكنــــه
با 10 هزار تومن بالا پايين يه K800 بـــگيره اين گوشي هم خيلي خوبــــه :11:

hessam_sz
21-09-2008, 23:00

هميشه ميگن چوب گروني را نخور گول ارزوني را هم نخور.
تا جايي كه من اطلاع دارم گوشي هاي سوني اريكسون تقلبي ندارن و همشون مونتاژ چين هست و احتمالا اونايي كه ميگن مال ما مالزي هست دروغ ميگن.تازه بر فرض كه مالزي باشه.مگه سوني اريكسون مال مالزي هست؟يا فكر كردي مالزي خيلي از چين پيشرفته تره؟ولي يه چيزي را بهت بگم تو بازار موبايل رقابت خيلي شديده و بين 2 تا جنس مشابه كسي نميتونه بيشتر از 2000 تومن بالا پايين بگه اگر اختلاف 7 تومنه پس مطمئن باش اون كه 7 تومن ارزون تره با اون كه 7 تومن گرونتره يه فرقي داره.
اون كه ميگن گوشي با جعبه پلمپ ندارن راست ميگن چون من تا حالا نشده گوشي آك بخرم جعبش پلمپ باشه فكر كنم خودشون باز ميكنن نگاه ميكنن چون بعضي وقتها از دوبي كه ميفرستن وسايل توش را ميدزدن.
در مورد دكمه هاي اس500 راست ميگن ترك ميخوره مخصوصا اگر زياد اس ام اس بازي كني.من نظرم را گفتم دبليو 580 شبيه اس500 هست و قشنگتر و بهتره.ولي كا810 هم به نظرم گوشي خيلي خوبيه با توجه به قيمتش البته اگر ظاهرش برات مهم نيست.

Ac.Milan
22-09-2008, 01:30
دوستان یکی لطف می کنه به من بگه فرق w910 با w910i چی هست؟؟؟
آیا اختلاف قیمت هم دارن؟؟؟ اگر دارن در حدود چقدر؟؟؟

hussain
22-09-2008, 05:37
سلام دوستان.
یک سوال می خواهم بپرسم(البته خودم می دونم می خواهم مطمئن شم:31:)
پچی برای قفلدار کردن صفحه دکستاپ(مثل نوکیا که اول پسورد میزنی بعد صفحه باز میشه)برای سونی اریکسون هست یا نه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tohidkh
22-09-2008, 11:51
سلام دوستان.
پچی برای قفلدار کردن صفحه دکستاپ(مثل نوکیا که اول پسورد میزنی بعد صفحه باز میشه)برای سونی اریکسون هست یا نه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله! به نسبت گوشی، و فریمور، این پچ وجود داره. (KeyLock)

tohidkh
22-09-2008, 11:59
دوستان یکی لطف می کنه به من بگه فرق w910 با w910i چی هست؟؟؟
آیا اختلاف قیمت هم دارن؟؟؟ اگر دارن در حدود چقدر؟؟؟

دوست عزیزم، W910i ، فقط یه مدل هست. مدل دیگه ای مثل W910c وجود نداره. اونی که احتمالا به شما گفتند، W908c بوده.
لینک زیر، آدرس تمام محصولات سونی اریکسون با تمامی مشخصات گوشی ها هست. میتونید ببینید.

hessam_sz
22-09-2008, 12:04
سلام دوستان.

جديدا با الف هم ميشه

rezasafa2000
22-09-2008, 12:56
در مورد گوشی s500 بحثی در مورد خود گوشی نیست اما بحث اصلی در مورد لوازم مثل هندزفری و باتری و.. هست که ممکنه تقلبی یا دست دوم به آدم غالب کنن ( چند تا فروشنده هم به این اشاره کردن ) یکی از فروشنده ها میگفت حاضره 7 تومان بالای قیمت بازار بده ولی تو فاکتور خرید ضمانت اصلی بودن قطعات و سالم بودن رو بکنه ..به نظر شما این کار ارزش خرید داره یا این یه حقه از جانب فروشنده برای فروش گوشی به قیمت بالاتر هست ؟

Hadi King
22-09-2008, 14:12
در مورد گوشی s500 بحثی در مورد خود گوشی نیست اما بحث اصلی در مورد لوازم مثل هندزفری و باتری و.. هست که ممکنه تقلبی یا دست دوم به آدم غالب کنن ( چند تا فروشنده هم به این اشاره کردن ) یکی از فروشنده ها میگفت حاضره 7 تومان بالای قیمت بازار بده ولی تو فاکتور خرید ضمانت اصلی بودن قطعات و سالم بودن رو بکنه ..به نظر شما این کار ارزش خرید داره یا این یه حقه از جانب فروشنده برای فروش گوشی به قیمت بالاتر هست ؟
اگه اينجوري فروشنده ميگه خوبــــه ميگيري ايرادي چيزي داشــــت ضمانت داره مياي پيش خودش با فاكتور اونوقـــت چي ميخواد بـــگه :31:

hessam_sz
22-09-2008, 14:50

به نظر من كه ارزش داره چون فقط اگر باطري قلابي باشه بايد 10000 تومن بدي باطري اصلي بخري.
وقتي خواست ضمانت كنه بگو باطري را هم ضمانت كنه كه اصلي باشه

Pami
22-09-2008, 16:37
سلام به همه ، آقا من یه w880 رنگ مشکی نارنجی خریدم ، یکی از دوستام هم رنگ نقره ای رو داره ، برای من اصلا نه رو جعبه و نه رو گوشی نزده که ساخت کجا هست !!! موندم گوشی من کجاییه !!! بعدش آیا امکانش هست که با لپتاپ بشه A2DP گوشی رو فعال کرد و آهنگ رو رو لپ تاپ گوش داد ؟؟؟

Ac.Milan
24-09-2008, 03:30
دوستان این W910 هم FM Transmitter داره؟

tohidkh
24-09-2008, 03:37
دوستان این W910 هم FM Transmitter داره؟

من نمیدونم. ولی شاید اینجا یه چیزهایی پیدا کنید:
مروری بر گوشی W910i

کلوپ W910 :

فاطـمه
24-09-2008, 14:59
سلام بچه ها
من می خواستم بدونم نرم افزاری هست که روی گوشی k750 نصب بشه و با استفاده از اون بشه فایلهای mp4 رو باز کرد؟

tohidkh
24-09-2008, 15:41
سلام بچه ها
من می خواستم بدونم نرم افزاری هست که روی گوشی k750 نصب بشه و با استفاده از اون بشه فایلهای mp4 رو باز کرد؟

دوست عزیز، K750 که mp4 نشون میده. منتها در سایز 174*144. :27:
فکر میکنم منظور شما فیلم های گوشیهایی که دوربین بالایی دارن و با Mp4 ضبط میکنند، (مثل Nokia سری N) باشه.
کاری نمیشه کرد. چون سایز اونها 240*320 هست و صفحه نمایش K750 ، فکر کنم 144*176. اگه فیلمی بزرگتر از این باشه، گوشی اون رو در قالب فایل صوتی میشناسه.

فاطـمه
25-09-2008, 07:47
دوست عزیز، K750 که mp4 نشون میده. منتها در سایز 174*144. :27:
فکر میکنم منظور شما فیلم های گوشیهایی که دوربین بالایی دارن و با Mp4 ضبط میکنند، (مثل Nokia سری N) باشه.
کاری نمیشه کرد. چون سایز اونها 240*320 هست و صفحه نمایش K750 ، فکر کنم 144*176. اگه فیلمی بزرگتر از این باشه، گوشی اون رو در قالب فایل صوتی میشناسه.
آره دقیقا منظورم همین بود ، خب کاری نمیشه کرد که تصویر کوچک تر شه؟! یا یه راه حل دیگه...

tohidkh
25-09-2008, 09:46
آره دقیقا منظورم همین بود ، خب کاری نمیشه کرد که تصویر کوچک تر شه؟! یا یه راه حل دیگه...

بله! میشه کرد. شما با Converter ها میتونید سایز فیلم رو کوچیک کنید.
به نظر من بهترین برنامه برای این کار، Total Video Converter هست.
Total Video Converter اینجا:

بی عیب ترین ورژن این نرم افزار هم، 3.10 هست.

Green_life
25-09-2008, 13:58
سلام دوستان
گوشی من w950 است
من گوشیمو بنا به دلایلی فلش کردم ولی متاسفانه زبان گوشیم چینی شده.و تنها زبانی که الان روش هست زبان چینیه.
حالا چه طور میتونم زبان انگلیسی را رو گوشیم بریزم بدون اینکه بخوام دوباره فلش کنم؟؟
اگه راهی هست لطفا راهنمایی کنید

فاطـمه
25-09-2008, 15:04
بله! میشه کرد. شما با Converter ها میتونید سایز فیلم رو کوچیک کنید.
به نظر من بهترین برنامه برای این کار، Total Video Converter هست.
Total Video Converter اینجا:

بی عیب ترین ورژن این نرم افزار هم، 3.10 هست.

این برنامه ای که گذاشتین رو گوشی اجرا میشه دیگه ؟
منظورم اینه که لازم نیست رو کامپیوتر نصب بشه بعد تو سیستم تبدیل کنیم؟

tohidkh
25-09-2008, 15:50
این برنامه ای که گذاشتین رو گوشی اجرا میشه دیگه ؟
منظورم اینه که لازم نیست رو کامپیوتر نصب بشه بعد تو سیستم تبدیل کنیم؟

نه بابا! برنامه کامپیوتری هست!
گوشی که نمیتونه از این کارها بکنه :27:

Zarei_269
25-09-2008, 17:35
k810 هست که وقتی یه منو ریخم روش وقتی میرم تو بازی یا برنامه ها نمیره و میگه کار انجام نشد منو را عوض کردم فایده نداشت العان نه تو بازی ها میره نه تو برنامه های کاربردی باید چکار کنم

و دیگه اینکه یه k530 داشتم نور صفحه اون مشکل داشت تبدیلش کردم به w660 درست شد ولی العان فارسی نیست فایل های فارسی سازی را می خواستم لطف کنید
زبان های فارسی را ریختم فایده نداشت میگند که fsفارسی می خواد
ممنون

tohidkh
25-09-2008, 18:19
k810 هست که وقتی یه منو ریخم روش وقتی میرم تو بازی یا برنامه ها نمیره و میگه کار انجام نشد منو را عوض کردم فایده نداشت العان نه تو بازی ها میره نه تو برنامه های کاربردی باید چکار کنم
باید گوشیتون رو فلش کنید.

و دیگه اینکه یه k530 داشتم نور صفحه اون مشکل داشت تبدیلش کردم به w660 درست شد ولی العان فارسی نیست فایل های فارسی سازی را می خواستم لطف کنید
زبان های فارسی را ریختم فایده نداشت میگند که fsفارسی می خواد البته فکر میکنم که کاستومایز شما فارسی نبوده نه Fs. چون فایل Costumize هست که تعریف میکنه چه زبانهایی وجود داشته باشه.
شما فایل زیر رو در قسمت MISC بذارید و دکمه Flash رو فشار بدین؛ اگه مشکلتون حل نشد، بگین تا آموزش فارسی کردن کاستومایز رو بگم بهتون.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید موفق باشید :40:

vahid_203
25-09-2008, 18:33
سلام :46:

من براي گوشي p990i دنبال نرم افزاري ميگردم كه بشه باهاش كل اس ام اس هارو يكجا انتخاب كرد و كپي كرد تو هارد
:5:
با اين نرم افزار معمولي خودش كه نصب كردم يك يكي بايد اس ام اس ها رو بازش كرد و بعد يكي يكي كپي كرد، كه حوصله آدم سر ميره و خسته ميشه و خيلي زمان بره :10:

ممنون ميشم اگه روش يا نرم افزاري هست معرفي كنيد

:11::40::11:

tohidkh
25-09-2008, 18:59
سلام :46:

من براي گوشي p990i دنبال نرم افزاري ميگردم كه بشه باهاش كل اس ام اس هارو يكجا انتخاب كرد و كپي كرد تو هارد
:5:
با اين نرم افزار معمولي خودش كه نصب كردم يك يكي بايد اس ام اس ها رو بازش كرد و بعد يكي يكي كپي كرد، كه حوصله آدم سر ميره و خسته ميشه و خيلي زمان بره :10:

ممنون ميشم اگه روش يا نرم افزاري هست معرفي كنيد

:11::40::11:

سلام وحید جون؛ دوست گلم :10:
خب از My Phone Explorer استفاده کن. از همش یه بکاپ بردار.
زبان فارسی هم داره.

حجم: 3.65 مگابایت
موفق باشید دوست عزیزم :40:

vahid_203
25-09-2008, 21:08
سلام وحید جون؛ دوست گلم :10:
خب از My Phone Explorer استفاده کن. از همش یه بکاپ بردار.
زبان فارسی هم داره.

حجم: 3.65 مگابایت
موفق باشید دوست عزیزم :40:

سلام دوست عزيزم توحيد جان
حال شما ؟ خوبي انشاا...
دست شما درد نكنه .... لطف كردي :11:

sid
26-09-2008, 01:47
سلام من دنبال يه برنامه ديكشنري برا موبايل اس 700 ميگردم كه بشه كلمات جالب و مهمي رو كه پيدا ميكنيم ازش رو يه جايي مثل فيوريت يا ارشيو شخصي يا تگ علامت گذاري و جمع آوري كنيم تا با مراجعه بعدي اونها برامون مشخص باشن و بتونيم مرورشون كنيم
كسي چيزي ميشناسه؟
در ضمن گوشي من قديميه و فايل هاي جاواي ور»ن جديد بهش نميخوره
من هنوز نتونستم يه نرم افزار قفل گذاري روي پوشه و فايل رو هم پيدا كنم
به همين دليلي كه گفتم اگه اين رو هم بلديد بگيد اسمشو برم دنبالش لينك نداديد هم مهم نيست لطفا پست رو پاك نكنيد اگه جاي بدي پست دادم در صورت لزوم منتقلش كنيد
ممنون
سهيل

thelastblack
26-09-2008, 01:50
من یه k550 cid53 دارم میتونم روش با setool فونت بریزم یانه؟ شنیدم cid53ها رو نمیشه هک کرد. اگه میشه دیگه چیکارا میتونم بکنم؟

tohidkh
26-09-2008, 02:02
سلام من دنبال يه برنامه ديكشنري برا موبايل اس 700 ميگردم كه بشه كلمات جالب و مهمي رو كه پيدا ميكنيم ازش رو يه جايي مثل فيوريت يا ارشيو شخصي يا تگ علامت گذاري و جمع آوري كنيم تا با مراجعه بعدي اونها برامون مشخص باشن و بتونيم مرورشون كنيم
چنین برنامه ای برای گوشیهای جاوا وجود نداره.

من هنوز نتونستم يه نرم افزار قفل گذاري روي پوشه و فايل رو هم پيدا كنم
یه برنامه هست که روی فایلها پسورد میذاره. منتا برای برداشتن پسورد هر فایل، باید ازداخل برنامه اقدام کنید.
اسمش Moby Explorer هست. نمیدونم در گوشی شما اجرا بشه یا نه. ولی به امتحانش می ارزه.
بهترین ورژنش هم اینه:

اگه برنامه نصب شد، اطلاع بدین، تا راهی برای دور زدن سوال هایی که به طور پی در پی پرسیده میشه، ارائه بدم

EASPORTS-FIFA
26-09-2008, 03:39
آقا من قید اینترنت w580 رو زدم.
چون مال خواهرم بود دیگه گفتم وللش.راستش من خودم 5610 دارم.
میخوام بپرسم این صفحه ی 5610 چند اینچه؟

tohidkh
26-09-2008, 09:26
آقا من قید اینترنت w580 رو زدم.
چون مال خواهرم بود دیگه گفتم وللش.راستش من خودم 5610 دارم.
میخوام بپرسم این صفحه ی 5610 چند اینچه؟

رزولوشن: 240x 320 پیکسل
اندازه: 2.2 اینچ
از نوع TFT با قابلیت 16 میلیون رنگ

کلوپ 5610 اینجا:

Zarei_269
26-09-2008, 10:49
[quote=tohidkh;2994994]باید گوشیتون رو فلش کنید.
اگه می دونستی من چقدر پچ رو گوشیم ریختم این حرفا نمیزدی حالا راه دیگه نداره یا اینکه پچ ها پاک نشه

البته فکر میکنم که کاستومایز شما فارسی نبوده نه Fs. چون فایل Costumize هست که تعریف میکنه چه زبانهایی وجود داشته باشه.
شما فایل زیر رو در قسمت MISC بذارید و دکمه Flash رو فشار بدین؛ اگه مشکلتون حل نشد، بگین تا آموزش فارسی کردن کاستومایز رو بگم بهتون.
کاستومایز را فارسی کردم و ریختم زبان فارسی هم ریختم ولی چیزی اضاف نشد شما هم یه بار دیگه بگید چجوری فارسی می کنند شاید من اشتباه کردم ولی میگند باید fsفارسی بریزی M_EAST_N و S_ASIA_LEVAN
از این مدل .

Zarei_269
26-09-2008, 11:04
این یارو ی را که دادی خراب بود نشد بریزم رو گوشی اگه مشکلش رو حل کردی دوباره بزار امتحان کنم

بهنازی
26-09-2008, 17:52
با سلام
قبلا وقتی k750 رو با کابل وصل میکردم تو تا درایو یکی مربوط به گوشی و یکی هم مربوط به مموری تو مای کامپیوتر اضافه میشد ولی الان فقط درایو مموری اضافه میشه و خود گوشی نه علتش چیه وچیکار باید بکنم؟
البته چند تا پچ نصب رو گوشیم.

با تشکر

tornadoo
26-09-2008, 20:34
سلام به همه ی بچه های با صفای p30 چند وقتیه که گوشیم با مموری ها مشکل پیدا کرده یه چند دقیقه بعد از گذاشتن مموری قفل میکنه و هیچ چیزی نشون نمیده وباید خاموش کنی ومموری رو دیگه نذاری با مموری های مختلف هم امتحان کردم فایده نداشت گوشی رو فلش کردم بازم هیچ .مشکل از چی می تونه باشه ممنون از همه.:10:

thelastblack
27-09-2008, 05:13
پس چرا کسی جواب نمی ده؟ با یه گوشیه k550 cid53 چیکار میشه کرد؟ هکی چیزی یکی بگه!

tohidkh
27-09-2008, 09:08
با سلام
قبلا وقتی k750 رو با کابل وصل میکردم تو تا درایو یکی مربوط به گوشی و یکی هم مربوط به مموری تو مای کامپیوتر اضافه میشد ولی الان فقط درایو مموری اضافه میشه و خود گوشی نه علتش چیه وچیکار باید بکنم؟
البته چند تا پچ نصب رو گوشیم.

با تشکر

مطمئنید که سیستمتون ویروسی نیست؟ آنتی ویروستون چیه؟
راستی! از کابلی که گوشی رو به کامپوتر وصل میکنید، هم میتونه باشه هاااا. با یه کابل دیگه، امتحان کردید؟؟؟

سلام به همه ی بچه های با صفای p30 چند وقتیه که گوشیم با مموری ها مشکل پیدا کرده یه چند دقیقه بعد از گذاشتن مموری قفل میکنه و هیچ چیزی نشون نمیده وباید خاموش کنی ومموری رو دیگه نذاری با مموری های مختلف هم امتحان کردم فایده نداشت گوشی رو فلش کردم بازم هیچ .مشکل از چی می تونه باشه ممنون از همه.:10:
دوست عزیز، مدل گوشیتون چیه؟
احتمال میدم که ظرفیت مموری بالا هست و گوشی ساپورت نمیکنه.
هنوز شما مدل رو بگید، ببینیم از چی هست؟

tohidkh
27-09-2008, 09:24
من یه k550 cid53 دارم میتونم روش با setool فونت بریزم یانه؟ شنیدم cid53ها رو نمیشه هک کرد. اگه میشه دیگه چیکارا میتونم بکنم؟

پس چرا کسی جواب نمی ده؟ با یه گوشیه k550 cid53 چیکار میشه کرد؟ هکی چیزی یکی بگه!
فکر نکنم بشه برای CID53 ، به این راحتی که شما میگید، با Setool، فونت ریخت.
ولی یه سرچ کنید در بخش سونی اریکسون. راه کارهایی برای CID53 ارائه شده است.

Zarei_269
27-09-2008, 10:15
پس چرا کسی جواب ما رو نمیده پست 2356 و 2357

magical
27-09-2008, 10:29
سلام
گوشی من با (k750) رم مشکل داره ! نمیدونم شاید گوشیم رم 2gb نمیکشه!
یه آداپتور تبدیل ram m2 به ms(ram k750) دیدم خواستم بگم میشه یه m2 بگیرم و با این آداپتور واسه همیشه بزارم رو k750 ؟ (شاید اینطوری مشکل من با رم ظرفیت بالا حل بشه!)

این آداپتور رو جداگانه می تونم بخرم یا همراه یه گوشی خاصی هستش؟

قیمت ram 1gb و ram 2gb m2 چند هستش؟

موفق باشید...

tornadoo
27-09-2008, 10:39
دوست عزیز گوشیم k750 هستش ولی فکر نکنم از مموری باشه چون با مموری های مختلف امتحان کردم ولی فایده ای نداشت:41:

Hadi King
27-09-2008, 11:21
زبان های فارسی را ریختم فایده نداشت میگند که fsفارسی می خواد
ممنون

کاستومایز را فارسی کردم و ریختم زبان فارسی هم ریختم ولی چیزی اضاف نشد شما هم یه بار دیگه بگید چجوری فارسی می کنند شاید من اشتباه کردم ولی میگند باید fsفارسی بریزی M_EAST_N و S_ASIA_LEVAN
از این مدل .

پس چرا کسی جواب ما رو نمیده پست 2356 و 2357
دوســـت من شما از اين فريمور استفاده كنيد FS با كاستومايز فارسي هستنــــ :46:

از توحيـــد عزيز دوست خوبم كه پاسخگوي سوالات كاربران هست تشـــكر ميكنم :11:

EASPORTS-FIFA
28-09-2008, 03:26
رزولوشن: 240x 320 پیکسل
اندازه: 2.2 اینچ
از نوع TFT با قابلیت 16 میلیون رنگ

کلوپ 5610 اینجا:

ممنون:10:
من فقط معذرت میخوام حواسم نبود سوال 5610 رو اینجا مطرح کردم.بازم معذرت:11:
بعد صفحه ی w580 چطور؟

EASPORTS-FIFA
28-09-2008, 03:44
ببخشید که 2 تا پست دادم پشت سر هم.
میخوام مشخصات صفحه نمایش w960 و n95 8 gig رو ببینم.
حتما میخوام بدونم کودوم صفحه نمایش بزرگ تره.

tohidkh
28-09-2008, 05:12
ممنون:10:
من فقط معذرت میخوام حواسم نبود سوال 5610 رو اینجا مطرح کردم.بازم معذرت:11:
بعد صفحه ی w580 چطور؟

ببخشید که 2 تا پست دادم پشت سر هم.
میخوام مشخصات صفحه نمایش w960 و n95 8 gig رو ببینم.
حتما میخوام بدونم کودوم صفحه نمایش بزرگ تره.

W580
TFT با قابلیت نمایش 262144 رنگ. 240x 320 پیکسل 2 اینچ
W960
TFT با قابلیت نمایش 262144 رنگ. 240x 320 پیکسل 2.6 اینچ
N95 8GB
TFT با قابلیت 16 میلیون رنگ. 240x 320 پیکسل 2.8 اینچ

کاملا واضح هست که تصاویری که در صفه نمایش W60 و W580 ، دیده میشوند، نسبت به N95 8Gb ، از وضوح بیشتری برخوردار خواهند بود.
از لحاظ بزرگتر بودن هم، W960، از همه بزرگتره.

rezapazahr
28-09-2008, 05:16
سلام به همگی دوستان نمیدونم چرا p1 زیر نور آفتاب اینقدر ال سی دیش کمرنگ به نظر میاد.برا من اینطوریه یا کلا این اشکال رو داره یا علی مدد.

tohidkh
28-09-2008, 05:24
سلام به همگی دوستان نمیدونم چرا p1 زیر نور آفتاب اینقدر ال سی دیش کمرنگ به نظر میاد.برا من اینطوریه یا کلا این اشکال رو داره یا علی مدد.

سلام.
اونقدر که شما میگید نیست، ولی در کل این مشکل برای P1 وجود داره. (البته نمیشه گفت مشکل؛ نوع صفحه نمایش اینطوری هست که عیبی برای این گوشی محسوب نمیشه.)

فاطـمه
28-09-2008, 07:47
نه بابا! برنامه کامپیوتری هست!
گوشی که نمیتونه از این کارها بکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
موفق باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif
واسه کامپیوتر که از این برنامه ها زیاد دارم .:46:
اگر بخوام به کامپیوتر وصل کنم که تو کامپیوتر می بینم دیگه:20:
به هر حال ممنونم دوست من:8:

Ac.Milan
28-09-2008, 10:37
با سلام من چند وقتیه که W910i خریدم! چند تا مشکل پیش اومده!
1- تا حالا در طی 3 روز گوشی 2 بار ریست شده.
2- واکمنش وقت شروع و خاتمه آهنگ و کم و زیاد کردن صدا خش خش می کنه!
3- وقت صحبت تلفن 1 پیغام میاد رو صفحه که مضمونش اینه: کدگذاری توسط شبکه انجام نمی شود. انتقال مطمئن نیست.
یک سوال متفرقه هم از دوستانی که این گوشی رو دارن: آیا رنگ دکمه های واکمن و دوربین بعد از یک مدت نمیره و اگه میره راه حلش چیه؟؟؟
از دوستان ممنون می شم که سوالهای منو جواب بدن.

Zarei_269
28-09-2008, 11:29
[quote=H.VIKE;3003083]دوســـت من شما از اين فريمور استفاده كنيد FS با كاستومايز فارسي هستنــــ :46:

هر کاری می کنم مین دانلود نمیشه مشکل از کجاست لطف کن ببین مشکلش چیه

EASPORTS-FIFA
28-09-2008, 12:39
صذای کا 850 بیشتره یا N73 موزیکال؟

tohidkh
28-09-2008, 13:53
صذای کا 850 بیشتره یا N73 موزیکال؟

بدون شک، صدای K850 خیلی بیشتر هست. (خیلی گوشیه جالبیه این K850)
صدای N73 Musical : پلی فونیک 64 کاناله
صدای K850 : پلی فونیک 72 کاناله

magical
28-09-2008, 14:06
سلام
گوشی من با (k750) رم مشکل داره ! نمیدونم شاید گوشیم رم 2gb نمیکشه!
یه آداپتور تبدیل ram m2 به ms(ram k750) دیدم خواستم بگم میشه یه m2 بگیرم و با این آداپتور واسه همیشه بزارم رو k750 ؟ (شاید اینطوری مشکل من با رم ظرفیت بالا حل بشه!)

این آداپتور رو جداگانه می تونم بخرم یا همراه یه گوشی خاصی هستش؟

قیمت ram 1gb و ram 2gb m2 چند هستش؟

موفق باشید...

.......................
:11:

tohidkh
28-09-2008, 14:16
با سلام من چند وقتیه که W910i خریدم! چند تا مشکل پیش اومده!
1- تا حالا در طی 3 روز گوشی 2 بار ریست شده.
2- واکمنش وقت شروع و خاتمه آهنگ و کم و زیاد کردن صدا خش خش می کنه!
3- وقت صحبت تلفن 1 پیغام میاد رو صفحه که مضمونش اینه: کدگذاری توسط شبکه انجام نمی شود. انتقال مطمئن نیست.
یک سوال متفرقه هم از دوستانی که این گوشی رو دارن: آیا رنگ دکمه های واکمن و دوربین بعد از یک مدت نمیره و اگه میره راه حلش چیه؟؟؟
از دوستان ممنون می شم که سوالهای منو جواب بدن.

دوست عزیز،
ریست شدن گوشی های W910 کاملا طبیعیه.
در مرود خش خش کردن هم یه چیزهایی یادم میاد باید طبیعی باشه.
فکر کنم اگه به اینجا نگاهی بندازید، ضرر نکنید.
مروری بر گوشیW910

کلوپ W910

watherpol32@gmail
28-09-2008, 14:52
من هر وقت گوشی رو روشن می کنم یک پیام میده و میگه که آیا مایل هستید مموری رو فرمت کنید و وقتی میگی بله ازم کد عبورمی خواهد و من نمی دونم این کد چی باید چه کار کرد(البته من گوشیم k800)

boynima
28-09-2008, 17:11
سلام مشكل من اينه كه وقتي از مسيجهاي گوشي بكاپ ميگيرم مسيجهاي دريافتي (inbox) با تاريخ خودشون ثبت ميشن اما مسيجهاي (sent) بدون تاريخ اصلي خودشون ثبت ميشن و بجاي تاريخ عبارت( no indication) جلوي اونها ثبت ميشه، متاسفانه وجود تاريخ براي من مهمه ، نميدونم اين مشكل نرم افزار( myphoneExplorer) و مشكل كلي ست مدل گوشي من z610 ،

tornadoo
28-09-2008, 21:23
tohidkh چی شدی پس قرار شد به ما کمک کنیا:19: گوشیم k750 بود که بامموری مشکل داشت شما احتمالgdfs رونمی دید.یا مشکل سخت افزاریه :41:

adrenalin
28-09-2008, 22:06
tohidkh چی شدی پس قرار شد به ما کمک کنیا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif گوشیم k750 بود که بامموری مشکل داشت شما احتمالgdfs رونمی دید.یا مشکل سخت افزاریه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

مشکلت چیه ؟

tornadoo
28-09-2008, 23:33
adrenalin عزیز ممنون که همه جا به فکر مایی مشکلم اینه که وقتی مموری رو داخل گوشی کا750 می ذارم بعد از 10 دقیقه گوشی هنگ میکته وباید باطری رو در بیاری گوشی رو فلش زدم ولی فایده ای نداشت بامموری های دیگه امتحان کردم بازم هیچ حالا نظر شما چیه بازم ممنون.:10:

amin-kery
29-09-2008, 01:01
با سلام
گوشی من w700 با فریمور R1CA021
پچ gfx رو اگه کسی واسه این گوشی تست کرده و جواب گرفته برامون بذاره.
در ضمن من پچ الف رو روی گوشیم نصب کرده ام.
اگه در هنگام نصب پچ در سوال دوم برای نصب پچ این پیغام pach is differ امد واسه پچ gfx اومد چه کار کنیم؟؟

ممنون

EASPORTS-FIFA
29-09-2008, 01:42
بدون شک، صدای K850 خیلی بیشتر هست. (خیلی گوشیه جالبیه این K850)
صدای N73 Musical : پلی فونیک 64 کاناله
صدای K850 : پلی فونیک 72 کاناله
هم رو هدفون هم رو اسپیکر دیگه نه؟

tohidkh
29-09-2008, 01:49
هم رو هدفون هم رو اسپیکر دیگه نه؟

ئه!
دوست من، معلومه که از لحاظ بلندی تو هدفون فرقی ندارن. چون سیستم هدفون، بر اساس بلندی نیست. در هدفون فقط وضوح صدا بالاتر خواهد بود. (از کیفیت بیشتری برخوردار خواهد بود)

jalal69
29-09-2008, 13:07
گوشی من سونی اریکسونه وقتی روشنش میکنم یه لحضه صفحش میاد بعد خاموش میشه همینجوری خاموش و روشن میشه کمک کنید گوشیم چشه:42:

drdata
29-09-2008, 13:52
سلام دوستان
من s500 خريدم،فاتحمو خونده!
كيبوردش كه شكسته
باتريشم كه خرابه
يه بار شمردم روزي 8 بار نياز به شارژ داره!
نخريد بيچاره ميشيد.

Mehdi_Full
29-09-2008, 13:53
گوشی من سونی اریکسونه وقتی روشنش میکنم یه لحضه صفحش میاد بعد خاموش میشه همینجوری خاموش و روشن میشه کمک کنید گوشیم چشه:42:
بترتیب تا اونجایی که جواب میده انجام بده‌:
1- ریست
2- مستر ریست
3- آپدیت (اگر ADSL داری)
4- فلش

:)

jalal69
29-09-2008, 14:07
بترتیب تا اونجایی که جواب میده انجام بده‌:
1- ریست
2- مستر ریست
3- آپدیت (اگر ADSL داری)
4- فلش

:)
اینایی که گفتی چه جوریه آموزش میدین؟؟؟
مقاله چیزی من هیچی نمیدونم:41:

adrenalin
29-09-2008, 14:12
adrenalin عزیز ممنون که همه جا به فکر مایی مشکلم اینه که وقتی مموری رو داخل گوشی کا750 می ذارم بعد از 10 دقیقه گوشی هنگ میکته وباید باطری رو در بیاری گوشی رو فلش زدم ولی فایده ای نداشت بامموری های دیگه امتحان کردم بازم هیچ حالا نظر شما چیه بازم ممنون.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

خوب دیگه فکر کنم مشکل دیگه سخت افزاری شده بده یه تعمیر کار نگاه کنه

adrenalin
29-09-2008, 14:14
با سلام
گوشی من w700 با فریمور R1CA021
پچ gfx رو اگه کسی واسه این گوشی تست کرده و جواب گرفته برامون بذاره.
در ضمن من پچ الف رو روی گوشیم نصب کرده ام.
اگه در هنگام نصب پچ در سوال دوم برای نصب پچ این پیغام pach is differ امد واسه پچ gfx اومد چه کار کنیم؟؟

ممنون

بله دوستان امتحان کردن درست کار میکنه
در موقع نصب پچ سوال دوم روی yes بزن

EASPORTS-FIFA
29-09-2008, 14:30
ئه!
دوست من، معلومه که از لحاظ بلندی تو هدفون فرقی ندارن. چون سیستم هدفون، بر اساس بلندی نیست. در هدفون فقط وضوح صدا بالاتر خواهد بود. (از کیفیت بیشتری برخوردار خواهد بود)

دستت درد نکنه که همیشه جواب میدی.
خیلی باحالی:10:
اونایی که کا850 گرفتن از این گوشی راضی هستن؟

AABB
29-09-2008, 18:30
سلام به همگی.
فکر کردم جاش این جا باشه:
من یکی از دوستام، برادرش از نروژ یه موبایل z310i Sony Ericsson فرستاده ولی قفل داره.
تو اینترنت سرچ زدم ولی آن لاک رایگان براش پیدا نکردم.
کسی نظری داره؟
tohidkh
29-09-2008, 18:55
سلام به همگی.
فکر کردم جاش این جا باشه:
من یکی از دوستام، برادرش از نروژ یه موبایل z310i Sony Ericsson فرستاده ولی قفل داره.
تو اینترنت سرچ زدم ولی آن لاک رایگان براش پیدا نکردم.
کسی نظری داره؟
دوست عزیزم، فکر نکنم چیزی براش پیدا کنید.
ولی شاید با روشهای ابتکاری توسط باکس، یه کارایی بشه کرد . . .

Green_life
30-09-2008, 00:27
کسی نمی خواد جواب سوال منو بده
بابا به خدا گیرم
چطور میتونم زبان انگلیسی را رو گوشیم بریزم؟؟؟
گوشیم w950 است.چند وقت پیش گوشیو فلش کردم.از اون موقع ففط زبان چینی تایپ میکنه
حالا چطور میتونم بدون اینکه گوشی را دوباره فلش کنم زبان انگلیسی را رو گوشیم بریزم؟؟
لطفا راهنمایی کنید

tohidkh
30-09-2008, 00:44
بابا به خدا گیرم
حالا چطور میتونم بدون اینکه گوشی را دوباره فلش کنم زبان انگلیسی را رو گوشیم بریزم؟؟
لطفا راهنمایی کنید

دوست خوبم، فکر کنم شما باید از Fs غیر چینی استفاده کنید.
سعی میکنم تا فردا یه گشتی بزنم برای اون اف اس. (آخه سرم خیلی خیلی شلوغه. تا اندازه ای که حتی به زور تونستم این پست رو بدم)
امیدوارم بتونم کمکتون کنم.

Green_life
30-09-2008, 06:38
دوست خوبم، فکر کنم شما باید از Fs غیر چینی استفاده کنید.
سعی میکنم تا فردا یه گشتی بزنم برای اون اف اس. (آخه سرم خیلی خیلی شلوغه. تا اندازه ای که حتی به زور تونستم این پست رو بدم)
امیدوارم بتونم کمکتون کنم.

اگه بتونید کمکم کنید واقعا ممنونتون میشم

tohidkh
30-09-2008, 07:47
بابا به خدا گیرم
لطفا راهنمایی کنید

اگه بتونید کمکم کنید واقعا ممنونتون میشم

خیلی خیلی گشتم. چیزی پیدا نکردم.
بهتره بدین با باکس یه کارایی بکنند.
:11::11::11:

bigman
01-10-2008, 01:37
با سلام
من جدیدا یه گوشی دست دوم w 810 خریدم که هر دو سه روز یکبار خودبخود خاموش میشه .
از ویروسی نبودنش مطمئنم لطفا بگید مشکل از چیه ؟؟

Ac.Milan
01-10-2008, 01:39
آقا من گوشیم وقت صحبت تلفن 1 پیغام میاد رو صفحه که مضمونش اینه: کدگذاری توسط شبکه انجام نمی شود. انتقال مطمئن نیست.
مدلشم w910! کسی می دونه چکار باید بکنم؟؟؟ ممنون!

tohidkh
01-10-2008, 06:02
با سلام
من جدیدا یه گوشی دست دوم w 810 خریدم که هر دو سه روز یکبار خودبخود خاموش میشه .
از ویروسی نبودنش مطمئنم لطفا بگید مشکل از چیه ؟؟

دوست عزیز، مشکل از چندین مورد میتونه باشه.
مثلا اینکه باتری گوشی خراب باشه.
ولی به احتمال قوی، احتیاج به فلش داره.
اگه سریال چنجی نباشه، خودتون هم میتونید فلش کنید

EASPORTS-FIFA
01-10-2008, 06:04
مموری کا 850 چیه؟

Pami
01-10-2008, 12:49
آقا من گوشیم وقت صحبت تلفن 1 پیغام میاد رو صفحه که مضمونش اینه: کدگذاری توسط شبکه انجام نمی شود. انتقال مطمئن نیست.
مدلشم w910! کسی می دونه چکار باید بکنم؟؟؟ ممنون!

سلام دوست عزیز ، منم w880 دارم عین مال تو همین پیغام رو میده ، سیم کارتت 100 % مال همراه اوله و قدیمیه ، درسته ؟؟ چون من ایرانسل تو گوشیم انداختم دیگه این پیغام رو نداد .
اگه راهشو پیدا کردی به ما هم بگو درست کنیم ...

Pami
01-10-2008, 12:53
سلام دوستان
من s500 خريدم،فاتحمو خونده!
كيبوردش كه شكسته
باتريشم كه خرابه
يه بار شمردم روزي 8 بار نياز به شارژ داره!
نخريد بيچاره ميشيد.

نه ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!! جدی میگی ؟؟؟؟؟ آقا منم برای دوستم همینو خریدم پس یعنی چیز آشغالی خریدم براش ؟؟!!!!
شنیده بودم کیبوردش مشکل داره اما نه اینکه بشکنه !!!! یعنی پول ریختیم دور ؟؟؟

smit.doctor
02-10-2008, 15:50
گوشیم روشن نمیشه! w550
شارجش تا اخر تموم شد وقتی زدم تو شارج فقط صفحه سفید میشه
ولی شارج نمیشه.بدون شارج هم که روشن نمیشه
چیکارش کنم؟

tohidkh
02-10-2008, 16:07
گوشیم روشن نمیشه! w550
شارجش تا اخر تموم شد وقتی زدم تو شارج فقط صفحه سفید میشه
ولی شارج نمیشه.بدون شارج هم که روشن نمیشه
چیکارش کنم؟

با یه باتریه دیگه امتحان کنید.
اگه باز هم همونجوری شد، باید فلش بشه.

adelkohan
02-10-2008, 19:30
مموری کا 850 چیه؟

دریچه مخصوص کارت حافظه K850i دو منظوره است یعنی برای قرار دادن کارت M2 ریز تراشه آن باید رو به بالا باشد ولی برای گذاشتن microSD ریز تراشه باید رو به پایین قرار گیرد

adelkohan
02-10-2008, 19:33
میخواستم بدانم چگونه گوشی w960 فارسی میشه

EASPORTS-FIFA
03-10-2008, 07:52
دریچه مخصوص کارت حافظه K850i دو منظوره است یعنی برای قرار دادن کارت M2 ریز تراشه آن باید رو به بالا باشد ولی برای گذاشتن microSD ریز تراشه باید رو به پایین قرار گیرد
ببخشید منظورمو اشتباه گفتم:11:
منظورم این بود که مموری کا850 حجمش چقدره؟

tohidkh
03-10-2008, 11:16

مموری که به طور آکبند در جعبه گوشی K850 موجود هست، 512 میباشد.

حمید جان
03-10-2008, 15:01
سلام

من k550 دارم ولی نمیدونم چرا وقتی از تو setting گزینه security و بعد Locks و بعد Phone protection رو انتخاب
میکنم نمیتونم گوشیمو قفل کنم.
ممنون

adelkohan
03-10-2008, 16:15

به قول گفته دوستان که این پستش است

4گیگابایت کار میکنه

yosef_shr3k
03-10-2008, 20:50
agha man che jori in uspflash ro nasb konam ,man 0 ram taze daram var miram yad begiram,harkari mikonam nemitonam goshimo flash konam!

tohidkh
03-10-2008, 20:59
agha man che jori in uspflash ro nasb konam ,man 0 ram taze daram var miram yad begiram,harkari mikonam nemitonam goshimo flash konam!

دوست عزیز، لطفا بعد از این، فارسی بنویسید.
از این استفاده کنید. مخصوص تمام گوشی های سونی اریکسون هست
حجم 274 کیلوبایت:

بعد از اینکه این رو نصب کردین، پس از خاموش کردن گوشی، در حالیکه دکمه C (در گوشی) رو نگه داشته اید، گوشی رو توسط کابل به کامپیوتر متصل کنید. (احتمال داره که با پیغام Found New Hardware مواجه بشید. در پنجره ای که براتون باز میشه، تمام گزینه ها رو Next کنید.)

LORD GAMES
04-10-2008, 15:24
سلام من کدی که صدای گوشی رو افزایش میده میخواستم ممنون

Hadi King
04-10-2008, 15:44
سلام من کدی که صدای گوشی رو افزایش میده میخواستم ممنون
برای سونی اریکسون کـــد صدا یعنی چه :13:
اگه باشـــه هم فکر نکنم تاثیری داشـــته باشـــه :41:
شما گوشیتون رو هک کنید میتونید پچ صدا هم روش بریزید و صدا گوشیتون رو 2 برابر کنید :11:

ALI.KOCHOLOO
08-10-2008, 11:53
سلام كسي ميدونه سي پي يو w810 چطور درست ميشه؟

tohidkh
08-10-2008, 11:57
سلام كسي ميدونه سي پي يو w810 چطور درست ميشه؟

سلام.
چی فرمودین؟ :18::18::18:
یعنی ابزار لازم برای تعمیرش رو دارین، که میخواهید بدونید چطور درست میشه؟ :46:

hajikhan
08-10-2008, 12:24
سلام
من این برنامه ir daroo رو نصب کرده بودم الان که پاکش کردم هنوز ایکونش هست
چون هم رو مموری هم رو گوشی نصب کردم دو تا ایکون هم داره تو منوی برنامه ها چجوری میشه پاکش کرد
ممنون

Hadi King
08-10-2008, 17:20
سلام
من این برنامه ir daroo رو نصب کرده بودم الان که پاکش کردم هنوز ایکونش هست
چون هم رو مموری هم رو گوشی نصب کردم دو تا ایکون هم داره تو منوی برنامه ها چجوری میشه پاکش کرد
ممنون
مدل گوشيـــت چيه عزيــــز :11:

hajikhan
08-10-2008, 17:51
مدل گوشيـــت چيه عزيــــز :11:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p1 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hadi King
09-10-2008, 23:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p1

hajikhan
10-10-2008, 03:12
دو روز خودتو کشتی که کلوپ پی وان رو معرفی کنی ؟!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ss-salman
10-10-2008, 09:19
سلام خدمت همه دوستان من يه گوشي p1گرفتم بعد مدتي هنگ مي كرد و ديگه نمي شد باهاش تماس بگيري وهمچنين نمي تونستن باهات تماس بگيرند يكي از دوستان گفت cda گوشي رو عوض كنم بعد آپديت كنم اينكار رو كردم ولي بدتر شد حالا ميشه كمكم كنيد اگه با عوضكردن cda مشگل حل ميشه لطف كنيد بگيد كدوم cda رو انتخاب كنم ببخشيد اين هم مشخصات گوشيم
phone:cxc162037r9k009
organizer: cxc162108r6g04
cda: cda162022/9r6g04
دارم ديونه ميشم تو رو بخدا كمكم كنيد قبلا هم p990 داشتم نمي خوام از اين گوشيها دس بكشم

ss-salman
10-10-2008, 09:22
:19:سلام خدمت همه دوستان من يه گوشي p1گرفتم بعد مدتي هنگ مي كرد و ديگه نمي شد باهاش تماس بگيري وهمچنين نمي تونستن باهات تماس بگيرند يكي از دوستان گفت cda گوشي رو عوض كنم بعد آپديت كنم اينكار رو كردم ولي بدتر شد حالا ميشه كمكم كنيد اگه با عوضكردن cda مشگل حل ميشه لطف كنيد بگيد كدوم cda رو انتخاب كنم ببخشيد اين هم مشخصات گوشيم
دارم ديونه ميشم تو رو بخدا كمكم كنيد قبلا هم p990 داشتم نمي خوام از اين گوشيها دس بكشم:2:

Hadi King
10-10-2008, 16:59
دو روز خودتو کشتی که کلوپ پی وان رو معرفی کنی ؟!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوســـت من گوشي هاي كه كلوپ دارن بري اونجا مشكلت رو بگي كاربرا زودتر جوابتو ميدن چون همه اونا كه تو كلوپ P1 پســـت دادن 90% اين گوشي رو دارن و مشكلي كه براي تو پيش امده براي اونا هم پيش اومـــده ديگه و شمـــا رو راهنمايي ميكننــــ:40:

Molibden
12-10-2008, 00:47
quickshare چیه؟

shahshahani
12-10-2008, 09:03
:19:سلام خدمت همه دوستان من يه گوشي p1گرفتم بعد مدتي هنگ مي كرد و ديگه نمي شد باهاش تماس بگيري وهمچنين نمي تونستن باهات تماس بگيرند يكي از دوستان گفت cda گوشي رو عوض كنم بعد آپديت كنم اينكار رو كردم ولي بدتر شد حالا ميشه كمكم كنيد اگه با عوضكردن cda مشگل حل ميشه لطف كنيد بگيد كدوم cda رو انتخاب كنم ببخشيد اين هم مشخصات گوشيم
دارم ديونه ميشم تو رو بخدا كمكم كنيد قبلا هم p990 داشتم نمي خوام از اين گوشيها دس بكشم:2:

شما گوشیت رو آپدیت کردی یا دادی بیرون برات CDA شو عوض کردن؟

4MaRyAm
12-10-2008, 09:31
سلام
من یه K800 دارم که در هفته یک بار اطلاعات حافظه جانبیش میپره و فرمت میشه
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

n_yaghmaei
12-10-2008, 14:55
سلام ببخشید من میخوام چند تا منو روی گوشی k770 با CID 53 بریزم کی میتونه راهنماییم کنه با چی نرم افزاری و چگونه منو رو بریزم
ممنون

thelastblack
12-10-2008, 15:04
سلام ببخشید من میخوام چند تا منو روی گوشی k770 با CID 53 بریزم کی میتونه راهنماییم کنه با چی نرم افزاری و چگونه منو رو بریزم
ممنون

دوست عزیز یه تاپیک برا یان گوشی هست اونجا نوشته بخون میفهمی. به نرم افزارهایی مثل SETool2lite یا far manager با پلاگین sefp نیاز داری. اونجا همه چی توضیح داده شده...لینک:

thelastblack
13-10-2008, 23:50
یه سوال .... من میتونم با باکس k550 cid53 خودمو به w610 تبدیل کنم؟ اگه میشه فریمور خاصی باید داشته باشم؟ بعد از تبدیل بازم گوشیم cid53 میمونه؟

Hadi King
14-10-2008, 16:08
یه سوال .... من میتونم با باکس k550 cid53 خودمو به w610 تبدیل کنم؟ اگه میشه فریمور خاصی باید داشته باشم؟ بعد از تبدیل بازم گوشیم cid53 میمونه؟
اره با باكس ميشـــه ولي سيدش هيچ تغييري نميـــكنه چون شما بايد فريمور هاي سيد 53 روش فلش كنـــي :11:
ايـــنا :

W610_R8BA024_CID53
W610_R6CA001_CID53
W610_R6BC002_CID53
W610_R1KG001_CID53

M@hdi-B
15-10-2008, 21:58
سلام. ببخشید وقت سرچ کردن ندارم. من دوستم یه کا800 داره وقتی براش مسیج میاد میره آخر. یا میره اواسط اینباکسش. Sort By Date رو هم هر چی میزنه بازم دفعه بعد همینطوری میشه. می خواستم بپرسم مشکلش چه جوری حل میشه؟ متشکرم

BLACK-BLACK
16-10-2008, 06:45
دوتان عزیز تعویض یه چیپ منبع تغذیه k510i چقدر خرج ورمیداره؟(بدون اجرت)

سلام. ببخشید وقت سرچ کردن ندارم. من دوستم یه کا800 داره وقتی براش مسیج میاد میره آخر. یا میره اواسط اینباکسش. Sort By Date رو هم هر چی میزنه بازم دفعه بعد همینطوری میشه. می خواستم بپرسم مشکلش چه جوری حل میشه؟ متشکرم

مشکل تنظیم نبودن تاریخ گوشیه یعنی اس ام اس های قبلی تاریخ فرستادنشون جلوتر بوده اگه سیمکارتش ایرانسل بوده مشکل از ایرانسلم میتونه باشه.

thelastblack
16-10-2008, 22:02
من میخوام با jdflasher گوشیمو فلش کنم. k550 cid53 دارم. وقتی به jdflasher میزنم دو گزینه oflash و ofs میاره. باید با oflash فلش کنم دیگه؟ بعدش اول باید فایل مین رو فلش کنم یا fs؟ بعد هم راه درست کاستومایز کردنو یکی بگه. کاستومایز کردن به main یا fs بستگی داره؟ اگه میشه لینکی چیزی....

ss-salman
17-10-2008, 00:00
[QUOTE=shahshahani;3062787]شما گوشیت رو آپدیت کردی یا دادی بیرون برات CDA شو عوض کردن؟[/
QUOT
من خودم عوض كردم wg2 ولي باز مشكل دارد:11:

fswteam
17-10-2008, 06:00
اگه میشه کل ادرس دهی های سونی اریکسون رو اینجا برای من و بقیه دوستان بزارید من یک زمانی کل ادرس دهی ها مثلا برای منو ها و درایور و ها و .. داشتم اما پاک شده می خوام دوباره جمع کنم دست گل همگی درد نکنه:40: :11:

H.Operator
18-10-2008, 18:43
راستي بهترين تنظيمات گوشي واسه عكس گرفتن چيه k850..........آخه هر چي عكس تو حالت auto ميگيرم خوب نميشه حتي برادرم كه n73 داره عكسهاي گوشيش از گوشيه من خيلي بهتره..........دليلش چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ss-salman
18-10-2008, 21:51
شما گوشیت رو آپدیت کردی یا دادی بیرون برات CDA شو عوض کردن؟

سلام من خودم p990 رو چند بار آپديت كردم وبا مشگل مواجه نشدم وخودم cda رو به wg1 ,wg2 و همچنين خاورميانه تغير دادم شايد cda من اشتباه باشه لطف ميكنيد cda خوبي معرفي كنيد:2::11:

ostooreh
20-10-2008, 06:19
سلام بچه ها کمک گوشیم داره میمیره

FLASH CID:52 COLOR:RED
CSloader version:
070410 1557 HANCXC1250562_DB2020_CSLOADER_R3A009
loader startup: executed
CSloader refused to start GDFS services,error is:29
failed, that is fatal

خلاصش کردم مشکت معلومه از gdfs بک آپ گرفتم واسش مشکل پیش اومد حالا نمیشه درستش کرد

موقع فلش کردن این پیغام رو داد
SECURITY UNITS CAN'T BE READ !
DAMAGED FIRMWARE/GDFS OR EMPTY PHONE

zeynal
23-10-2008, 02:01
ــــــــلام
عرض شود حضورتون که بعد ازینکه گوشی موبایل 990 نازنینم! درون بیت الخلاء فرودگاه کیش افتاد و به دیار نیستی شتافت! تصمیم گرفتم یه K850 بخرم که خب خریدم، زمانیکه گوشی رو میخواستم بخرم به محض اینکه وارد یه فروشگاهی در شهر قم شدم با توجه به کسادی بازار، طرفی که فروشنده بود کم مونده بود تا کمر دولا بشه! چون بگفته کسی که ایشون رو بمن بعنوان یه فروشنده منصف! معرفی کرده بود ایشون بتازگی نمایندگی گرفته و شروع بکار کرده بود.
بگذریم...
به طرف گفتم یه K850 میخوام که بعد از کلی ثنا و تعریف گوشی رو به قیمت 320 چوب! فاکتور کرد - حدود 45روز قبل - و گوشی رو تحویلم داد.
شماره گوشی رو با شماره روی کارتن مقایسه کردم و دیدم نمیخونه به اقا گفتم که این مشکل نداره؟ گفت نه پکیج این گوشی اشتباه شده شما گوشی رو با همین کارتن ببر و بعد ازینکه کارتن اصلیش اومد تماس میگیرم که بیایی و کارتن اصلی رو ببری... منم رفتم و یکی دوروز بعدش که اومدم سراغ طرف گفت: این گوشیها چون بصورت قاچاق! وارد کشور میشن توی شرکتهای وارد کننده رجیستر میشن! یعنی از نو شماره رجیستری باینا داده میشه و با شماره روی کارتن - حالا هرکارتنی که هست - مطابقت داده میشه.... که من قبول نکردم دیدم یارو داره الکی و مفت و مجانی منو میپیچونه... یه گوشی دیگه ازش گرفتم که شماره گوشی و کارتن همخونی داشت و خلاصه با کلی منت و اینا که سرم گذاشت از مغازش زدم بیرون .... قبل از رفتن گوشی رو روشن کرد و یه مسیجی ارسال کرد و یه بلوتوث هم ردوبدل کرد و گفت این گوشی صحیح و سالمه و هیییییییچ مشکلی نداره... این گوشی هم الان یه مشکلی بهم زده و اینکه خودبخود و بی دلیل گاهی خاموش میشه... ممکنه یه هفته یه بار هم نشه و از طرفی هم ممکنه که در یه روز چندین بار خاموش بشه .

حالا اینا رو برای چی گفتم؟؟؟؟

1- بنظر شما این درسته که گوشی برای سالم نشون دادن به مشتری فقط مسیج و بلوتوثش چک بشه؟
2- اینکه این اقا میگفت اینا قاچاقن و توی ایران رجیستر میشه جواب قابل قبولیه؟
3- بنظرتون درسته که بگن وقتی گوشی رو از درب مغازه میبرید بیرون دیگه ازتون حتی اگه قلمبه مشکل هم باشه پس نمیگیریم؟
4- ایا درسته که بگن: ای آقا این گوشیها مگه چقد برای ما سود داره که بیاییم بعداز چند روز که فروختیم و گوشی ایراد داشت دوباره پس بگیریم؟
5- بنظرتون صحیحه که بگن ما این گوشی رو همینجوری میخریم همینجوری !!!! هم میفروشیم؟؟؟
6- درسته که بشنوید: سیستم خرید و فروش تمام گوشیها در ایران همینجوری هستن؟؟؟؟
7- درسته که هیچ مرجعی هم برای مراجعه و اعلام اعتراض نباشه؟
8- بنظرتون درسته که وقتی به اتحادیه فروشندگان گوشی موبایل مراجعه بشه و بجای احقاق حق بهت بگن: آقا جون قانون مدونی برای این مشکلات نیس بهتره که ریش سفیدی! قضیه رو حل کنید که خب خودتون بهتر میدونید این مشکلات ریش سفید و سیاه و قرمز و خال خال پشمی حالیشون نیس.
9- بنظرتون من کار درستی کردم که وقتی هرچی به طرف گفتم گوشیت مشکل داره و بیا ازم پس بگیر و یه گوشی دیگه بده و اگه خواستی حتی گرونتر هم حساب کنی بکن ولی یه گوشی سالم بهم بده و طرف قبول نکنه و من از یکی از فنون رزمی فولکتناکت استفاده کنم و بزنم دوتا از دندونای طرف خورد بشه و برای هرکدومش کلی دیه بدم!!! ؟؟؟؟

.
.
.

اونوقت میگن مملکت ما هیجیش درست نیس و هیچ ثباتی د رهیچ موردی نداره... خب راس میگن دیگه!

شما چی میگید؟

.

sepand_salehi
23-10-2008, 13:49
سلام
می شه یه لینکی بهم بدین که توش گوشی xperia x1 رو نقد کرده باشه.

fakhri
23-10-2008, 15:30
میشه بگین محاظ گوشی w960 تو بازاره یا اینکه هنوز نیومده؟

fswteam
24-10-2008, 10:42
سلام من الان گوشیمو فلش کردم می زنه Insert correct sim card
چی کار کنم الان خواهشا زود کمکم کنید :11: :40:

tohidkh
24-10-2008, 10:53

سلام.
اولا مدل گوشی!
در ثانی مطمئنید که از کاستومایز استفاده کردید؟

fswteam
24-10-2008, 10:58
مدل گوشیم k750 هست که تبدیل کرده بودم به w800 الانم باز می خواستم فلش کنم همین w800 که این اررور داد دفعه قبل من فلش نکرده بودم
اين مين :

اینارو ریختم همین امروز با دایال آپ دانلود کردم خیلی اقای سریع جواب مارو بده دارم دیونه میشم اگه کاستومایز ایراد داره یه کاستو مایز جدید بده :11::40:

tohidkh
24-10-2008, 13:39

مدل گوشیم k750 هست که تبدیل کرده بودم به w800 الانم باز می خواستم فلش کنم همین w800 که این اررور داد دفعه قبل من فلش نکرده بودم
اين مين :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینارو ریختم همین امروز با دایال آپ دانلود کردم خیلی اقای سریع جواب مارو بده دارم دیونه میشم اگه کاستومایز ایراد داره یه کاستو مایز جدید بده :11::40:

از پچ زیر زیر استفاده کنید.

این فایل شامل پچ برای رفع این مشکل در گوشیهای زیر میباشد:
REMOVE SIM Lock k310 R4EA031.VKP
REMOVE SIM Lock W300 R4EA031.VKP
REMOVE SIM Lock W600 R7CA017.VKP
REMOVE SIM Lock W700 R1CA021.VKP
REMOVE SIM Lock W810 R4EK001.VKP
REMOVE SIM LOOK K750 R1CA021.VKP
REMOVE SIM LOOK W800 R1BC002.VKP
REMOVE SIM LOOK W810 R4EA031.VKP

toliveistodie
24-10-2008, 13:50
سلام.
یه سوال داشتم گفتم شاید اینجا بهترین جا باشه که بپرسم.
(نمیدونم سوالم ربطی به موضوع تاپیک داشته باشه یا نه . فقط نمیخواستم تاپیک الکی بزنم.)
من یه گوشی میخوام خیلی خیلی ارزون تنها کاری هم که میخوام برام انجام بده اینه که بشه باهاش sms فارسی زد.
یعنی هم بگیره هم بده.
اگه میشه مدل با قیمت رو بهم بدید.
ممنون.:11:

tohidkh
24-10-2008, 14:05
سلام.
یه سوال داشتم گفتم شاید اینجا بهترین جا باشه که بپرسم.
(نمیدونم سوالم ربطی به موضوع تاپیک داشته باشه یا نه . فقط نمیخواستم تاپیک الکی بزنم.)
من یه گوشی میخوام خیلی خیلی ارزون تنها کاری هم که میخوام برام انجام بده اینه که بشه باهاش sms فارسی زد.
یعنی هم بگیره هم بده.
اگه میشه مدل با قیمت رو بهم بدید.
ممنون.:11:
سلام.
خب این گوشی که من معرفی میکنم سونی اریکسون نیست. چون گفتید خیلی خیلی ارزون باشه میگم.
Nokia 1200
قیمت آکبندش 32000 تومان هست. (باورنکردنی)
منوی فارسی داره.
هم میشه SMS فارسی داد و هم میشه گرفت.
آنتن دهی عالی . . .
زنگهای خوبی داره (در مقایشه با مدل های مشابه)
اینم مشخصاتش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید(البته قیمت، در این لینک مربوط به خیلی وقت پیشه)

fswteam
24-10-2008, 14:29
اقا توحید اون مشکل با پتچی که دادید حل شد اما حالا گوشی کاملا هنگ هستش
یهنی نه دکمه ها کار می کنه نه تغییرات توی گوشی مثلا بعد از searching لوگوی اپراتور نمی یاد یا بعد از فلش بالاخره باید بیاد برای تنظیمات گوشی یا تم اولیه سونی روش باشه اما انگار فلش نشده خواهش می کنم زود جواب منو بدید اگه قبل از 6 ردیف نشه مجبورم برم بدم بیرون فلش کنن

rvin@
24-10-2008, 20:19
سلام.
من یه مشکلی دارم.
گوشی w810 یکی از آشنا هامون با بعضی از اسمها مشکل داره مثلا وقتی عکسی به اسم مالنا رو تو رمش میریختم دیگه گوشی روشن نمیشد و موقع روشن شدن خاموش روشن میشد.
الان هم یه فایل دیگه با یه اسم دیگه تو حافظه داخلیش هست که باعث این مشکل شده. البته فرقش اینه که موقعی که فایل مورد دار توی رم بود رمش رو با یه گوشی دیگه عوض میکردم و اون رو دیلیت میکردم ولی الان دیگه نمیشه. حتی به کامپیوتر هم متصل نمیشه .
به نظرتون چیکار کنم؟

tohidkh
24-10-2008, 20:37
سلام.
من یه مشکلی دارم.
گوشی w810 یکی از آشنا هامون با بعضی از اسمها مشکل داره مثلا وقتی عکسی به اسم مالنا رو تو رمش میریختم دیگه گوشی روشن نمیشد و موقع روشن شدن خاموش روشن میشد.
الان هم یه فایل دیگه با یه اسم دیگه تو حافظه داخلیش هست که باعث این مشکل شده. البته فرقش اینه که موقعی که فایل مورد دار توی رم بود رمش رو با یه گوشی دیگه عوض میکردم و اون رو دیلیت میکردم ولی الان دیگه نمیشه. حتی به کامپیوتر هم متصل نمیشه .
به نظرتون چیکار کنم؟

به احتمال خیلی خیلی بالا، ویروسی شده. هم گوشی، هم مموری.
با یه آنتی ویروس خوب و آپدیت شده ویروس یابی کنید. (مثلا Kasoersky) (تاکید میکنم آنتی ویروس باید آپدیت بشه.)
اگه مشکل از ویروس نباشه (که هست) با یه بار فلش کردن، مشکلتون حل میشه.

rvin@
24-10-2008, 21:34
به احتمال خیلی خیلی بالا، ویروسی شده. هم گوشی، هم مموری.
با یه آنتی ویروس خوب و آپدیت شده ویروس یابی کنید. (مثلا Kasoersky) (تاکید میکنم آنتی ویروس باید آپدیت بشه.)
اگه مشکل از ویروس نباشه (که هست) با یه بار فلش کردن، مشکلتون حل میشه.

ممنون عزیز.:40:
ولی مگه واسه این گوشی ها هم آنتی ویروس هست؟
در رابطه با فلش هم با برنامه ++xs اومدم امتحان کنم ببینم میشه فلش کرد باتری و مموری و سیم رو در آوردم بعد باتری رو جا زدم و برنامه رو باز کردم و کلید c گوشی رو گرفتم و وصلش کردم ولی باید اول درایورش نصب بشه که نمیشه چون روشن خاموش میشه .

خلاصه که الان به راستی که عصمتم جلوی چشامه !

حالا دمتون گرم یه راهنمایی اساسی بکنید .

rvin@
25-10-2008, 00:50
نبود کسی؟؟؟؟؟

اگه کسی هست لطفا کمک کنه. ضمنا یه سوال دیگه هم داشتم :
منظور از باکس چیه و آیا کابل های usb ای هست که قابلیت بیشتری نسبت به کابل های معمولی داشته باشه یا نه؟

tohidkh
25-10-2008, 03:30
ممنون عزیز.:40:
ولی مگه واسه این گوشی ها هم آنتی ویروس هست؟
در رابطه با فلش هم با برنامه ++xs اومدم امتحان کنم ببینم میشه فلش کرد باتری و مموری و سیم رو در آوردم بعد باتری رو جا زدم و برنامه رو باز کردم و کلید c گوشی رو گرفتم و وصلش کردم ولی باید اول درایورش نصب بشه که نمیشه چون روشن خاموش میشه .

خلاصه که الان به راستی که عصمتم جلوی چشامه !

حالا دمتون گرم یه راهنمایی اساسی بکنید .

نبود کسی؟؟؟؟؟

اگه کسی هست لطفا کمک کنه. ضمنا یه سوال دیگه هم داشتم :
منظور از باکس چیه و آیا کابل های usb ای هست که قابلیت بیشتری نسبت به کابل های معمولی داشته باشه یا نه؟
دوست عزیز، صبور باشید . . .
نه! برای گوشیهای جاوا نه ویروسی نوشته شده و نه آنتی ویروسی وجود داره.
من منظورم این بود که با آنتی ویروس کامپیوتر، مموری و گوشی رو ویروس یابی کنید.
برای هر برنامه ای که مربوط به هک گوشی باشه، باید USB Flash Driver در سیستم تون نصب باشه.
میتونید از اینجا دریافت کنید.

ابتدا باید USB Flash Driver رو نصب کنید. بعد گوشی رو خاموش کنید. از برنامه ی سیتول، دکمه ی Identify رو فشار بدین. (یا از برنامه xs، دکمه Connect) سپس، در حالیکه دکمه C (در گوشی) رو نگه داشته اید، گوشی رو توسط کابل به کامپیوتر متصل کنید. (احتمال داره که با پیغام Found New Hardware مواجه بشید. در پنجره ای که براتون باز میشه، تمام گزینه ها رو Next کنید.)
خب! حالا برنامه، تمام اطلاعات گوشیتون رو میخونه و به شما نشون میده.
شما میتونید CID و Firmware گوشی تون رو بدونید و توسط اون اطلاعات، برای فلش کردن، اقدام کنید.
من نمیدونم، آیا میخواهید گوشی رو فلش کنید؟
اگه بله، پیشنهاد میکنم این PDF رو یه بار بخونید.

rvin@
25-10-2008, 13:20
دستت درد نکنه مشکل شناختن گوشی حل شد. :10:
حالا فقط میمونه اینکه main و fs رو از کجا گیر بیارم تا با برنامه Add کنم .

tohidkh
25-10-2008, 14:05
دستت درد نکنه مشکل شناختن گوشی حل شد. :10:
حالا فقط میمونه اینکه main و fs رو از کجا گیر بیارم تا با برنامه Add کنم .

خب! شما باید قبل از این کارا CID گوشی رو بدونید. بعدا به فکر Firmware باشید.
فریمور رو از اینجا دانلود کنید.
---==== کلوپ Firmware برای گوشی های sony ericsson ====---

rvin@
25-10-2008, 16:49
خیلی خیلی دستت درد نکنه:40:
من رفتم به این آدرس و این دوتا رو پیدا کردم که با اطلاعات cid موبایل می خونه :

فقط این دو تا شماره (R4EA031 و R4ED001 ) که با هم فرق دارن مشکلی نداره؟

اینم اطلاعات موبایل:

یه دفعه هم فقط main رو فلش کردم و custumize کردم درست نشد . الان هم دارم fs رو دانلود میکنم ببینم چی میشه.

tohidkh
25-10-2008, 17:05
خیلی خیلی دستت درد نکنه:40:
من رفتم به این آدرس و این دوتا رو پیدا کردم که با اطلاعات cid موبایل می خونه :

فقط این دو تا شماره (R4EA031 و R4ED001 ) که با هم فرق دارن مشکلی نداره؟

یه دفعه هم فقط main رو فلش کردم و custumize کردم درست نشد . الان هم دارم fs رو دانلود میکنم ببینم چی میشه.

خواهش میکنم.
نه! عیبی نداره.
دوست عزیز، دقیقا این کار رو انجام بدین:
ابتدا فایل Main و سپس فایل Fs رو بذارید رو برنامه؛ بعد فایل کاستومایز رو بذارید.
اینم یه کاستومایزه دیگه هست. من خودم از این استفاده میکنم.

بعد از اینکه سه تا فایل رو به برنامه تعریف کردید، گوشی رو فلش کنید. یعنی Main و Fs باید همزمان فلش بشند.
و بهتره که Costumiza هم همراهشون باشه. ولی اگه نشد، مشکلی نیست.

rvin@
25-10-2008, 18:06
آقا ایول داره دمت گرم. ولی یه مشکلی پیش اومد من جفتشو فلش کردم و مشکل اولم حل شد ولی وقتی گوشی رو روشن کردم و pin code رو زدم . بعد Lock code خواست و بعد از وارد کردن یه ارور داد :
Configuration error. Please contact your network operator or service centre

حالا چیکار کنم. کد رو هم اشتباه نزدم.
راستی custumize نکردمش.نکنه به خاطر اینه؟

یه چیز دیگه هم هست. چجوری custumize کنم یعنی توی اون فایل زیپ چند تا فایل هست چیکارشون کنم؟
ممنون.

rvin@
25-10-2008, 19:03
آقا ایول داره دمت گرم. ولی یه مشکلی پیش اومد من جفتشو فلش کردم و مشکل اولم حل شد ولی وقتی گوشی رو روشن کردم و pin code رو زدم . بعد Lock code خواست و بعد از وارد کردن یه ارور داد :

یه چیز دیگه هم هست. چجوری custumize کنم یعنی توی اون فایل زیپ چند تا فایل هست چیکارشون کنم؟

امان از عجله .لطفا یکی کمک کنه.

tohidkh
25-10-2008, 19:17

امان از عجله .لطفا یکی کمک کنه.ای بابا!
مشکل از کاستومایزه.
مثله اینکه حسابی ترسیدی! نترس بابا. من صد تا گوشی فلش کردم تا حالا؛ هیچ مشکلی هم پیش نیومده.
همون فایل زیپ رو میذاری برای کاستومایز. داخلش رو باز نمیکنی.
فکر کنم XS خودش کاستومایز داشته باشه. ولی بهتره از سیتول استفاده کنی.
ببین کاستومایز XS کار میکنه؟ دنبال این بگرد: S_ASIA_LEVEN

اگه جواب نداد باید از سیتول استفاده کنی.
سیتول 1.08 ، حجمش کمتره اگه دایال آپی باشی.

rvin@
25-10-2008, 19:32
بازم ممنون.:11::40:
همین الان داشتم میومدم بنویسم که خودم فهمیدم . ولی مث که شوما بابافرزی رو گذاشتی تو جیبت. بابا ایول.
خلاصه که مشکلم این بود که از کجا آدش کنم که فهمیدم باید از Misk File آدش کنم.

بالاخره این گوشی هم به سر منزل مقصود رسید.
خیلی باحالی:40:

tohidkh
25-10-2008, 19:54
بازم ممنون.:11::40:
همین الان داشتم میومدم بنویسم که خودم فهمیدم . ولی مث که شوما بابافرزی رو گذاشتی تو جیبت. بابا ایول.
خلاصه که مشکلم این بود که از کجا آدش کنم که فهمیدم باید از Misk File آدش کنم.

بالاخره این گوشی هم به سر منزل مقصود رسید.
خیلی باحالی:40:خواهش میکنم. شما لطف دارین.
حالا اون مشکلی که داشت در باز کردن فایلها، حل شده یا نه؟

Majid393
25-10-2008, 21:32
ورژن گوشیه w910 دوستم اینه :

9123-1200 : R1FA030
080504

آپدیت هست یا نه ؟؟؟
آخرین ورژن فریمور w910 چیه ؟؟؟

tohidkh
25-10-2008, 21:59
ورژن گوشیه w910 دوستم اینه :

9123-1200 : R1FA030
080504

آپدیت هست یا نه ؟؟؟
آخرین ورژن فریمور w910 چیه ؟؟؟
بله!
آخرین فریموری که میشه دانلودش کرد و با فلش روی گوشی نصب کرد، اینه.
ولی دقت کنید که در گوشیهای سونی اریکسون، اونی در سایت برای آپدیت موجود هست، معمولا فریموری است که در بیرون موجود نیست. و فقط و فقط به طور مستقیم گوشی رو فلش میکنه.
برای بعضی از گوشیها، اون فریمور، جدید تره. ولی در مورد W910 اطلاعی ندارم. (چون تا حالا w910 رو با سایت، فلش نکردم)
البته اینو هم بگم که منظور از این که مشکل ریست شدن این گوشی ها در فریمور های جدید، حل شده، این نیست که فقط مشکل به صورت نرم افزاری حل بشه. یه مقداری هم به سخت افزار گوشی مربوطه. یه تغییرات کوچولو در گوشی های جدید دادند.

Majid393
25-10-2008, 22:22
بله!
آخرین فریموری که میشه دانلودش کرد و با فلش روی گوشی نصب کرد، اینه.
ولی دقت کنید که در گوشیهای سونی اریکسون، اونی در سایت برای آپدیت موجود هست، معمولا فریموری است که در بیرون موجود نیست. و فقط و فقط به طور مستقیم گوشی رو فلش میکنه.
برای بعضی از گوشیها، اون فریمور، جدید تره. ولی در مورد W910 اطلاعی ندارم. (چون تا حالا w910 رو با سایت، فلش نکردم)
البته اینو هم بگم که منظور از این که مشکل ریست شدن این گوشی ها در فریمور های جدید، حل شده، این نیست که فقط مشکل به صورت نرم افزاری حل بشه. یه مقداری هم به سخت افزار گوشی مربوطه. یه تغییرات کوچولو در گوشی های جدید دادند.

چون یکی دوستم می گفت : صداش خیلی کمه و تو منوها هم سرعتش کم میشه ...:41:
گفت شاید با آپدیت درست بشه ....:20:

tohidkh
25-10-2008, 22:54
چون یکی دوستم می گفت : صداش خیلی کمه و تو منوها هم سرعتش کم میشه ...:41:
گفت شاید با آپدیت درست بشه ....:20:بستگی داره که چه زمانی خریده باشه.
آخرین آپدیت گوشی، فکر کنم مربوط به 4 یا 5 ماه قبل هست.
ولی ضرری نداره که. اگه ADSL داره (یا دارید) میتونید از طریق سایت، آپدیتش کنید. (البته چیزی حدود 60 مگ مصرف میکنه از اکانت تون)

cico
25-10-2008, 23:57
سلام رفقا

راستش من خيلي روي اين كا800 خودم قر اومدم اما نميدونم چطور شده كه تازگيا حتي وقتي گوشي روي سايلنت هست صداي شاتر دوربينش مياد (هم فيلم هم عكس)!

اگه كسي چيزي ميدونه كمك كنه!

در ضمن با فلش و اين حرفا كه خودم روش زدم نشده! يعني بايد ببرم بيرون فلش كنن برام؟

siamat
26-10-2008, 16:40
با سلام من مي خوام برنامه موبايل بانك صادرات را نصب كنم ولي اوپريشن فيل مي دهد چه كاركنم يكي كمكم كنه گوشي من k510i هستش

SHADEL
26-10-2008, 20:21
سلام.لطفا آموزش واکمن اسکین 2 بر روی w610 و آموزش ریختن منوی فلش را توضیح دهید؟

thelastblack
26-10-2008, 21:30
سلام.لطفا آموزش واکمن اسکین 2 بر روی w610 و آموزش ریختن منوی فلش را توضیح دهید؟

اول باید هک کردن گوشیتو یاد بگیری. بعد باید یه پوشه بسازی و محتویات اسکین(عکس ها و ...)رو تو پوشه بریزی. اسم پوشه همون اسم اسکینته. بعد پوشه رو تو tpa\system\multimedia\mp\skin آپلود میکنی(میتونی از xs++ یا setool استفاده کنی. اگه گوشیت CID53 هست به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نگاه کن.) بعد گوشی رو روشن کن اسکینت تو واکمن هست. والسلام...:10:

panther99
28-10-2008, 22:09
من يه مشكلي با كابل usb گوشي دارم . وقتي باهاش وصل ميشم به كامپيوتر نميتونم وارد مموري كارت گوشي بشم!!!!!!!!!!!
مموري رو ميشناسه به عنوان يه درايو اما وقتي واردش ميشم هيچكدوم از فولدر ها رو باز نميكنه !!!!!!!!!!

ايراد از كجاست؟؟؟؟؟؟!! مموري هم داخل گوشي كاملا سالمه و آهنگها و عكسها و ... رو ميتونم استفاده كنم تو خود گوشي!!
گوشيم هم k750 هست ويندوز هم عوض كردم نشد!!!!!!!!!!!!

SHADEL
29-10-2008, 01:53
اول باید هک کردن گوشیتو یاد بگیری. بعد باید یه پوشه بسازی و محتویات اسکین(عکس ها و ...)رو تو پوشه بریزی. اسم پوشه همون اسم اسکینته. بعد پوشه رو تو tpa\system\multimedia\mp\skin آپلود میکنی(میتونی از xs++ یا setool استفاده کنی. اگه گوشیت CID53 هست به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نگاه کن.) بعد گوشی رو روشن کن اسکینت تو واکمن هست. والسلام...:10:

مر30 دمت گرم:11:.و یه سوال دیگه pc suite کدام گوشی رو ویستا جواب میده؟

SHADEL
29-10-2008, 01:54

مر30 دمت گرم:11:.و یه سوال دیگه pc suite کدام گوشی رو ویستا جواب میده؟اگه میشه مسیر آپلود منوی فلش رو هم بگو؟
باتشکر

akhoond
29-10-2008, 19:36
سلام خدمت همه دوستان .
عرض ارادت ، خدمت بروبکس ، قدیمی و جدید :گل:

چند تا سوال :
پچ کی لاک برای این دبلیو 610 ما اومد بالاخره یا نه ؟ تا کی وعده آخه :دی
بعضی دلیوری ها هست که نشون می ده ، اما سیو نمی شه ، چرا ؟ وقتی اوکی می کنی ، بعد که می ری تو سنت مسج ، هیچ دلیوری رو مسیج نیست ، چرا ؟

یه سوال دیگه هم داشتم که الآن یادم نمیاد

مرسی
یا حق

adrenalin
29-10-2008, 21:08
مر30 دمت گرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif.و یه سوال دیگه pc suite کدام گوشی رو ویستا جواب میده؟اگه میشه مسیر آپلود منوی فلش رو هم بگو؟
باتشکر
با اجازه

k770/k850 خلاصه گوشی های نسل جدید .........D:

adrenalin
29-10-2008, 21:14
من يه مشكلي با كابل usb گوشي دارم . وقتي باهاش وصل ميشم به كامپيوتر نميتونم وارد مموري كارت گوشي بشم!!!!!!!!!!!
مموري رو ميشناسه به عنوان يه درايو اما وقتي واردش ميشم هيچكدوم از فولدر ها رو باز نميكنه !!!!!!!!!!

ايراد از كجاست؟؟؟؟؟؟!! مموري هم داخل گوشي كاملا سالمه و آهنگها و عكسها و ... رو ميتونم استفاده كنم تو خود گوشي!!
گوشيم هم k750 هست ويندوز هم عوض كردم نشد!!!!!!!!!!!!

مموری گوشی ویروس نداره :20:
فایل های مخفی ویندوز رو باز کن بعد وقتی وارد مموری میشی پوشه غیر عادی نمی بینی:11:

p30time
30-10-2008, 11:34
سلام

من يك گوشي K750 رو هك كردم ( براي اينكه صداش بره بالا ) ولي يهو گوشي خاموش شد!

من هم تقريبا هرچي گزينه تو برنامه SeTool بود زدم!!! بعدش ديدم نميشه! بردمش بيرون ... گفتن فلش رو قبول نمي كنه! 3 ساعت كه كار مي كنه، قاط مي زنه!!!
گفتن برو گوشي تو بنداز دور :(((((

آيا مي تونم كاري انجام بدم؟

لطفا كمك كنيد!

با تشكر

H M R 0 0 7
30-10-2008, 11:48
دوستان عزیز
چه جوری میشه با گوشی های جاوا سونی اریکسون مثل Z530 فلش اس ام اس فرستاد!
توسط خود گوشی میخواما نه با برنامه هایی که رو کامپیوتر نصب میشه.

SHADEL
30-10-2008, 14:48
من واکمن اسکین رو روی گوشی ریختم با سیتول اما هیچ اسکینی اضافه نشد:13:.منو فلش هم همین طور:19::hmm:.چی کار کنم؟لطفا راهنمایی کنید.

adrenalin
30-10-2008, 20:56
سلام

من يك گوشي K750 رو هك كردم ( براي اينكه صداش بره بالا ) ولي يهو گوشي خاموش شد!

من هم تقريبا هرچي گزينه تو برنامه SeTool بود زدم!!! بعدش ديدم نميشه! بردمش بيرون ... گفتن فلش رو قبول نمي كنه! 3 ساعت كه كار مي كنه، قاط مي زنه!!!
گفتن برو گوشي تو بنداز دور :(((((

آيا مي تونم كاري انجام بدم؟

لطفا كمك كنيد!

با تشكر

دوست عزیز شما یه بار گوشیتون رو فول فلش کنید انشالله که درست میشه
بعد قسمت کانکتور گوشی رو تمیز کنید برای ارتباط بهتر
این ستول هم بعضی اوقات قاطی می کنه گوشی رو نمیشناسه
ولی در کل همین کار هارو انجام بده ببین چی میشه

adrenalin
30-10-2008, 20:57
دوستان عزیز
چه جوری میشه با گوشی های جاوا سونی اریکسون مثل Z530 فلش اس ام اس فرستاد!
توسط خود گوشی میخواما نه با برنامه هایی که رو کامپیوتر نصب میشه.

تا اونجای که ما خبر داریم همکار جان باید گوشی با قابلیت فلش ساپورت باشه

adrenalin
30-10-2008, 21:05
من واکمن اسکین رو روی گوشی ریختم با سیتول اما هیچ اسکینی اضافه نشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif.منو فلش هم همین طور[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif:hmm:.چی کار کنم؟لطفا راهنمایی کنید.

دوست عزیز شما از پچ GFX استفاده کنید 100%مشکلتون حل میشه
بعدشم
باید گوشی شما فلش منو ساپورت باشه
مسیر درست فلش منو
tpa\preset\system \desktop\flash
بعد باید ببینید گوشیتون از کدوم ورژن واکمن اسکین پشتیبانی میکنه
V1 تمام سری های DB2010
V2 سریDB2020
V3 سری UIQ
مسیر درست واکمن اسکین
tpa/system/multimedia/mp

H M R 0 0 7
30-10-2008, 22:31
تا اونجای که ما خبر داریم همکار جان باید گوشی با قابلیت فلش ساپورت باشه

ممنون
چه گوشی هایی این قابلیت رو دارن؟

adrenalin
31-10-2008, 10:59
ممنون
چه گوشی هایی این قابلیت رو دارن؟
تمام گوشی های سری Wبعد از W800
و گوشیهای سری K /K770 K850 :46:

roohi_rsh
31-10-2008, 16:15
برو بچ من یه برنامه برای k800 میخواستم که مکالمه رو ضبط بکنه

یعنی در هین حرف زدن باطرف مقابل بشه که صدای دو طرف رو ضبط کرد

خیلی گشتم اما چیزی پیدا نکردم
پیشاپیش ممنون

adrenalin
31-10-2008, 18:38
:27:
برو بچ من یه برنامه برای k800 میخواستم که مکالمه رو ضبط بکنه

یعنی در هین حرف زدن باطرف مقابل بشه که صدای دو طرف رو ضبط کرد

خیلی گشتم اما چیزی پیدا نکردم
پیشاپیش ممنون

بله هیچ برنامه ای وجود نداره
فقط یک راه داره اونم نصب الف پک هست که موقع تماس با فرد موردنظر که کلید شاتر دوربین رو فشار میدید براتون صدا نصب می کنه
یه پچ هم هست که صدای بیپ رو هم قطع می کنه که دیگه کسی نمیفهمه که داره صداش ضبط میشه

roohi_rsh
31-10-2008, 18:43
یعنی چی صدا نصب میکنه؟
من میخوام صدا ضبط کنه

ممنون میشم اگه برنامشو بزارید

akhoond
31-10-2008, 19:28
سلام احمد جان
تحویل نمی گیری بابا :31:
ما همون معین ایم که بودیم ، به این زودی یادت رفت ما رو :46:
خوبی ؟
آقا اون 2 _ 3 تا سوال ما رو ریپلای می کنی بی زحمت ؟
پست شماره 2478

مرسی
یا حق :11:

adrenalin
31-10-2008, 20:19
یعنی چی صدا نصب میکنه؟
من میخوام صدا ضبط کنه

ممنون میشم اگه برنامشو بزارید
برنامه نیست که گوشیتون باید هک بشه

adrenalin
31-10-2008, 20:26
سلام خدمت همه دوستان .
عرض ارادت ، خدمت بروبکس ، قدیمی و جدید :گل:

چند تا سوال :
پچ کی لاک برای این دبلیو 610 ما اومد بالاخره یا نه ؟ تا کی وعده آخه :دی
بعضی دلیوری ها هست که نشون می ده ، اما سیو نمی شه ، چرا ؟ وقتی اوکی می کنی ، بعد که می ری تو سنت مسج ، هیچ دلیوری رو مسیج نیست ، چرا ؟

یه سوال دیگه هم داشتم که الآن یادم نمیاد

مرسی
یا حق

سلام احمد جان
تحویل نمی گیری بابا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
ما همون معین ایم که بودیم ، به این زودی یادت رفت ما رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif
خوبی ؟
آقا اون 2 _ 3 تا سوال ما رو ریپلای می کنی بی زحمت ؟
پست شماره 2478

مرسی
یا حق [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif
سلام معین جان
خوبی از این ورا :31:
شماکم پیدا شدی تو کلوپ SE تو نت میچرخی دیگه راستی کاربرفعالیت مبارک :20:
ما که پچ کی لاک ندیدیم اگه دیدم چشم میزارم :46:
راستشو بخوای اون قضیه دلیوری رو نمیدونم تا حالا از این مشکلات نداشتم :31:

شرمنده زیاد نتونستم کمک کنم:11:

roohi_rsh
31-10-2008, 20:29
برنامه نیست که گوشیتون باید هک بشه

اوه بحث سیاسی شد!!!!:18:
اگه هک هم بشه گوشی به فنا رفته درسته !؟

adrenalin
31-10-2008, 20:34
اوه بحث سیاسی شد!!!!:18:
اگه هک هم بشه گوشی به فنا رفته درسته !؟

کی گفته به فنا میره
من خودم k750 دارم هکش کردم :46:

roohi_rsh
31-10-2008, 20:35
حالاچطوری باید هک کرد یعنی برنامه خاصی داره ؟

akhoond
31-10-2008, 20:38
سلام معین جان
خوبی از این ورا :31:
شماکم پیدا شدی تو کلوپ SE تو نت میچرخی دیگه راستی کاربرفعالیت مبارک :20:
ما که پچ کی لاک ندیدیم اگه دیدم چشم میزارم :46:
راستشو بخوای اون قضیه دلیوری رو نمیدونم تا حالا از این مشکلات نداشتم :31:

شرمنده زیاد نتونستم کمک کنم:11:
سلام
خوبی ؟
هر کسی کو دور ماند از خویش ، باز جوید روزگار وصل خویش ، حافظا :31:

هستم در خدمتتون ، همین جام ...
اون کاربر فعالی هم چیزی نیست ، اسباب بازیه احمد جون :10: :31:
جسارت نباشه ، سورس خاصی هست برای پچ ها ؟ یعنی یه جایی که همه رو جمع کرده باشه ؟ ( جسارت نباشه یه وقت احمد جون ، می خوام وقت شما رو کمتر بگیرم :دی )
دلیوری هم گاهی برام پیش میاد ، فکر می کردم که مشکل همه شبکه همه باشه ، واسه شما مرفهین بی درد انگار از این خبر ها نیست :31::31:

باز هم مرسی از محبت ات :10: :11: :40:

یا حق :46:

tohidkh
31-10-2008, 20:39
حالاچطوری باید هک کرد یعنی برنامه خاصی داره ؟

چه عجب! بازدید تاپیک رفته بالا . . . :27:
آموزش کامل هک گوشی های سونی اریکسون بویژه K750 و W800

آموزش ریختن پچ برای سونی اریکسون

tohidkh
31-10-2008, 20:41
جسارت نباشه ، سورس خاصی هست برای پچ ها ؟ یعنی یه جایی که همه رو جمع کرده باشه ؟ ( جسارت نباشه یه وقت احمد جون ، می خوام وقت شما رو کمتر بگیرم :دی )

ببخشیداااا! شما همون آخوند خودمون نیستید....؟؟؟!!!
جسارت نباشه اگه من جواب بدم؟؟؟؟؟
با اجازه بزرگترا:
كلوپ Patch براي گوشيهاي سوني اريكسون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید :40: