PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : encoder کردن در پرو پریمیر 2

arash52
29-08-2006, 14:24
سلام.دوستان من قبلا با پرو پریمیر 1.5 کار کردم و حتی به صورت DVD هم خروجی گرفتم . یادم هست که می توانستم بطور مستقیم پروژه را encoder کرده و به صورت دی وی دی کپی کنم.اما متاسفانه الان که با پرو پریمیر 2 کار کردم و آماده شده بودم تا Out put بگیرم متوجه شدم که encoder کردن پروژه و خروجی به صورت دی وی دی گرفتن امکان نداره یا من بلدم نیستم.اگر از دوستان کسی هست که کمکی برسونه ممنون خواهم شد.

نيوان
05-09-2006, 20:56
سلام دوست من
من همين امروز اين كار رو كردم
شما encode مي كني و بعد كه با nero رايت ميكني خودش اول كار دوباره encobe ميكنه و ميتوني DVD & VCD بگيريد
مشكل بود دقيق تر بگم

arash52
13-09-2006, 14:05
سلام
من زمانی که از پرو 1.5 استفاده می کردم بطور مستقیم فایل را بر روی دی وی دی کپی می کرد
اما متاسفانه در پرو 2 باید به قول شما اول رندر کرد و بعد توسط نرم افزارهای دیگه بصورت دی وی دی یا وی سی دی کپی کرد
می خواستم بدان با توجه به اینکه پرو 2 گزینه Export to DVD را دارد چرا این گزینه فعال نیست.آیا اشکال از نرم افزار من است یا مورد دیگری هست.

farhad_2244
22-09-2006, 03:24
salam
khob hastin
man ye soal dashtam
dar primier 1.5 vaghti karam tamom shod va mikham khorjo begiram bad az khoroji vaghi vaghti pakhshesh mikonam tv on kochik neshon dadeh mishe
chikar konam be nazar shoma ke be sorat full scerin dar biyad
ba tashakor az shoma dostan

farhad_2244
23-09-2006, 13:12
سلام
من وقتي خروجي از كليپ خودم مگيرم در هنگام پخش با نرم افزارهاي پخش مثل مديا پلير تصوير به صورت بزرگ و فول نيست ؟؟؟
با تشكر از شما

sinasignal
02-10-2006, 23:06
salam
khob hastin
man ye soal dashtam
dar primier 1.5 vaghti karam tamom shod va mikham khorjo begiram bad az khoroji vaghi vaghti pakhshesh mikonam tv on kochik neshon dadeh mishe
chikar konam be nazar shoma ke be sorat full scerin dar biyad
ba tashakor az shoma dostan

برای حل مشکلت

نوشته شماره 5 این لینک رو ببین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sinasignal
02-10-2006, 23:08
سلام.دوستان من قبلا با پرو پریمیر 1.5 کار کردم و حتی به صورت DVD هم خروجی گرفتم . یادم هست که می توانستم بطور مستقیم پروژه را encoder کرده و به صورت دی وی دی کپی کنم.اما متاسفانه الان که با پرو پریمیر 2 کار کردم و آماده شده بودم تا Out put بگیرم متوجه شدم که encoder کردن پروژه و خروجی به صورت دی وی دی گرفتن امکان نداره یا من بلدم نیستم.اگر از دوستان کسی هست که کمکی برسونه ممنون خواهم شد.

باسلام
منم قبلا از Adobe Premiere Pro 1.5 استفاده میکردم کار با اونم کامل بلدم ولی چند روز پیش که نسخه pro 2 اونو تهیه کردم متوجه شدم که فرمت های mpeg رو قبول نمی کنه و می گه که این فایل ساپورت نمیشه (ابته هم قبل از کرک کردنش هم بعد از اون , اینم بگم که با چند تا فایل dll باید کرک می شد). فكر كنم مشكل از رجيستري باشه .
اگه به جواب رسيدي ما رو خبر كن