PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با کولر گازی اسپلیت اوجنرال 18000 سرد و گرم A++

QSEVEN
05-05-2014, 08:35
سلام یک اسپلیت اوجنرال خریدم روش هم نوشته INVERTER سفارش عرب هستش

18000 هستش دیروز نصبش کردم توی مغازه 30 متری

ولی یک مشکلی هست در 7 یا 6 دقیقه آف میکنه من دما رو میزارم روی 17 درجه که آف نکنه ولی باز هم آف میکنه سروریس کاره گفت عادیه اخه من توی خونه گاناسونیک داریم وقتی میزاریم رو 16 دیگه آف نمیکنه تا چند ساعت که واقعا دما رو بکنه 16

آخه وقتی دمای محیط 17 نشده چرا آف میکنه مشکلش چیه دوستان ؟؟؟؟

کمک کنید :n13:

hassanshaikhi
05-05-2014, 10:17
مطمئن هستید اینورتر هست؟
کولر های اینورتر خاموش روشن نمیشن چون برخلاف بقیه کمپرسور ها برای تنظیم دما به جای خاموش روشن شدن دورش کم و زیاد میشه

bas ali
05-05-2014, 11:00
اقا میشه بفرمایید که این ساعتی چند وات مصرف میکنه و برای چه متر مربعی مناسبه ؟

leo.unique
05-05-2014, 11:57
کولر اینورتر آف میکنه ؟؟:n04:

p30g
08-05-2014, 18:30
شک نکن اینورتر نیست و ریمارکه. موارد زیادی بوده که میتونید سرچ کنید . خریداری کردن بعد از مدتی متوجه شدن بجای

o'general چیز دیگه ای بهشون انداختن :n15:

QSEVEN
21-05-2014, 21:31
ببخشید دیر پاسخ دادم والا روش نوشته که inverter خودمم هم تعجب کردم ولی فکر کنم ینورتر نباشه ولی کم مصرف هستش برچسب انرژی داره A++ خواستید عکس ازش میزارم ؟؟؟

خودمم شنیدم اینورتر اصلا آف نمیکنه فقط دور معکوس میزنه اما روش نوشته 6 آمپر استارت گاز r22 هم هستش ؟؟؟

leo.unique
22-05-2014, 10:32
ببخشید دیر پاسخ دادم والا روش نوشته که inverter خودمم هم تعجب کردم ولی فکر کنم ینورتر نباشه ولی کم مصرف هستش برچسب انرژی داره A++ خواستید عکس ازش میزارم ؟؟؟

خودمم شنیدم اینورتر اصلا آف نمیکنه فقط دور معکوس میزنه اما روش نوشته 6 آمپر استارت گاز r22 هم هستش ؟؟؟
گاز r22 ???:n29: حتما چندتا عکس بذار ازش توی پست اول !!!

messi3
17-06-2014, 08:05
کولر اینورتر آف میکنه ؟؟:n04:

تعجب ندارِ منم یِ 12000 اینورتر دارم میگذارم روی 28 بعد از مدتی آف میکنه

aminjet
25-09-2014, 08:15
با سلام خدمت همه دوستان اتفاقا همین سه روز پیش من هم یک کولر گازی 30000 با مارک اوجنرال خریدم. مشخصات: دفترچه نداشت تمام آرم و علایم لیبل قرمز رنگ بودن که می دونیم اوجنرال لیبل نمیچسبونه بلکه می نویسه روی خود بدنه. رنگشم قرمز نیست. پوسته اون اصلا شبیه اوجنرال نبود روش نوشته بود سرد و گرم ولی فروشنده میگفت رو همش نوشته ولی این فقط سرد داره پشتش رو باز کردم مارک موتورش رو خوندم اصلا کاوازاکی ژاپن نبود بلکه GMCC ساخت چین بود و اینورتر هم نداشت و 24000 بود نه 30000 نهایتا متوجه شدم یه مارک چینی هست به نام YONAN و علایمش رو کندن و برچسب های اوجنرال روش چسبوندن. هنوزم نصبش نکردم. از یه شهر دیگه خریدم و طرف گفته بیار پسش میگیرم ولی حمل مجددش برام مکافاته. گفته حاضره سیصد تومن بریزه به حسابم. شما هم چک کنید مال شما اینطوری نباشه. موفق باشید.

hamidreza777
27-05-2016, 19:24
سلام یک اسپلیت اوجنرال خریدم روش هم نوشته INVERTER سفارش عرب هستش

18000 هستش دیروز نصبش کردم توی مغازه 30 متری

ولی یک مشکلی هست در 7 یا 6 دقیقه آف میکنه من دما رو میزارم روی 17 درجه که آف نکنه ولی باز هم آف میکنه سروریس کاره گفت عادیه اخه من توی خونه گاناسونیک داریم وقتی میزاریم رو 16 دیگه آف نمیکنه تا چند ساعت که واقعا دما رو بکنه 16

آخه وقتی دمای محیط 17 نشده چرا آف میکنه مشکلش چیه دوستان ؟؟؟؟

کمک کنید :n13:

این کولری که شما خریدی از کولر های قلابی که در بانه فروش میشه،اطلاعات بیشتر در وبلاگ زیر نوشته شده و احتملا تصویر کولر شما هم اونجا هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farhadnikpendar
02-07-2018, 08:33
با سلام
آيا اين درسته که کولر اينورتر دار بايد مدام روشن باشه ونبايد خاموش کرد تاهم در مصرف برق صرفه جويي بشه وهم ازعمر کمپرسور کم نشه؟در صورت جواب مثبت تنظيمات به چه صورت باشه بنده کولر نکست تايتان ال جي خريده ام که دارای نشانگر مصرف انرژی روی پنل داخلی هست ولی سوالم اینه که روی ست دمایی 25 یا 26 که میزارم بعد مدتی که باد خنک کار میکنه و به دمای اتاق میرسه باد نسبتا گرم ومرطوبی به مشام میرسه که فکر میکنم کمپرسور خاموشه مگر نباید کولر اینورتر دار خاموش نشه وسرعت فن کم بشه با این وضعیت کولر مشکل داره یا طبیعیه ؟لطفا راهنمايي فرماييد

MOHAMMAD_ASEMOONI
02-07-2018, 17:53
با سلام
آيا اين درسته که کولر اينورتر دار بايد مدام روشن باشه ونبايد خاموش کرد تاهم در مصرف برق صرفه جويي بشه وهم ازعمر کمپرسور کم نشه؟
در صورت جواب مثبت تنظيمات به چه صورت باشه ؟
بنده کولر نکست تايتان ال جي خريده ام که دارای نشانگر مصرف انرژی روی پنل داخلی هست ولی سوالم اینه که روی ست دمایی 25 یا 26 که میذارمش بعد مدتی که باد خنک کار میکنه و به دمای اتاق میرسه باد نسبتا گرم ومرطوبی به مشام میرسه که فکر میکنم کمپرسور خاموشه
مگر نباید کولر اینورتر دار خاموش نشه وسرعت فن کم بشه ؟
با این وضعیت کولر مشکل داره یا طبیعیه ؟
لطفا راهنمايي فرماييد
سلام
اگر واقعاً اینورتر باشه و تقلبی نباشه باید بعد از مدتی سرمایش کم بشه ولی کمپرسور روشن باشه و مصرف برقش هم خیلی کمتر بشه (اگر کنتور دیجیتالی دارید خیلی راحت میشه مصرف برق هر وسیله برقی در خانه رو تک تک روی کنتور دید )
ضمناً کولر گازی باید در ارتفاع 180 سانتی از کف اتاق نصب بشه نه بیشتر وگرنه کلی مشکلات به وجود میاره که قبلاً در تاپیک صرفه جویی علتها رو نوشته ام
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهتره به خود ال جی هم زنگ بزنید و بپرسید جریان چیه

farhadnikpendar
03-07-2018, 07:31
جالب اینجاست نرفتم از بانه بخرم که جنس تقلبی بهم ندازم نمیدونستم شرکت گلدیران خودش کلاهبردار تره بجای کمپرسور کره ای اومده چینی گذاشته حالا نمیدونم اینورترش هم برنداشته باشه خوبه فقط اشتباه کردم از اینجا خریدم همون رفته بودم از یانه خریده بودم مطمین تر بود اینم نتیجه اعتماد به گلدیران از همه گرونتر میده به اسم کره ای بعد چینی تحویل میده

hamedsekhavat084@g
19-08-2018, 10:56
پمپ وکیوم الکتروموتور اینورتر سروموتور پمپ شناور موتور دیزل ژنراتور سافت استارتر موتور ویبره گیربکس

fanamoozan
22-05-2019, 14:36
سلام دوستان
اگر علاقمند به نصب کولر گازی هستید می تونید در دوره آموزش نصب کولر گازی آموزشگاه فن آموزان شرکت نمایید.
عبارت نصب کولر گازی فن آموزان رو در گوگل سرچ کنید تا صفحه مورد نظر برای شما نمایش داده شود.

f_nn
25-06-2019, 07:47
سلام دوستان
سوال فنی داشتم کولر گازی اینورتر دار از زمان شروع بکار تا وقتی که خاموش نشده کمپرسور و فن دائما روشنه یا باید بر اساس برد اینورتر و ترموستات که دمای خونه به درجه تنظیم شده برسه خاموش وروشن بشه؟
کولر ال جی دوال اینورتر از نمایندگی خریدم با نرم افزار موبایل خود ال جی زمانی که off میکنه فن داخلی کار میکنه بصورت پنکه ولی یونیت بیرونی این مشخصات را نشون میده کمپرسور - آمپر مصرفی -دور فن صفر زده میخام بینم اگه برد اینورتر یا مشکل دیگه داره وگارانتیش تموم نشده رفع عیب بکنم به خود نصاب گفتم میگه طبیعیه ولی خودم قانع نشدم چون اینورتر داره نباید خاموش بشه باید سرعت دور کمپرسور و فن متغیر باشه دوستان استدلالشون چیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])