PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك سوال

somayeh_63
29-08-2006, 13:34
سلام
اول از همه خواهش ميكنم يه وقت مديران عزيز اين تاژيك منو نبندن
چون تصميم گرفتم برا هر مطلب يه تاپيك جداگانه نزنم و هر چي مشكل در مورد كامپيوتر داشتم اينجا بپرسم

خب اولين سوال
وقتي يه صفحه اي از نت رو سيو ميكنم روي كماپيوترم هنگام عمل سيو كه نشون ميده صفحات از يه فولدر به فولدر ديگه مييرن, روي كاغذها يه علامت قرمز رنگ هست؟
من نميفهمم چرا اين طوري ميشه؟
اين علامت قرمز رنگ نشانه ي چيه؟
نكنه كژي به صورت كامل نميشه
چطوري ميتونم رفعش كنم؟

خدا كنه منظورمو تونسته باشم بگم

mirmohammadi
29-08-2006, 15:04
چون تصميم گرفتم برا هر مطلب يه تاپيك جداگانه نزنم و هر چي مشكل در مورد كامپيوتر داشتم اينجا بپرسم
براي همين دو تا تاپيك در مورد همين يه موضوع زدي؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شوخي كردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر منظورت اينه كه وقتي يه صفحه نت رو از گزينه فايل save as مي كني برگه هايي كه از اون كره زمين ميان تو پوشه قرمز هستن؟
اولا براي اطمينان بعد از سيو كردن برو از هاردت فايلها رو باز كن ببين كامل هست يا نه
اگر كامل نبود بگو مرورگرت چيه؟ تا بهتر بشه راهنماييت كرد

somayeh_63
29-08-2006, 15:14
براي همين دو تا تاپيك در مورد همين يه موضوع زدي؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شوخي كردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر منظورت اينه كه وقتي يه صفحه نت رو از گزينه فايل save as مي كني برگه هايي كه از اون كره زمين ميان تو پوشه قرمز هستن؟
اولا براي اطمينان بعد از سيو كردن برو از هاردت فايلها رو باز كن ببين كامل هست يا نه
اگر كامل نبود بگو مرورگرت چيه؟ تا بهتر بشه راهنماييت كرد
ايواي ببخشيد اصلا متوجه نشدم
بله همونه
البته مشكل خودم نيست ,ازم پرسيدن اما چشم, چك ميكنم و جواب ميدم
در ضمن مرورگرشون اينترنت اكسپلورر هست

somayeh_63
29-08-2006, 15:21
و يک سوال ديگه
بعضي سايتها براي اينکه کسي مطالبشونو کپي نکنه باايتفاده از کد(درست گفتم) اجازه هاي لايت کردن و انتخاب متنهاشونو نميده
کسي راهي سراغ داره که بشه نوشته هاي يک همچين سايتي رو انتخاب و کپي کرد و در وورد استفاده کرد؟
(البته منظورم پرينت اسکرين نيست, ميخوام تو وورد داشته باشمش)

Admiral
29-08-2006, 15:24
و يک سوال ديگه
بعضي سايتها براي اينکه کسي مطالبشونو کپي نکنه باايتفاده از کد(درست گفتم) اجازه هاي لايت کردن و انتخاب متنهاشونو نميده
کسي راهي سراغ داره که بشه نوشته هاي يک همچين سايتي رو انتخاب و کپي کرد و در وورد استفاده کرد؟

اون صفحه رو Save کنید.

بعد با Microsoft Word بازش کنید. البته یه کم درد سر داره چون معمولاً متن های هر پاراگراف رو توی یه TextBox گزاشتن که باید یکی یکی Copy - Paste کنی.

موفق باشید.

j.j
16-10-2007, 19:36
و يک سوال ديگه
من در اين حالت ها از صفحات عكس مي گيرم

DrXoX
16-10-2007, 20:09
سلام

با استفاده از برنامه Offline Explorer Enterprise می تونید سایت ها رو در کامپیوتر خودتون ذخیره کنید

خیلی برنامه خوبی هستش و می تونید از لینک زیر دانلودش کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahdi7610
16-10-2007, 22:15
سلام دوست عزیز

سوال اولتون :
به خاطر اینکه هنگامی که شما انلاین هستید و می خواهید صفحه ای را سیو کنید توی اون صفحه علاوه بر مطلبی که وجود دارد در واقع این صفحه حاوی صدها لینک دیگر نیز می باشد که ان لینکها نیز به صفحات دیگری لینک شده اند یه همین خاطر سیو کردن صفحات در حالت انلاین خیلی مشکل و طولانی می باشد .

برای رفع کردن این مشکل کافی بعد از اینکه صفحات را انلاین نگاه کردید وقتی که از نت dc شدید بروید و از history به طور کامل صفحه را در حالت افلاین سیو کنید

سوال دوم :
اگر سایتی اجازه کپی کردن مطالبش را نمی دهد کافی است صفحه را با پسوند html سیو کنید و سپس ان را باز کنید و مطالب را کامل کپی کنید .