PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در وارد شدن به بعضی از انجمن ها

hessam_sz
03-05-2014, 15:35
سلام چند وقتی هست که وقتی میخوام وارد بعضی از انجمن ها بشم(منظورم غیر از پی سی ورد هست) نام کاربری و رمز عبور را که وارد میکنم پیغام میده شما با موفقیت وارد شدید اکنون به صفحه مورد نظر منتقل میشوید ولی وقتی وارد صفحه میشه باز از نام کاربری خارج میشه و به عنوان مهمان وارد میشه.چیکار باید بکنم؟

hessam_sz
03-05-2014, 15:45
در ضمن با تمام مرورگر ها امتحان کردم و حتی با وی پی ان و... ولیفرقی نکرد.تنظیمات مرورگر رو هم ریست کردم نشد

hessam_sz
04-05-2014, 10:43
یکی نیست به داد ما برسه؟

tosan622
11-06-2014, 02:37
من همین مشکل رو با همین سایت پی سی ورد داشتم. البته الان مدتیه مشکل بر طرف شده. خودم احتمال میدم مشکل از آی اس پی ها باشه یا شاید هم زیر سر یک بدافزار باشه. البته اینو احساس میکنم ولی دلیل منطقی براش ندارم.

mtchabok
11-06-2014, 21:02
سلام
خودم این مشکل رو در سایت برنامه نویس داشتم که به دلیل تغییر آدرس دچارش میشدم
مثلا در [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لاگین میکنین بعد خود سایت شمارو به forum.p30world.com هدایت میکنه . که طبیعی هست که کوکی برای سایت ارسال نمیشه و در نتیجه شما هنوز لاگین نکردید.
برای حل این مشکل باید خود برنامه نویسان سایت تمامی آدرسهارو به یک آدرس شیفت بدن تا کاربرها دچار این مشکل نشن. و درضمن شما هم میتونین با برداشتن یا گذاشتن www مشکل رو حل کنین.
* البته پی سی خودمون که این مشکل رو نداره و عنوان کردن آدرسش فقط برای مثال بود.