PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [خبر اختصاصی] Mass effect 4 در اواسط مراحل ساخت قرار دارد.

halflife g
02-05-2014, 09:42
بازي مس افكت 4 در اواسط مراحل ساخت قرار دارد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كار بروي نسخه نسل بعدي اين فرانچايز از اواخر سال ٢٠١٢ اغاز شده است و با توجه به اينكه در ميانه مراحل توسعه قرار دارد بازي حدودا براي اكتبر ٢٠١٥ اماده خواهد بود
نام شماره بعدي مس افكت هنوز مشخص نشده و فعلا همه از نام مس افكت ٤ براي ان استفاده مي كنند Bioware نيز قول داده است كه بازي جانشين شايسته اي براي شماره هاي قبل فرانچايز خواهد بود و البته هنوز مشخص نيست كه بازي ادامه اي بر شماره هاي قبل خواهد بود يا نسخه اي در مورد گذشته نسخه هاي ارايه شده خواهد بود
آخرين خبرهايي كه در مورد بازي پخش شده اين بوده كه بازي در حد قابل بازي بودن توسعه داده شده و كار طراحي هاي آن هم به پايان رسيده و از موتور گرافيكي frosbite2 استفاده خواهد كرد
همينطور در اين نسخه خبري از كاپيتان شپرد به عنوان قهرمان داستان نخواهد بود و Bioware قول چيز جديدي را در اين مورد داده

.

soroosh_cz
03-05-2014, 22:17
احیانا FrostBite2 برای اواخر 2015 کمی قدیمی نمیشه؟ (البته با همین سرعتی که فراست بایت 1 و الانم 2 هست...)

hoshang etemadi
17-01-2016, 16:42
سلام دوستان امیدوارم که خوب باشید من تازه با مس افکت اشنا و در حال بازی کردنم البته خیلی هم تازه نیست از حدود یه سال پیش دارم بازی میکنم دنبال یه چیزی میگردم اما اصلا نمیتونم هیچ جا پیداش کنم میخواستم اگر براتون مقدوره لینک دانلودmass effect 1 pinnacle station دی ال سی رو برام در جواب بزارید ممنون !!!!!!:n18: