PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Child Of Light

Altairezio
01-05-2014, 09:30
Child of Light

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

استدیو سازنده و ناشر بازی : UBI soft
موتور بازی : UbiArt Framework (موتور استفاده شده در Rayman Legends )
پلتفرم : PC , Xbox One , Xbox 360 , PS3 , PS4 , Wii U
تاریخ انتشار : 30 آوریل سال 2014 (10 اردیبهشت 1393)
سبک بازی : پلتفورمر
بازی شامل هر دو مود SP و MP میباشد

COL بازی ای در سبک پلتفورمر است...حتما" بازی هایی مثل رایمن یا قارچ خور را بازی کرده اید....درسته که با دنیای بازی های اکشن و سو شخص یا اول شخص یا ... فاصله دارد ، ولی این نوع بازی ها جذابیت خاص خود را دارند که با سادگی بازی در عین حال جذاب و گیم پلی دلپذیر و دنیای گرافیکی و تصاویر پشت صحنه ی بسیار خاص و پیچیده ای دارند که در حال بازی شاید بعضی اوقات صبر کنید و به تصاویر پشت صحنه خیره بشوید....این نوع بازی های دو بعدی نه تنها کسل کننده نیستند بلکه در عین حال خیلی سرگرم کننده و هیجان آور هستن....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در COL شما در نقش کودکی به نام آرورا هستید که از خانه اش ربوده شده و حالا در پی برگشتن به خانه باید با تاریکی ها مبارزه کرده و ماه و خورشید و ستارگان را که در بند ملکه ی تاریکی هستند را آزاد کند که در این راه همراهی به نام Igniculus که در واقع تکه ای از آتش آبی است ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) است او را یاری خواهد رساند...آرورا در این راه باید به تاریک ترین و ترسناک ترین غلبه کند....
داستان این بازی مربوط به سال 1895 و دختری به نام آرورا و اهل اتریش است که به علت بیماری ای به خوابی طولانی می رود....وقتی از خواب بیدار میشود خود را در جهانی افسانه ای به نام Lemuria میبیند که ماه و خورشید و ستارگان آن توسط ملکه ی تاریکی ربوده شده....

تصاویر بازی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تریلر رسمی بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Tiwfzqdo&ei=0Z1gU47fE4WotAaP6YHoDw&usg=AFQjCNHwGNCd1FSBLx5Qi1eXYre0EskwOg&bvm=bv.65636070,d.Yms)

وب سایت بازی

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نمرات بازی:
EuroGamer : 8/10
OXM : 8/10
Edge : 5/10
CVG : 8/10
Polygon : 6.5/10
IGN : 9.3/10
Destructoid : 8.5/10
MIN:

OS: Windows Vista, Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (32/64bit versions)
Processor: Intel Core2Duo E8200 @ 2.6 GHz or AMD Athlon II X2 240 @ 2.8 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce 8800 GT or AMD Radeon HD2900 XT (512MB VRAM with Shader Model 4.0 or higher)
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 3 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers
Additional Notes: Windows-compatible keyboard and mouse required, optional Microsoft XBOX360 controller or compatible

Recommended:

OS: Windows Vista, Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (32/64bit versions)
Processor: Intel Core2Quad Q8400 @ 2.6 GHz or AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce GTX260 or AMD Radeon HD4870 (512MB VRAM with Shader Model 4.0 or higher)
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 3 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers
Additional Notes: Windows-compatible keyboard and mouse required, optional Microsoft XBOX360 controller or compatible

منایع :
wikipedia
VG247

+
Child Of Light OST ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آهنگ ها با همکاری پوریا

vahidgame
01-05-2014, 16:20
خیلی منتظر این بازی بودم
از اون بازی ها ست که شاید یه جورایی همه بتونن ازش لذت ببرن
سبک بازی هم فقط پلتفرمر نیست و مولفه های نقش آفرینی هم در اون دیده میشه که این عالیه
کلا از این استودیو همیشه انتظار بازی های سرگرم کننده و تاپ رو میره

احتمالا امروز نسخه X360 اونو می زنم برای دانلود که حجمش کمه
کلا برای همه پلتفرم ها حداکثر 2-2.5 گیگ بیشتر نیست و الان دیگه لینک های اون برای همه پلتفرم ها اومده
توی این دوران بی بازیی به همه این بازی توصیه میشه...

Altairezio
12-05-2014, 10:36
آهنگ های متن بازی به پست اول اضافه شد....
Updated

Altairezio
20-05-2014, 20:02
خوب این بازی که امروزه تو بورس بازی های جالب و سرگرم کننده و جذاب است به زودی و در 2 ژولای 2014 برای PS Vita هم منتشر خواهد شد که هر چی به بازی اضافه شده خواهد داشت + یک کاراکتر جدید به بازی اضافه خواهد شد....
تصاویری از محیط بازی....
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Khan gholi
01-06-2014, 00:47
داستا بازی به بصورت زیر نویس کتاب های برجسته روایت میشه که از عناصر داستان تخیلی هم استفاده کرده.داستان جذاب هست و گاهی اوقات با نمک
موسیقی لذت بخش هست و با فضای بازی کاملا همخوانی داره.
گیم پلی بازی ایتدا با اون چیزی در ایتدا داستان اتفاق میافته فکر می کنید کپی برداری از لیمبو هست با این تفاوت که رنگی هست ولی پس از 1 ساعت کاملا فرق می کنیه و قابلیت پرواز به شما داده میشه که داخل یک منطقه با سرعت بیشتر می تونید بچرخید.با باز کردن نقشه ها هر منطقه می تونید به اونجا تله پورت کنید.برای عبور از بعضی مناطق سکو بازی داره که تا حد امکان ساده طراحی شده..نوع مبارزه به صورت فاینال فانتزی یا مرحله ای هست و پس از بعضی از مراحل کارکتری بهتون ملحق میشه که قابلیت خاصی در هنگام نبرد داره.نبرد ها رو میشه ازش گذشت ولی برای اینکه غول های اخر اذیت نشید بهتره سر راه هر چی هست مبارزه ها رو انجام بدید که سطح کارکترهاتون ارتقا پیدا کنه و اپگرید های بیشتر دریافت کنند
بازی فوق العاده است به تمامی گیمر ها پی سی ورلد توصیه می کنم بازی رو که نصب کردند 2 ساعتی بازی کنند بعد اگر خوششون نیومد پاک کنند چون روند بازی در ادامه واقعا فرق می کنه

capitan black
02-06-2014, 11:30
بازی واقعا زیباست...فضای فانتزی و موزیک زیبا :n12:

Khan gholi
17-06-2014, 00:31
خیلی وقت ها رسانه ملی ایرانی اهنگ هایی که معروف اند راحت برمیدارند و روی عرصه های ملی میزارند.مثل Game Of Thrones که روی جشنوار فجر یا اختتامیه صدا و سیما پخش می کردند
امشب اخبار ساعت 10 که بین فوتبال المان و پرتغال اهنگ این بازی رو برای معرفی احتمالی لیست بازیکن ها تیم داشت پخش می کرد

Layken
17-06-2014, 12:38
خیلی وقت ها رسانه ملی ایرانی اهنگ هایی که معروف اند راحت برمیدارند و روی عرصه های ملی میزارند.مثل Game Of Thrones که روی جشنوار فجر یا اختتامیه صدا و سیما پخش می کردند
امشب اخبار ساعت 10 که بین فوتبال المان و پرتغال اهنگ این بازی رو برای معرفی احتمالی لیست بازیکن ها تیم داشت پخش می کرد

دیشب هم یکی از اهنگ های The Last of us رو روی یکی از تبلیغ های ماکارونی گذاشته بودن :n02:

vahidgame
12-11-2014, 17:18
چند وقتی بود بازیو داشتم ولی کم و بیش می رفتم
یکی دو روزه دیگه خیلی اونو رفتم و بازیو تموم کردم
باید بگم که بازی خیلی بهتر از اونی بود که فک می کردم
یعنی قبل شروع بازی تصور یه بازی پلتفرمر رو داشتم که حالا شاید یکمی مولفه های نقش آفرینی هم داره ولی باید گفت کاملا برعکس اینه و بازی کاملا نقش آفرینیه

اولش با دیدن مبارزات نوبتی بازی یکمی تعجب کردم ولی رفته رفته فهمیدم مبارزات خیلی عالیه و اصل جذابیت بازی هم به خاطر اونه
شاید توی بازی یکمی معما هم باشه ولی به طور خیلی ساده و بیشتر بازی به مبارزات و لول آپ شدن و اینا می گذره
هر چه قدر که توی بازی جلو میرین پیشرفت شخصیت ها مشخص میشه و وقتی به مراحل عقبتر بیاید مشخص میشه دشمنان قدیمی رو خیلی راحتر از قبل میشه از بین برد
جالبه سیستم بازی به این صورته که می تونید با خیلی از دشمنان به جز باس ها مبارز نکنید و از کنارشون یه جوری رد بشید ولی من با اکثرشون مبارزه می کردم به خصوص این اواخر بازی که خیلی کارکترها قوی شده بودن و دیگه می رفتم همین جوری هی لول آپ بشم :دی

شخصیت ها عالی طراحی شدن یعنی من پیش خودم می گفتم آخه چرا اینقدر شخصیت های قابل بازی زیاد میشن؟ ولی رفته رفته فهمیدم هر کدوم توی یه جا به کار میان به خصوص باس فایت ها
بعضی باس فایت ها واقعا خیلی روشون کار شدن یعنی یه باس فایت منو اون قدر اذیت کرد که فک کنم حداقل یه ربع طول کشید!
اواخر بازی هم با اینکه از این لحاظ سختر میشد ولی دوس داشتم همش با باس ها بجنگم چون روال کار دستم اومده بود و از شخصیت های مختلف درست استفاده می کردم

در زمینه های دیگه هم بازی خیلی خوبه مثل موسیقی دلنشین و گرافیک هنری زیبای اون
در کل این بازی زیبا به همه توصیه میشه به خصوص نقش آفرینی بازها و اگرم مثل خود من اهل این نوع مبارزات نوبتی نیستین نگران نباشین و مطمئنا مبارزات بازی یه جوریه که خوشتون میاد
سازنده بازی هم که می دونید Ubisoft Montreal هستش که شاید این عنوان اون از عنوان های پر سر و صدا امسال این استودیو موفق تر بوده!
در کل امتیازم به این بازی به این صورته:

گیم پلی : 9
صدا و موزیک: 8.5
گرافیک: 8
داستان: 8
جذابیت: 9
امتیاز نهایی: 8.5