PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با کارت تی وی Msi

aminmousavi86
29-08-2006, 09:10
با سلام؛
يه کارت TV اينترنال دارم به مدل010 - 8606 - 602 MSI TV@nywhere-Master ، راديو FM رو باش ميگيرم ولی واسه تلويزيون فقط تصوير رو می گيرم و صدا رو ندارم (فقط صدای فش فش مياد) با اينکه خيلی صاف تصوير رو می گيرم و به آنتن وصله ؛ هرچی سيستم رو بين PAL ، NTSC و SECAM تغيير دادم تغييری نکرد. فيش اسپيکر رو بين خروجی کارت TV و خروجی کارت صوتی عوض کردم تغييری نکرد. من راديو FM رو موقعی که فيش به خروجی کارت TV وصل بود می گرفتم ولی واسه صدای تلويزيون نه تو خروجی کارت TV و نه تو خروجی کارت صوتی صدا رو ندارم. ولی وقتی به خروجی کارت TV وصل می کنم صدای فش فش کردن (مثل موقعی که تلويزيون هيچ کانالی رو نميگيره) مياد ولی جالبه که نه با Mute کردن و نه با کم و زياد کردن صدا، صداش هيچ تغييری نمی کنه و کم و زياد نميشه!

داخل کارت رو که نگاه کردم يه جای فيش ديدم که روش نوشته بود Audio-Out ، ولی اون يکی خروجی که بيرون بود و فيش رو تو اون ميذاشتم و راديو رو هم باش ميگرفتم روش نوشته بود : Line-Out ؛ احتمال داره واسه تلويزيون بايد فيش اسپيکر رو به اين جا وصل کنيم؟ ولی فيشش به شکل سريال و 4 تايیه و هيچ تبديلی واسه اين فيش تو کارتن نبود.

لطفآ راهنمايی کنيد.

ozgor
29-08-2006, 21:39
سلام
شايد خروجي صداي تی وی کارتو به ورودیه کیس وصلل نکردی
باید درست سر جاش باشه؟

ozgor
29-08-2006, 21:40
اخرين ورژنشو رو بگير ؟؟؟//

mobin.ir
29-08-2006, 21:58
شما بايد يك دايركتيكس 9 نصب كنيد
در ضمن كشور رو هم روي تركيه قرار دهيد

aminmousavi86
01-09-2006, 01:45

mobin.irعزيز،
ممنونم از راهنماييتون، گذاشتم روی ترکيه درست شد. ولی اين DirectX که ميگی مگه پيش فرض ويندوز نيست؟ يا بايد جدا نصب بشه؟ در ضمن لينک ورژن 10 رو نداری واسمون بذاری؟

aminmousavi86
04-09-2006, 11:31

ميشه لطف کنيد بگيد اين DirectX رو از کجا گير بيارم؟ لينک واسمون نميذاری؟

aminmousavi86
04-09-2006, 11:32
با سلام؛
حقيقتش اينه که من يه کارت TV خريدم با مارک MSI TV@nywhere ، تصاويری که باش می گيرم صاف هستن ولی يه خورده انگار گرافيکشون پايينه، مثلآ خطوط مورب زمين در مسابقه فوتبال به صورت تکه تکه ديده ميشن. از يکی پرسيدم گفت بايد DirectX رو روی کامپيوترت نصب کنی، لطفآ راهنمايی کنيد.

aminmousavi86
06-09-2006, 13:55
بابا کسی نيست جواب بده؟!
خواهشآ کمک کنيد...
با مرام ها ، اگه بلديد به کمکتون احتياج دارم! يکی جواب بده ديگه!