PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گیرنده دیجیتال با قابلیت پخش MKV و زیرنویس فارسی

Arioman
28-04-2014, 11:22
با سلام خدمت د وستان عزیز

میخواستم بدونم ایا دستگاه گیرنده دیجیتالی هست که پخش MKV با زیرنویس SRT رو هم ساپورت کنه ؟؟

قیمتش مهم نیس فقط کیفیتش خوب باشه

ممنون

Mehdi.M2
28-04-2014, 13:16
سلام دوست عزيز ..

معمولا همه ي گيرنده هاي ديجيتال موجود در بازار الان زيرنويس فارسي رو ساپورت ميكنن .. همشونم به يه شكل و هيچكدومشون انقدر پيشرفته نيستند كه رضايت شما رو جلب كنن ...

من خودم مارشال دارم كه Mkv رو با زيرنويس فارسي ميبينم .. اما زياد راضي نيستم چون هيچ تنظيماتي براي اندازه و رنگ زيرنويس نداره و زيرنويسش تقريبا كوچيكه ...

Payam121
28-04-2014, 13:30
گيرنده سما اين امکان رو داره
براي اطلاعات بيشتر به سايتش مراجعه کنيد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shabnam1986
08-05-2014, 23:39
سلام دوست عزيز ..

معمولا همه ي گيرنده هاي ديجيتال موجود در بازار الان زيرنويس فارسي رو ساپورت ميكنن .. همشونم به يه شكل و هيچكدومشون انقدر پيشرفته نيستند كه رضايت شما رو جلب كنن ...

من خودم مارشال دارم كه Mkv رو با زيرنويس فارسي ميبينم .. اما زياد راضي نيستم چون هيچ تنظيماتي براي اندازه و رنگ زيرنويس نداره و زيرنويسش تقريبا كوچيكه ...

سلام
گیرنده های داخل تلویزیون هم زیرنویس رو سا\ورت میکنن؟

sis72
10-05-2014, 10:17
سلام
گیرنده های داخل تلویزیون هم زیرنویس رو سا\ورت میکنن؟

آره معمولا زیر نویست فرمت اس آر تی یا ساب ایندکس باشه و هم نام فیلم مورد نظر باشه باز میکنه

sis72
10-05-2014, 10:19
سلام دوست عزيز ..

میتونی زیر نویستو با کی ام پلیر یا نرم افزارای دیگه مخصوص سایزشو بزرگ کنی

منم اوایل همین مشکلو داشتم که درست شد

kind_mh
24-08-2014, 18:18
سلام دوستان گلم
من چند روزی دنبال یک گیرنده دیجیتال خوب هستم که
1- انتن دهی خوبی داشته باشه
2-گارنتی و پشتیبانیش خوب باشه
3-بیشتر فرمت ها رو بخونه خصوصا mkv رو که برای پخش فیلم همراه با زیرنویس فارسی تو کیفیت 1080 میخوام
4- کیفیت ساختش خوب باشه از اینایی نباشه سر چند ماه زرتی خراب بشه خصوصا کنترلش

چند مدلی که پیدا کردم
1- فراسو مدل 218 که چشمم رو گرفته ولی تا بحال تو دست کسی ندیدم هر کی داشته بگه چه جوریاس در ضمن گارنتیش نمی دونم چه جوری
اطلاعاتش تو این دوتا لینکه هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و

2-لینک ایکس ویژن 363 مشکل اینه که mkv پخش نمیشه

3- مدل های دنا

----T2 STB-802 FULLHD

مدل هایی که تست کردید بگید لطفا مثل دنا

rin9ma3ter
19-06-2015, 23:27
سلام من ی دنبال یه گیرنده دیجیتال با کیفیت هستم که هم یو اس بی ش تا 2 ترا هارد اکسترنال ساپورت کنه. هم Mkv پخش کنه. هم زیرنویس Srt فارسی نشون بده. (که البته زیرنویسش تنظیمات سایز فونت و رنگ فونت رو هم داشته باشه عالیه. در واقع می خوام تقریباً این گیرنده دیجیتال یه HD Player هم باشه. اگه دوستان لطف کنندو راهنمایی کنن ممنون میشم. البته من یه سری مدل رو پید کردم تو نت، ولی یا توقف تولید شده بود. یا نتونسم واسه خرید گیر بیارم.
ضمناً می خواستم بدونم میشه به یو اس بی هاشون اعتماد کرد. یعنی اینکه بدون منبع تغذیه ساپورت می کنن، امکان اینکه هارد یا فلش رو بسوزونن هست یا نه؟ چون ی فروشنده می گفت اصلاً به گیرنده دیجیتال هارد وصل نکن چون معمولاً میسوزونن