PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وریفای کردن شماره همراه در فیس بوک

Hamed-Dehghani
28-04-2014, 10:15
سلام

برای اینکه شماره موبایلم رو در فیس بوک وریفای کنم یک کد برای موبایلم اس ام اس می اد که اون رو در فیس بوک بزنم و شماره همراهم وریفای بشه

ولی اسم ام اسش نمیاد

واسه شما میاد ؟

چی کار کنم ؟

keyvan13611361
28-04-2014, 21:49
سلام
اوّل مطمئن شو که سیمکارت شما شماره های تبلیغاتی را مسدود نمیکنه، (بالفرض، سیمکارت من، چون دریافت پیامکهای تبلیغاتیش مسدود شده است، برخی اوقات حتّی پیامک گوگل و هات میلم دریافت نمیکنه، یا شایدم از طرف مخابرات یا خود گوگل و ... مسدود شده باشیم و...)
برخی اوقات، که البته فکر کنم خیلی وقته که همراه اوّل اجازه نمی ده پیامک فیسبوک دریافت بشه، یا بالعکس فیسبوک به همراه اوّل سرویس ارائه نمیده، با "ایرانسل" تست بفرمایید، مطمئناً نتیجه می گیرید
.
.
.
میدونید بدترین مشکل چیه؟ شماره موبایل شما وریفای شده باشه، ولی وقتی میخوای برای دفعات بعدی وارد پیجتون بشید و سیستم شما شناسایی شده نباشه، پیامک دریافت نشه!!! اونوقته که می افتید تو دردسر، یادتون باشه یه سری از کدها را برای ورود دفعات بعدی سیو و نگهداری کنید
موفّق باشید

روانپریش
28-04-2014, 21:58
سلام

برای اینکه شماره موبایلم رو در فیس بوک وریفای کنم یک کد برای موبایلم اس ام اس می اد که اون رو در فیس بوک بزنم و شماره همراهم وریفای بشه

ولی اسم ام اسش نمیاد

واسه شما میاد ؟

چی کار کنم ؟

منم همین مشکل رو دارم میخوام اکانت جدید بسازم گیر میده میگه باید با اس ام اس وریفای کنی ولی هر چی میزنم ارسال نمیکنه اس ام اس رو ایرانسل و همراه اولم تست کردم