PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بابا جون درست جواب بدبد در مورد فايل اجرايي hollywood fx براي پريماير **********

حسین_313
29-08-2006, 06:37
با سلام مجدد

من دراين تاپيك چند سوال پرسيدم ولي نميدونم مثل اينكه اينجا شده محل بحث در مورد سوالاي خودشون

اگه يكي بلده از رئيسهاي سايت يا كسان ديگر من سوالامو دوباره مطرح ميكنم جوابمودرست بديد

1.نرم افزار hollywood fx در يكي از پوشه هاش به نام Host Plugins بايد يك فايلي به نام پريمير داشته باشد كه ما با كپي كردن اين فايل به پريمير بتونيم از اين نرم افزار در پريمير هم استفاده كنيم

من اين فايل رو ميخام

حالا چه در ورژن 0.6 يا در ورژن 5.1 حالا اگه ورژنه ديگه از اين نرم افزار سراغ داريد بذاريد (البته به شرط اجرا در پريمير پرو يا 1.5 يا 7)

ممنون ميشم ميخام فيلم مشهد رو ميكس كنم به همين دليل خيلي عجله دارم

ياعلي

arash_irani
29-08-2006, 15:51
با سلام مجدد

من دراين تاپيك چند سوال پرسيدم ولي نميدونم مثل اينكه اينجا شده محل بحث در مورد سوالاي خودشون

اگه يكي بلده از رئيسهاي سايت يا كسان ديگر من سوالامو دوباره مطرح ميكنم جوابمودرست بديد

1.نرم افزار hollywood fx در يكي از پوشه هاش به نام Host Plugins بايد يك فايلي به نام پريمير داشته باشد كه ما با كپي كردن اين فايل به پريمير بتونيم از اين نرم افزار در پريمير هم استفاده كنيم

من اين فايل رو ميخام

حالا چه در ورژن 0.6 يا در ورژن 5.1 حالا اگه ورژنه ديگه از اين نرم افزار سراغ داريد بذاريد (البته به شرط اجرا در پريمير پرو يا 1.5 يا 7)

ممنون ميشم ميخام فيلم مشهد رو ميكس كنم به همين دليل خيلي عجله دارم

ياعلي
سلام دوست من
شما تاپيك دانلود نرم افزار هاي ميكس و مونتاژ رو گشتي ؟؟؟؟
اونجا معرفي شده ميتوني دانلود كني
در ضمن اين طرز صحبت كردن درست نيست شما خودتون درست سرچ نكردين :blink:
موفق باشيد
يا حق

mixer.pro.j
03-09-2006, 01:43
پلاگین ورزن 5.1 رو من دارم خواستی ایمیل بده برات بفرستم
منم مشهدم اگه خواستی بیا من تمام ورژن ای هایوود رو با چندتا نرم افزار خیلی توپ تر از هایوود دارم بهت بدم

----------------------------------------------------
جواد کاظمی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
mixer.pro.j@gmail.com

arash_irani
04-09-2006, 02:13
پلاگین ورزن 5.1 رو من دارم خواستی ایمیل بده برات بفرستم
منم مشهدم اگه خواستی بیا من تمام ورژن ای هایوود رو با چندتا نرم افزار خیلی توپ تر از هایوود دارم بهت بدم

----------------------------------------------------
جواد کاظمی
mixer.pro.j@gmail.com
سلام جواد جان
منم ورژن 5.1 رو دارم ولي اين ورژن روي پريمير نصب نميشه ( لا اقل اين دو تا نسخه 5 ن دارم اينجوريه)
اگر شما همين نسخه رو داريد كه روي پريمير نصب مشه آپلود كنيد تا تمام دوستان ازش استفاده كنند :) ;)
ممنون و موفق باشيد ;)
يا حق

mixer.pro.j
04-09-2006, 10:45
سلام جواد جان
منم ورژن 5.1 رو دارم ولي اين ورژن روي پريمير نصب نميشه ( لا اقل اين دو تا نسخه 5 ن دارم اينجوريه)
اگر شما همين نسخه رو داريد كه روي پريمير نصب مشه آپلود كنيد تا تمام دوستان ازش استفاده كنند :) ;)
ممنون و موفق باشيد ;)
يا حق
منم متوجه شدم که روی پریمیر نصب نمی شه ، منظورم این بود که من host plugin هالیود 5.1 رو دارم که توی فایل های پریمیر کپی می کنی بعد توی پریمیر اجرا می شه

--------------------------------------------
جواد کاظمی
mixer.pro.j@gmail.com

mixer.pro.j
04-09-2006, 10:51

این دوتا فایل رو توی یه پوشه بنام Pinnacle قرار بدید بعد اون پوشه رو توی پوشه ی پلاگین های پریمیر کپی کنید تا هالیود 5.1 رو توی پریمیر داشته باشید

جواد کاظمی
mixer.pro.j@gmail.com

amir2010
06-09-2006, 18:27
سلام
hollywood fx این چی است اصلا لتفا یکی جوابم را بده اصلا این به چه دردی می خوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amir2010
06-09-2006, 18:34
از كجا بايد دانلودش كنم

mixer.pro.j
07-09-2006, 02:34
سلام
hollywood fx این چی است اصلا لتفا یکی جوابم را بده اصلا این به چه دردی می خوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
hollywood fx يه مچموعه از تعداد زيادي ترانزيشن كه جديدا شركت Pinnacle اون رو براي نرم افزار هاي خودش خريداري كرده
اين ترانزيشن ها اكثرا سه بعدي هستند و بيشتر براي كارهاي شاد مثل عروسي و جشن تولد بكار مي ره
البته يه تعداد كمي هم از ترانزيشنهاش توي كار حرفه اي بدرد مي خوره
البته من Adorage رو بيشتر مي پسندم چون هم تعداد ترانزيشن هاش خيلي بيشتر از هاليوود هم اينكه ترانزيشن هاي آلفايي كه داره خيلي جاها كار رو زيبا مي كنه
Canopus Transition fx و Xplode نيز از جمله مجموعه هاي ترانزيشن هستند كه توي كارهاي حرفه اي كاربرد دارند البته هردوي اينها تقريبا يك نرم افزارند

------------------------------------
جواد كاظمي

Windows
07-09-2006, 06:45
hollywood fx يه مچموعه از تعداد زيادي ترانزيشن كه جديدا شركت Pinnacle اون رو براي نرم افزار هاي خودش خريداري كرده
اين ترانزيشن ها اكثرا سه بعدي هستند و بيشتر براي كارهاي شاد مثل عروسي و جشن تولد بكار مي ره
البته من Adorage رو بيشتر مي پسندم چون هم تعداد ترانزيشن هاش خيلي بيشتر از هاليوود هم اينكه ترانزيشن هاي آلفايي كه داره خيلي جاها كار رو زيبا مي كنه
Canopus Transition fx و Xplode نيز از جمله مجموعه هاي ترانزيشن هستند كه توي كارهاي حرفه اي كاربرد دارند البته هردوي اينها تقريبا يك نرم افزارند

جواد كاظمي

میکسر جان
از Adorage چه جوری میشه تو Ulead استفاده کرد؟
مرسی

حسین_313
07-09-2006, 10:57

سلا مجواد جان
دستت درد نكنه :biggrin: اورديم :) دمتم گرم

فقط آدرست تو مشهد رو بنويس اگه نظرته چون ما روز عيد امام زمان ميخايم بيايم مشهد

بعدم بگو ببينم كه پولم بايد بدم يا رفاقتيه

mixer.pro.j
08-09-2006, 01:30
میکسر جان
از Adorage چه جوری میشه تو Ulead استفاده کرد؟
مرسی
در هنگام نصب بايد ulead رو هم انتخاب كني تا پلاگين اونهم نصب بشه
البته من دقيقا يادم نيست كه adorage براي Ulaed هم نصب ميشد يا نه

جواد كاظمي

mixer.pro.j
08-09-2006, 01:33

سلا مجواد جان
دستت درد نكنه :biggrin: اورديم :) دمتم گرم

فقط آدرست تو مشهد رو بنويس اگه نظرته چون ما روز عيد امام زمان ميخايم بيايم مشهد

بعدم بگو ببينم كه پولم بايد بدم يا رفاقتيه
فكر كردم كلا مشهديد

arash_irani
10-09-2006, 21:57

این دوتا فایل رو توی یه پوشه بنام Pinnacle قرار بدید بعد اون پوشه رو توی پوشه ی پلاگین های پریمیر کپی کنید تا هالیود 5.1 رو توی پریمیر داشته باشید

جواد کاظمی
mixer.pro.j@gmail.com
سلام
ممنون جواد جان خدا خيرت بده عزيز (آخه خيلي تو اينترنت دنبالش گشتم ولي پيدا نكرده بودم)
بازم ازين كارا بكن عزيز :)

نوشته شده توسط mixer.pro.j
با اجازه جواد جان ;) كاملا تاييد ميشه هاليوود اف ايكس افكتهاي بچه گانه اي رو ميشه گفت داره ( بجز بعضي ها) ولي در كل ادوريج و بوريس اف ايكس خيلي حرفه اي ترند
البته از ايكسپلود هم نبايد غافل شد ;)

موفق باشيد
يا حق

VBNET2007
28-09-2006, 13:49
با سلام
آيا ميشه تو يوليد مديا استوديو 8 هم از هاليود استفاده كرد؟

mixer.pro.j
29-09-2006, 01:21
با سلام
آيا ميشه تو يوليد مديا استوديو 8 هم از هاليود استفاده كرد؟
بله که میشه ، هالیوود 4.5 رو نصب کن هالیود هم به ترانزیشن های یولید اضافه میشه

جواد كاظمي

parviz25i
29-09-2006, 09:35
ویندوز جان سلام
باید فایل آدوراگی را در محل نصب یولید نصب کنی
بعد از نصب وارد یولید شو و در افکت آنرا مبینی(آخرین گزینه)
امیدوارم لذت ببری

parviz25i
29-09-2006, 09:42
جواب در صفحه 2