PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوربین مداربسته حرفه ای

شیدا
29-08-2006, 05:53
سلام
یه دوربین مداربسته حرفه ای میخوام که بشه با کامپیوتر اونو کنترل کرد
امکان سیستم ضبط صدا و تصویر داشته باشه برای یک اطلاق 60 متری جواب بده
اگه کسی چیزی بلده کمک کنه

NINTENDO_DS
29-08-2006, 12:29
من يكدونه توي وليعصر ديدم شبيه 600 ولي سازش خيلي بزرگتره فكر كنم تمام اين كارها رو ميكنه

saghy
01-09-2006, 13:16
سلام
شيدا عزيز ...
شما اول بايد مقدار هزينه را ميگفتين .
چون شما براي اين كار از 40 هزار تومان ميتونيد هزينه كنيد به بالا ...
اگر ارتباط بي سيم مد نظر نيست دوربين هاي كوچكي اندازه قوطي كبريت هست با 40 هزار تومان ميتونيد تهيه كنيد .
كه خروجي ويديو و اوديو داره و مستقيم به تلويزيون يا كارت تي وي كامپيوتر متصل ميشن ...
اما اگر تعداد بيشتر دوربين مد نظر شماست و در پوزيشن هاي مختلفي ميخواهيد قرار بدين بايد از كارتهاي ميكسر 4 تايي تا 16 تايي استفاده كنيد و روي كامپيوتر به صورت همزمان ببينيد يا ضبط كنيد .
اگر امكان ديد در شب ميخواهيد دوربين هاش حدود 70 تا 120 تومان هست . اگر پايه گردان ميخواهيد پايه ها از 60 تومان تا 350 تومان هست .
بهتره به فروشندگان سيستم هاي حفاظتي مراجعه كنيد .. البته اگر خودتون كمي فني باشيد با كمترين هزينه ميتونيد انجام بديد.

P30iran
22-03-2008, 14:20
سلام
شيدا عزيز ...
شما اول بايد مقدار هزينه را ميگفتين .
چون شما براي اين كار از 40 هزار تومان ميتونيد هزينه كنيد به بالا ...
اگر ارتباط بي سيم مد نظر نيست دوربين هاي كوچكي اندازه قوطي كبريت هست با 40 هزار تومان ميتونيد تهيه كنيد .
كه خروجي ويديو و اوديو داره و مستقيم به تلويزيون يا كارت تي وي كامپيوتر متصل ميشن ...
اما اگر تعداد بيشتر دوربين مد نظر شماست و در پوزيشن هاي مختلفي ميخواهيد قرار بدين بايد از كارتهاي ميكسر 4 تايي تا 16 تايي استفاده كنيد و روي كامپيوتر به صورت همزمان ببينيد يا ضبط كنيد .
اگر امكان ديد در شب ميخواهيد دوربين هاش حدود 70 تا 120 تومان هست . اگر پايه گردان ميخواهيد پايه ها از 60 تومان تا 350 تومان هست .
بهتره به فروشندگان سيستم هاي حفاظتي مراجعه كنيد .. البته اگر خودتون كمي فني باشيد با كمترين هزينه ميتونيد انجام بديد.

سلام آقای ساقی (مدیر بازنشسته)
من هم چندوقتی هست دنبال اینجور چیزا هستم
ولی این قابلیتهارو می خوام:
1. تعداد 5 دوربین (که یکشون مخفی جاسازی میشه) برای یکشونم قابلیت چرخش 90 درجه و هم صدا وتصویرنگی
2. مشاهده وضبط آنها در لب تاپ
3. مشاهده تصاویر در فاصله حداقل چند کیلومتر(بی سیم) ... یا ازطریق خط تلفن
دید درشب واینجور چیزارو نمی خوام
قیمتش چقدرمیشه؟؟

Gabana
22-03-2008, 14:44
دوست عزیز ..
لطفا به تاریخ آخرین پست دقت کنید .