PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه راهنمایی برای افزایش برد مودم adsl میخوام

mahdi3141
26-04-2014, 19:26
سلام دوستان ...:n01:
من یه مودم وایرلس مدل meganet دارم که میخوام بردشو افزایش بدم .. راه حلی دارید (به جز تعویض آنتن ) ...
این روش قوطی کنسرو و پپسی کاربرد داره ؟؟ اصلا چیزایی که میبندیم به آنتن مودم باید حتما به سیمای توی مودم هم وصل کنیم ؟ یا همینجوری بزنیم سینه آنتن مودم ؟؟ اصلا مگه آنتنش پلاستیکی نیست ؟ رسانا هست ؟ به آنتن تلویزیون هم میشه وصل کرد ؟ یه راه میخوام که خیلی بردش افزایش یابه ...

لطفا و خواهشا به همه سوالام جواب بدین ...:n12:

star254
27-04-2014, 00:53
سلام دوستان ...:n01:
من یه مودم وایرلس مدل meganet دارم که میخوام بردشو افزایش بدم .. راه حلی دارید (به جز تعویض آنتن ) ...
این روش قوطی کنسرو و پپسی کاربرد داره ؟؟ اصلا چیزایی که میبندیم به آنتن مودم باید حتما به سیمای توی مودم هم وصل کنیم ؟ یا همینجوری بزنیم سینه آنتن مودم ؟؟ اصلا مگه آنتنش پلاستیکی نیست ؟ رسانا هست ؟ به آنتن تلویزیون هم میشه وصل کرد ؟ یه راه میخوام که خیلی بردش افزایش یابه ...

لطفا و خواهشا به همه سوالام جواب بدین ...:n12:
سلام آخه این حرفها چیه ؟ قوطی کنسرو و پپسی :n08:اگه کار به همین راحتی بود که باید کلی دیگ و قابلمه به جای آنتن روی دکلهای مخابراتی میدیدیم :9:داخل اون پلاستیکی که شما میبینی یک رشته سیم از آلیاژ خاصی که مناسب آنتن هست قرار داره و اگه میخواهی خیلی بردش افزایش پیدا کنه بدون تو ارتباط مودم و یه رایانه این رابطه دو طرفه هست یعنی هم مدوم در حال ارسال هست هم رایانه و یکی به تنهایی نمیتونه قوی باشه .:n10: وقت خودت رو با این روشهای غیر اصولی هدر نده . تو اواخر دهه شصت میگفتن عربها یه ماهواره فرستادن فضا و بعضی ها برای دیدن تصاویر ماهواره در قابلمه به انتن اضافه میکردن امروز هر بچه ای هم میدونه این کارها بی فایده هست . شما دیگه اون راه رو نرو.:n02: برای افزایش برد یا انتقال دیتا در مصافتهای طولانی نیاز به دو عدد آنتن وایرلس دارین که یکی به مودم شما و دیگری به رایانه (یا هر وسیله دیگر تحت شبکه) با استفاده از سیم شبکه متصل میشوند هزینه این کار هم حداقل 600 هزار تومن برات آب میخوره.:n03:

leo.unique
27-04-2014, 15:26
تو اواخر دهه شصت میگفتن عربها یه ماهواره فرستادن فضا و بعضی ها برای دیدن تصاویر ماهواره در قابلمه به انتن اضافه میکردن
واقعا به این دلیل اونکارو میکردن ؟؟:n08:

star254
27-04-2014, 16:27
واقعا به این دلیل اونکارو میکردن ؟؟:n08:
خوب کسانی که اون روزها رو دیدن خوب یادشونه .:n13: ماهواره عرب ست پرتاب شده بود و بازار این جور حرفها هم داغ :n19:. بعضی ها هم عمل میکردند :n25:اون روز ها آخر تکنولوژی ویدئو T7 بود و آتاری تو خواب هم چنین پیشرفتی رو تصور نمیکردیم .:n01:

armin_gera
11-05-2014, 22:55
بابا بچه رو مسخره نکنید اره داداش با کنسرو و در قابلمه و... میشه برد رو زیاد کرد
راه داره منتها بری یه مودم با برد بیشتر یا با 2 انتن بگیری به صرفه تر هست
راهشم اینه که باید یه چیزی مثل بشقاب ماهواره درست کنی و در کانونش انتن رو قدار میدی و وصل میکنی به مودم با این کار در جهتی که بشقاب رو گرفتی انتن دهیت خیلی بیشتر میشه
خواستی یه تست بکن, تو اینترنت هم رفرنسای انگلیسی همینی که من گفتم رو سرچ کن کاملشو پیدا کن

Asus550
08-09-2014, 13:50
حالا برد زیاد میخای چیکار ؟

Le0nard0
08-09-2014, 15:00
اينترنت همراه ميخواى رايتل بگير !