PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی بهترین سرویس اینترنت پر سرعت برای بازی های آنلاین

Captain MacMillan
26-04-2014, 14:51
به نام خدا
با سلام
همان طور که میدانید پینگ یا Latency کاربران ایرانی در سرور های خارجی به طور بسیار عجیبی با یکدیگر متفاوت است. بعضی ها از شرکت X با 90 میلی ثانیه به یک سرور اروپایی متصل میشوند و بعضی دیگر از شرکت Y با اتصال غیر قابل تحمل 200 میلی ثانیه. در صورتی که 2 نفر دیگر که از همان شرکت های X و Y اینترنت دارند، پینگ های شان به طور کامل با همین افراد تفاوت میکند. روز دیگر همین افرادی که 90 میلی ثانیه پینگ داشتند، در یک Loading ساده ی بازی خود مشکل دارند.

در اینجا قصد داریم از تجربه ی صد ها یا حتی هزاران کاربر گیمر بازی های آنلاین رقابتی استفاده کنیم تا به یک نتیجه ی معقول در مورد وضعیت تأسف برانگیز سرویس های ارائه دهنده ی اینترنت به اصطلاح "پر سرعت" کشورمان برسیم ( که به عقیده ی این افراد که ارائه دهنده ی سرویس اینترنت پرسرعت کشورمان هستند، اینترنت پرسرعت یعنی ول چرخیدن در سایت های اینترنتی و دانلود با سرعت بالا و لاغیر؛ یعنی اگر پینگ شما در گوگل 400 میلی ثانیه باشد ولی سرعت دانلود شما 50 کیلوبایت در ثانیه، از نظر این افراد اینترنت شما در سلامت کامل (!) به سر میبرد و سرعت شما باید در واقع 20 کیلوبایت در ثانیه باشد، ولی شرکت X لطف کرده و سرعتی بیش از سرعت تعهدنامه به شما ارائه کرده و این در حالی است که در دهات های روسیه، سرعت کمتر از 2 MBps دیده نمیشود ) و راهکار هایی جهت بهبود Latency خود در بازی های آنلاین رقابتی ( نظیر WoW ، LoL ، CoD و ... ) ارائه کنیم.

برای شروع لطفاً مطرح کنید که اهل کجا هستید، از کدام شرکت اینترنت گرفته اید، مشخصات اینترنت شما چیست، چه بازی های آنلاینی را تجربه کرده اید، در ساعات شبانه روز Latency شما چند است، چه کار هایی انجام داده اید که Latency را کاهش داده اند و هر گونه اطلاعاتی که میتواند برای دیگران مفید باشد.

برای شروع، بنده ( اهل تهران، منطقه ی 2 ) 5 یا 6 سال است که از پارس آنلاین اینترنت 128 نامحدود ( با سرعت 100 KB ) دارم و WoW بازی میکنم. در 5 سال و 6 ماه گذشته، پارس آنلاین ثابت کرده بود که یکی از بدترین شرکت های ارائه دهنده ی اینترنت جهت انجام بازی های آنلاین در سرور های خارجی است. به هیچ وجه پینگ شما زیر 200 میلی ثانیه نمی آمد ( که 200 میلی ثانیه یعنی در واقع بیش از نیم ثانیه Delay در بازی ؛ چون 200 میلی ثانیه طول میکشد بسته ی شما با سرور برسد، 200 میلی ثانیه طول میکشد که بسته برگردد و اگر Client و Server هرکدام 50 میلی ثانیه delay داشته باشند، یعنی نیم ثانیه طول میکشد تا بسته ی شما ارسال و دریافت گردد. نیم ثانیه تأخیر در یک بازی رقابتی حساس مانند WoW که اکثر Playerهای آن ماکزیمم 50 تا 60 میلی ثانیه پینگ دارند، بازی کردن را مختل میکند ) و در اکثر مواقع شما در Loading صفحه های میان بازی گیر میکردید و همچنین نوسان های بسیار زیادی در پینگ شما دیده میشد. در چند ماه اخیر پارس آنلاین حدود 100 میلی ثانیه پینگ خود را کاهش داده، به طوری که قبل از عید همین سال شما با 90 تا 120 میلی ثانیه به سرور خارجی متصل میشدید. اما اخیراً دوباره پینگ پارس آنلاین افزایش یافته، گاهی خوب است و گاهی ( اکثر مواقع ) شما با Packet Loss ، Lag Spike و سایر آفت های اتصالی بازی های آنلاین رقابتی مواجه هستید که بازی کردن و در واقع رقابت برای شما به طور کامل مختل میشود.

راهکار ها: تنها راه حلی که برای بنده کار کرده است، Reset کردن ( خاموش/روشن کردن مودم ) پیاپی Router بوده که موجب دریافت یک Connection جدید از شرکت میشود و ممکن است در این کانکشن جدید، پینگ شما بهتر باشد. به طوری که پس از هر reset ، بنده گوگل را پینگ میکنم ( ping 8.8.8.8 ) و در صورت مناسب بودن Ping به سرور متصل میشوم. جدیداً که پارس آنلاین سیستم جدید مدیریت پهنای باند دینامیک (!) را ابداع کرده، شما پس از 15 دقیقه بازی کلاً Disconnect میشوید.

Avlil
26-04-2014, 16:45
سلام.چیزهایی که گفتین کاملا واقعیت داره و توی بازی هایی که گفتین داخل World of Warcraft به دلیل Raid هاش و به اصطلاح hardcore بودنش شما به اینترنت مناسب و بدون تایم اوت نیازمند هستی.من خودم یادم هست که به عنوان هیلر همیشه با این ترس لگ و delay به raid رفتم و شاید بدونین چقدر frustrating هست و بعضی موقع علی رغم تلاش بسیارم مثلا در Dark Shaman نتونستم به درستی کسی رو combat Rez کنم و هم چنین در dodge دادن ability ها و رفلکس به موقع به سبب لگ و تایم اوت در ان لحظه کوتاهی کردم . برای همین کاملا شما رو درک میکنم
من هم از نوین نت شروع کردم که قبلا اسم دیگری داشت که به خاطر ندارم و موقع های پچ TBC بود و پچ بعدی Lich King که داخل اون هم 200 ms با wow tunnels (اگر به خاطر داشته باشید ) داشتم(بدون اینها 300 به بالا بود) اما چون تایم اوت نبود بازی کردن مثل الان نبود.بعد به پارس انلاین اومدم و اون هم موقع کاتاکلیزِم خیلی اذیت کرد(هم چنین در بازی های دیگه مثل Aion) بعد هم مخابرات و دوباره نوین نت و الان هم که دوباره پارس انلاین هستم .
همین چند وقت پیش پارس انلاین(قبل از پروژه 9 مگ ) پینگ ثابت و بدون پکت لاستی داشت . مسیر هم flagtel بود و با سرویس های کاهش پینگ سیستک مشکل حل میشد . مدتی بعد اگر سیستک استفاده نمی کردی تنها در بازی مثل wow بدون دلیل Freeze میشدی اما در بازی هایی مثل Guild wars - Tera . Etc مشکلی پیش نمیامدو واقعا روی Nerve بود.از زمانی هم که 9 مگ شروع شده کاملا پارس انلاین (حداقل برای من) ثبات نداشته و پکت لاست بیشتر شده به طوری که داخل تمام بازی ها delay داشتی و تو بازی های دیگه که Modern Combat هم هستند مشکلاتت بیشتر بود.الان بعد از 6 ماه سختی و مشکلات پینگم ثابت تر شده و مسیر هم همیشه برای من عمان میاد و پکت لاست هم شاید بتونم بگم اصلا ندارم به جز ساعاتی در شبانه روز که مثلا ظهر به بعد پینگ نوسان پیدا می کنه و بعضی موقع ها بالا میره(همین چند وقت پیش تایم اوت های پی در پی می داد ) و اینو بگم که با تمام پشتیبان هایی که صحبت کردم بر این باورند که با پینگ 500 هم مشکلی نیست
راه حل چیست ؟؟!
-تحمل باید کرد و با همین وضعیت به بازی ادامه بدید.چون بیشتر افراد اینترنت رو برای گیم انلاین نمی خواهند و همینطور در ایران خیلی کم هستند که برای بازی که خیلی دوست داره پولی پرداخت کنه در صورتی که درستش همین هست ( بگذریم)
-من خودم سرویسم گیم هست و با پشتیبان صحبت کردن چیزی برای من یک نفر رو حل نکرد . خطم روی 4 مگ هست و مشکل نویز اینها ندارم.سرویسم 1مگ هست و تهران هستم
کار هایی که تست کردم و بیشترین guide های این مورد رو خوندم و نمیدونم ایا همشونو را بگم یا نه . الان که wtfast , سرویس های کاهش پینگ خارجی تاثیر خوبی برای شما داخل گیم نخواهند داشت و سرویس های کاهش پینگ ایرانی هم اگر Isp پکت لاست داشته باشه در بیشتر مواقع کمکی به شما نمیکنه . راه های دیگه هم اینکه من Mtu رو بوسیله تست کردن تنظیم کردم و از نرم افزار Tcp Optimizer و راهنمایش در سایت جلو رفتم ( توجه داشته باشید در صورت استفاده Tcp frequency هم بر روی یک بذارید.کاری که نرم افزار Leatrix انجام میده و هم چنین غیر فعال کردن Auto Tunning) اما باز هم انتظار معجزه رفع شدن پکت لاست نباید داشته باشید اما داخل بازی هایی مثل eso یا Tera و هم سبک های این بازی ها با بهبودی خوبی مواجه میشوید چون مثل نرم افزار Cfoospeed کم و بیش عمل میکنه اما با دست زدن رجیستری ویندوز
نرم افزار cfosspeed تست کردم(با Prio کردن بازی مورد نظرتون پکت ها رو سریع تر Organize میکند) که برای نتیجه بهتر باید خود isp سرویسی مثل این پایه گذاری کند که در ایران غیر ممکن هست
disable کردن background intelligence در سرویس های ویندوز
استفاده از cc cleaner و رفع مشکلات رجیستری
disable کردن NetBios از داخل Ipv4 و disable کردن خود Ipv6 هم بعضی موقع ها باعث بهبود بازی های انلاین شده است
p.s : باید در نظر داشته باشیم اگر isp تصمیم به ادامه به همین روند رو گرفته باشه تغییرات بالا کمترین تاثیر را خواهند داشت.

DJMOKHTAR
27-04-2014, 21:29
دوست عزیز همون شرکت X که بطور مثال ساعت 10 صبح پینگش روی 90 هست دو ساعت بعد پینگش میشه 190

کلا شما از اینترنت ایران مگه غیر از این هم انتظار داری ؟

مثلا خود من ببین 1 ساعت پیش پینگ چی بوده و الان چی شده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به همین دلیل هیچ سرویسی نمیتونم به شما تضمین بدم که پینگش همیشه کم باشه . انتخاب بین بد و بدتر هست دوست عزیز

ham33d
27-04-2014, 23:16
اگه یه شرکت خوب توی ایران پیدا کردین مارو بی خبر نگذارین

Moayeri1372
27-04-2014, 23:28
دوست عزیر به ترییب برات میگم
اول عصرارتباطات
دوم صبانت
سوم مخابرات
چهارم های وب
بقیه از نظر پینگ زدن تو جاده خاکی:n09:

ham33d
28-04-2014, 00:31
دوست عزیر به ترییب برات میگم
اول عصرارتباطات
دوم صبانت
سوم مخابرات
چهارم های وب
بقیه از نظر پینگ زدن تو جاده خاکی:n09:
اینا همه پینگشون بالای 200 هست کجاشون خوبه یکی از یکی بدتر
7تا شرکت عوض کردم:n02::n04::n03:

Fusi0n
28-04-2014, 12:13
فقط از low ping استفاده کنید یک شرکت پیدا کنید پینگ داخلیش پایین باشه بقیه کار بسپرسید به low ping مسیر شما کمتر میکنه در نتیجه پینگ بهتر میشه

ولی در کل الان بهترین پینگ بخواین بگیرین فقط سرویس وایرلس عالی که شرایط خاص میخواد ارتفاع و فاصله خونه خیلی اهمیت داره مثلا اپارتمان بهتر جواب میده مخصوصا تو تهران

کمی وایسید این اینترنت ملی راه بیفته من روش تو سایت عنوان میکنم ساده بشه تونل زد به سرور داخلی و هم سرعت عالی میتونید داشته باشید هم پینگ عالی در حد بهشت

k1_24
28-04-2014, 21:17
فقط از low ping استفاده کنید یک شرکت پیدا کنید پینگ داخلیش پایین باشه بقیه کار بسپرسید به low ping مسیر شما کمتر میکنه در نتیجه پینگ بهتر میشه

ولی در کل الان بهترین پینگ بخواین بگیرین فقط سرویس وایرلس عالی که شرایط خاص میخواد ارتفاع و فاصله خونه خیلی اهمیت داره مثلا اپارتمان بهتر جواب میده مخصوصا تو تهران

کمی وایسید این اینترنت ملی راه بیفته من روش تو سایت عنوان میکنم ساده بشه تونل زد به سرور داخلی و هم سرعت عالی میتونید داشته باشید هم پینگ عالی در حد بهشت

عزیز این لوو پینگ چی هست؟ شما از چه شرکتی اینترنت دارید؟ درحالت عادی پینگتون با خارج چند با این لوو پینگ چند میشه؟

Moayeri1372
29-04-2014, 01:33

والا داداش چی بگم.آخه هر کدوم یه مسیری دارن که از بقیه بهتره.

من خودم مخابرات دارم وقتی میزارم روی مسیر آذربایجان پینگم تا لندن دور 120 میچرخه.:n10:

طوری که خودم به راحتی با PS3 فیفا 14 بازی میکنم بدون لگ.بدون هزینه اضافی واسه لو پینگ و ....

عصر ارتباطات یکی از آشناهامون داره تا لندن دور 100 میچرخه.:n20:

نمیدونم شاید واسه شما اینطوری نیست.شایدم شما مسیر درست رو پیدا نکردید

ham33d
29-04-2014, 02:10
والا داداش چی بگم.آخه هر کدوم یه مسیری دارن که از بقیه بهتره.

من خودم مخابرات دارم وقتی میزارم روی مسیر آذربایجان پینگم تا لندن دور 120 میچرخه.:n10:

طوری که خودم به راحتی با PS3 فیفا 14 بازی میکنم بدون لگ.بدون هزینه اضافی واسه لو پینگ و ....

عصر ارتباطات یکی از آشناهامون داره تا لندن دور 100 میچرخه.:n20:

نمیدونم شاید واسه شما اینطوری نیست.شایدم شما مسیر درست رو پیدا نکردید
فعلا مسیر من اذربایجان هست شرکت های وب کلا از هر شرکتی که نت میگیرم کلا پینگاشون بالای 200 هست
ضمن بستگی به شهر و مخابرات منطقه شما هم داره که اگه اوضاع خوبی داشته باشی
کلا انتخاب مسیر با شرکت هست نه کاربرا شما ترفندی بلدی واسه دور زدن:n02:
شما کدوم شهری عزیز؟؟؟؟؟

Moayeri1372
29-04-2014, 12:35
فعلا مسیر من اذربایجان هست شرکت های وب کلا از هر شرکتی که نت میگیرم کلا پینگاشون بالای 200 هست
ضمن بستگی به شهر و مخابرات منطقه شما هم داره که اگه اوضاع خوبی داشته باشی
کلا انتخاب مسیر با شرکت هست نه کاربرا شما ترفندی بلدی واسه دور زدن:n02:
شما کدوم شهری عزیز؟؟؟؟؟
نه داداش ترفندی بلد نیستم ولی یه سری آی پی های خاص برای مسیر های بهتری هست

من خودم خوزستان شهرستان اندیمشک هستم مرکز انقلاب.

از مخابرات سرویس دارم و ایپی هاش بیشتر اینطورین.

*.*.2.185 ولی عدد سوم اگه بین 0 تا 9 باشه مسیر آذربایجانه و پینگم تا لندن 120:n10:

ولی اگه غیر از این باشه پینگ بالای 200 هست.:n09:

انقدر قطع و وصل میکنم تا به ایپی مورد نظرم برسم(یه پنج شش باری این کار رو میکنم)

بعد با خیال راحت میشینم فیفا 14 آنلاین میزنم:n20:

ham33d
29-04-2014, 14:23

*.*.2.185 ولی عدد سوم اگه بین 0 تا 9 باشه مسیر آذربایجانه و پینگم تا لندن 120:n10:

انقدر قطع و وصل میکنم تا به ایپی مورد نظرم برسم(یه پنج شش باری این کار رو میکنم)

کلا شهرستانهای اطراف اهواز اوضاع خوبی دارن
ولی اهواز بخاطره شلوغی شبکه افتضاح هست ولی در کل همه چی دسته شرکتای اینترنتی هست:n10:

Arad olfati
29-04-2014, 14:27
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

iran7000
29-04-2014, 14:50
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما پینگ از سرور تهران گرفتی تازه 70 میلی ثانیه هست که باید 30 میلی ثانیه باشه(پارس آنلاین) اگر از سرور خارج کشور بگیری زیر 150 باشه خوبه.

ham33d
29-04-2014, 22:52
از اینا پینگ بگیر
4.2.2.4
8.8.8.8
yahoo.com
google.com
,و تست از این سایت
pingtest.net
بعد معلوم میشه از یه شرکت خوب سرویس گرفتی:n02::n01:

Moayeri1372
30-04-2014, 00:51
کلا شهرستانهای اطراف اهواز اوضاع خوبی دارن
ولی اهواز بخاطره شلوغی شبکه افتضاح هست ولی در کل همه چی دسته شرکتای اینترنتی هست:n10:

راستی داداش شما که اهوازی چطور از عصر ارتباطات سرویس گرفتی؟

اونجا که پشتیبانی نمیشه.پس چرا اونم گفتی یکی از یکی بدتر

یه سری استان های خیلی کمی هستن که عصر ارتباطات دارن.مثل آشنا ما که تهران زندگی میکنه.مخابرات کیانشهر

من عصر ارتباطات رو از نظر پینگ تضمین میکنم

x8800
30-04-2014, 00:58
بدون شک بهترین پینگ رو عصر انقال داره. بعد اون صبانت هم خوبه. البته من 2 هفتس صبانت تخلیه کردم مشکل loss داشت. الانم های وب دارم واصلا نمیشه رو پینگش حساب کرد.

البته ملاک پینگ داخلی نیست.

ham33d
30-04-2014, 01:29
راستی داداش شما که اهوازی چطور از عصر ارتباطات سرویس گرفتی؟

اونجا که پشتیبانی نمیشه.پس چرا اونم گفتی یکی از یکی بدتر

یه سری استان های خیلی کمی هستن که عصر ارتباطات دارن.مثل آشنا ما که تهران زندگی میکنه.مخابرات کیانشهر

من عصر ارتباطات رو از نظر پینگ تضمین میکنم
عصر ارتباطات نیست های وب هست
عصر ارتباطات اهواز را پوشش نمیده:n03:

mahdisparta
04-08-2014, 03:36

سلام دوست عزیز...من و دوستم وقتی میخواهیم fifa 14 آنلاین بازی کنیم داخل بازی با مشکل لگ و تاخیری حدوده 1 ثانیه مواجه هستیم که کار رو خیلی مشکل می کنه...این روشتون رو به طور کامل توضیح میدید که داخل بازی دیگه اصلا تاخیری مشاهده نشه و راحت بشه بازی کرد ؟ جفتمون هم از مخابرات سرویس گرفتیم که اگر رو به روی هم بازی کنیم لگی مشاهده نمیشه به اون صورت ولی مثلا میخواهیم با هم تو یک تیم در بخش pro club بازی کنیم رو به روی خارجیا حدوده 1 ثانیه یا بیشتر تاخیر داره که باید زودتر تصمیم گرفت و عمل کرد که واقعا سختتره و نمیشه اینجوری بازی کرد...این روشتون رو اگر ممکنه قدم به قدم بگید ممنون میشم :n12:

perspolis1984
11-08-2014, 15:15
سلام از کجا بفهمم مسیر سرور اینترنتم از کدوم کشوره؟و کدوم کشور باشه بهتره واسه بازی آنلاین؟

Avlil
11-08-2014, 22:59
سلام از کجا بفهمم مسیر سرور اینترنتم از کدوم کشوره؟و کدوم کشور باشه بهتره واسه بازی آنلاین؟

شما برای بازی انلاین چندین کار هست که باید انجام بدید که اگر حوصله داشنید به من بگید تا براتون بنویسم
در مورد سوالتون هم باید بگم خیلی اول بستگی به isp تون داره . مثلا من در پارس انلاین با سرور های franco و xcr2 المان و اذربایجان و ترکیه بهترین پینگ و کمترین delay رو دارم

برای اینکه متوجه بشید مسیرتون چی هست tracert 8.8.8.8 از داخل پنچره Run یا منوی Cmd را اجرا میکنید و مثل مسیر های بالا اون هایی که حالا 90 یا 120 ms داشتند رو ip شون(به طور مثال 62.208.212.145) یادداشت می کنید و در سایتی مثل ipaddress.com وارد میکنید ( look up می کنید )

QSEVEN
12-02-2015, 23:33
شما برای بازی انلاین چندین کار هست که باید انجام بدید که اگر حوصله داشنید به من بگید تا براتون بنویسم
در مورد سوالتون هم باید بگم خیلی اول بستگی به isp تون داره . مثلا من در پارس انلاین با سرور های franco و xcr2 المان و اذربایجان و ترکیه بهترین پینگ و کمترین delay رو دارم

برای اینکه متوجه بشید مسیرتون چی هست tracert 8.8.8.8 از داخل پنچره Run یا منوی Cmd را اجرا میکنید و مثل مسیر های بالا اون هایی که حالا 90 یا 120 ms داشتند رو ip شون(به طور مثال 62.208.212.145) یادداشت می کنید و در سایتی مثل ipaddress.com وارد میکنید ( look up می کنید )

ممنون ایا میشه خودمون دستی تنظیم کنیم برای کاهش پینگ من مخابرات دارم شیراز سرعت خوبه ولی تایم اوت و پینگ بالا دارم با 4.2.2.4 تست که میکنم هم تایم اوت دارم هم پینگم طرفای 260 هستش چیکار کنم ؟؟:n27:

QSEVEN
12-02-2015, 23:33

ممنون ایا میشه خودمون دستی تنظیم کنیم برای کاهش پینگ من مخابرات دارم شیراز سرعت خوبه ولی تایم اوت و پینگ بالا دارم با 4.2.2.4 تست که میکنم هم تایم اوت دارم هم پینگم طرفای 260 هستش چیکار کنم ؟؟:n27:

maniya12
13-02-2015, 18:04

نه دوست گرامی دست شرکت زیر ساخته دسته شما و شرکتتون نیست

radarz
13-02-2015, 18:25
ی مسله ای که هست اینکه که ما تو ایران پهنای باند مستقل برای هر شرکت رو نداریم همه مجبورن از زیر ساخت پهنا بگیرن .... مشکل بعدی هم عدم داشتن اتصال به فیبر های نوری نزدیک به کشور هست که همه از خلیج فارس وارد ایران میشن و در کل ایران رو دور زده .... این کشور نیاز به ی انقلاب سخت افزاری داره

Fanava-Mashhad
14-02-2015, 09:05
ی مسله ای که هست اینکه که ما تو ایران پهنای باند مستقل برای هر شرکت رو نداریم همه مجبورن از زیر ساخت پهنا بگیرن .... مشکل بعدی هم عدم داشتن اتصال به فیبر های نوری نزدیک به کشور هست که همه از خلیج فارس وارد ایران میشن و در کل ایران رو دور زده .... این کشور نیاز به ی انقلاب سخت افزاری داره

سلام ایران Gateway های مختلف داره و همه از طریق خلیج فارس نیست. اخیرا هم آخرین Gateway در مشهد راه اندازی شد که چهارشنبه گذشته توسط وزیر محترم فناوری اطلاعات افتتاح شد.

anderson silva
11-04-2015, 15:34
به شرافتم قسم و بخدا قسم كسي كه بتونه با راهنماييش مشكلم رو حل كنه يه ربع سكه بهار ازدي با جون دل بهش تقديم ميكنم ، جهت سپاس و تشكر , و يا در صورت تمايل به اندازه همون مبلغ ربع سكه روبراش كارت به كارت ميكنم ، چون برام اين موضوع بيشتر از اينا برام ارزش داره
كه در پايين قراره با شما دوستان در موردش صحبت كنم.
(ببخشيد دست خودم نيست كه اينطور احساسي عمل ميكنم ) اخه اين مشكل باعث شده تنها سگرمي زندگيم كه منو خيلي خوشهال ميكرد رو از دست بدم ، بله منظورم به بازي انلاين با نام EA SPORTS UFC هست ، براي انجام اين بازي بايد اكانت ماكروسافت و اكانت EA داشته باشي ، بعلاوه يكي ازكنسولهاي بازي نسل هشتمي (xbox one و ps4)
ترو خدا اين پست رو هر كي ديد تا اخر بخونه مخصوصا كارشناساي انجمن ، دارم ديوونه ميشم بخدا

سلام ، وقتي پستتون رو در مورود بهترين سرويس اينترنت براي بازي انلاين خوندم ، ( ٢ ماه هست كه براي حل مشكلم زمين و زمان رو دارم ميگردم ) دست و پام لرزيد و به خودم اميد دادم كه شايد اينجا كسي بتونيد راهنماييم كنيد و يا مشكلم رو حل كنييد ، چون بعضي كاربرها خيلي حرفه اي اطلاعات داشتن

من ٣٣ سال سنم هست و اهل ساري هستم اسمم هم ميثم هست
ب
و مشكلي كه دارم : من كنسول xbox one دارم و سرويس اينترنتم هم از شاتل ميگيرم كه 8 مگ هست و 1000 kb/s هم دانلود دارم و براي بازي انلاين پينگ نسبتا خوبي هم دارم ، كنسول xbox one رو بيشتر بخاطر يه بازي خريدم و اون بازي هم اسمش EA SPORTS UFC هست
كه سبكش مبارزه ازاد داخل قفس هست ، و ٢ كاربر بعد از اينكه تو سرچ همديگه رو پيدا كردن با هم بصورت انلاين به مبارزه ميپردازند
كه به مدت 6 ماه تونستم انلاين بازي كنم و رنكينگ جهاني خيلي خوبي هم تو اين مدت براي خودم دست و پا كردم ...
اما الان به مدت 2 ماه هست كه تحت هيچ شرايطي نميتونم انلاين بازي كنم ، يعني به سرورهاي بازي كانكت ميشم اما موقع سرچ به سرور مربوطه متصل نميشم ، از شاتل كارشناس اومد به خونه مون اما نتونست مشكل رو پيدا كنه ، اينترنت و اكانت بازي رو چك كردم و همه چيز درست بوده، بعد از ٢ ماه (روزي ٤ الي ٥ ساعت كه سعي ميكردم بتونم دوباره كانكت بشم و بازي كنم اما هيچ نتيجه اي نداد)
در صورتي كه برادرم اينترنت پارس انلاين داره و همين كنسول xbox one رو به همراه همين بازي داره و براحتي داره انلاين بازي ميكنه
پس متوجه شدم ايراد از سرورهاي ea sport ufc نيست و براي تست ، كنسول خودم رو به خونه برادرم بردم و با اينترنت پارس انلاين ، كنسولم رو وصل كردم و براحتي تونستم با دستگاه خودم بازي انلاين رو انجام بدم

بعد متوجه شدم هر چي هست و نيست ، مشكل از شاتل يعني سرويس اينترنت خودم بوده ، و گفتم اگه يه شركت ديگه كه بهتر از پارس انلاين از لحاظ پينگ باشه ، ميتونه مشكلم رو حل كنه و رفتم روي خط دوم تلفن خونه مون از شركت فن اوا سرويس گرفتم اما در كمال تعجب بعد از وصل كردن xbox one به فنا اوا باز هم نتونستم تو قسمت سرچ حريف مقابل كه اخرين مرحله براي كانكت شدن و رفتن داخل بازي هست ، كانكت بشم

تو بخش تنظيمات xbox one يه قسمت هست براي عوض كردن ip وdns , هر ip و dns كه فكر ميكنيين رو xbox one سِت كردم اما بازم جواب نداد
nat type كنسول هم رو به بهترين حالت يعني open هست ، حتي چند روز پيش با يكي از كارشناساي انجمن EA چت انلاين كردم و در نحايت بهم گفت مشكل شبكه اي دارم.
ديروز هم اخرين شانسم رو امتحان كردم و اينترنت رايتل i pad م رو كه سرويس ١ مگ هست و پينگ خيلي خوبي هم داره به xbox one وصل كردم اما بازم نتونستم كانكت بشم ، چطور ميشه با ٣ تا شركت مختلف نتونم كانكت بشم اما با پارس انلاين در منزل برادرم ميتونم همين بازي رو انلاين انجام بدم ، حال ميترسم پارس انلاين هم بگيرم و باز هم جواب نده ، چون مخابراط سرويس دهنده منطقه برادرم بامخابراط منطقه ما فرق ميكنه ، اين ميتونه باعث بشه كه حتي با گرفتن سرويس پارس انلان براي منزلم باز نتونم نكت شم ، يعني امكانات ٢ تا مخابراطبراي پارس انلاين ميتونه فرق كنه
در ضم من خطوط تلفنم مثي هست و براي برادرم فيبر نوري هست

عاجزانه خواهش ميكنم كه اگه كسي ميتونه كمكم كنه ، من با اين بازي خيلي خوشهال بودم اما الان ٢ ماه هست كه افسردگي امونم رو بريد

and-roid2
11-04-2015, 15:54
به شرافتم قسم و بخدا قسم كسي كه بتونه با راهنماييش مشكلم رو حل كنه يه ربع سكه بهار ازدي با جون دل بهش تقديم ميكنم ، جهت سپاس و تشكر , و يا در صورت تمايل به اندازه همون مبلغ ربع سكه روبراش كارت به كارت ميكنم ، چون برام اين موضوع بيشتر از اينا برام ارزش داره
(ببخشيد دست خودم نيست كه اينطور احساسي عمل ميكنم ) اخه اين مشكل باعث شده تنها سگرمي زندگيم كه منو خيلي خوشهال ميكرد رو از دست بدم ، بله منظورم به بازي انلاين با نام EA SPORTS UFC هست ، براي انجام اين بازي بايد اكانت ماكروسافت و اكانت EA داشته باشي ، بعلاوه يكي ازكنسولهاي بازي نسل هشتمي (xbox one و ps4)
ترو خدا اين پست رو هر كي ديد تا اخر بخونه مخصوصا كارشناساي انجمن ، دارم ديوونه ميشم بخدا

سلام ، وقتي پستتون رو در مورود بهترين سرويس اينترنت براي بازي انلاين خوندم ، ( ٢ ماه هست كه براي حل مشكلم زمين و زمان رو دارم ميگردم ) دست و پام لرزيد و به خودم اميد دادم كه شايد اينجا كسي بتونيد راهنماييم كنيد و يا مشكلم رو حل كنييد ، چون بعضي كاربرها خيلي حرفه اي اطلاعات داشتن

ب
و مشكلي كه دارم : من كنسول xbox one دارم و سرويس اينترنتم هم از شاتل ميگيرم كه 8 مگ هست و 1000 kb/s هم دانلود دارم و براي بازي انلاين پينگ نسبتا خوبي هم دارم ، كنسول xbox one رو بيشتر بخاطر يه بازي خريدم و اون بازي هم اسمش EA SPORTS UFC هست
كه سبكش مبارزه ازاد داخل قفس هست ، و ٢ كاربر بعد از اينكه تو سرچ همديگه رو پيدا كردن با هم بصورت انلاين به مبارزه ميپردازند
كه به مدت 6 ماه تونستم انلاين بازي كنم و رنكينگ جهاني خيلي خوبي هم تو اين مدت براي خودم دست و پا كردم ...
اما الان به مدت 2 ماه هست كه تحت هيچ شرايطي نميتونم انلاين بازي كنم ، يعني به سرورهاي بازي كانكت ميشم اما موقع سرچ به سرور مربوطه متصل نميشم ، از شاتل كارشناس اومد به خونه مون اما نتونست مشكل رو پيدا كنه ، اينترنت و اكانت بازي رو چك كردم و همه چيز درست بوده، بعد از ٢ ماه (روزي ٤ الي ٥ ساعت كه سعي ميكردم بتونم دوباره كانكت بشم و بازي كنم اما هيچ نتيجه اي نداد)
در صورتي كه برادرم اينترنت پارس انلاين داره و همين كنسول xbox one رو به همراه همين بازي داره و براحتي داره انلاين بازي ميكنه
پس متوجه شدم ايراد از سرورهاي ea sport ufc نيست و براي تست ، كنسول خودم رو به خونه برادرم بردم و با اينترنت پارس انلاين ، كنسولم رو وصل كردم و براحتي تونستم با دستگاه خودم بازي انلاين رو انجام بدم

بعد متوجه شدم هر چي هست و نيست ، مشكل از شاتل يعني سرويس اينترنت خودم بوده ، و گفتم اگه يه شركت ديگه كه بهتر از پارس انلاين از لحاظ پينگ باشه ، ميتونه مشكلم رو حل كنه و رفتم روي خط دوم تلفن خونه مون از شركت فن اوا سرويس گرفتم اما در كمال تعجب بعد از وصل كردن xbox one به فنا اوا باز هم نتونستم تو قسمت سرچ حريف مقابل كه اخرين مرحله براي كانكت شدن و رفتن داخل بازي هست ، كانكت بشم

تو بخش تنظيمات xbox one يه قسمت هست براي عوض كردن ip وdns , هر ip و dns كه فكر ميكنيين رو xbox one سِت كردم اما بازم جواب نداد
nat type كنسول هم رو به بهترين حالت يعني open هست ، حتي چند روز پيش با يكي از كارشناساي انجمن EA چت انلاين كردم و در نحايت بهم گفت مشكل شبكه اي دارم.
ديروز هم اخرين شانسم رو امتحان كردم و اينترنت رايتل i pad م رو كه سرويس ١ مگ هست و پينگ خيلي خوبي هم داره به xbox one وصل كردم اما بازم نتونستم كانكت بشم ، چطور ميشه با ٣ تا شركت مختلف نتونم كانكت بشم اما با پارس انلاين در منزل برادرم ميتونم همين بازي رو انلاين انجام بدم ، حال ميترسم پارس انلاين هم بگيرم و باز هم جواب نده ، چون مخابراط سرويس دهنده منطقه برادرم بامخابراط منطقه ما فرق ميكنه ، اين ميتونه باعث بشه كه حتي با گرفتن سرويس پارس انلان براي منزلم باز نتونم نكت شم ، يعني امكانات ٢ تا مخابراطبراي پارس انلاين ميتونه فرق كنه

عاجزانه خواهش ميكنم كه اگه كسي ميتونه كمكم كنه ، من با اين بازي خيلي خوشهال بودم اما الان ٢ ماه هست كه افسردگي امونم رو بريد

سلام
دوست عزیز شما از vpnهای کاهش پینگ هم استفاده کردی؟

anderson silva
11-04-2015, 16:52
خيلي ممنونم از اينكه جواب دادين
اره داداش
من اكانت كاهش دهنده پينگ igame گرفتم اما چون مودمم بيسيم نبود نتونستم كانكت بشم ( اطلاعات نداشتم بعد از خريد اكانت ، اينو فهميدم )
راستي اين اكانتهاي كاهش پينگ ، واقعا تو پايين اوردن پينك تاثير دارن و وقتي كه با اين اكانتها وارد بازي ميشيم ip ادرسمون واسه ايران هست دوباره ، يا ميريم رو سرورهاي خارجي و ip ادرسمون عوض ميشه ، من فك ميكنم اگه ميتونستم بجز ip ايران باشه ادرسم ، مشكلم برطرف ميشد
جناب من تو گوگل سرچ هاي زيادي كردم واسه اينكه بدونم ايا ميشه vpn رو به xbox one شير كرد ؟

يا اينكه خود ايكس باكس وان تو فروشگاه اينترنتيش vpn مخصوص خودش رو داره كه بشه با خود ايكس باكس دانلود و بعد اينِستالش كرد ؟

وقتي وارد بخش انلاين بازي UFC ميشم گوشه تصوير نشون ميده كه چه تعداد كاربر در اون لحظه در حال بازي كردن انلاين اين بازي هستن ، از همه جاي دنيا حضور دارند ، اما يه مورد ديگه كه خيلي عجيبه وقتي به برادرم invite ميدم ميتونيم با هم انلاين بازي كنيم اما به ديگران كه invite ميدم نميتونيم با هم كانكت بشيم ، چون اون افراد خارجي هستن ، اما قبل از اين مشكل برام بوجود بياد به مدت ٦ ماه با همشون بازي ميكردم

جناب من فردا ميرم يه مودم وايرلس ميخرم فقط خواهشن ميتوني روش وصل شدنش رو به ايكس باكس برام بصورت واضح توضيح بدي،
در ضمن براي اين كار لپ تاپ نياز هست يا pc ؟ ممنون ميشم راهنماييم كني ، اگه تصويري باشه كه عاليه

and-roid2
11-04-2015, 19:23
خيلي ممنونم از اينكه جواب دادين
اره داداش
من اكانت كاهش دهنده پينگ igame گرفتم اما چون مودمم بيسيم نبود نتونستم كانكت بشم ( اطلاعات نداشتم بعد از خريد اكانت ، اينو فهميدم )
راستي اين اكانتهاي كاهش پينگ ، واقعا تو پايين اوردن پينك تاثير دارن و وقتي كه با اين اكانتها وارد بازي ميشيم ip ادرسمون واسه ايران هست دوباره ، يا ميريم رو سرورهاي خارجي و ip ادرسمون عوض ميشه ، من فك ميكنم اگه ميتونستم بجز ip ايران باشه ادرسم ، مشكلم برطرف ميشد
جناب من تو گوگل سرچ هاي زيادي كردم واسه اينكه بدونم ايا ميشه vpn رو به xbox one شير كرد ؟

يا اينكه خود ايكس باكس وان تو فروشگاه اينترنتيش vpn مخصوص خودش رو داره كه بشه با خود ايكس باكس دانلود و بعد اينِستالش كرد ؟

وقتي وارد بخش انلاين بازي UFC ميشم گوشه تصوير نشون ميده كه چه تعداد كاربر در اون لحظه در حال بازي كردن انلاين اين بازي هستن ، از همه جاي دنيا حضور دارند ، اما يه مورد ديگه كه خيلي عجيبه وقتي به برادرم invite ميدم ميتونيم با هم انلاين بازي كنيم اما به ديگران كه invite ميدم نميتونيم با هم كانكت بشيم ، چون اون افراد خارجي هستن ، اما قبل از اين مشكل برام بوجود بياد به مدت ٦ ماه با همشون بازي ميكردم

جناب من فردا ميرم يه مودم وايرلس ميخرم فقط خواهشن ميتوني روش وصل شدنش رو به ايكس باكس برام بصورت واضح توضيح بدي،
در ضمن براي اين كار لپ تاپ نياز هست يا pc ؟ ممنون ميشم راهنماييم كني ، اگه تصويري باشه كه عاليه

ببینید روش کار iGame به اینصورته که اینترنت شما وصل میشه به سرورهای اون شرکت ارائه دهنده که سرورش داخل ایرانه و از پینگ پایین و خوبی برخورداره که جهت بازی انلاین مناسب هستن.
در کل اینترنت بین الملل شما از طریق iGAME که از کیفیت خوبی برخوردار میباشد تامین میشود.
+
در مورد share کردنش این اموزش رو بخونید که مخصوص xbox 360 هست و باید رو one هم جواب بده:

تست کنید و امیدوارم که مشکلتون حل بشه:n01:
+
یه پیشنهاد هم دارم که بی تاثیر نیست براتون:
در صورتی که این روش براتون جواب داد به شاتل زنگ بزنید و درخواست فعالسازی سرویس کاهش پینگ یا Game بدهید ...
پینگ داخلی شما تا حدود قابل قبولی پایین میاد و در اتصال به iGame پینگ خارجیتون هم کاهش پیدا میکنه.

maniya12
12-04-2015, 01:29

ب

من هم قبلا که بازی mw3 استیم بازی میکردم و شرت مخابرات داشتم به سرورها وصل نمیشد که بعد فهمیدم باید شرکتم رو عوض کنم و بعد متوجه شدم که مخابرات بعضی موقعها پورت گیم خارجی رو میبنده و اسم و شماره پورت رو یادم رفته و الان شاتل دارم و مشکلی ندارم .
یه برنامه ای هست که پورت گیم رو باز میکنه به نام Simple.Port.Forwarding.Pro.3.7.0 دانلودش کن شاید کارت راه افتاد
لینک زیر برای دانلود:

ahmadgh11
15-07-2015, 01:30

ب

سلام . والا متن شما رو خوندم و خیلی متاثر شدم. شرایط شما رو درک میکنم . واقعا سخته که آدم از تنها سرگرمیه زندگیش محروم بشه. بهترین سرگرمی من هم بازی کال آف دیوتی که اگه ازش محروم بشم خودکشی میکنم! راجع به مشکل شما بنظرم برو همون پارس انلاین رو امتحان کن و اگه باز جواب نگرفتی با کنسول PS4 یا روی کامپیوتر (استیم) امتحان کن. من خودم بازی کال آف رو روی استیم هم دارم البته چون بازی با دسته راحت تره روی کنسول PS4 میزنم . البته نمی دونم واسه UFC صفحه کلید خوبه یا نه. روی استیم هم بازی ارزون تر درمیاد و راحت تر نصب میشه و مشکل پینگ هم کمتره.

maniya12
15-07-2015, 01:35
با سلام خدمت همه دوستان ببخشید میخواستم بدونم آیا با سرعت دانلود 16-30 کیلوبایت میشه بازی آنلاین call of dyty 6 و dota2 بدون لگ انجام داد؟!
من میخواستم 128 نامحدود پارس آنلاین آبادان بگیرم
با تشکر

djbehnam73
15-07-2015, 02:14
با سلام خدمت همه دوستان ببخشید میخواستم بدونم آیا با سرعت دانلود 16-30 کیلوبایت میشه بازی آنلاین call of dyty 6 و dota2 بدون لگ انجام داد؟!
من میخواستم 128 نامحدود پارس آنلاین آبادان بگیرم
با تشکر
نه بابا
شما خیلی بتونی یه فیلم 1 دقیقه ای با کیفیت 240P ببینی :n02:
شما باید سرویس های بالاتری خریداری کنی

maniya12
15-07-2015, 02:21
نه بابا
شما خیلی بتونی یه فیلم 1 دقیقه ای با کیفیت 240P ببینی :n02:
شما باید سرویس های بالاتری خریداری کنی

شما مگه دوتا2 بازی میکنید؟! یا بازی دیگه ای انجام میدین؟!

djbehnam73
15-07-2015, 02:37
شما مگه دوتا2 بازی میکنید؟! یا بازی دیگه ای انجام میدین؟!
من قبلا با 512 angry birds به زور بازی می کردم :n02:

lordthunder
12-02-2016, 14:54
سلام
لطفا برای محدوده مطهری مشهد هم راهنمایی بفرمایید.

alireza20202003
12-02-2016, 15:29
با سلام خدمت همه دوستان ببخشید میخواستم بدونم آیا با سرعت دانلود 16-30 کیلوبایت میشه بازی آنلاین call of dyty 6 و dota2 بدون لگ انجام داد؟! من میخواستم 128 نامحدود پارس آنلاین آبادان بگیرم با تشکر کال آف 6 با پارس 128 وقتی سرعتش اسمی میشه (16) قابل بازی نیست. 512 کیلوبیت بر ثانیه حداقل سرعت برای بازی کال آف 6 هست. DOTA2 رو تا حالا بازی نکردم.

abed_0567
12-04-2016, 15:15
سلام من BF3 کرک zloemu بازی میکردم

چند وقتی بود که مشکل

ERR_DISCONNECT_BLAZE 1 1 -1

Time out

Disconnected from Master
و یه سری ارور های دیگه. خیلی دنبال حل مشکلم بودم ولی به نتیجه نرسید
هنوز ارور ها پابرجا هستن

تا اینکه یکی از دوستان گفت به احتمال زیاد مشکل از آسیاتک باشه
.................................................. .................................................. .

بچه ها اسیاتک برای گیم بهتر یا های وب
من فقط میتونم از این دو شرکت نت بگیرم
اگه از اسیاتک برم های وب مشکلم حل میشه
.................................................. .................................................. .
من اینترنت 512 نامحدود که دانلود م میشه 60k
استفاده میکنم

یکی از دوستام هم اسیاتک با فکر کنم سرعت 2مگ محدود که دانلودش میشه 700k
داره .اونم مثل من همین مشکلات رو داره
بازی کالوف چه کرک plus و tekno god
هیچ مشکلی نداره و خیلی خوب بازی میکنه
فقط پینگ tekno یه خورده بالا هست

دانیال 0000
21-01-2017, 17:42
برای مشهد منطقه مخابرات مطهری فقط شاتل بگیرید واسه بازی محشره پینگ من تو dota2 105ms هست
شک نکنننننننننننننن همین الان نتتو عوض کن قبلا اسیاتک داشتم و حیف عمرم پاش تلف شد
فقظ یادت نره بگی سیستم گیمینگ رو برات فعال کنن
منم دعا کن:n26:

Hamed_Vallo
30-06-2017, 12:25
من از شاتل با پهنای باند ۸ مگ مخصوص Game استفاده میکنم،و راضی هم بودم (تقریبا) چون مشکل DNS رو آخر خودم درست کردم،بازی من Tom Clancy Rainbow Six هستش و تا قبل از update جدید operation health همه چی قابل تحمل بود،ولی از یک طرف آپدیت جدید و از طرف دیگه پکت لاست خارج از شبکه پینگ ۱۰۰ من رو رساند به ۵۰۰.البته الان پکت لاست مثلا حل شده ولی پینگ ۱۰۰ من شده در بهترین حالت ۱۴۰ یا گاهی ۱۸۰ که به این فکر افتادم که دیگه تمدید نکنم.شما چی میگین دوستان؟

fanoostalaei
30-06-2017, 17:59
من از شاتل با پهنای باند ۸ مگ مخصوص Game استفاده میکنم،و راضی هم بودم (تقریبا) چون مشکل DNS رو آخر خودم درست کردم،بازی من Tom Clancy Rainbow Six هستش و تا قبل از update جدید operation health همه چی قابل تحمل بود،ولی از یک طرف آپدیت جدید و از طرف دیگه پکت لاست خارج از شبکه پینگ ۱۰۰ من رو رساند به ۵۰۰.البته الان پکت لاست مثلا حل شده ولی پینگ ۱۰۰ من شده در بهترین حالت ۱۴۰ یا گاهی ۱۸۰ که به این فکر افتادم که دیگه تمدید نکنم.شما چی میگین دوستان؟
به علت جابجایی مسیر ها بین ISP ها پیمگ کم و زیاد میشه
140 پینگ بدی نیس ولی برای گیم آنلاین 100 خوبه (میتونی از وی پی ان های کاهش دهنده پینگ استفاده کنی)

beatbox
19-07-2017, 14:57
من با فن اوا تو رينبو سيكس پينگ 200 دارم( تازه اگه مهربون باشه) . دارم خونه رو عوض ميكنم ميخوام ايرانسل بگيرم اما دو دلم .يكي ميگه خوبه يكي ميگه بده .پيشنهادتون چيه؟

Hamed_Vallo
20-07-2017, 11:36
ممنون،ولی روی ps4 هستم.کلی نامه امضا کردیم از همه جای دنیا حتی غرب امریکا،فرانسه،که یوبی سافت دوباره هاست ما باشه.اما تا اینجا که انگار نه انگار.