PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گروه E | بحث و تبادل نظر | سوئیس - فرانسه - اکوادور - هندوراس

Ezel
21-04-2014, 13:28
Group E

Pts

GA

GF

L

D

W

MP
Team
Flag

7

2
8
0
1

2
3

France
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6

6

7

1
0

2

3

Switzerland

4

3

3

1
1

1
3

Ecuador

0
8

1

3

0
0
3

Honduras

Matches

Team
Result
Team
Venue
Date
Match

Ecuador | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2-1
Switzerland | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Estádio Nacional Mané Garrincha, Brasília
25 خرداد
9

Honduras | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3-0
France | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Estádio Beira-Rio , Porto Alegre
25 خرداد
10

France | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2-5
Switzerland | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Arena Fonte Nova, Salvador
30 خرداد
25

Ecuador | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2-1
Honduras | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Arena Da Baixada, Manaus
31 خرداد
26

0-3

Arena Amazônia, Manaus
5 تیر
41

0-0

Estádio do Maracanã, Rio de Janeiro
5 تیر
42

Road to Brazil

سوئیسی‌ها رقابت‌های انتخابی جام جهانی را مقتدرانه شروع کردند و توانستند به عنوان صدرنشین مسافر برزیل شوند. جدی‌ترین رقیب آنها ایسلند و نروژ بودند که برابر سوئیس حرفی برای گفتن نداشتند. شاگردان اوتمار هینسفلد توانستند از یکی از ضعیف ترین گروه‌های انتخابی جام‌جهانی نهایت استفاده را بکنند و خیلی راحت راهی برزیل شوند. البته نباید از استعداد‌های تازه فوتبال سوئیس از جمله ژردان شقیری و والنتین استوکر به سادگی گذشت.

پیروزی یک بر صفر برابر اروگوئه در بازی ماقبل پایانی مهر صعودی بود بر حضور اکوادور در جام جهانی 2014. اکوادوری‌ها توانستند با تفاضل گل بهتر نسبت به اروگوئه به جام جهانی صعود کنند تا یاران لوئیس سوارس مسیر خود برای حضور در جام جهانی 2014 را در دیدار پلی‌آف جست‌وجو کنند.

فرانسوی ها برای صعود به جام جهانی 2014 خیلی شانس آوردند چرا که اگر ایتالیا در دیدار برابر دانمارک گل تساوی را دقیقه 90 به ثمر نمی رساند این دانمارک بود که بع عنوان یکی از بهترین تیمهای دوم به جای فرانسه در مرحله پلی آف حضور می یافت. به هر نحو فرانسه پس از اسپانیا در مکان دوم قرار گرفت و در مرحله حذفی با اوکراین مصاف کرد و درحالی که در بازی رفت 2-0 شکست خورد در دیدار برگشت با نتیجه جالب 3-0 به برتری رسید تا برای سیزدهمین بار در جام جهانی حاضر باشد

هندوراس پس از جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی تغییر و تحولات زیادی در خود دیده است. آنها برای حضوری موفق در جام جهانی 2014 آماده هستند. هندوراس با تساوی 2 بر 2 برابر جامائیکا در انتخابی جام جهانی مسافر برزیل شد.

Abdolreza2012
11-05-2014, 23:41
به نظرم تو این گروه شانس فرانسه و سوئیس برای سعود بیشتر از بقیه هست
مگه اینکه فرانسه بخواد مثل جام جهانی 2010 همه رو شگفت زده کنه

pooya_hekmati
12-05-2014, 00:46
امسالم فرانسه هیچی نمیشه:n13:

nar nia
14-05-2014, 20:12
بازیکن ایرانی الاصل تیم ملی سوییس در جام جهانی 2014+عکس

بازیکن ایرانی الاصل تیم ملی سوییس که البته کمتر از او در رسانه های ایرانی نام برده شده والون بهرامی نام دارد و هم اکنون بازیکن ناپولی ایتالیاست.
بهرامی در سال 1985 برابر با 1364 شمسی در یوگسلاوی سابق متولد شده است. پدر وی یک ایرانی به نام رجب بهرامی است.
بهرامی در پست هافبک به میدان می رود و احتمالا در ترکیب ثابت سوییسی ها در جام جهانی خواهد بود.

جام جم

ehsan_wwe
23-05-2014, 16:34
بد بخت هندوراس با چه تیم هایی افتاده خدا بهش رحم کنه

Sh-Meteor
23-05-2014, 23:03
بازیکن ایرانی الاصل تیم ملی سوییس در جام جهانی 2014+عکس

بازیکن ایرانی الاصل تیم ملی سوییس که البته کمتر از او در رسانه های ایرانی نام برده شده والون بهرامی نام دارد و هم اکنون بازیکن ناپولی ایتالیاست.
بهرامی در سال 1985 برابر با 1364 شمسی در یوگسلاوی سابق متولد شده است. پدر وی یک ایرانی به نام رجب بهرامی است.
بهرامی در پست هافبک به میدان می رود و احتمالا در ترکیب ثابت سوییسی ها در جام جهانی خواهد بود.

جام جم

ایرانی نیست عزیزم...
اینا همش شایعه س... حالا چون فامیلیش شبیه هستش که نمیشه گفن ایرانیه...
..
.
نمونه ی اینو من توی هزار تا سایت دیدم که همشون ادعا کردن ایرانیه...
ایشون هم پدرش و هم مادرش آلبانی هستن.
.
.
حالا این به کنار، من توی یه سایتی خوندم که نوشته بود: آردا توران (بازیکن اتلتیکو مادرید)، برادر تنی سروش لشگری یا همون هیچکس هستش.:n04:
.
.
.
بازیکن ایرانی شاغل در تیم های ملی دیگر: می تونیم بهرنگ صفری رو نام ببریم که ایشون تا دو سالگی هم ایران بودن و بعدش به سوئد مهاجرت کردن که الان دفاع چپ تیم ملی سوئده...(که سوئد متاسفانه صعود نکرد جام جهانی!!!)

Sh-Meteor
23-05-2014, 23:14
پوستر تیم های حاضر در گروه E جام جهانی 2014 برزیل

سايت ESPN کريستيانو سيکوئيرا، هنرمند برزيلي را به خدمت گرفت تا پوسترهاي منحصر به فردي براي تمام 32 کشور شرکت کننده در رقابت‌هاي جام‌جهاني طراحي کند.

این پوستر ها شامل نام مستعار و ستاره هر تیم است.

سوئیس:

اکوادور:

فرانسه:

هندوراس:

OMiD.1080p
31-05-2014, 21:44
جدا از گروه تیم ملی کشورمان , من روی این گروه و تیم فرانســـه خیلی حساسم . اگر فرانسه نیاد بالا دیگه مابقی جام واسه من لطفـــی نخواهد داشت .

Sh-Meteor
01-06-2014, 11:14
جدا از گروه تیم ملی کشورمان , من روی این گروه و تیم فرانســـه خیلی حساسم . اگر فرانسه نیاد بالا دیگه مابقی جام واسه من لطفـــی نخواهد داشت .

خدائیش فرانسه از این گروه هم بالا نیاد دیگه از کدوم گروه می خواد بالا بیاد؟؟

ساده ترین گروه ممکنه!!!

ایرانم اگه بود از این گروه بالا میومد چه برسه به فرانسه...

banii
01-06-2014, 12:17
خدائیش فرانسه از این گروه هم بالا نیاد دیگه از کدوم گروه می خواد بالا بیاد؟؟

ساده ترین گروه ممکنه!!!

ایرانم اگه بود از این گروه بالا میومد چه برسه به فرانسه...
تازه مساله اصلی اینه که حریف 1/8 ـش هم هر تیمی باشه آسونه (تیم دوم گروه ما احتمالا بوسنی) (مگر اینکه فرانسه دوم بشه و به اون سمت جام بره و به آرژانتین بخوره ...)

EhsanCPU
06-06-2014, 23:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فرانک ريبري جام جهاني را از دست داد اين ستاره باتجربه در هفته هاي اخير با مصدوميت از ناحيه کمر دست به گريبان بود و دشان، دقايقي پيش در کنفرانس مطبوعاتي اش اعلام کرد که شرايط او بدتر از قبل شده است.

فدراسيون فوتبال فرانسه اعلام کرد که فرانک ريبري، ستاره خروس ها، در رقابت هاي جام جهاني برزيل به ميدان نخواهد رفت.

احتمالا گريسمان جانشين او در ترکيب اصلي فرانسه خواهد بود.

banii
08-06-2014, 20:17
1- سوئیس
2-فرانسه
3-هندوراس
4-اکوادور

SoroushStar
10-06-2014, 11:43
درسته که همه می گن گروهD و B گروه مرگن ولی گروه مرگ بودن فقط به معنی بودن چندتا تیم بزرگ باهم در یک گروه نیست بلکه اگه چندتا تیم نسبتا ضعیف و هم سطح(اصلا قصد توهین به فرانسه رو ندارم:n02:) هم کنار هم تو یه گروه باشن می تونه اون گروه رو به گروه مرگ تبدیل کنه چون این تیم ها هم سطح هستن رقابت سختی برای بالا رفتن خواهند داشت و در نتیجه پیش بینی رو سخت می کنه برای مثال همین گروه E هم همین وضعیت رو داره(حتی با وجود فرانسه:n09:) و امکان سعود هر تیمی ازش هست برایمثال هم اکوادور شانس سعود داره هم سوئیس هم هندوراس و...:n02:(تاکید می کنم قصد هیچ توهینی رو به فرانسه ندارم اصلا:n09:)

Abdolreza2012
10-06-2014, 13:34
ورود تیم ملی فرانسه به برزیل

منبع : طرفداری

banii
10-06-2014, 14:25
درسته که همه می گن گروهD و B گروه مرگن ولی گروه مرگ بودن فقط به معنی بودن چندتا تیم بزرگ باهم در یک گروه نیست بلکه اگه چندتا تیم نسبتا ضعیف و هم سطح(اصلا قصد توهین به فرانسه رو ندارم:n02:) هم کنار هم تو یه گروه باشن می تونه اون گروه رو به گروه مرگ تبدیل کنه چون این تیم ها هم سطح هستن رقابت سختی برای بالا رفتن خواهند داشت و در نتیجه پیش بینی رو سخت می کنه برای مثال همین گروه E هم همین وضعیت رو داره(حتی با وجود فرانسه:n09:) و امکان سعود هر تیمی ازش هست برایمثال هم اکوادور شانس سعود داره هم سوئیس هم هندوراس و...:n02:(تاکید می کنم قصد هیچ توهینی رو به فرانسه ندارم اصلا:n09:)
نه اتفاقا توی این گروه فرانسه و سوئیس یک سر و گردن از اون دوتیم دیگه بالاترند . و بنظر من بخت مسلم صعودند .
اونیکه شما میگی در مورد گروه c و تا حدودی هم h صدق میکنه ...

OMiD.1080p
10-06-2014, 14:49
نه اتفاقا توی این گروه فرانسه و سوئیس یک سر و گردن از اون دوتیم دیگه بالاترند . و بنظر من بخت مسلم صعودند .

زود قضاوت نکن .
2002 رو یادته ؟
یادته سنگال چکار ؟
دانمارک رو دیدی ؟
منظورم این نیست که فراسنه ضعیفه . ولی خب اکوادور هم با توجه به اینکه یک تیم آمریکایی هستش همچنین دست و پا بسته نیست .
مخصوصا اینکه بازکنان تنومند و نیرومندی از لحاظ بدنی داره .
هندرواس هم به شکل .

در کل به نظر من سوییس توی این گروه آخر میشه .

Sh-Meteor
15-06-2014, 21:33
جام جهانی هم چنان بدون تساوی!!!

صحنه گل دوم سوئیس توسط سفروویچ:

mohammad_87
15-06-2014, 21:41
پدیده من چه میکنه :n02:
سوئیس مهمترین بازیش رو برد.اگه هندوراس مثل کاستاریکا شگفتی نشه و فرانسه هم سوپرایزمون نکنه و راحت صعود کنه،جدال سوئیس و اکوادور برای صعود بستگی به همین بازی اول داشت که سوئیس برد.

چه بازی ای شد در دقایق آخر
یک ضدحمله برای اکوادور که حتی میتونستند گل هم بزنند اما با تکل عالی بهرامی و حرکت او،و در ادامه پاس رودریگز (همون پدیده من :n02: ) ونهایتا گل، اون هم در دقیقه آخر بازی
برد شیرینی برای سوییس و من بود.

بازی فرانسه هم با پیروزی پرگل خروس ها پیش بینی میشه،البته فرانسه کلا غیر قابل پیش بینی هست.یکبار فرانسه 3-4 تا از آقای گل های لیگ های اروپایی رو داشت اما بدون گل زده،در مرحله گروهی حذف شد

farshidmm
15-06-2014, 21:47
سوئیس یه گل دیگه هم در نیمه دوم زد که آفساید گرفته شد ولی به نظر نمیومد افساید باشه
حالا افساید بود یا نه؟
بازیکنی که گل زد زمانی که توپ پاس داده شد خیلی عقب تر از مدافعین بود فقط در بین راه توپ با پای یکی از مدافعین هم تماس پیدا کرد
اگر مدافع حریف هم به مهاجم پاس بده افساید محسوب میشه؟

albertxx
15-06-2014, 21:49
اگر مدافع حریف هم به مهاجم پاس بده افساید محسوب میشه؟

نه خیر
آفساید محسوب نمیشه

farshidmm
15-06-2014, 22:07
خوب پس گل صحیح بوده

Milad4171
15-06-2014, 22:47
فرانک ریوری چرا به تیم ملی نیومد؟ فقط واسه مصدومیت بوده؟؟؟
+
تیم فرانسه کاملا جدیده !

albertxx
15-06-2014, 23:06
فرانک ریوری چرا به تیم ملی نیومد؟ فقط واسه مصدومیت بوده؟؟؟
+
تیم فرانسه کاملا جدیده !

مصدویمتش برطرف نشد و تو لیست 23 نفره قرار نگرفت !!

واقعا هیف
فرانسه فوق العاده میتونست باشه !!

تا الانش هم 2 تا تیر زدن !!!

A/|\IR
15-06-2014, 23:39
خب این تکنولژی خط هم به کار آمد:دی
گل دوم یه جورایی گل به خودی بود

-----

ریبری تو یه مصاحبه گفته بود خودش باعث شده نرسه
به حرف دکترش گوش نداده آمپول کورتیزولو نزده.

Milad4171
16-06-2014, 00:07
با اینکه فرانسه 3 تا زده ولی نوع بازیشون لذت بخش نیست. مثل بازی اول برزیل شده!

banii
16-06-2014, 01:11
دوتا سوال :

اون بازیکنی که از سمت چپ توپ رو از فاصله نسبتا زیادی زمینی و سریع فرستاد برای یکی دیگه از بازیکنا و اون سانتر کرد و بنزما زد بیرون ، کی بود ؟
واقعا پاس عالی ای بود ...

این گزارشگره میگفت یکی از بازیکنای فرانسه گلی شبیه به آبراهام زده (گویا منظورش گل سوئد به انگلیس بود) قضیه چیه ؟ کدوم بازیکن ؟ چه گلی به کدوم تیم ؟ کدوم بازی؟

*Batman*
16-06-2014, 01:30
تبریک به هواداران فرانسه. بازی فرانسه خیلی دلچسب نبود چون هندوراس خیلی ضعیف بود و میشد گل های راحت تر ، زیباتر و بیشتری
بهش زد
(گل سوم عالی بود)
ولی فرانسه نسبت به سایر تیم های گروهش بهتر بود.

mohammad_87
16-06-2014, 02:17
خوب پس گل صحیح بوده
نه آفساید بود
در بین راه،یکی از بازیکنان سوئیس از روی توپ پرید (در این لحظه بازیکنی که توپ بهش رسید در آفساید بود)و چون در جریان بازی اثر گذاشته به عنوان بازیکن پاس دهنده حساب میشه

alireza-1991
16-06-2014, 08:31
هندوراس تا دقیقه 44 و قبل پنالتی واخراج خوب اتوبوسی دفاع میکرد .

MOHAMMAD2010
16-06-2014, 12:08

لذت بخش نبود !؟ اتفاقا خیلی بازی خوبی دیشب کرد ! چطور این حرفو میزنین !

MOHAMMAD2010
16-06-2014, 12:08

banii
16-06-2014, 13:17
منم با آقا میلاد موافقم
سبک بازی فرانسه دلچسب نبود...
قدرتی بازی میکردند
موقعیتای زیادی آفریدند (همینکه از اون همه موقعیت فقط 3 گل زدند خودش دلیلی بر گفته های ماست... میتونستند راحت 6-7 تا بزنند! )
اما از پاس هاشون میشد استنباط کرد که نظم و هماهنگی چندانی ندارند !
ضمن اینکه هندوراس محک خوبی برای فرانسه نبود و باید دید فرانسه روبروی تیمهای بهتر چه کار میکنه !

powerslave
16-06-2014, 16:45
من هم موافقم. بازی فرانسه یه حس آن ایز به آدم میداد. نمیدونم چرا. اتفاقاً سعی هم میکردن که شناور و هجومی و رو به جلو بازی کنن ولی دلچسب نبود.
نکته ای که کل بازی ذهنم رو مشغول کرده بود این بود که چرا سمیر نصری رو خط زده. فکرشو بکنین که نصری و ریبری هم بودن. خط حملش خیلی قوی میشد.

malkemid
16-06-2014, 18:57
من هم موافقم. بازی فرانسه یه حس آن ایز به آدم میداد. نمیدونم چرا. اتفاقاً سعی هم میکردن که شناور و هجومی و رو به جلو بازی کنن ولی دلچسب نبود.
نکته ای که کل بازی ذهنم رو مشغول کرده بود این بود که چرا سمیر نصری رو خط زده. فکرشو بکنین که نصری و ریبری هم بودن. خط حملش خیلی قوی میشد.

بخاطر مسائل انضباطی بوده

OMiD.1080p
20-06-2014, 22:49
ماشا... بچه های فرانسه .

دمشون گرم .
گل اول فوق العاده بود .
گل دوم هم خیلی راحت .

عالی بود .
انشا... فرانسه 4 تا بزنه.

OMiD.1080p
20-06-2014, 23:03
آه .
چرا کریم اونطوری زد پنالتی رو ؟
اون کور دیگه کی بود دروازه خالــی رو زد به تیرک ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حیف شد .

hamid_diablo
20-06-2014, 23:20
نیمه اول فوق العاده بودند...

ضد حمله های زهر آود !

EhsanCPU
21-06-2014, 00:16
بازی فرانسه - سوئیس پر گل ترین بازی جام جهانی تا این لحظه با 8 گل
فرانسه 6 - 2 سوئیس

clau
21-06-2014, 00:23
بنزما چه گلزنی شده

فقط تو بازیهای باشگاهی عادت داره آدم دق بده اینقد موقعیت گل خراب میکنه:n29:

playstation 3
21-06-2014, 00:26
نه فرانسه5 سوییس2 اون گل آخر بعد از سوت پایان بازی بود

OMiD.1080p
21-06-2014, 00:32
مثل اینکه قبول نشده اون گل آخر !
خیلی عجیبه !

نادر1368
21-06-2014, 00:44
بعد از سوت داور(با پذيرفتن اين شرط كه قطعا اون داور هست كه سوت پايان بازي رو به صدا درمياره:n02:) و اعلام پايان بازي گل زده شد پس بالكل مردود است!

Farhad
21-06-2014, 01:02
عرض تبریک به هواداران فرانسه:n16:

سوئیس تیم خوبی بود وگرنه اون 2 گل رو هم نمیخوردین ...:n16:

Abdolreza2012
21-06-2014, 01:15
عجب تیمی شده فرانسه ، ایول داره بخدا
ضد حمله های خیلی خوبی داره
به هواداراش تبریک میگم ، تا الان که خیلی خوب کار کرده و خودشو دوباره به جمع مدعی ها رسونده

*Batman*
21-06-2014, 03:16
فرانسه دیشب خیلی خوب بود. تبریک میگم به طرفداراش.
گل آخرو داور گاگول بازی در اورد. باید قبول میکرد بعد سوت میزد.

Hamid Hamid
21-06-2014, 08:22
سلام ...

فرانسه واقعا داره خودش رو به عنوان یه مدعی نشون می ده و قطعا هر تیمی باهاش بازی کنه به مشکل خواهد خورد. اون ها واقعا خیلی خوب دارن بازی می کنن و تو ترکیب تیم کمتر مساله ای هست که به نظر نقص بیاد و دشان خیلی خوب مهره چینی کرده. به نظر من علت اصلی موفقیت اون ها خط هافبک فوق العاده ی این تیم هستش ... اون ها تو خط هافبک 3-4 تا بازیکن دارن که از لحاظ هافبک بودن واقعا کامل هستن و نه تنها تو دفاع بلکه در حمله هم خیلی انرژیک و سریع و باهشو عمل می کنند. Pogba که خیلی دونده ظاهر می شه ، در کنارش اضافه کنید Sissoko رو که واقعا خیلی خوبه و الانه که دارم فکر می کنم این بشر هیچ نقصی نداره ، عجب گل زیبایی هم زد ... خیلی ظریف و خوب. در کنار این 2 تا من باید اسم ببرم از ماتوییدی ... Matuidi که وقتی یه نگاه به فیزیک این بازیکن می اندازی اصلا شبیه هافبک های تکنیکی نیستش و از طرف دیگه باز اصلا شبیه هافبک های بلند قامت قدرتی نیستش ... اما بدون شک این Matuidi در خط هافبک فرانسه در دفاع و حمله بیشترین دوندگی رو داره و من فکر می کنم تو بازی دیشب راحت 12 کیلومتر دویده . تو تک تک توپ های فرانسه در خط دفاعی سویس این بازیکن به سرعت خودش رو به دروزاه ی سوئیس می رسوند و روی توپ و بازی تاثیر داشت و از طرف دیگه تا فرانسه توپ رو از دست می داد سریع برای دفاع کردن بر می گشت و دیشب هم یه گل به ثمر رسوند و کلا اصلا بهش نمیاد اما بازیکن خیلی خوش تکنیکی هستش و سال های خیلی زیادیه که من هافبک به این کاملی ندیدم ... اصلا دوست ندارم کسی رو با Edgar Davids مقایسه بکنم چون داویدز رو خیلی دوست دارم و کارش خیلی درسته اما جدا از تعصبی که نسبت به هلند و داویدز دارم باید بگم این بازیکن یعنی Matuidi خیلی شبیه به Davids بازی می کنه و چه بسا تو کارهای نفوذی حتی از داویدز هم بهتره. دیشب واقعا از دیدن بازی ماتوییدی لذت بردم ... وجود بازیکن هایی مثل کریستین رونالدو و مسی شاید خیلی ها رو سرگرم کنه ... اما واسه من کسایی که برای تیمشون می جنگن ارزش بیشتری دارن و من از دیدن بازی این چنین بازیکن هایی هستش که از فوتبال لذت می برم.

فرانسه تو حمله هم به هیچ توپی نه نمی گه و کریم بن زما و ژیرو واقعا روی اوج هستن و تاثیر زیادی رو گل ها داشتن ... اون گلی که ژیرو پاسش رو به والبوئنا داد خیلی عالی بود.

موفق باشید

Sh-Meteor
21-06-2014, 08:26
دم فرانسه گرم...
.
کلا دمه این گروه گرم...
چون همیشه پیشبینی ها درست در میاد نه مثل گروه D که همیشه برعکس میشه...:n02:
علاوه بر گل زدن، زیبا هم بازی می کرد.

Sh-Meteor
21-06-2014, 10:12
من یه بار دیگه هایلایت های بازی رو دیدم...
اون دیوونه ای که ریباند پنالتی خراب شده بنزما رو اونطوری زد کی بود؟؟؟ عجب گلی رو نزد...
.
.
پاس گل، گل چهارم فرانسه ( با کات بیرون پا فرستاد ) فوق العاده بود...
شبیه پاس گل فصل قبل پیام صادقیان برای خلعتبری بود...
.
.
تلاش سوئیس به نظر من قابل تحسینه... با این که پنج گل خوردن، نا امید نشدن و گل های خودشون رو هم زدن...

برتری آماری سوئیس در شب پیروزی فرانسه

حملات خطرناک

فرانسه: 32

سوئيس: 40
موقعيت‌هاي گلزني

فرانسه: 22

سوئيس: 17
موقعيت‌ در محوطه جريمه

فرانسه: 11

سوئيس: 9
پاس سالم

فرانسه: 335

سوئيس: 469
درصد مالکيت توپ

فرانسه: 43

سوئيس: 57
شوت داخل چارچوب

فرانسه: 16

سوئيس: 8
توپ بلوکه شده

فرانسه: 3

سوئيس: 3
مهار توسط دروازه‌بان

فرانسه: 8

شوت خارج از چارچوب

فرانسه: 6

ضربه به تيرک

فرانسه: يک

سوئيس: صفر
ضربه ايستگاهي

سانتر

کرنر

فرانسه: 3

سوئيس: 5
آفسايد

فرانسه: 2

سوئيس: يک
توپ لو رفته

فرانسه: 71

سوئيس: 77
تکل

فرانسه: 19

سوئيس: 6
خطا

سوئيس: 12
کارت زرد

کارت قرمز

فرانسه: صفر

مسافت پيموده شده

فرانسه: 105647

سوئيس: 106173
تعداد کل پاس‌ها

فرانسه: 443

سوئيس: 578

Sh-Meteor
21-06-2014, 10:20
صحنه ای که گل اول سوئیس به ثمر رسید...
.
توی کل دیوار دفاعی، فقط بنزما پاشو بلند کرده بود، دقیقا توپ از همون جا رد شو و رفت تو گل...

Mr.Pooya
21-06-2014, 10:41
سلام

خیلی عالی بازی کرد فرانسه و حقش برد 6 گل بود.

سر گل 6 ام مگه فرانسه حمله نمی کرد که داور سوت زد ؟ 100% وسط حمله بودن بعد داور سوت زد وگرنه بنزما شوت نمی کرد ! داور نباید وسط حمله سوت میزد باید حمله تمام میشد بعد سوت میزد.

قانونا مگه نباید صبر می کرد حمله تمام بشه بعد گل بزنه ؟

Milad4171
21-06-2014, 12:01
خیلی تعچب کردم از بازی فرانسه. با توجه بازی اولشون نسبت به بازی دومشون پیشرفت و تاکتیک بهتری رو اجرا کردن.
عجب جام جهانی شده امسال. آمار گل های رد و بدل شده اش ، فک کنم برابر تمام جام جهانی های گذشته باشه :n02:

Farhad
24-06-2014, 16:18
توجه کردید توی این گروه هندوراس 0 امتیازی هنوز شانس صعود داره ؟
اگه با اختلاف 2 گل سوئیس رو ببره ، تفاضلش میشه -2 و تفاضل سوئیس -4
تفاضل اکوادور هم الان 0 هست و اگه مثلا 3تا از فرانسه بخوره
اونوقت هندوراس صعود میکنه:n01: