PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كار با اكشن

Tamirat.laptop
28-08-2006, 21:36
سلام دوستان
چيطوري مي تونم با اكشن يك عكس 3 در 4 يا هر سايزي كه مي خوام رو درست كنم مثل عكاسان كه با اكشن
كار مي كنند
مرسي :)

Elfin-D
28-08-2006, 21:42
سلام
منظورتون چیه"؟
اکشن برای انجام دادن یکسری کارهای پشت هم هست

Shahin King
29-08-2006, 02:49
سلام دوستان
چيطوري مي تونم با اكشن يك عكس 3 در 4 يا هر سايزي كه مي خوام رو درست كنم مثل عكاسان كه با اكشن
كار مي كنند
مرسي :)

سلام

منظورت اینه ؟ » [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

=================================
یه خورده بیشتر توضیح بده . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما می خواین یک دسته از تصاویر رو به سرعت به ابعاد دلخواه و از پیش تعین شده در بیارین .؟؟

قربانت : شاهین کینگ

Tamirat.laptop
29-08-2006, 12:38
آره آقاي كينگ دورست زدي تو هدف

Tamirat.laptop
29-08-2006, 13:59
كاري رو كه گفتيد انجام دادم خوب بود ولي بارهم يك روش آسانتر هست بقول شما ديديد عكاسان با مثلا زدن f8 عكس رو 4×3 ميكنند و بعد با زدن f9 عكس رو 6 تا مي كنند و بعد با زدن مثلا f11 عكسو براي پيرينت حاضر ميكنند خوب اين كارو فقط با اكشن ميتوان كرد ن مي خوام اينو ياد بگيرم
بازهم ممنون

arash_irani
30-08-2006, 11:21
كاري رو كه گفتيد انجام دادم خوب بود ولي بارهم يك روش آسانتر هست بقول شما ديديد عكاسان با مثلا زدن f8 عكس رو 4×3 ميكنند و بعد با زدن f9 عكس رو 6 تا مي كنند و بعد با زدن مثلا f11 عكسو براي پيرينت حاضر ميكنند خوب اين كارو فقط با اكشن ميتوان كرد ن مي خوام اينو ياد بگيرم
بازهم ممنون
سلام دوست من
خب مثل اينكه شما نميدونيد با اكشن ها چطور كار ميكنند ::
1-يه عكس رو در پنجره باز كن
2- از پالت اكشن روي دكمه New Action یک بار کلیک کن و در پنجره باز شده یه اسم برای اکشنتون انتخاب کنید (توجه داشته باشید که عکستون رو قبلا در فتوشاپ احضار کرده باشید )
3- حالا همون کاری که شاهین جان گفتن رو بدون اینکه دست به جای دیگه بزنی و یا کار دیگه ای انجام بدی انجام بده
دلیل دست نزدن: چون تمام کار شما در هنگام ساخت یک اکشن ظبط میشه یعنی اینکه اگر دستوری به فتوشاپ داده بشه که فتوشاپ هم انجام بده اون کار در لیست کار های اکشنی که دارید میسازید قرار میگیره
4- به محض اینکه عکستون مثلا تنظیم کردید که به هشت عکس تبدیل بشه و برنامه فتوشاپ هم کارش رو تموم کرد روی دکمه Stop کلیک کنید تا دیگه بقییه کارهاتون در اکشن ظبط نشه
5- هر وقت یه دونه عکس خواستی به 8 قسمت تبدیل کنی فقط کافی همون اکشن که دیگه در پالت اکشن موجود هست رو یک بار روش کلیک کنی و خودش تمام کاراشو انجام میده که شما میتونید چندین اکشن برای سری های مختلف بسازید
6-بعد از انجام ساخت اکشن اکشنتون رو هم یه جایی ذخیره کنید تا برای همیشه ( یعنی در مواقعی که سیستمتون خراب میشه ) داشته باشین
7- عکس ضمیمه رو یه نگاهی بهش بنداز و موفق باشید دوست من
یا حق

Tamirat.laptop
30-08-2006, 18:19
مرسي از همه شما
منظورتو كاملا متوجه شدم اما منظور دقيق من اين كه به صورت دستي هم در صفحه فتوشاپ ميشه مثلا يك اكشن جديد ايجاد كنم وبعد برم عكسمو مثلا به 6 قسمت در بيارم و بعد با اگشني كه كارمو ظبط كردم مثلا f5 اينطوري جواب ميده يا فقط از راهي كه شاهين جان گفتند بايد برم
بازهم ممنون

arash_irani
01-09-2006, 15:04
مرسي از همه شما
منظورتو كاملا متوجه شدم اما منظور دقيق من اين كه به صورت دستي هم در صفحه فتوشاپ ميشه مثلا يك اكشن جديد ايجاد كنم وبعد برم عكسمو مثلا به 6 قسمت در بيارم و بعد با اگشني كه كارمو ظبط كردم مثلا f5 اينطوري جواب ميده يا فقط از راهي كه شاهين جان گفتند بايد برم
بازهم ممنون
خب دوست من منم همين روش رو برات توضيح دادم
شما ميتونيد براي هر كاري يك اكشن بسازيد و همينطور براي اين كار
يكمي با دقت تر بخون و عكس رو هم نگاه بكن متوجه ميشي

Tamirat.laptop
02-09-2006, 16:00
مرسي آرش جان كارم راه افتاده دست همه درد نكنه