PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست معرفی سایت برای خرید قطعات کامپیوتر و خرید لب تاپ

alaydyn
20-04-2014, 12:38
سلام
اگر مدیران اجازه دادن
چند سایت معتبر و قیمت هاب مناسب در زمینه خرید اینترنتی قطعات کامپیوتر و همچنین خرید لب تاپ نیاز دارم . لطفا معرفی کنید

Altairezio
20-04-2014, 20:52
به نظرم دوست من بهتره خرید اینترنتی نشه کالایی که این همه پول بابتش داده میشه....یهو دیدی قناری خریدی بهت کلاغ تحویل میدن....در کل نقدو ول کردی چسبیدی به نسیه...
اگه اصرار دارین :
rayansaba
lion compu te r
مراجعی هستن که دوستان میگن قابل اعتمادن....

alaydyn
21-04-2014, 16:53
درسته من اینجا مشتری دارم و برای گرفتن این محصولات نمی تونم پاشم بیام تهران بلفرض برای یک دانه لب تاپ یا قطعه کامپیوتر شما راه بهتر و راحتر و معتبر تر سراغ دارید آخه کلاه برداری خیلی زیاده ؟

Altairezio
21-04-2014, 17:47
درسته من اینجا مشتری دارم و برای گرفتن این محصولات نمی تونم پاشم بیام تهران بلفرض برای یک دانه لب تاپ یا قطعه کامپیوتر شما راه بهتر و راحتر و معتبر تر سراغ دارید آخه کلاه برداری خیلی زیاده ؟

آهان خرده فروشین؟!
اگه خرده فروشین بهتره تو تهران (یا تبریز یا ....) دنبال یه فرد مطمئن بگردین و با واریز پول به حسابش قطعاتو با قیمت پاین تر براتون ارسال کنه....(حالا مونده به کدوم شهر نزدیک تر باشید)

alaydyn
22-04-2014, 10:02
آهان خرده فروشین؟!
اگه خرده فروشین بهتره تو تهران (یا تبریز یا ....) دنبال یه فرد مطمئن بگردین و با واریز پول به حسابش قطعاتو با قیمت پاین تر براتون ارسال کنه....(حالا مونده به کدوم شهر نزدیک تر باشید)

به تهران نزدیکترم فرد خاصی را می شناسید قیمت باید خیلی پایین باشد

Altairezio
22-04-2014, 15:36
به تهران نزدیکترم فرد خاصی را می شناسید قیمت باید خیلی پایین باشد

من که نمیتونم برا شما فرد مورد اطمینان معرفی کنم شما خودتون باید یه 2 ،3 روزی وقت بزارید پیدا کنید....اینجوری برا خودتونم بهتره ....