PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شبکه وای فای و ایجاد افزونه در سایتها

dur
20-04-2014, 12:29
سلام دوستان
میخاستم یه نقطه دسترسی ایجاد کنم با وای فای که در صورت اتصال سایر کاربرا به اینترنت مرور گر کاربر هر سایتیو که باز میکنه بتونم گوشش یا پایینش یه پیغامی رو نمایش بده.مثلا روز مادر مبارک و غیره
مثلا میری گوگل گوشه بالا مثل بلگفا یه پیامی بیاد.
آیا نرم افزار خاصی داره .....

پیشاپیش از راهنماییتون ممنون

vtechnique
21-04-2014, 23:04
سلام دوستان
میخاستم یه نقطه دسترسی ایجاد کنم با وای فای که در صورت اتصال سایر کاربرا به اینترنت مرور گر کاربر هر سایتیو که باز میکنه بتونم گوشش یا پایینش یه پیغامی رو نمایش بده.مثلا روز مادر مبارک و غیره
مثلا میری گوگل گوشه بالا مثل بلگفا یه پیامی بیاد.
آیا نرم افزار خاصی داره .....

پیشاپیش از راهنماییتون ممنون

فکر نمی کنم بتونید اینکارو انجام بدید. من تا حالا چیزی برای این کار ندیدم. البته از نظر تئوری امکان پذیره ولی فکر کنم مشکل قانونی داره که اینکارو کمپانی نکرده.
ولی میتونید اولش برای Login کاربر تبلیغ نشون بدید. اینکار با تنظیم توی Access Point امکان پذیره.

dur
27-07-2014, 01:10
تقريبا 6 ماه گذشته و من با تلاش زياد پيدا كردم.اول بايد يه وب پ ر و ك سي درست كني كه با وين امپ ميشه انجام داد و كداي php اون موجوده بعد با ايزا سرور مياي شبكه اصلي كه داري اينترنت سرور رو تامين ميكني رو في ل تر ميكني.اما موقع في ل تر كردن آيپي جايگزين رو بهش ميدي كه همون آي پي پروك سي كه خودمون ساختيم.حالا با تغير دادن كداي php ميتونيم تبليغات بزاريم.تبريك بزاريم و هر چيز ديگه.
نحوه عملكردش هم اينتطوره كه هركي به اينتر نت شير شده متصل ميشه اول ميره به پر و كس ي و بعد ميره تو نت.هالا يه مودم واي فاي ميخاد تا اينترنت تبليغات دار شده رو براي ما به صورت اكسس پوينت به اشتراك بزاره.

اما اين روش ميتونه مضر هم باشه شما فكر كن يكي بياد آيپي جيميل رو فقط فيل كنه و يه صفحه دروغين از جيميل بسازه هركي از طريق اين شبكه به جيميلش بره پسورد و آيديش هك ميشه.ميخاستم اينترنت رايگان كه پولشو از راه تبليغات بدست مياره بدم.كه خوب به دليل احتمال هك حساب هاي بانكي و ...... بهم جواز ندادن.تازه يه مشكل ديگه هم بود گفتن با اين كارم ممكنه بازار كار ساير ارائه دهندهارو بهم بزنم.خوب انحصار طلبي هم بايد رعايت ميشد.خلاصه نشد نون حلال دراريم:n02:

dur
27-07-2014, 01:17
راستي اگه تواروپا يا آمريكا هستين خوب بعضي جاها اينترنت رايگان وايرلس اراعه ميدن مثل رستورانا هتلا و....(تو ايران فقط ايلگلي تبريز رو ميدونم و مصلا تهران و حرم امام رضا و حضرت معصومه).به هر شبكه اي اعتماد نكنيد.خطرناكه.مثلا نريد ايل گلي بشينيد كانكت بشين به شبكه و شهريه دانشگاتونو واريز كنين.واگه اين كارو كردين در اولين فرصت پسورد تون رو عوض كنين.اينم توصيه بود كه فكر كنم وظيفه داشتم بگم تا دوستان به مشكل نخورن.