PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروش چند عدد kindle paperwhite 2013 کتابخوان آمازون به قیمت عالی.

hamidfx
19-04-2014, 21:45
تمامی کیندل ها بفروش رفت.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 312_02_620x4331.jpg
تفاوت کتابخوانی با آیپد و kindle paperwhite
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این کتابخوان ها سری جدید هستن 2013, تاچ و رزولوشن و cpu نسبت به ورزن قبلی قوی تر شده , همونجوری هم که توی عکس مشخصه پلمب هستن .
چهار عدد هم پک آوردم , که شامل کیس , محافظ صفحه , و قلم هست . کیس طرح کیس آمازون هست , با این تفاوت که کیس خالی خود آمازون اینجا نزدیک سیصد هزار در میاد , ولی این کیس ها که محافظ صفحه و قلم هم همراهش هست 95 هزار تومن میدم, کیس قابلیت خاموش روشن کردن دستگاه رو داره موقع باز و بسته کردن در . همچنین در دارای مگنت هست که در ناخواسته باز نشه .

قیمت با توجه به قیمت دلار تغییر خواهد کرد.
قیمت فعلی خود دستگاه ۵۹۹ هزار تومن ولی در صورت نوسانات شدید دلار , قیمت تغییر خواهد کرد.
قیمت پک ۸۵ هزار تومن . در صورت نوسان دلار احتمال افزایش قیمت وجود دارد.
کیندل و پک به همراه هم فروخته میشه.ولی در صورتی که کسی پک تنها رو میخواد میتونم تقدیم کنم.
درخواست تخفیف نفرمایید !! همونجوری که گفتم این جنس رو به پایینترین قیمت ممکن دارم میفروشم.

فروش فقط حضوری تهران.

تصاویری از Case

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamidfx
20-04-2014, 22:07
یک عدد کیندل و پک فروخته شد.
سه عدد دیگه موجوده.

hamidfx
25-04-2014, 20:49
up...........

hamidfx
26-04-2014, 15:23
دوستان توجه کنید قیمت من حدودا ۱۶۵ هزار تومن از قیمت بازار پایین تره.به طوری که من دارم دستگاه نو رو نزدیک قیمت دستگاه های دست دوم میدم. قیمت بازار ۷۵۵ هزار تومان هست.
ونکته دیگه هم اینکه دستگاه ها پلمب هستن به طوری که از هر جهت از نو بودن دستگاه خیالتون راحته، برای باز کردن در جعبه باید یک نوار مقوایی که روی جعبه هست پاره بشه.

hamidfx
27-04-2014, 09:55
قیمت اپدیت شد.

alisahaf70
28-04-2014, 22:16
قربان در خواستمو براتون پیغام خصوصی کردم اگر لطف کنید جواب بدید ممنون میشم

hamidfx
29-04-2014, 08:17
ارسال شد .
موفق باشید.

hamidfx
29-04-2014, 20:01
یکعدد دیگه از کیندل ها به دوستمون70 alisahaf فروخته شد.
فقط دو کیندل و پک دیگه باقی مونده.

hamidfx
30-04-2014, 12:48
دوستان این قیمت برای کیندل پیپروایت استثنایی هست، از دست ندید، فقط دو عدد دیگه مونده.

hamidfx
02-05-2014, 11:14
کیندل پیپروایت ۱۶۰ هزار تومان زیر قیمت بازار.

hamidfx
03-05-2014, 15:30
Up.........

hamidfx
03-05-2014, 20:59
کیندل پیپروایت سوم هم به فروش رفت ، فقط یک کیندل و پک موجوده.

B.Russell
04-05-2014, 10:58
نمایشگاه کتاب کیندل بزرگ به اندازه سایز A4 آورده به قیمت 1 میلیون و 50 هزار تومان، به نظرتون مناسبه؟

من به خاطر کارم خیلی مجبورم پی دی اف بخونم، از طرفی این کیندل های متوسط رو اعصبان موقع زوم کردن و وقت گیر.
پیشنهادتون چیه؟

hamidfx
04-05-2014, 11:18
نمایشگاه کتاب کیندل بزرگ به اندازه سایز A4 آورده به قیمت 1 میلیون و 50 هزار تومان، به نظرتون مناسبه؟

من به خاطر کارم خیلی مجبورم پی دی اف بخونم، از طرفی این کیندل های متوسط رو اعصبان موقع زوم کردن و وقت گیر.
پیشنهادتون چیه؟

سایز a4???
اصلا پیشنهاد نمیکنم، کتابخوان ها شش اینچ هستن بخاطر جمع و جور بودن و قابل حمل بودن، مناسبترین سایز برای یک کتابخوان همین سازه ، البته تا هفت اینچم به نظر من میتونه باشه، ولی a4 بگیرید بعد از چند روز خسته میشید و دیگه باهاش کار نمیکنید.
کلا اگه سایز بزرگ توجیه داشت خود امازون که غول این کار هست تولید میکرد.بعید میدونم اینی که شما میگی مال امازون باشه.
قیمت هم که ماشالا!

hamidfx
04-05-2014, 11:25
در ضمن کیندل های جدید سرعت و قدرتشون خیلی بیشتر شده و عوض کردن پیج و زوم کردن و اینجور مساعل خیلی سریع انجام میشه ، تقریبا اندازه تبلت ها.

DragonVsPhoenix
04-05-2014, 11:30

پیشنهادتون چیه؟

اين نظر منه: اگه قراره مطالب تخصصی بخونی یه تبلت بهتره چون هم زمان به دیکشنری, اینترنت, اپ های مختلف برا ایجاد فلش کارت و نوت برداری, تصاوير رنگی و... دسترسی داری, به علاوه اگه قلم استایلوس هم داشته باشه که عالی میشه.
مزیتای کیندل باتری عالی و e-ink هست و اگه مطالبی که مطالعه میشن خیلی سنگین نیستن ولی حجمشون زیاده انتخاب بهتریه.
من با توجه به رشتم تبلتو بیشتر ترجیح میدم ولی شرایط شما میتونه با من فرق داشته باشه.

B.Russell
04-05-2014, 11:30
در ضمن کیندل های جدید سرعت و قدرتشون خیلی بیشتر شده و عوض کردن پیج و زوم کردن و اینجور مساعل خیلی سریع انجام میشه ، تقریبا اندازه تبلت ها.

سیستمشون تاچ هست، یا هنوز با اون مربع باید چپ و راست کرد؟

hamidfx
04-05-2014, 11:35
سیستمشون تاچ هست، یا هنوز با اون مربع باید چپ و راست کرد؟

تاچ هست، کیندل پیپروایت قبلی هم تاچ بود ولی مدل جدید تاچش از اون هم قویتر شده، اینجوری برای چک کردن دیکشنری یا زوم کردن هم خیلی کار راحتر ته.
اون مدل که با مربع بالا پایین میرفت کیندل معمولی هست ، کار کردن باهاشون سخته.

hamidfx
05-05-2014, 12:06
Up........

hamidfx
06-05-2014, 08:59
کیندل پیپروایت ۲۰۱۳

hashemi86
09-05-2014, 11:17
آخریش هم فروخته شد یا هنوز هست؟!

hamidfx
09-05-2014, 17:02
بله دوست عزیز همه کیندل ها بفروش رفت.