PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کنترل صوتی 6450 حل شد

sahmadsss
19-04-2014, 19:29
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوستان عاقبت با اومدن اپدیت 1118 مشکل کنترل صوتی حل شد من امروز با خود تلوزیون اپدیت کردم مشکل حل شد به نظرم کیفیت تصویرهم عالی شده در ضمن گذینه کنترل حرکتی هم هست .برین حالهشو ببرین..

:n19:

mr_khodaei2008
02-05-2014, 20:10
دوست عزیز من میخام این مدل را بخرم. مبیشه یه ت.وضیح کامل بدین در موردش.

وای فایش چطوره . کارت شبکه داره؟ تصویر در تصویر چی؟ کیفیت سه بعدیش چطوره ؟ چه فرمتهایی را پشتیبانی میکنه و زیرنویس را چطور؟ ساخت کجا هست عمدتا

sahmadsss
03-05-2014, 19:35
اره وایفاداره به نسبت قیمتش خیلی عالیه فرمت mkv-avi -mp4اجرا میکنه اگه گوشی سامسونگ داشته باشی باشی بدون کابل با وای فا به tv متصل میشه- فرمت 3بعدی شم عالیه فقط زیر نویس فارسی رو ساپورت نمیکنه در ضمن اگه بتونی 46 رو بگیری ارزش 1تومان اضافه رو داره برای بازی باکنسول هم خیلی خوبه

mr_khodaei2008
03-05-2014, 20:22
یعنی چی زیرنویس را ساپورت نمیکنه . کلا هیچ زیرنویس را ساپورت نمیکنه یا زیرنویس فیلمای سه بعدی را . راستی اینا مونتاژ ایران هست اشکال نداره . هنگام خرید به چیا باید دقت کنم و تست کنم

sahmadsss
04-05-2014, 23:58
تو قسمت تنزیمات زیرنویسش بیشتر کشورهارو داره جز ایران ولی فکر کنم با اپدیتهای بعدی این مشکل حل بهشه. حتما از نمایندگی سامسونگ بخر بزار فروشنده tv رو بیاره که اگه مشکلی داشت نگن ضربه خورده در ضمن اگه ......re داری حتما باید فول اچ دی باشه. من موقع خرید1ماه تحقیق کردم و دیدم به نسبت قیمتش با امکاناتی که داره خداییش می ارزه در ضمن قبل از بازکردن کارتون حتما دقت کن که کارتونش باز نشده باشه در ضمن کنترلش تاش داره ولمسیه وصوتی هم هست مثللا اگه به کنترل بگی -ولوم اپ -صدای tv زیاد میشه فکر کنم اگه دوربینه مخصوص tv سامسونگ روهم گیر بیاری کنتل حرکتی هم باشه چون تو تنضیماتش گزینه کنترل حرکتی هم هست .من دور بینش گیرم نیومد اگه شما گیر اوردی یه تس بزن خبرشو به منهم بده .

mr_khodaei2008
06-05-2014, 20:57
ایا میشه به صورت افلاین اپدیت کرد . مثلا از یه سایت بگیری بریزی رو فلش

sahmadsss
09-05-2014, 21:54
اره میشه ولی به ریسکش نمیارزه