PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 3G to Wifi

controllove
17-04-2014, 13:12
سلام خسته نباشید
من یه تبلت دارم که سیم کارت نمیخوره ولی میخواستم بهش دانگل 3G بندازم ولی باز هم از دانگل ساپورت نمیکنه
می خواستم بدونم روش دیگه ای وجود نداره که بتونم از 3G استفاده کنم؟
راستی من فقط اینترنت سیم کارتو میخوام.
خواهشا یه روش کم خرج و کم دردسر بهم بگید
ممنون

leo.unique
17-04-2014, 13:58
دانگل 3g رو با استفاده از otg وصل میکنی به تبلت دیگه ؟ اگه بخوای از مودمهای معمولی استفاده کنی قابلیت سیار بودن رو از دست خواهی داد و محدود میشی به خونه خودتون :n27: به نظر من مدلهای مختلف مودم 3g رو امتحان کن شاید جواب داد

controllove
17-04-2014, 14:19
دانگل 3g رو با استفاده از otg وصل میکنی به تبلت دیگه ؟ اگه بخوای از مودمهای معمولی استفاده کنی قابلیت سیار بودن رو از دست خواهی داد و محدود میشی به خونه خودتون :n27: به نظر من مدلهای مختلف مودم 3g رو امتحان کن شاید جواب داد
نه من همون طور که توی پست اولم گفتم،کلنی تبلتم دانگل رو ساپورت نمیکنه(هیچ دانگلی).
من یه روشی میخوام که بتونم اینترنت رو همه جا داشته باشم(به قول خودتون سیار).
میگن یه دستگاهی هست که 3g رو به wifi تبدیل میکنه،اما قیمتش خیلی بالا هستش. اگه روشی جز این دارید ممنون میشم مشکلمو برطرف کنید و اگه جز این راه دیگه ای نیس،دستگاهی که بهتون گفتم رو یدونه ارزونش رو بهم بگید

leo.unique
17-04-2014, 15:05
نه من همون طور که توی پست اولم گفتم،کلنی تبلتم دانگل رو ساپورت نمیکنه(هیچ دانگلی).
من یه روشی میخوام که بتونم اینترنت رو همه جا داشته باشم(به قول خودتون سیار).
میگن یه دستگاهی هست که 3g رو به wifi تبدیل میکنه،اما قیمتش خیلی بالا هستش. اگه روشی جز این دارید ممنون میشم مشکلمو برطرف کنید و اگه جز این راه دیگه ای نیس،دستگاهی که بهتون گفتم رو یدونه ارزونش رو بهم بگید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چنین دستگاهی منظورته ؟ گرونه !:n27:

controllove
17-04-2014, 15:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چنین دستگاهی منظورته ؟ گرونه !:n27:
آره ولی مدل ارزونتری نداره
اگه نه،هیچ روش دیگه ای پیدا نمیشه؟!

leo.unique
17-04-2014, 16:55
آره ولی مدل ارزونتری نداره
اگه نه،هیچ روش دیگه ای پیدا نمیشه؟!
تنها روش دیگه-ایه که به ذهن من میرسه تبدیل گوشی به هات اسپاته :n19: البته گوشی هوشمندی که 3g ساپورت کنه و وایرلس داشته باشه ! تبلت شما بلوتوث داره ؟:n13:

controllove
17-04-2014, 19:29
تنها روش دیگه-ایه که به ذهن من میرسه تبدیل گوشی به هات اسپاته :n19: البته گوشی هوشمندی که 3g ساپورت کنه و وایرلس داشته باشه ! تبلت شما بلوتوث داره ؟:n13:
بله بلوتوث داره

leo.unique
18-04-2014, 01:02
بله بلوتوث داره
شاید از طریق بلوتوث هم بشه :n13: البته در هر صورت گوشی باید 3g ساپورت کنه ! بهتره در بخش موبایل و تبلت تاپیک بزنی در این مورد

controllove
18-04-2014, 19:11
شاید از طریق بلوتوث هم بشه :n13: البته در هر صورت گوشی باید 3g ساپورت کنه ! بهتره در بخش موبایل و تبلت تاپیک بزنی در این مورد
من اونجا جوابی نگرفتم حالا خودتون از طریق بلوتوث میشه بگید
گوشی من نوکیا ۵۸۰۰

leo.unique
18-04-2014, 21:32
من اونجا جوابی نگرفتم حالا خودتون از طریق بلوتوث میشه بگید
گوشی من نوکیا ۵۸۰۰
احتیاجی به بلوتوث نیست چون گوشی شما wifi داره ! تبلت هم که به احتمال زیاد wifi داره ؟! شما فقط به برنامه ای احتیاج دارین که وایرلس گوشی شما رو تبدیل به هات اسپات کنه ! سیم کارتو میندازین داخلی گوشی و تنظیماتو انجام میدین و تمام ! حالا باید خودتون بگردین و پیدا کنید چون من به سیستم عامل سیمبیان و نرم افزارهای مربوط به اون اصلا آشنایی ندارم ! :n01: این فروم خیلی خلوت شده :n06: