PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش اتصالات کابلهای تلویزیون ، ----- و سینمای خانگی با یکدیگر

delvafa
16-04-2014, 22:33
با سلام
ضمن عرض خسته نباشید عرض کنم خدمتتون من هر چی فروم گشتم در مورد نحوه اتصالات تلویزیون ، ----- و سینمای خانگی با یکدیگر مطلب کاملی بدست نیاوردم. لذا تصمیم گرفتم تا با ایجاد این عنوان در حل مشکلات اتصالات این 3 دستگاه یکدیگر را یاری کنیم.
سئوال اول را هم خودم مطرح می کنم و منتظر همکاری دوستان در حل مشکل هستم. ممنون
دستگاه تلویزیون من LED SNOWA 42 و رسیورم Starmax X10 beta و سینمای خانگیم هم SNOWA می باشد. من رسیورم با کابل HTMI به تلویزیون وصل کردم اما روشی که بتونم صدارو به سینما انتقال بدم هنوز موفق نشدم در ضمن هر سه دستگاه HTMI دارد،رسیور و سینما کابل نوری هم دارد،کابل نوری هم گرفتم اما جواب نداد دوستانی که می توانند راهنمایی کنند ممنون می شم کمک کنند.

iran79
17-04-2014, 05:48
این مشکلی که شما نوشتی همچین کار سختی نیست.
رسیورت رو با کابل HDMI به تلویزیون بزن، کابل اپتیکال رو هم از ----- به سینماخانگیت وصل کن. داخل تنظیمات رسیور، خروجی صدارو روی اپتیکال بذار، تصویر رو هم روی HDMI. توی سینماخانگیت هم قسمت اپتیکال رو فعال کن. نمیدونم واسه شما تنظیماتش چجوریه ولی خب روی پایونییر باید از طریق دکمه Function روی قسمت اپتیکال بری و فعالش کنی
به همین راحتی، به همین خوشمزگی

اگه سینمات ورودی و خروجی HDMI داره، رسیورت رو باHDMI به سینما وصل کن و با یک کابل HDMI دیگه از سینما به تلویزیون وصلش کن.این کابل خودش صدا و تصویر رو انتقال میده

siosavin
24-06-2014, 12:47
باHDMI به سینما وصل کن و با یک کابل HDMI دیگه از سینما به تلویزیون وصلش کن.این کابل خودش صدا و تصویر رو انتقال میده اگر هم صدا پخش نشد بهتر یک کابل صدا از خروجی تلویزیون به ورودی سینمای خانگی وصل کنی. واسه من اینطوریه

karvas
27-06-2014, 14:20
سلام دوستان از کجا بفهمیم ----- اچ دی هست یا نه؟