PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در استریم فول اچ دی

fg55
16-04-2014, 11:39
من مودم تی پی لینک 8901g دارم که 54مگابیت هستش
ویندوز 7 و 64 بیتی
یک یو اس بی وایرلس تی پی لینک tl wn822n و سرعت 300مگابیت
رسی.ور که با یک یو اس بی وای فای با استاندارد ان به اینترنت وصل شده

مشکل من در استریم فول اچ دی هستش که خش دار است و تصویر هم پرش داره اما اگر از کامپیوتر به مودم با سیم لن وصل بشم این مشکل را ندارم و تصویر خوب میشه ..

میخواستم بدانم تنظیمات مودم ها را چطوری بزارم که در حالت ایده ال برای استریم باشه ؟
این تجهیزات مشکل خاصی ندارند ؟
برد 822 چقدر باید باشه و چرا حتی نزدیک مودم گذاشته میشه توی استریم جالب عمل نمیکنه ؟

متشکرم

saeed774
18-04-2014, 22:54
میشه بیشتر توضیح بدی دوست عزیز ؟ شما میخوای با قابلیت DLNA رسیــورتون ، فیلم های HD روی پی سی رو ، از طریق رسیـــور در تلویزیون مشاهده کنین ؟ اگر منظورتون این باشه میتونین از برنامه Conceiva Mezzmo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنین . روی PC نصب میشه و به راحتی میتونین تمام فایل های داخل PC رو با وسایلی که قابلیت DLNA دارن اعم از رسیــور و TV و موبایل و ... به اشتراک بذارید . قابلیت رندر کردن فوق العاده ای داره مخصوصا در HD ، همچنین میتونه زیرنویس فیلم و خوده فیلم رو تو PC موکس کنه و بصورت تکی به اشتراک بذاره .
البته مشکل شما در مودم هست گویا ولی یکبار هم این برنامه رو امتحان کنین ببنین نتیجه چی میشه ، اگر بار استریم مشکل داشت احتمالا مشکل در ویندوز 7 ( که ممکنه با 8.1 اصلاح بشه ) یا مودمی که به PC وصل شده هست باشه.

در لینکی که دادم نقطه ( دات ) بین soft و 98 رو بردارید .

leo.unique
18-04-2014, 23:26
من که نفهمیدم استارتر چی گفت:n13:

zxzxcvcv
19-04-2014, 11:17
ویندوز 7 و 64 بیتی

مشکل من در استریم فول اچ دی هستش که خش دار است و تصویر هم پرش داره اما اگر از کامپیوتر به مودم با سیم لن وصل بشم این مشکل را ندارم و تصویر خوب میشه ..

میخواستم بدانم تنظیمات مودم ها را چطوری بزارم که در حالت ایده ال برای استریم باشه ؟
برد 822 چقدر باید باشه و چرا حتی نزدیک مودم گذاشته میشه توی استریم جالب عمل نمیکنه ؟

متشکرم
متوسط بیت ریت ویدئو های شما چنده ؟

vtechnique
19-04-2014, 22:15
ویندوز 7 و 64 بیتی

متشکرم

در عمل سرعت شما محدود به 54 مگابیت مودم است. وقتی از ----- تصویر میگیرید و با LAN به PC منتقل میشه کل این 54 مگ برای ارتباط ----- با مودم استفاده میشه ولی وقتی شما PC را هم متصل می کنید عملا به دو برابر سرعت برای پخش احتیاج دارید. یکی از ----- به مودم و بعد از مودم به PC . بنابراین شما سرعت کم میارید.
برای بررسی دقیق اطلاعات بیشتر لازمه. مثلا اینکه وقتی شما با LAN وصل هستید و دارید فیلم نگاه می کنید چقدر پهنای باند در حال مصرفه ( هم Send و هم Receive). لطفا این مورد را هم برایم بنویسید.

وایرلس یک سیستم Half Duplex است و به همین دلیل وقتی میگن 54 مگ یعنی 54 شامل Send و Receive اونم برای همه دستگاههایی که بهش وصل هستند.تازه بدتر از اون اینکه اگر همسایه شما هم روی همان کانال شما باشد وقتی اون هم کار میکند روی بازدهی وایرلس شما هم اثر میگذارد.