PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لینک دانلود Kaspersky

ooje_asman
24-04-2005, 16:43
با سلام من به صفحه معرفی این نرم افزار در همین سایت رفتم ولی متاسفانه لینک دانلودش کار نمی کرد اگه شما لینک جدیدی سراغ دارین ممنون می شم برام بگید مرسی

Mehdi_Best
24-04-2005, 19:04
سلام
اين لينك نسخه personal pro 5.0.20 براي تمام ويندوزها با حجم 26.14 مگابايت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لينك همون نسخه منتهي براي ويندوزهاي XP - NT - 2000 با حجم 19.62 مگابايت:

لينك همون نسخه منتهي براي ويندوزهاي 98 - ME با حجم 19.5 مگابايت:

اگه لينك ديگه اي بود كه حجمش با اينها فرق داشت اون نسخه فول نيست. اين لينكهايي كه من گذاشتم لينك نسخه هاي فول و قابل رجيستر هست.

ooje_asman
24-04-2005, 19:13
با سلام و مرسی مهدی جان حالا رجیستری کلید اینها را از کدام پیدا کنم

Mehdi_Best
24-04-2005, 19:27
سلام. فايل رجيستريش هم مي دم خدمتت عزيز.
اين لينك دانلودش:

ممكنه يكي دو بار اين پيغام رو بده:
We are sorry, our server is busy, please come back again in few minutes.

اما بعد از چند بار امتحان كردن حتما دانلود مي شه. البته ممكنه همون دفعه اول هم مشكلي نداشته باشه.
در ضمن در مورد استفاده از آنتي ويروس كاسپرسكي بايد بگم كه واقعا بهترين انتخاب رو كردي و پشيمون نمي شي.

masoud_35_teh
14-05-2005, 17:27
آقا مهدي لينك رجيسترش غير فعال شده
يه لبنك ديگه بده

Mehdi_Best
14-05-2005, 20:48

يا

masoud_35_teh
15-05-2005, 10:43
آقا مهدي ميشه يه كم توضيح بدي كه تو اين سايتي كه لينكش رو گذاشتي چطوري سريال رو دانلود كنم؟مرسي .

Mehdi_Best
15-05-2005, 11:21
مسعود جان در لينك اولي وارد صفحه اي مي شيد كه پايين صفحه يك دكمه هست به نام FREE اون رو فشار بدهيد تا صفحه ديگري باز بشه. در صفحه جديد حدود 60 ثانيه (شايد كمتر يا بيشتر) صبر مي كنيد و پايين صفحه لنيك دانلود ظاهر مي شه كه خيلي راحت روي اون كليك كرده و دانلود كنيد. حجمش هم خيلي كمه

در لينك دوم هم صفحه اي كه ظاهر مي شه بعد از فقط چند ثانيه لينك دانلود ظاهر مي شه. اما اگه پيغام داد كه سرور مشغول هست چند بار كه امتحان كنيد لينك دانلود رو خواهيد ديد.
اگه مشكلي بود در خدمتم.

masoud_35_teh
15-05-2005, 17:52
آقا مهدي مرسي كارم راه افتاد. :wink:

Mehdi_Best
15-05-2005, 18:06
خواهش می کنم آقا مسعود. قابلی نداشت.

محمد امين
16-05-2005, 02:52
سلام خدمت دوستان بخصوص آقا مهدي گل
من اين ضد ويروس رو دارم ولي يه مشكلي كه دارم اينه كه براي بروز كردنش بجز روش مستقيم كه خيلي راحته و با يك كليك راست انجام ميشه ميخوام فايلهاش رو جداگونه داشته باشم و در صورت نصب مجدد نياز به بروزرساني دوباره نباشه. از سايتش اونو گرفتم(با اسم cumul) ولي يك عالمه فايله و نفهميدم چجوري بايد نصبش كرد.(توي فايل راهنماش هم درست توضيح نداده بود يا اينكه من درست متوجه نشدم) مثل نورتن نيست كه intelligent updater داشته باشه. لطفا راهنمايي كنين

Mehdi_Best
16-05-2005, 11:58
محمد امين جان سلام
براي آپديت دستي روش خيلي راحتي داره.
شما همون فايل زيپ كه گفتين رو دانلود مي كنيد. بعد اون رو باز مي كنيد در يك پوشه مثلا به نام آپديت.
بعد در قسمت setting كاسپرسكي رفته و در آنجا configure updater رو انتخاب مي كنيد.
در آنجا و در قسمت updates' source روي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ftp-server or network folder تيك مي زنيد. يعني تيك از روي اولي كه kaspersky lab's update server هست به روي دومي گذاشته مي شه.
بعد در همانجا browse رو زده و مسيري كه پوشه update رو ايجاد كرده ايد رو وارد مي كنيد. و ok رو زده و حالا آماده آپديت به صورت آفلاين هستيد.

Mehdi_Best
16-05-2005, 12:00
مثل نورتن نيست كه intelligent updater داشته باشه. لطفا راهنمايي كنين

راستي در مورد اين قسمت از صحبتهات بايد بگم كه به نظرت يك آنتي ويروس قدرتمند مثل كاسپرسكي كه بهترين آنتي ويروس هست مي شه چنين امكاني رو نداشته باشه؟ :wink: :wink:

محمد امين
17-05-2005, 09:33
به نظرت يك آنتي ويروس قدرتمند مثل كاسپرسكي كه بهترين آنتي ويروس هست مي شه چنين امكاني رو نداشته باشه؟ :wink: :wink:[/quote]

آقا ديگه بيشتر از اين شرمندمون نكنين :oops: فهميدم چي شد

[با تشكر از آقا مهدي :) ]