PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین باطری برای دسته XBOX360

salar_linux
15-04-2014, 22:41
سلام دوستان

لطفا راهنماییم کنید چه باطری بخرم که بیشترین زمان تو خودش ذخیره کنه و بیشترین کارایی داشته باشه انقدر برندهای مختلف هست ادم گیج میشه!!!
:n13: کاملیون انرجایز دوراسل وارتا...

راستی باطری پک Xbox Quick charge kit توصیه می کنین؟

HORROR
15-04-2014, 22:48
comelion always ready
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی خوب شارژ نگه میداره و خوراک دسته 360 هست.

salar_linux
15-04-2014, 22:55
comelion always ready
خیلی خوب شارژ نگه میداره و خوراک دسته 360 هست.

اره منم دیدمش از هرکی هم پرسیدم ازش تعریف میکنه شما داشتین ؟ StandBy چقدره؟اگر پشت سرهم استفاده بشه چندساعت میشه ازش استفاده کرد؟

HORROR
15-04-2014, 23:06
من مدل 2300 رو دارم و هر ماه نهایت دو بار میزارم شارژ شه.. با ویبره و بدون توقف:n02:

salar_linux
15-04-2014, 23:17
من مدل 2300 رو دارم و هر ماه نهایت دو بار میزارم شارژ شه.. با ویبره و بدون توقف:n02:

جوووووووووونمی جووووووون عالی مرسی از راهنماییتون

پس من فردا برم بخرمش تقلبی که نداره از کجا خریدین؟برای شارژش از شارژر خودش استفاده میکنین؟

HORROR
16-04-2014, 00:51
جوووووووووونمی جووووووون عالی مرسی از راهنماییتون

پس من فردا برم بخرمش تقلبی که نداره از کجا خریدین؟برای شارژش از شارژر خودش استفاده میکنین؟
ولیعصر پیدا میشه... موقع خرید بهتره جای معتبری بری... من از یه فروشگاه کوچیک بقل پاساژ ایران خریدم اسمشو یادم نمیاد:n02: نه با هر شارژری شارژ میشه ولی بهتره شارژر اتوماتیک باشه که بعد اتمام شارژ خاموش شه.. راستی اولین بار نیازی به شارژ کردن نداره

salar_linux
16-04-2014, 01:47
ولیعصر پیدا میشه... موقع خرید بهتره جای معتبری بری... من از یه فروشگاه کوچیک بقل پاساژ ایران خریدم اسمشو یادم نمیاد:n02: نه با هر شارژری شارژ میشه ولی بهتره شارژر اتوماتیک باشه که بعد اتمام شارژ خاموش شه.. راستی اولین بار نیازی به شارژ کردن نداره

خیلی خوبه
به نظر شما این قابلیت شارژاتوماتیک داره؟

برای شارژهای بعدی نیازی هست بیش از اندازه بزارم شارژبشه یا نه وقتی فول شد قطعش کنم؟

reza_one_love
16-04-2014, 01:56
دوست عزیز به نظر من اگر بتونید باطری Energizer بگیرید خیلی عالی تر هست. من خودم آمریکا هستم و اینجا فقط Energizer و duracell هست و Energizer حرف اولو میزنه. موفق باشید

salar_linux
16-04-2014, 02:22
دوست عزیز به نظر من اگر بتونید باطری Energizer بگیرید خیلی عالی تر هست. من خودم آمریکا هستم و اینجا فقط Energizer و duracell هست و Energizer حرف اولو میزنه. موفق باشید

بله میدونم اینکه 100% انرجایزر و دوراسل حرف اول تو دنیا میزنن شکی نیست همیشه به همراه دسته یه باطری دوراسل هست که یجورهایی داره تاکید میکنه به برطریش اما متاسفانه تو ایران همه این 2 مارک فیک و اصلیش نمیشه پیدا کرد مگر اینکه شما که اونوری واسه ماها بیاری:n02::n01:

HORROR
16-04-2014, 06:15
خیلی خوبه
به نظر شما این قابلیت شارژاتوماتیک داره؟

برای شارژهای بعدی نیازی هست بیش از اندازه بزارم شارژبشه یا نه وقتی فول شد قطعش کنم؟
این شارژر که خیلی خوبه ولی با یه شارژر معمولی هم راحت شارژ میشه ولی زمان بیشتری میبره.. باطری من 16 ساعت طول میکشه تا شارژ بشه البته بعد از اتمام شارژر خاموش میشه.. نیازی نیست که باطری بیش از حد شارژ شه و اصلا مفید نیست. در ضمن انرژایزر هم اگه بتونی اصلشو پیدا کنی ( که پیدا میشه) باطریهای خوبی هستن.

salar_linux
16-04-2014, 09:12
این شارژر که خیلی خوبه ولی با یه شارژر معمولی هم راحت شارژ میشه ولی زمان بیشتری میبره.. باطری من 16 ساعت طول میکشه تا شارژ بشه البته بعد از اتمام شارژر خاموش میشه.. نیازی نیست که باطری بیش از حد شارژ شه و اصلا مفید نیست. در ضمن انرژایزر هم اگه بتونی اصلشو پیدا کنی ( که پیدا میشه) باطریهای خوبی هستن.

اوه اوه پس باطری که 16 ساعت طول میکشه سارژ بشه حتما باطری عالی.
انرجایزر کجا میتونم پیدا کنم جایی سراغ ندارین؟من که هرجا رفتم تیپش بدجوری داد میزد قلابیه

IRAN_KING
16-04-2014, 10:22
اگه فاصلت با کنسول زیاد نیست سیم مخصوص دسته بگیر بدون نیاز به باطری راحت بازی کن !

Abolfazl-Star
18-04-2014, 22:46
من پاناسونیک گرفتم جفتی 16 تومن خیلی خفنه با استفاده مداوم 3 هفته کار کرد:n02: