PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازي جديد من PBOX را در بازار دريافت كنيد

parvizamd
15-04-2014, 09:40
سلام

بلاخره بازي من در بازار گذاشته شده هورا...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا بازي من رو كافه بازار دانلود كنيد ممنونم.

PBOX

مجموعه بازي PBOX

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنونم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مجموعه بازی PBOX در کافه بازار برای اندروید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

احمد دات
15-04-2014, 11:25
ایول مهندس خیلی خوشحال شدم
بازیت از نظر برنامه نویسی عالی بود :n16:

Reza Azimy_RW
15-04-2014, 11:50
تبریک خیلی خوبه برات ارزوی موفقیت میکنم :n12:

ehsan_wwe
15-04-2014, 15:26
به به عیول پرویز خیلی خوش حال شدم

پرویز من شرمندت شدم تا اومدم رو پروژه ت کار کنم میلاد حمزه آزاد زنگ زد گفت کارت باگ داره افتادم رو دیباگ هنوزم نتوستم دیباگ کنم ( تو باگ کامپایلر یونیتی گیر کردم - دیدی که دور زدن کامپایلر خیلی سخته ):n12:
موفق باشی :n12::n12::n12:

parvizamd
16-04-2014, 08:12
فدا سرت جیگر

parvizamd
16-04-2014, 09:20
چرا از mono Develop تو حالت دیباگ استفاده نمی کنی هرچند خودت استاد هستی

aliscan
16-04-2014, 18:28
ـــــــلام

واو!! ایول پرویز جان من خیلی خوشحال شدم و بهت تبریک میگم:n16:

بلاخره پای تو هم به بازار باز شد،امیدوارم بازیهای بیشتری بزاری پرویز جان :n20:
بچه های پی سی ، بازار رو تسخیر کردن!!:n02:

دانلود میکنم و همونجا هم نظر میدم:n06:

GOOD LUCK:n12:

احمد دات
17-04-2014, 11:16
ـــــــلام

واو!! ایول پرویز جان من خیلی خوشحال شدم و بهت تبریک میگم:n16:

بلاخره پای تو هم به بازار باز شد،امیدوارم بازیهای بیشتری بزاری پرویز جان :n20:
بچه های پی سی ، بازار رو تسخیر کردن!!:n02:

دانلود میکنم و همونجا هم نظر میدم:n06:

GOOD LUCK:n12:

کاشکی انجمن p30world یه حمایتی میکرد و داخل انجمن یه موضوع یا قسمت میگذاشت که تو ش یه لیست از بازی های که بچه ها برای اندروید زدن قرار میگرفت :n16:
بعد قسمت نقد بررسی میگذاشت یه مارکت کوچلو هم بزاره که دیگه آخرشه مارکت نویسی هم زیاد کار نداره چرا برای انجمن یکی نمی نویسن بزارن ..... دیگه زیاد شد :n18:

parvizamd
17-04-2014, 20:19
:n12: 1000 نصب ازتون ممنونم:n12:

Hotsun
17-04-2014, 22:55
یک ایراد خیلی بزرگ وجود داره اونم اینه که وقتشه یکم بزرگ شی و اون Emailت که gta توش داره رو بذاری کنار و خیلی شکیل و سنگین یه میل جدید بسازی و خواستی تو سربازی به کسی بگی بهت نخندن :n09:

راستی انقدر بازی کردم که اژدها هم خجالت کشید :n06:

فقط کاش یه موزیک باحال هم میذاشتی :n06:

mohammd1
18-04-2014, 21:08
سلام تست کردم اینم نظرم
مرحله مار_ 1-یه باگ خیلی زشت داشت که تقریبا غیر قابل بازی میشد اونم اینه که سیبهایی که به صورت راندوم در میومدن بعضیهاشون میرفتن تو دیوار وقتی زیاد بازی میکردی همینطور تعداد سیبهایی که میرفتن تو دیوار و از دسترس خارج میشدن زیاد میشد تا جایی که دیگه تقریبا سیبی واسه خوردن نمیموند:n02: 2-قشنگ تر این بود که سیب ها از همون اول هم راندوم در بیان(نظر من) 3-بعضا کارای خیلی ساده تو گرافیک میشد انجام داد مثلا سر مار یه رنگ دیگه باشه اینطوری جلوه قشنگ تری داشت 4-من یه رکود خیلی بالا زدم ینی پدر اژدها هم خجالت کشید ولی آخرش فقط نوشت شما باختید! خو یه دمت گرمی چیزی مثلا مثه مرحله خذف کردن جعبه ها که مینویسه دمت گرم 5-گیم پلی خیلی ساده بود
مرحله هلیکوپتر_ 1-هلیکوپتر انیمیشن نداشت یه انیمیشن ساده که وقتی نمیگیره 2-یادم رفت بگم اول بازی یه 3-2-1 بذار تا ادم به خوش میاد هلیکوپتر افتاه زمین
مرحله خذف جعبه_ خیلی جالب و قشنگ بود این بازی معروفه؟
مرحله خونه سازی_ عاقا این خونه های هم رنگ خذف نمیشن مدلشه؟:n02:
دمت گرم کلا بازی خوبی بود...
:n16:

parvizamd
19-04-2014, 09:32
سلام ممنونم

پيام ممنونم ايميل من هست parvizhope@gmail.com

parvizamd
19-04-2014, 11:58
سلام دوستانم همين جا از همه تون مشتكرم كه بازي رو دانلود كرديد .

ميدونم بازي ايراد زياده داره اما چه ميشه گفت الان كه دو روز ديگه سرباز جهرم هستم.بازي چهارم هم كه بايستي يك رديف پر بشه.

اميدوارم كه حلال كنيد .

احسان خيلي بچه باسواديه و خاكيه. پيام نقدش شايد اصحاب خورد كن باشه ولي خيلي خيلي كاربرديه و ريز بينينه اس .رضا پسر خيلي خوش سليقه يه و نور پرداز عالي هست .احمد خيلي پسر بااستعداديه هست .مهدي واقعا تو اسكرپيت خيلي كارش درسته همچنين مدل ساز خيلي خوبيه. مجيد خيلي بچه خوش طرح هستي (با فيلم هاش كه خيلي حال كردم خواننده بدي نيست :n02:) . اميررضا مي خواهم بازي تو زودتر بنينم .محسن جا خودت يك كار بده بيرون پوكيدم كرش رو زمين مونده بابا :n02::n12:).مصتفا ايشال مي خواهم fear تو بنينم .محمد (موش سرآشپر معني نام كاربريه) جون خودت بي خيال اين گيم استديو شو :n02::n12: (باور كن كونتيك مي دونه اينقدر براي نرم افزارش تبليغ مي كني يك نسخه پروشو مفتي بهت ميده).علي ايشالا به اميد موفقيت بيشتر در گوگل پلي . آقا پويان ما رفتيم سربازي آخر اين بازي رو منشتر نكردي و ما رفتيم تو كفش. ْآرش اسماعيلي و اي بابا اسم بردارش يادم رفت كارتون تو دو بعدي خيلي عاليه به اميد پيشرفت روز افزون

در آخر

راستي اينم عكس واقعي ام

:n12:خيلي مخلصيم خيلي دوستتون دارم:n12:

احمد دات
19-04-2014, 13:25
امیدوارم مهندس جان سربازیت به راحتی و خوشی به پایان برسه و بازهم در انجمن بیشتر فعالیت کنی :n16:
سربازی هم یه دورانیه برای خودش اگه سعی کنی به محیطش عادت کنی و خودت رو با شرایط یکی کنی و بعدش سعی کنی شرایط رو برای خودت بهتر کنی سربازی برات لذت بخش میشه
البته تو سربازی آدم یه چیزی رو خیلی خوب یاد میگیره و کامل تجربه میکنه اونم اینه که هیچی تو دنیا ارزش نداره هیچی و فقط فقط یه چیز ارزش داره اونم خدا ست:n16:

M0hsen3D
19-04-2014, 13:58
پرویز جات خالی میشه اینجا حیف که ادمی مث تو باس بره بیگاری و 2 سال از زندگی عقب بیفته :n14:

ایشالله مث برق و باد بگذره و سریع برگردی رو کار...

محسن جا خودت يك كار بده بيرون پوكيدم كرش رو زمين مونده بابا :n02::n12:

پرویز جون 1 پروژه شکست خورده تو کارنامه دارم که چند ماه وقتمو گرفت و نتونستم رو پروژه شخصیم کار کنم اما تجربه خوبی بود واسه کار تیمی و اینکه با هر کسی نمیشه کار کرد موفق شد و دیگه اینکه به جز یه پروژه دیگه که بازم شخصی نیست دارم به شدت رو انمیشن کار میکنم تا بتونم ضعفم رو تو این قسمت پر کنم و کاری بی نقص بدم بیرون :n01:

دلمون تنگ منگ میشه پرویز تو جهرم اینترنت مینترنت پیدا کردی بزن بیا پی سی ببینیمت :n12: :n02:

به سلامت
موفق باشی :n16:

ehsan_wwe
19-04-2014, 16:04
پرویز همیشه ازت به عنوان یه استوره یاد میشه چه سزبازی باشی چه سر ساخت بازی:n12:

البته تو سربازی آدم یه چیزی رو خیلی خوب یاد میگیره و کامل تجربه میکنه اونم اینه که هیچی تو دنیا ارزش نداره هیچی و فقط فقط یه چیز ارزش داره اونم خدا ست:n16:

احمد جان از هر زاویه ایی نگاه کردم نفهمیدم چه ربطی داشت ولی خوب سربازی فقط یه خوبی داره اونم آشنایی با تاکتیکای نظامی ایشالا پرویز بهترین جا بیوفته

AMIR REZAs
22-04-2014, 17:47
پرویز جون اینم یه تجربه ایه ان شاءالله ازش استفاده کنی و لذت ببری

اميررضا مي خواهم بازي تو زودتر بنينم
چشم تا وقتی بیای دیگه تموم شده :n02:
:n11::n11: