PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل جدی در استفاده از ایمیل یاهو در فایرفاکس

saeed_azsh
14-04-2014, 08:53
با سلام خدمت همه دوستان

من یک مشکل اساسی در ایمیل یاهو در مرورگر فایرفاکس دارم که بعد مدتها امروز با pc وارد ایمیلم شدم (چون اغلب با گوشیم ایمیلم رو چک میکنم).
مشکل اینه که بعد از وارد شدن به ایمیلم هیچ کدوم از کلیدهای inbox, sent , draft و ... اصلا کار نمیکنن. یعنی هرچقدر روشون کلیلک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته. صفحه رو چندبار رفرش کردم و چند دقیقه ای هم منتظر موندم ولی حل نمیشه. هر دو ایمیل یاهوم اینطوری شده. این مشکل در اینترنت اکسپلورر و گوشیم وجود نداره.
اگه ممکنه کمک کنین چون به غیر فایرفاکس به مرورگر دیگه ای عادت نکردم.
باتشکر

.Ashkan.
14-04-2014, 10:46
به احتمال زیاد یه اد-آن ریختی روش که جلوی یه سری از اسکریپت ها یا المنت های صفحه رو میگیره. چیزایی مثل NoScript و Ghostery معروفترین اد-آن هایی هستن که ممکنه بعضی پیج ها رو با مشکل روبرو کنن. البته دلیل نمیشه کلا این اد-آن ها رو پاک کنی چون اکثرشون قابلیت افزودن سایت به لیستشون رو دارن تا دیگه چیزی رو توی اون سایت بلاک نکنن.

برای اینکه مطمئن بشی مشکل از کجاست، فایرفاکس رو ببند. بعد shift رو نگه دار و روی آیکونش کلیک کن تا توی safe mode بیاد بالا. وقتی ازت پرسید دقت کن اد-آن ها غیرفعال باشن. حالا یه تست با یاهو بزن ببین درسته یا نه.

البته خود فایرفاکس تاپیک داره: فایرفاکس Firefox - پرسش و پاسخ و مباحث عمومی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeed_azsh
14-04-2014, 13:51
روشی که گفتین رو انجام دادم همه ی اد-آن ها هم غیرفعال بودن ولی همون مشکل هنوز به شدت سابق باقیه. فقط اینو هم بگم که وقتی رو کلیدهای inbox, sent , draft و ... کلیک میکنم آدرس بار تغییر میکنه ولی نمیره تو اون آدرس و تو صفحه اول ایمیل میمونه.
در مورد خود اد- آن هم چیز خاصی اضافه نکردم چندماه بود استفاده میکردم که امروز متوجه شدم. فقط به یک اد-آن شک دارم. با کلیلک روی آیکون این اد- آن و دادن یوزر- پسورد به یک سرور خاص وصل میشه. از چند روز پیش دیگه یوزر- پسورد رو نمیخواد و فقط با کلیک روی آیکونش به سرور وصل میشه احتمالا یه جایی ذخیره شده. تو credential manager در ویندوز 7 هم چیزی ذخیره نشده.(البته اونو هم غیرفعال کردم ولی مشکل باز هم هست)