PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوری با مودم وایرلس هم کانکشن Bridge داشته باشم و هم اینترنت بی سیم Wifi ؟

ali_agha1981
10-04-2014, 22:12
سلام به تازگی مودم وایرلس خریدم..
همونطور که میدونید..و شاید مشکل خیلی ها هم باشه..
برای اینکه بتونید با گوشی یا تبلت تون به اینترنت وصل بشید باید حتما کانکشن مودم روی PPPOE تنظیم باشه..
در غیر اینصورت اگه با PC وصل بشید بعد از روشن شدن کامپیوتر اتوماتیک به اینترنت وصل میشید و کانکشن ندارید..که این خیلی بده ..چون من نمیخوام همیشه به اینترنت وصل باشم
حالا چیکار کنم که با کانکشن Bridge بتونم از اینترنت بی سیم wifi هم روی گوشی یا تبلت استفاده کنم و اجازه دسترسی داشته باشم.؟
یا چیکار کنم که با کانکشن PPPOE بتونم اینترنتم رو قطع و وصل کنم روی PC...؟؟ (البته بجز روش خاموش کردن مودم..)
مرسی

rezasalimi70
10-04-2014, 23:23
داداش من تو ADSL مخابرات کار میکنم راهی نداره تا زمانی که سیستم روشن کنی بعد با کانکشن وصل شی

" M e H r D a D "
10-04-2014, 23:49
درود
من هم خیلی سعی کردم ولی راهی پیدا نکردم واسه همین وقتی میخوام که PC از اینترنت دیسکانکت بشه کانکشن LAN رو Disable میکنم که اینطوری فقط ارتباط پی سی و روتر قطع میشه ولی هنوز روتر با کانکشن PPPOE به اینترنت کانکته...
به نظر من که مفیده و کار راه بندازه...

ولی اگه راه دیگه ای هم پیدا کردید ما رو هم بی نصیب نزارین...

star254
11-04-2014, 10:47
برای اینکه بتونید با گوشی یا تبلت تون به اینترنت وصل بشید باید حتما کانکشن مودم روی PPPOE تنظیم باشه..
در غیر اینصورت اگه با PC وصل بشید بعد از روشن شدن کامپیوتر اتوماتیک به اینترنت وصل میشید و کانکشن ندارید..که این خیلی بده ..چون من نمیخوام همیشه به اینترنت وصل باشم
حالا چیکار کنم که با کانکشن Bridge بتونم از اینترنت بی سیم wifi هم روی گوشی یا تبلت استفاده کنم و اجازه دسترسی داشته باشم.؟
یا چیکار کنم که با کانکشن PPPOE بتونم اینترنتم رو قطع و وصل کنم روی PC...؟؟ (البته بجز روش خاموش کردن مودم..)
مرسی
سلام آموزش کامل این مطلب آماده شده و تاپیک اون بعد از تایید مدیران سایت برای نمایش ارائه خواهد شد این آموزش در دو بخش میباشد که در بخش اول پیشنیاز ها و در بخش دوم روش عملی اون توضیح داده شده است

star254
11-04-2014, 13:11
مرسی
سلام آموزش کامل مطلب فوق بر روی آنجمن قرار گرفت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]