PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هزينه نصب و راه اندازي بر عهده مشتري است يا سرويس دهنده؟

MasoudBJ
10-04-2014, 10:20
سلام طبق بند 8 پرسشهای متداول در سایت تنظیم مقرارت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):
8- هزينه نصب و راه اندازي بر عهده مشتري است يا سرويس دهنده؟
در زمان راه اندازي سرويس چنانچه در قرارداد منعقد شده نصب و راه اندازي به عهده مشتري قيد گردد هزينه نصب و راه اندازي بصورت توافقي توسط مشتري پرداخت خواهد شد و اگر مشتري خود تمايل به انجام نصب داشته و توانايي اين كار را نيز داشته باشد اخذ هرگونه هزينه توسط سرويس دهنده غير مجاز مي­باشد.

برای راه اندازی دو تا هزینه در نظر گرفته شده
1- هزینه رانژه مخابرات هست که ISP باید مبلغ 5000 تومان از مشتری دریافت کند
2-هزینه نصب سرویس به مبلغ 9500
ولی قسمت دوم رو اگر مشتری خودش بتونه تنظیمات رو انجام بده و نیازی به اومدن نصاب نباشه، نیازی به پرداخت اون نیست

در حالی که متاسفانه اکثر ISP ها میگن که شما باید مبلغ 16000 تومان پرداخت کنید و تحت هیچ شرایطی هم کمتر نمیشه
به نظر شما این تخلف نیست؟

dj77
10-04-2014, 10:25
سلام طبق بند 8 پرسشهای متداول در سایت تنظیم مقرارت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):
8- هزينه نصب و راه اندازي بر عهده مشتري است يا سرويس دهنده؟
در زمان راه اندازي سرويس چنانچه در قرارداد منعقد شده نصب و راه اندازي به عهده مشتري قيد گردد هزينه نصب و راه اندازي بصورت توافقي توسط مشتري پرداخت خواهد شد و اگر مشتري خود تمايل به انجام نصب داشته و توانايي اين كار را نيز داشته باشد اخذ هرگونه هزينه توسط سرويس دهنده غير مجاز مي­باشد.

برای راه اندازی دو تا هزینه در نظر گرفته شده
1- هزینه رانژه مخابرات هست که ISP باید مبلغ 5000 تومان از مشتری دریافت کند
2-هزینه نصب سرویس به مبلغ 9500
ولی قسمت دوم رو اگر مشتری خودش بتونه تنظیمات رو انجام بده و نیازی به اومدن نصاب نباشه، نیازی به پرداخت اون نیست

در حالی که متاسفانه اکثر ISP ها میگن که شما باید مبلغ 16000 تومان پرداخت کنید و تحت هیچ شرایطی هم کمتر نمیشه
به نظر شما این تخلف نیست؟

تخلف هست تخلف آشکار هم هست اون 9500تومان اضافه اگر خودت بتونی مودمت رو کانفینگ کنی ,شما می تونی از شرکت متخلف طبق همین بند در سایت زیر شکایت خودتو ثبت کنی .

x8800
10-04-2014, 10:46
هزینه نصب همون کانفیگ مودم هست و شرکت به هیچ وجه حق نداره هزینه اضافی دریافت کنه. رانژه هم همیشه 5 تومان بوده ولی اکثرا بیشتر دریافت می کنن.

یکی از همین شرکت های متخلف مکس نت هست که با انواع اسم و تبصره عجیب غریب از کاربراش پول بالا می کشه

اینو از سایت خودش کپی کردم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

• هزینه نگهداری سرویس های 128K مبلغ 2250 تومان، 256K مبلغ 3000 تومان و بالای 256K مبلغ 3300 تومان می باشد.
• هزينه نصب و هزینه رانژه 14,500 تومان و برای سرویس های 2Mb و بالاتر 19,500 تومان مي باشد.

abolfazlwest72
10-04-2014, 10:48
بچه ها یه متنی اینجا قرار بدید تا همگی باهم شکایت کنیم.

MasoudBJ
10-04-2014, 10:54
بچه ها یه متنی اینجا قرار بدید تا همگی باهم شکایت کنیم.

به نظر من اگه متنها متفاوت باشه بهتره، فقط باید از isp های مختلف شکایت کنیم تا به همشون رسیدگی بشه.

من از شاتل شکایت کردم
به مدیریت صبانت توی تهران هم که زنگ زدم و قضیه رو گفتم، گفت که نه حق ندارن هزینه نصب سرویس رو به اجبار بگیرن
در حالی که نمایندگی مشهد که قبلش زنگ زده بودم گفت تحت هر شرایطی باید بدین

جالبه که من حدود 5 سال پیش که برای بار اول از همین صبانت ADSL گرفتم، موقع ثبت نام ازم پرسید که نصاب میخواین؟ منم گفتم نه و هزینه ای هم ازم نگرفتن
ولی الان ...

Paimon
11-04-2014, 10:52
من اینو نمیدونستم!

من وقتی میخاستم از پارس انلاین سرویس بگیرم گفتم خودم نصبش میکنم گفت این پول هزینه نصب مخابراته و حتی اگه خودتون هم مودم رو کانفیگ کنید باید پول رو بپردازید.نزدیک 15-16 تومن از من گرفتن و خودم هم مودم رو کانفیگ کردم.

عجب آدمایین! متاسفم واقعا برای اون کارمند که به همین راحتی دروغ میگه وشرف خودش رو میفروشه.

dj77
11-04-2014, 19:48
من اینو نمیدونستم!

من وقتی میخاستم از پارس انلاین سرویس بگیرم گفتم خودم نصبش میکنم گفت این پول هزینه نصب مخابراته و حتی اگه خودتون هم مودم رو کانفیگ کنید باید پول رو بپردازید.نزدیک 15-16 تومن از من گرفتن و خودم هم مودم رو کانفیگ کردم.

عجب آدمایین! متاسفم واقعا برای اون کارمند که به همین راحتی دروغ میگه وشرف خودش رو میفروشه.

تخلف کردن شما در سایت زیر می تونید ازشون شکایت کنید,حداکثر هزینه نصب تجهزیرات و رانژه کردن خط مشترک در مخابرات 5هزار تومن می باشد.

iran7000
12-04-2014, 00:42
این یک تخلف آشکار هست. اگر شکایت کنید شرکت متخلف باید رضایت شما رو جلب کنه.

MasoudBJ
13-04-2014, 10:16
دوستان لطفا اگر کسی شکایت کرد، اینجا اعلام کنه
تنظیم و ارسال شکایت کلا شاید ۱۰ دقیقه طول بکشه، لطفا هرکی یک شکایت بنویسه،
از این آدرس راحت میشه شکایت ثبت کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sent from my Xperia Go using Tapatalk