PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری در مورد پلی استیشن 2

A.Green.H
08-04-2014, 18:40
(مدیران خواهش میکنم انتقال و قفل نکنید __ نزارین به خاطر ی پلی استیشن داغون مجبور بشم ی نو شو بخرم بدم صاحب داغونه....)

مشکل من: آقا من از یکی امانت ی پی اس 2 گرفتم، بازیای کمی رو می آورد...

پشتشو باز کردم و رفتم سر اون دوتا ولوم پشتشون-هی باز کردم تغییرش دادم و بستم-حدود 10 بار...
اما کلا نیاورد بعدش این 10 بار شد 30 بار...بعد دیدم کلا لنز از کار افتاد....
((( دقت کردم دیدم سیم فلتش خراب شده))) رفتم یکی خریدم و الان عملکرد لنز درسته....

((( اما میترسم که لنزو سوزونده باشم ))))

تورو خدا کمکم کنید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

اون دوتا ولوم رو دقیقا چطوری تنضیم کنم...

SamGun
09-04-2014, 21:07
(مدیران خواهش میکنم انتقال و قفل نکنید __ نزارین به خاطر ی پلی استیشن داغون مجبور بشم ی نو شو بخرم بدم صاحب داغونه....)

مشکل من: آقا من از یکی امانت ی پی اس 2 گرفتم، بازیای کمی رو می آورد...

پشتشو باز کردم و رفتم سر اون دوتا ولوم پشتشون-هی باز کردم تغییرش دادم و بستم-حدود 10 بار...
اما کلا نیاورد بعدش این 10 بار شد 30 بار...بعد دیدم کلا لنز از کار افتاد....
((( دقت کردم دیدم سیم فلتش خراب شده))) رفتم یکی خریدم و الان عملکرد لنز درسته....

((( اما میترسم که لنزو سوزونده باشم ))))

تورو خدا کمکم کنید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

اون دوتا ولوم رو دقیقا چطوری تنضیم کنم...

سلام

عزیز جان شما چرا به پتانسیومتر دست زدی ؟! اونا هیچ ارتباطی به عملکرد بهتر یا بدتر Optic ندارن زمانی که عمر Diod تموم بشه Performance کاهش پیدا میکنه .

شما باید مدل Optic رو بدست بیاری و بعد از اون تو نت سرچ کنی ببینی تنظیمات Default اون مدل چیه و روی ساعت مورد نظر پیچ رو تنظیم کنی .

معمولا روی این پیچ ها یک چسب پلمب میزنن که سهوا مشکلی پیش نیاد شما اونو هم از بین بردی ؟

A.Green.H
11-04-2014, 21:31
........................
عجب گيري كردما....................

ميگم حالا ببرم تعميرگاه و لنزشو عوض كنم ...چقدر خرج داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ي چيز بگم تا بدوني چقدر بدبختم...
(اين دستگاه مال خودم بود، داداش بزرگترم همينطوري داد ب يكي ديگه... ايشون امانت داده به داداش ديگم كه جدا از ماست ...حالا منم از اون امانت گرفتم و اومد دست من مرض گرفت...
حالا خرج مال خودم ميكنم و با دلشوره و خيلي بدبختياي ديگه ........ ..........................

SamGun
14-04-2014, 10:28
........................
عجب گيري كردما....................

ميگم حالا ببرم تعميرگاه و لنزشو عوض كنم ...چقدر خرج داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ي چيز بگم تا بدوني چقدر بدبختم...
(اين دستگاه مال خودم بود، داداش بزرگترم همينطوري داد ب يكي ديگه... ايشون امانت داده به داداش ديگم كه جدا از ماست ...حالا منم از اون امانت گرفتم و اومد دست من مرض گرفت...
حالا خرج مال خودم ميكنم و با دلشوره و خيلي بدبختياي ديگه ........ ..........................
بعله مشکلی نداره یه تعمیر کار خوب پیدا کنید که یا براتون Calibre کنه لنز رو یا تعویض کنه که دیگه مشکل اجرایی در بازی ها حداقل دیگه مربوط به لنز نباشه .

قیمت ندارم در حال حاضر اما نسبت به کنسول های جدید باید کمتر باشه شاید در حد 40 تومن