PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیاز به هم اکانتی

rezaderaz
07-04-2014, 00:23
به یک هم اکانتی برای این بازی که همون امپراتوری جاوید خودمونه اما با مقداری تغیرات نیازمندیم :D

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته اینم بگم این دور و ورا توی انجمن پشه هم پر نمیزنه اینو نوشتم گفتم شاید 1 پشه ای راهشو گم کرد مسیرش به این ورا خورد این پستو دید :D

mohammad7180
07-04-2014, 08:03
داداش توصیه من اینه که تو سرورهای جهانی نری
به جاش میتونی تو امپراطوران انلاین یا امپراطوری های جاوید شرکت کنی

rezaderaz
07-04-2014, 13:41
داداش توصیه من اینه که تو سرورهای جهانی نری
به جاش میتونی تو امپراطوران انلاین یا امپراطوری های جاوید شرکت کنی

من بیش از 80% بازی های آنلاین تحت وب دنیا رو بازی کردم و به این نتیجه رسیدم که بازی که سرور ایرانیشو داره من دور سرور ایرانیشو خط بکشم چون هیچ جای دنیا به اندازه ایرانیا لاشی بازی در نمیارند مثلا توی همین امپراتوری های جاوید به یارو حمله میکنی بعد میبینی نفر اول سرور بت پیام داده ! ! ! ! میگی آخه اون چی کار من داره؟؟؟ میبینی گفته اگر دفعه دیگه بش حمله کنی بت حمله میکنم

mohammad7180
07-04-2014, 17:04
خب داداش اینا دیگه اسمش لابیه تو این بازیا باید اولا یکی دو سروری باشی تا رفیق پیدا کنی بعدشم باید چندتا متحد درست و حسابی داشته باشی منم اگه یکی از رفیقام بهم بگه فلانی بهم حمله کرده اگه تو دو ایکسم باشه و بتونم بزنمش حتما میزنم البته من بیشتر تو سرور ای او هستم جاوید نمیام اما باز خارجیا بدترن که اصلا زبون ادمیزاد حالیشون نیست تازه اونا کار گروهی و حتی کشوری دارن اینطور نیست که بتونی با یکی دو تا کنارت بیای و راحت اونجا بازی کنی بعدشم تو اصلا میتونی یورو خرج کنی میدونی که چی میگم

rezaderaz
07-04-2014, 17:35
این که نشد بازی با لابی بازی که نمیشه بازی کرد تو خودت رو بزار جای 1 تازه وارد که تازه اومده به بازی و خوبم داره پیشرفت میکنه و همین اتفاق برات بیافته دیگه این بازی به چه دردت میخوره چه طوری میخوای بازیتو ادامه بدی؟ اگر با خارجیا بتونی انگلیسی صحبت میکنی میفهمی که از ایرانیا خیلی بهترند اونجا هم چون سرورش خارجیه اگر چندتا ایرانی پیدا بشند حتما کمکت میکنند.
یا مثلا توی بازی جنگ جهانی من 1 تازه وارد بودم و تازه اومده بودم به بازی اما تونستم نفر اول بازیشو حذف کنم بعد اون یارو کلی پیام تحدید امیز برام فرستاد که من زیر بار تحدیداش نرفتم اما علاوه بر من کل کشورا رو داشت تحدید میکرد که بر ضد من باشند و همه کشورا هر نوع کمکی بش میکردند و بر ضد من کار میکردند و 1 کشوری هم بش چندتا منطقه داد و از حذف در اومد وقتی هم من دیدم اوضاع اینطوریه بیخیال بازیش شدم و رفتم توی سرور جهانی و در اولین حضورم توی سرور جهانی تونستم فاتح اروپا بشم و سایتشونم خیلی ازم تقدیر کردند.
من چندین ساله که با خارجی ها توی بازی های مختلف سر و کار دارم و واقعا خیلی بهتر از ایرانی ها هستند توی این بازی ها
من کلا توی هیچ بازی آنلاینی هم پول خرج نکردم و نخواهم کرد:n05:

mohammad7180
07-04-2014, 21:02
خب منم مثل تو هستم پولی برای این بازی های انلاین خرج نخواهم کرد
ولی کلا این بازی های سبک ایمپریا همینطوره باید تو چند سرور باشی تا فوت و فن کار دستت بیاد در ضمن همینطوری هم نیست که هر کی به هر کی حمله کنه حمله کردن از لحاظ امتیاز قوانینی داره
شما هر کاری هم که بکنی این اتفاق میفته توی هر سرور و بازی ایرانی که باشه من چند وقتی توی جنگ خان ها بازی میکردم ولی چون تنها بودم وکسیو نمیشناختم و مورد حمله کل یه اتحاد قرار گرفتم با اون بازی خداحافظی کردم از لحاظ حضور ایرانی ها هم تو سرور ایمپریای خارجی میتونی بیای تو انجمن امپراطوران انلاین چون بعضی از بچه های کاربلد و باتجربه در مورد شرکت تو این بازی ها صحبت میکنند که چه کاری بکنند چون دیگه اونجا بحث من و تو نیست بحث ایرانه

rezaderaz
07-04-2014, 21:12
من وقتی بازی میکردم خیلی خوب پیشرفت کرده بودم حتی یکی هم که 3 برابر من امتیاز داشت نتونست حریفم بشه اما به همون دلیل که بت گفتم همشون خراب شدن سرم منم دیگه خیلی ضد حال خوردم و بیخیال بازیش شدم.
جنگ خان ها هم که یکی از مسخره ترین بازی هایی بود که تو عمرم انجام دادم 1 هفته 1 اکانت ساختم بازی کردم بعدش به یکی از هم اکانتیام به ازای 1 کارت شارژ 2 تومنی اکانتمو فروختم:n02: