PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروش دوربین Canon EOS 400D کم کار کرد به همراه دو لنز

kindlinessangel
06-04-2014, 07:52
سلام به همه دوستان

یک دوربین 400D با کا کرد زیر 10000 شات (حدود 9300) موجود هست. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به همره لنز کیت 18-55 نسخه اولیه بدون لرزشگیر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و یک لنز Canon EF 75-300mm f/4-5.6 III USM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تمام مجموعه با هم استفاده شده و از سال 85 دست من هست
دلیل فروش هم همونطور که توی امضا میبینید یک دوربین5DmkII دارم و3 سالی هست که این دوربین بیشتر نقش دوربین دوم رو داره و ازش استفاده نمیشه میخوام جاش یه بدنه 50D و یا 60D بگیرم
لوازم هیچ مشکل فنی و ظاهری ندارند حتی ال سی دی هم از ابتدا محافظ داشته
فقط ظاهر دوربین به خاطر گذر زمان یه کمی پیر شده و کاور کشویی ویوفایندر گاهی در میاد (برای همه دوربین ها درمیاد ولی این راحت تر ) من سعی نکردم فیکس کنم اما اگه دوستان بخوان این کار انجام میشه ولی مطمئن باشید بسیار تمیز هست.
فروش ترجیحا تهران و حضوری
کل مجموعه یک جا فروخته میشه
قیمت فعلی پیشنهادی برای کل مجموعه 1 میلیون و دویست هزار تومن ( به مدت محدود 1میلیون) دوستان اگه پیشنهادی داشتند پخ کنند
لنز تله هنوز تولید میشه و قیمت نوحدود 480 هزار تومن می باشد.
کارتن و تمامی لوازم دوربین و لنز تله موجوده.
باتری دوربین هم مثل روز اول کار میکنه

راستی لنزها فیلتر UV روشون هست.

لطفا کسی این دوربین رو با 1100D و 100D مقایسه نکنه اگر تمایل به خرید ندارید تو سر جنس نزنید.
فقط 2 برتری رو میگم که من حاضر نیستم ازش بگذرم: تمام لوازم ساخت ژاپن است حتی باتری دوربین، بدنه دوربین پلاستیکی نیست و آلیاژ هست

چند تا عکس هم میگذارم. چون عکس ها به نیت اینجا نبوده اسم نداره امشب یه با اسمش هم میگذارم که باقوانین بخونه
ببخشید اگه کیفیت عکس ها خوب نیست چون با دوربین موبایل تو خونه و شب گرفته شده و بدون فلاش !! دم نوکیا گرم :n02:

نمای کلی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

زیر دوربین و درج عبارت ساخت ژاپن ... سفیدی زیر دوربین هم به خاطر کفی سه پایه هست و با دستمال تمیز میشه

قطعه ای که گفتم از جاش در میاد همونطور که میبینید در عکس دو سر جاشه ای قطعه کشویی هست و برای تمیز کردن ویوفایندر از جاش در میاد

دو عکس هم از لنز زوم تله

kindlinessangel
07-04-2014, 09:44
دوستان تهرانی اگر تمایل داشتند میتونند هماهنگ کنند دوربین رو از نزدیک بررسی کنند.

kindlinessangel
08-04-2014, 08:36
به دلیل پیدا شدن یک مورد مناسب برای خرید به مدت محدود قیمت رو کاهش میدم به یک میلیون تومان

kindlinessangel
10-04-2014, 13:36
فروخته شد
لنز تله موجوده
قیمت اعلام شده مربوط به نسخه معمولی بود
این نسخه usm هست
قیمت برای لنز تله 450
پیشنهادی بود تماس بگیرید
09122545589

kindlinessangel
19-04-2014, 16:25
فروخته شد لطفا تاپیک حذف شود