PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروش فروشگاه بازی معتبر با درآمد خوب با شرایط عالی (آموزش کامل سایت و تکثیر و بازاریابی)

peyman4878
06-04-2014, 00:08
با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده مدیر فروشگاه بازی هیرکان هستم. به علت تغییر شغل و نداشتن وقت مجبور هستم فروشگاهم رو بفروشم. این فروشگاه از 91.10.4 فعالیت خودشو اغاز کرده و تا به حال حدود 1500 عدد عضو و 960 عدد هم سفارش ارسال شده داره مشتریان رسیدن.

اینم ادرس سایت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از قسمت مالی براتون عرض کنم که این سایت طی این مدت 13.700.000 تومان فروش داشته و سود خوبی را برای من به همراه داشته.اطلاعات در امدی خدمتتون عرض کنم که در ماه بین 1300 تا 2100 در حالت عادی داره (تغییر این مقدار به بستگی به میزان تبلغیات و جذب مشتری و همچنین میزان بازی های داره) ولی در شرایط خاص که بازی های خاصی عرضه میشن مثل ابان ماه امسال بنده 4700 هم ازش گرفتم

بازدید هم در بهترین حالت با تبلیغات های موثر که خودم بهتون میگم کجا ها تبلیغات کنید که تاثیرش و به چشم ببینین ( چون خودم سایت های زیادی رو امتحان کردم و در نهایت چند سایت بودن که واقعا روی فروش تاثیر داشتن و من نزدیک 70% فروشم رو تونستم از این سایت ها کسب کنم) به 3500 بازدید میرسه و در حالت عادی و بدون تبلیغات 1200 عدد بازدید در روز داره.

رتبه الکسا سایت هم 280 هزار جهانی بود اما مدتی نتونستم بهش رسیدگی کنم و مسائلی پیش اومد که تبلیغات نذاشتم و الان زیاد شده. عکس پایین رو نگاه کنین نشون میده رتبه 886 هزار کاهش پیدا کرده که با توجه به تبلغیاتی که در اینده میزارین ظرف 2 ماه به رتبه قبلی بر میگرده!

از نظر سئو خودم روش کار کردم و نتایج قابل قبولی بهم داره که در اکثر موارد در صفحه اول هست و در بعضی موارد جزو 3 لینک اول در صفحه اول هستش. در روز 45 تا 80 عدد بازدید از گوگل داره و مشتریان زیادی هم از ورودی گوگل جذب شدن.

خوب بریم سراغ شرایط :

1. بنده سایت رو به همراه هاست به طور کامل به شما میدم فقط باید نام مالک ها رو عوض کنید
2. از شرکت فروش پستی فروتل استفاده میکنم که عالی هستش. اگر امکانش باشه که نام مالک و شماره حساب عوض بشه این هم در اختیارتون قرار داده میشه
3. درگاه پرداخت انلاین سایت چون متصل به حساب بنده هست نمیشه همراه سایت تقدیمش کنم ولی پروشه خیلی ساده ای داره که بهتون یاد میدم و شما اطلاعات درگاه خودتون رو بگیرید و به درگاه سایت متصل کنین.
4. بازی های سایت اپدیت هست فقط قسمت کامپیوتر و پلی 3 رو باید چند بازی اضافه کنید
5. قالب سایت کاملا اختصاصی هست که تقدیمتون میشه
6. به همراه سایت یک عدد هارد + تعدادی بازی که روی دیسک هستن تقدیمتون میشه که بازی های موجود در سایت هستن. هارد یک عدد 2 ترا هستن ه کامل از بازی پر هستن. یک عدد هارد 1 ترا هم خودتون باید بدین که بقیه بازی ها رو براتون بریزم چون یک هارد 1 ترا که بازی داره رو نمیفروشم
7. مقداری دیسک و کاغد و رنگ و سلفون و پاک پستی و قاب هم موجود هست
8. تعدادی بازی اماده هم موجود هست از بازی های قدیمی تا جدید برای همه دستگاه ها که زیر قیمت تقدیم میکنم
9. سایت به طور کامل بهتون اموزش داده میشه. اموزش اضافه کردن بازی + سئو هر محصول + کار با پنل فروتل و نکات مورد نیاز که به تجربه به دست اومده و برای مدیریت بهتر سایت لازم هست
10. رایت ها هم بهتون اموزش داده میشه همچنین اموزش بسته بندی و پرینت کاور بازی ها در سایز های مورد نظر
11. فلش رایتر ها برای رایت برنرمکس هم اموزش داده میشه
12. مراکز فروش مواد اولیه مورد نیاز که بهترین قیمت ایران هستن و از تهران هم به هر شهرستانی ارسال میکنن بهتون معرفی میکنم و باهاشون اشناتون میکنم
13. کاور بازی ها در سایز های مورد نیاز اماده شده و فقط نیاز به پرینت هست و کار دیگه ای نیاز ندارن فایل این کاور ها هم دسته بندی و مرتب شده که توی هارد هست و راحت میکنین ازش استفاده کنین ( زمان زیادی برد تا همه کاور ها رو جمع اوری ، تغییر سایز بدم و لوگو فروشگاه و روشون بچسبونم که الان اماده هست و شما فقط باید دستور پرینت بدین)

پکیج سایت : هاست + سایت + پنل فروتل + دو عدد هارد حاوی بازی ها + تعدادی دیسک که بازی ها روشون هست

وسایل اضافه که برای فروش موجود هست :

1. 5عدد رایتر پلکستور مخصوص رایت برنرمکس کاملا سالم با کارکرد کم ( برای رایت معمولی هم میشه استفاده کردش )
2. 2عدد رایتر پایونیر برای رایت های معمولی ( دارای گارانتی تا 93.6 )
3. پرینتر epson p50 کاملا سالم بدون کوچیکترین عیب و با کیفیت عالی + تانک
4. مقداری رنگ پرینت از هر 6 رنگ مورد نیاز
5. مقداری قاب و پاکت پستی و سلفون
6. مقداری دیسک مورد نیاز برای رایت بازی های ایکس باکس (DVD9) با کیفیت عالی + مقداری دی وی دی معمولی برای رایت بازی های PC و PS3

DVD9 AONE ------- 284 ADAD
DVD9 VERBATIM ------ 11 ADAD
DVD9 MZ ------- 15 ADAD
DVD9 MAXTECH ---- 50 ADAD
DVD DAPLICO ------ 285 ADAD
DVD DATAWRITE ----- 143 ADAD

7. یک عدد مودم TP-LINK 8811
8. عدد کامپیوتر کامل هم موجود هست که سیستم شماره 2 من بوده ( یه سیستم جوابگو حجم رایت ها نیست ) اگر کسی خواست بگه مشخصاتش و قرار بدم

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

شماره تماس : 09362545815 تربتی نژاد ( ابتدا پیامک بدهید )

amin_947
06-04-2014, 07:13
کاش یه قیمت پایه هم گذاشته بودید

peyman4878
06-04-2014, 11:21
کاش یه قیمت پایه هم گذاشته بودید

سلام

قیمت پایه برای کل سایت به همراه وسایل و تجهیزات 6 میلیون میباشد

peyman4878
06-04-2014, 17:31
.....up.....

peyman4878