PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروش هارد اکسترنال ۱ترابایت سیلیکون پاور اِی ۸۰ (Silicon PowerArmor A80) (ضدّ شوک و ضد آب) (با گارانتی متین)

فربد
05-04-2014, 12:02
۱۱ فروردین امسال این هارد رو خریدم. از فروشنده پرسیده بودم می‌شه روش پسورد گذاشت؟ و تأیید کرد و گفت که باید برنامه‌شو از سایت silicon-power.com دانلود کنم.این کار رو کردم و اصلن با اون برنامه کار نکرد. متأسفانه چون هارد رو به خاطر اعتماد به فروشنده باز کرده بودم،‌ دیگه پس نمی‌گیرن (گفت اگه باز نشده بود، چون ضدّ ضربه‌س، می‌شد عوض کرد...).

با شرکت گارانتی‌ش هم تماس گرفتم (داده‌پرداز متین) و گفتن که یه برنامه‌ای داره که چون تحریمی‌م، ۵۰ تا ۶۰ روز بیش‌تر کار نمی‌کنه و... (من هم چون با یه برنامه‌ی کوچیک و ساده کار کرده بودم، از این برنامه و مشکل تحریم‌ش خوش‌م نمی‌آد و مسأله‌مو حل نمی‌کنه).

توی سایت سیلیکون پاور هم دیدم تنها مدلی که می‌شه با برنامه‌ی خود سیلکیون پاور (ButtonManager) روش رمز گذاشت، Armor A15ئه. مجبورم این هارد رو بفروشم و هروقت اون مدل اومد، اون رو بخرم.

من Armor A15 پونصد گیگ رو چند سال پیش خریده‌م و هنوز هم با اون برنامه و پسوردگذاری‌ش کار می‌کنم و هیچ مشکلی نداشتم و خیلی هم راضی‌م. احتیاج به ۱ ترابایتی‌ش داشتم که اشتباه کردم و به حرف فروشنده اعتماد کردم.

هارد رو از پاساژ ایران ۲۶۵ تومن خریدم. گارانتی‌ش تا ۲۰ فروردین ۹۵ئه. حتّی یه دونه فایل هم روش کپی نکردم. (توی خودش یه سری فایل بود).

اگه کسی می‌خواد، لطفن به‌م اطّلاع بده.

A3090
09-04-2014, 10:24
سلام
یک عکس از هارد بزاری بهتر نیست؟
قیمتتون رو بفرمایید.

فربد
17-04-2014, 18:51
سلام
ببخشید من چند روزی نبودم و سایت رو چک نکرده بودم.
متأسفانه نمی‌دونم چرا نمی‌تونم عکس بذارم (می‌گه: شما نمی توانید فایل پیوست کنید).
عکس‌ها رو این‌جا آپلود کردم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد قیمت هم واقعن نمی‌دونم چون نه فایلی توش کپی کردم و نه ازش استفاده‌ای کردم (به‌جز دو سه باری که به سیستم وصل‌ش کردم تا ببینم می‌شه روش پسورد گذاشت یا نه).

davood9500
11-05-2014, 07:29
باعرض سلام وخسته نباشین.لطف میکنین قیمت آخرتون رو اعلام بفرمایید.انشاا... که با هم به توافق برسیم وازتون بخرم.مرسی

asi2000
27-05-2014, 07:29
وسیله ی الکتریکی روشن بشه سی درصد از قیمت کم میشه.
من با هزینه ی ارسال 190 میخوامش

فربد
27-05-2014, 17:39
ممنون از پاسخ‌تون.
با این حساب ترجیح می‌دم به یه آشنا بفروشم که من رو بشناسه، و نه با این قیمت.

asi2000
27-05-2014, 17:42
دقیقا باید همین کار رو بکنید چون تو بازار حتی همون کسی که به شما فروخته بیشتر از قیمتی که گفتم نمیخره. خودم اینو چند بار تجربه کردم