PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال فتوشاپی

mohammad24
28-08-2006, 01:10
سلام

من از فتوشاپ cs استفاده می کنم. البته مبتدی هستم. قبلا وقتی ابزار براش رو انتخاب می کردم، قسمت بالا سمت راست صفحه یک بخشی وجود داشت که می شد ویژگی های قلم مثل space و scattering و... رو تنظیم کرد. گزینه های زیادی رو در اختیار می ذاشت اما نمی دونم چطور شده که آن قسمت غیب شده. هرکاری می کنم نمی تونم بیارمش.
لطفا من رو راهنمایی کنید.
مرسی

pixeldesign
28-08-2006, 01:13
با سلام خدمت دوستان.

محمد جان من اينجوري متوجه شدم، ببينين شما بعد اينكه قلم رو انتخاب كردين روي قايلي كه باز كردين كليك راست ماوس رو بزنين اون موفع خوب مي تونين انواع مختلف قلم سفتي و نرمي قلم و اندازه و اينا رو تنظيم كنين البته اگه منظورتون اينها باشه.

mohammad24
29-08-2006, 00:23
سلام

مرسی که جواب دادین ولی منظور من این نیست. این تنظیمات رو بلدم. ببین بالای صفحه یک ایکون وجود داره که وقتی موس رو روش نگه می دارم عبارت toggle the brushes palette ظاهر میشه. قبلا وقتی روی این ایکون کلیک می کردم تنظیمات قلم ظاهر می شد. ولی حالا وقتی کلیک می کنم فقط می تونم انواع قلم ها و سایز و هاردنس رو تنظیم کنم.
ببخشید چون من وارد نیستم شاید نتونم خوب مشکلم رو توضیح بدم.
باز هم ممنون از راهنماییتون

Shahin King
29-08-2006, 03:25
سلام

من از فتوشاپ cs استفاده می کنم. البته مبتدی هستم. قبلا وقتی ابزار براش رو انتخاب می کردم، قسمت بالا سمت راست صفحه یک بخشی وجود داشت که می شد ویژگی های قلم مثل space و scattering و... رو تنظیم کرد. گزینه های زیادی رو در اختیار می ذاشت اما نمی دونم چطور شده که آن قسمت غیب شده. هرکاری می کنم نمی تونم بیارمش.
لطفا من رو راهنمایی کنید.
مرسی

سلام

ببین شما گزینه Expanded View رو غیر فعال کردین .

به تصاویر دقت کن . شما پنجره گشوده شده رو به این شکل مشاهده می کنین .

» [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با فعال کردن گزینه Expanded View که در تصویر مشخصه . تنظیمات مخصوص براشها ضاهر میشه .

این هم تصویری از پنجره تنظیمات که شما گمش کرده بودین :happy:

قربانت : شاهین کینگ

mohammad24
29-08-2006, 23:46
سلام

واقعا ممنون. مشکلم حل شد. البته قبلا گزینه ها رو دست کاری کرده بودم ولی نمی دونم چرا....... به هر حال بر طرف شد.
مرسی

golakhushtak
04-09-2006, 15:34
--------------------------------------------------------------------------------

سلام من 1 سوال ساده دارم گزينه اي كه تصوير را در فتوشاپ آينه ميكند كدام است؟ گمش كردم لطفا مرا راهنمايي كنيد

sinasignal
04-09-2006, 15:46
--------------------------------------------------------------------------------

سلام من 1 سوال ساده دارم گزينه اي كه تصوير را در فتوشاپ آينه ميكند كدام است؟ گمش كردم لطفا مرا راهنمايي كنيد

برای کل تصویر از طریق: Image\rotate canvas\flip canvas horizontal

برای قسمت انتخاب شده : edit\ tarnsform \ flip horizontal