PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ميخوام يه هندز فري بلوتوث بخرم

titanium_zarin
28-08-2006, 00:23
ميخوام يه هندز فري بلوتوث بخرم از نوع سوني اريكسون.............لطفامواردي روكه بايد به اونا توجه كنم بگيد

1-اطلاعات كلي در مورد هندز فري بلوتوث بدين ؟
2-اين جريان شارژهندز فري چيه؟
3-هندز فريها همه باطري دارن؟
4-درمورد يه نمونه هندز فري خوندم كه صفحه نمايش داشت . اين صفحه نمايش چيه و به چه دردري ميخوره؟
5-قميت انواع مختلف هندز فري سوني اريكسون رو برام بنويسيد.
6-تفاوت بين نوع هندز فري و نوع گوشي مسكل ايجاد ميكند؟ مثلا گوشي سوني اريكسون باشه و هندز فري چيز ديگه باشه.
7- درصورت امكان با توجه به گوشي من سوني اريكسون و810 هستش يه نمونه خوب هندز فري با امكانات قيمت و عكس معرفي كنيد.

ببخشيد كه زياد سوال داشتم .با تشكر از همه عزيزان :blush: :)

Aminzikzak
28-08-2006, 02:37
4- این صفحه نمایش شماره طرف رو نشون میده و یه منوی کوچولو هم نشون میده برای کم و زیاد کردن صدا و ...
5- از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قیمت هار بگیر.
6- شنیدم هندزفری جبرا رویه همه نوع گوشی جواب میده ... حتی پاکت پی سی.

titanium_zarin
28-08-2006, 15:53
دوستان من همچنان منتظر جواب هستم

Mehdi_Full
28-08-2006, 16:10
ميخوام يه هندز فري بلوتوث بخرم از نوع سوني اريكسون.............لطفامواردي روكه بايد به اونا توجه كنم بگيد

1-اطلاعات كلي در مورد هندز فري بلوتوث بدين ؟
2-اين جريان شارژهندز فري چيه؟
3-هندز فريها همه باطري دارن؟
4-درمورد يه نمونه هندز فري خوندم كه صفحه نمايش داشت . اين صفحه نمايش چيه و به چه دردري ميخوره؟
5-قميت انواع مختلف هندز فري سوني اريكسون رو برام بنويسيد.
6-تفاوت بين نوع هندز فري و نوع گوشي مسكل ايجاد ميكند؟ مثلا گوشي سوني اريكسون باشه و هندز فري چيز ديگه باشه.
7- درصورت امكان با توجه به گوشي من سوني اريكسون و810 هستش يه نمونه خوب هندز فري با امكانات قيمت و عكس معرفي كنيد.

ببخشيد كه زياد سوال داشتم .با تشكر از همه عزيزان :blush: :)
1- هندزفري بلوتوث دقيقا يه فرستنده و گيرنده مكالمه بصورت بي سيم هست
2- خوب مسلما بايد يه منبع تغذيه براي كار كردنش داشته باشه كه بصورت باطري هست و قابل شارژ
3- بله
4- تو پست بالا جوابت هست
5- از 10000 تومان داره تا 120000 تومان بستگي به مدلش داره
6- هر گوشي بايد هندزفري مخصوص همون مارك رو بگيره مثلا نميشه مال نوكيا رو براي سوني اريكسون استفاده كرد
يه نكته هم خدمتت بگم كه با هندزفري سوني اريكسون نميشه آهنگ و فالهاي صوتي رو گوش كني ولي تو گوشيهاي جديد مثل اينكه اين مورد هم حل شده از كا800 به بعد

HITLER_fashist
03-09-2006, 03:27
میشه مارک موتورولا (h500) رو برای نوکیا به کار گرفت؟

Mehdi_Full
03-09-2006, 13:19
میشه مارک موتورولا (h500) رو برای نوکیا به کار گرفت؟
بعيد ميدونم چون مال نوكيا با موتورولا فرق ميكنه :)