PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تم وبازي براي سوني اريكسون

samad_a
27-08-2006, 23:47
193تم براي سوني اريكسون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واين هم 43 بازي زيبا تحت جاوا
پس ورد فايل راربراي هردو پك: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MnMN
12-10-2006, 09:37
با سلام
من با استفاده از نرم افزار Themes Creator یه تم ساختم برای گوشی Sony Ericsson k750 تعريف نباشه قشنگ شده می تونید از اینجا دانلودش کنید:
در قسمت پایین صفحه روی دکمه Free کلیک کنید.
موفق باشید.

Mehdi_Full
12-10-2006, 20:59
193تم براي سوني اريكسون
واين هم 43 بازي زيبا تحت جاوا
پس ورد فايل راربراي هردو پك: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام
من با استفاده از نرم افزار Themes Creator یه تم ساختم برای گوشی Sony Ericsson k750 تعريف نباشه قشنگ شده می تونید از اینجا دانلودش کنید:
در قسمت پایین صفحه روی دکمه Free کلیک کنید.
موفق باشید.
دوست عزيز يه لطفي كن اگه چيزي ميخواي معرفي كني تو چند تا تاپيك مختلف معرفي نكني بلكه با توجه به موضوع بهترين محل رو انتخاب كرده و معرفي كني
در ضمن تاپيك براي معرفي تم داريم لطفا اونجا معرفي كنين . ممنون

khore mobile
13-10-2006, 17:49
آقا من نميتونم اين تمها و بازيهايي كه شما ميذارين دانلود كنم. وارد لينك ميشم يه صفحه لاتين مياد كه از من ايميل و پسوورد ميخواد چي كار كنم.جون مادرتون من تو كف تم ماه رمضونم بگين تا تموم نشده.

MnMN
14-10-2006, 06:19
با سلام
شما دوست عزیز که میخواهید تم و بازی دانلود کنید و نمی توانید، اگر از rapidshare دانلود می کنید (باتوجه به آدرس) وقتی وارد صفحه اول می شوید به پایین صفحه رجوع کرده و دکمه Free را فشار دهید و وقتی وارد صفحه بعد شدید در وسط صفحه یک ثانیه شمار ظاهر شده و بعد از معمولاً یک دقیقه کلیدی ظاهر می شود که در کنار آن یک جای خالیست که در آن چیزی را که در عکس کناری می بینید تایپ می کنید و بعد کلید را فشار می دهید، در ضمن برای دانلود از این سرور باید تمامی برنامه های دانلود منیجر خود را غیر فعال کنید.

موفق باشید :happy:

khore mobile
14-10-2006, 17:14
MnMN جان. از راهنماييت ممنون.عزت مزيد