PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیغام در دسترس نبودن بعد از خاموش کردن گوشی!

maklaren
01-04-2014, 23:38
سلام

من وقتی گوشی موبایلم رو خاموش میکنم و یه نفر بهم زنگ میزنه اپراتور پیغام در دسترس نبودن میده و بعد از روشن شدن یه پیام برام میاد که فلان شماره با شما تماس داشته.
حالا میخوام بدونم چه کار کنم که همون پیغام خاموش بودن رو بزنه؟

ممنون

MOHAMMAD_ASEMOONI
02-04-2014, 16:58
سلام . بذارینش رو حالت هواپیما ( گوشی روشنه اما آنتن قطع هست ) .

maklaren
02-04-2014, 19:28
این کارم انجام داده بودم ولی بازم میگه در دسترس نیست!

مشکل از تنظیمات سیم کارت باید باشه.چون وقتی یه خط دیگه تو گوشی انداختم این مشکل رو نداشتم

(راستی سیم کارت همراه اول هستش)

MOHAMMAD_ASEMOONI
02-04-2014, 23:13
سلام . ظاهراً سوء تفاهم شده برای شما . گوشی خاموش هست یا مشترک در دست نیست فرقی با هم نداره . وقتی گوشی با هیچ دکلِ آنتنی تماس نداشته باشه معنیش اینه که گوشی یا خاموشه یا در جائی هست که امواج موبایل به هیچ دکلی نمیرسه . اینجا در کویت وقتی به کسی زنگ میزنین میگه دستگاه خاموش است ( switch off ) یا از منطقه ی پوشش ( out of coverage area ) خارج هست

maklaren
02-04-2014, 23:29
بله شما درست میگین ولی چند تا سیم کارت دیگه رو امتحان کردم همشون پیغام "دستگاه خاموش است" رو میزنن ولی از من میزنه "مخاطب در دسترس نیست،تماس شما از طریق پیامک..."

وقتی که گوشی رو روشن میکنم یه پیام برام میاد که این چندتا شماره با شما تماس گرفتن
حالا این پیامی که برام میاد خودش یه مزیت بزرگ محسوب میشه ولی روی اون سیم کارتی که کنار گذاشتم نمیخوام اینجوری باشه.یعنی بگه خاموش است بهتره :n01:

MOHAMMAD_ASEMOONI
03-04-2014, 01:09
سلام . توی کویت اگه شما با موبایل روشن برید توی پارکینگهای زیر زمینی و آنتن صفر بشه و همون موقع یکی به شما زنگ بزنه , شرکت موبایل به اون شخص خبر میده که موبایل شما یا خاموشه یا خارج از منطقه ی پوشش هست . وقتی هم از پارکینگ بباین بیرون براتون پیام میاد که تماس از دست رفته دارین از فلان شماره . اگر هم موبایلتون رو خاموش کنین و یکی زنگ بزنه , وقتی روشن کنین باز هم براتون پیام میاد . این سرویس اطلاع رسانی از مکالمات از دست رفته قابل از کار انداختن نیست .

maklaren
03-04-2014, 13:57
سلام
آخه من همزمان با چندتا سیم کارت مشابه امتحان کردم ولی فقط از من این پیغام رو میده!وقتی توی یه موقعیت مشابه و سیم کارت و گوشی مشابه فقط من این پیغام رو دریافت میکنم حتما یه سرویس خاص روی سیم کارت فعال شده.چون هیچ وقت پیغام خاموش بودن نمیده!

MOHAMMAD_ASEMOONI
03-04-2014, 14:03
زنگ بزنین به اپراتور سوال کنین . جوابشون رو هم اینجا درج کنین تا بقیه هم بدونند علتش چیه .

maklaren
03-04-2014, 14:08
پیدا کردم :)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aftab_azad20
14-04-2014, 10:13
اگه امکانش بود وقتی این سرویس فعاله و گوشی خاموشه،اعلام کنه گوشی خاموشه و بعد روشن کردن پیام تماس هایی که داشتی بیاد،ولی متاسفانه وقتی این سرویس فعاله و گوشی خاموشه،میگه مشترک مورد نظر در دسترس نمیباشد

sama1363
06-02-2017, 01:40
توروخدا کمکم کنید واقعا برام مشکل ساز شده که گوشیم خاموشه ولی میگه در دسترس نیست لطفا کمکم کنید

Netw0rks
07-02-2017, 10:05
توروخدا کمکم کنید واقعا برام مشکل ساز شده که گوشیم خاموشه ولی میگه در دسترس نیست لطفا کمکم کنید

شما سرویس تماس بان تون فعاله

عدد 5 لاتین رو بفرستین به 9914 تا غیر فعال بشه