PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاك شدن فايل ها بعد از Restore در Rollback

alireza_naeemy
27-08-2006, 22:14
سلام
سیستم من هنگ کرد و به هیچ وجه ویندوز بالا نمیامد
تنها کاری که میتونستم انجام بدم Restore کردن بود
اما وقتی ویندوز سره حال اومد بالا دیدم کلیه فایها و دانلود ها و عکس ها و اصلا همه چیز پاک شده
منظورم فایهایی بعد از Snapshot
با برنامه های ریکاوری هر چی سعی کردم چیزی پیدا نشد
دوستان آیا راهی هست یا نه که به فایلها دسترسی پیدا کنم یا نه؟
ممنون
موفق باشید

14alireza
24-09-2006, 08:40
سلام
آقا این جواب نیست. هر کاری کردم نتونستم در ادامه این بحث شرکت کنم. به ناچار در قسمت پاسخ نوشتم. پیغام هم نتونستم برای این دوستمون بذارم، نشد
عین مشکل بالا برای من پیش آمد با این تفاوت که می خواستم همین نرم افزار رو بردارم که موقع برداشته شدن تمام فایلهای
من رو پاک کرد. چیزی حدود 50 گیگ ! آیا راهی هست؟ نمیدانم این دوستمون به نتیجه ای رسیده؟ چون حدود یک ماه پیش این مشکل یرایشان پیش آمده می پرسم

alireza_naeemy
24-09-2006, 13:44
سلام دوست عزیزم
دقیقا منم به هیچ نتیجه ای نرسیدم
هر چقدر تلاش کردم موفق نشدم
این برنامه به درد کافی نت ها یا گیم نت ها میخوره که اطلاعات براشون مهم نباشه
من در یک تاپیک دیگه همچین مشکلی رو مطرح کردم اما همه از این برنامه تعریف کردن
نمیدونن که چنین مشکل معمولی هم داره
ای کاش میتونستم کمکت کنم
من که بی خیال همه چیز شد
امیدوارم به یک نتیجه برسی و ما رو هم خبر دار کنی

14alireza
24-09-2006, 14:04
ممنون که جواب دادی، این سایت رو مدتهاست می شناسم ولی تا امروز عضو نشده بودم، ولی حدود 50 گیگ شوخی نیست. دیدم همون مشکل منو داشتی. مستقیم هم نتونستم باهات تماس بگیرم. نمیدونم چطوری میشه؟
برای کمپانیش هم ایمیل زدم ولی امروز تعطیلن. نوشتم اگه من میخواستم که درایوهام هم برگرده که از نرم افزارای دیگه استفاده میکردم. وقتی اطلاعات درایوام هر روز به روز میشه این کار به چه درد من میخوره.حیف شد تقصیر خودم بود. تو سایتش هم نوشته که بر خلاف مشابه ویندوایش دیتا رو هم بر میگردونه که متاسفانه همون کاری شد که کاش نمیشد.باید دقت میکردم.