PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جدیدترین پروژه تیم کارخانه رویایی منتشر شد

dragonboy
31-03-2014, 19:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جدیدترین پروژه تیم کارخانه رویایی که برای پلتفورم آندروید ساخته شده هم اکنون در سایت کافه بازار در دسترس میباشد. این بازی که اولین پروژه تیم کارخانه رویایی برای گوشیهای هوشمند بوده توسط دو نفر و در مدت 3 ماه ساخته شده است و با این بازی این تیم اولین قدمهای خود را برای ورود به بازار بازیهای هوشمند و ساخت عناوین متعدد برای این پلتفورم ها آغاز کرده است.
دکتر جت در حال ساخت جت پکی هست که بتونه باهاش کل دنیا رو دور بزنه. اون سخت مشغول کاره و به همه قول داده که اینکار رو انجام میده. اما از اونجا که دزد ها بیکار نمیمونن، در آخرین روز های کار، گروهی از دزد های نینجا میان به آزمایشگاه تا اختراع دکتر جت رو بدزدن و به سر دسته اشون تحویل بدن، ولی دکتر جت از اون ها زرنگ تره و در آخرین لحظه جت پکش رو ور میداره و فرار میکنه. حالا دزد ها دنبال دکتر افتادن و دکتر هم باید از دستشون فرار بکنه وگرنه معلوم نیست بعد از افتادن جت پک به دست آدم های خلافکار چه حوادثی رخ بده. حالا نقش ما اینه که دکتر رو هدایت کنیم تا بتونه از مناطق و محیط های مختلف عبور کنه و دوباره به شهر بر گرده تا پلیس دزد ها رو دستگیر کنه!
-این بازی برای اجراء به اندرویید نسخه 2.0.1 به بالا احتیاج دارد.
-این بازی برای صفحات با اندازه 3 اینچ طراحی شده است.
دوستان عزیز برای حمایت از ما و خرید بازی به لینک بازی در سایت کافه بازار مراجعه کنید
لینک بازی در سایت کافه بازار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dragonboy
05-05-2014, 07:36

ehsan_wwe
05-05-2014, 17:11
بازی خوبیه عیول
خوش اومدی به بازار کم در آمد اندروید
ایشالا بتونی تو در آمد از همه اندروید کارای جهان جلو بزنی

راستی داستانت یه ابهامی داره دزدا از کجا جت پک دارن ؟ اگه دارن چرا می خوان مال دکتر رو بگیرن:n12:

dragonboy
05-05-2014, 17:34
بازی خوبیه عیول
خوش اومدی به بازار کم در آمد اندروید
ایشالا بتونی تو در آمد از همه اندروید کارای جهان جلو بزنی
راستی داستانت یه ابهامی داره دزدا از کجا جت پک دارن ؟ اگه دارن چرا می خوان مال دکتر رو بگیرن:n12:
ممنون ایشالله که تخته میکنم بازارشو :n02: در مورد دزدها هم اونا بخاطر این دنبال جت پک دکتر هستن چون ماله اون بهتره و منفجر نمیشه ولی ماله اونا بدون گاز منفجر میشه :n05:

ehsan_wwe
05-05-2014, 18:55
عجب نکته ایی داشت کلی گیم پلی جذاب میشه باهاش
امید وارم بهیشتر از چیزی که فکرشو میکنی در آمد کثب کنی
راستی اگه خواستی برا بازار خارجی با رفیق مجارستانیم اشنات کنم

dragonboy
05-05-2014, 19:14
عجب نکته ایی داشت کلی گیم پلی جذاب میشه باهاش
امید وارم بهیشتر از چیزی که فکرشو میکنی در آمد کثب کنی
راستی اگه خواستی برا بازار خارجی با رفیق مجارستانیم اشنات کنم
راستش احسان جان من و تیم الان دنبال کارای اخذ مستر کارت و حساب انور آب هستیم که بتونیم بازیامون رو تو سایتای خارجی هم بفروش برسونیم چون انور بخرن باید پولش رو واریز کنن جایی که ما حساب انور رو هنوز نداریم در مورد این اگه میتونی کمک کنی ممنون میشم :n06:

ehsan_wwe
06-05-2014, 16:40
ساختن پیپال آسونه پول بده حدود 70 هزار تومن یکی برات پی پال بسازه
بعد شما میتونی با یه کریدیت کارت گیفت عضو شی نیازی به این حرکتا نیست

در ذمن یه دوستی هم دارم که میتونه اون برات پابلیش کنه و پول رو باهات تقصیم البطه مدل توافقتون به خودت بستگی داره
خوبیش اینه که کلا این پسره دیگه دردسر نداره برات همه رو او کی میکنه ولی خوب تو سود باهات شریک میشه

dragonboy
07-05-2014, 22:04
دشمنانی جدید به همراه کاستوم هایی برای شخصیت اصلی بازی در نسخه کامپیوتری بازی در نظر گرفته شده ..

alicpu
08-05-2014, 21:26
دوست عزیز . یک پیشنهاد بهتان دارم. به جای اینکه قیمت بازی را بگذارید 1000 تومان و تعداد کمی دانلود بکنند بازی را.
خوب می توانید قیمت بازی را به 250 الی 300 برسانید. ولی تعداد زیاد تری دانلود می کنند. این گونه درامد شما هم خیلی بیشتر می شود.

ehsan_wwe
08-05-2014, 21:40
علی جون محدودیت داره بازار دست خود سازنده نیست که چه غیمتی بده فکر میکنم کم ترین قیمت 500 تومن باشه:n13:

بعد به نظرم من ارزش هر کاری برای خودش مشخصه این کار باید حدود 1500 قیمت بگیره تعداد پایین مهم نیست مهم اینه کسایی که می خرند ارزش کار رو میدونن

alicpu
08-05-2014, 21:43
اره. از نظر ارزش کاری که هیچ شکی توش نیست. ولی ادم برای کار های اول باید کمی. قیمت را بیاره پایین.بعدم یک چیز دیگر
چرا مثلا در خارج نرم افزار یا بازی های که قیمتشان حتی تا 1.5 دلار و بیشتر بالای 20 هزار تا دانلود می شود.
ولی این جا بازی که 500 تومانم هست. خیلی کم دانلود میشه. ولی وقتی رایگان بگذاری تا 100 هزار دانلودم می رود

alicpu
08-05-2014, 21:47
بعدم پس بگو چرا در کافه بازار قیمت زیر 500 ندیدم. پس حداقلش اینه. تشکر می کنم . که این را گفتید نمی دانستم.

دوستان یک سوال دیگر. بیش ترین بازی که برای اندروید ساخته شده است. و در سایت های مختلف از جمله گوگل پلی. و اپ استور . و ایتونز
فروخته شده است. چه بازی بوده است
و قیمتش چه قدر بوده و چه قدر دانلود شده است

ehsan_wwe
08-05-2014, 22:37
همینطوری داشتم تو فیسبوک چرخ میزدم یکی از دوستام بازیشو گذاشته بود مثل بازی تو بود :n02:

در مورد سئوال علی جان
بیشترین بازی که ساخته شده کپی هایی از بازی flopy bird هست
در مورد فروش هم رایگان بوده

EYEprogrammer
10-05-2014, 17:17
بیشترین فروش بازی فک کنم پاکت ادیشن ماینکرفت بوده که قیمتش هم هفت دلار بوده!

dragonboy
10-05-2014, 17:53
آقایون برادرها تایپیک راجب بازی دکتر جته ها نه بیشترین آمار فروش بازیهای آندرویدی این دوست عزیز هم سوالات خودشون رو جای دیگه بپرسن ممنونشون میشم