PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمامی مسائل و مباحث عمومی کنسول Xbox One (پست اول خوانده شود)

SamGun
30-03-2014, 08:35
با سلام و خسته نباشید خدمت همگی

از این به بعد تمامی سوالات و مشکلات خودتون رو در رابطه با Platform مربوطه در این تاپیک مطرح نمائید

با سپاس

SamGun
30-03-2014, 08:53
معرفی کنسول Xbox one و جزئیات فنی

به زودی ...

elite82
03-04-2014, 00:44
در بازار ایران موجوده...؟

S0R3N4
06-08-2014, 20:42
سلام دوستان
این کنسول تا کی قراره عمومی تر بشه و بازی های جدید واسش چرا نمیاد؟

nini bad
07-08-2014, 16:31
سلام دوستان
این کنسول تا کی قراره عمومی تر بشه و بازی های جدید واسش چرا نمیاد؟

انتهای سال میلادی به نظرم تازه بشه در مورد کنسول Xbox وان صحبت کرد این موضوع کاملا در E3 مشخص بود ... بازی های زیادی هستند اما هنوز منتشر نشدند...

SamGun
08-08-2014, 18:16
معمولا بعد از 1 الی 2 سال از ورود کنسول های نسل جدید تازه وقت به اون میرسه که خودی نشون بدن و این بخاطر جا افتادن اونها هست

برای همین بهترین های هر نسل در اواخر عمر اون نسل عرضه میشه که اکثرا بتونن اونو تجربه کنن

soheilnouri
23-08-2014, 12:05
من بازي valiant hearts رو خريدم.عجب تم جالبي داره:)

mohandes1
24-08-2014, 10:15
XBOX ONE کنسول بسیار عالی هست، البته اصلاً قصد تخریب محصول ارزشمند SONY رو ندارم. ولی من با هر دو کار کردم چند تا بازی سنگین و سلیقه من XBOX ONE می باشد.

ضمناً از این سایت برای خرید بازی و .... دیدن کنید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m_saeed63
22-01-2015, 21:03
سلام به دوستان
من واسه یه اشنا x1 گرفتم ولی هیچی ازش بلد نیستیم فقط تونستیم با کلی بدبختی اپدیت کنیم و یه اکانت لایو بسازیم البته بازی gta v رو هم نصب کردیم همین. حالا یه مشکلی که داریم اینه که وقتی تو بازی هستیم چجوری بریم تو منوی اصلی و اینکه چجوری بازیو سیو کنیم وقتی تو بازی هستیم برای خارج شدن فقط ناچاریم کنسولو خاموش کنیم. اونجوری دیگه بازی سیو نمیشه و مجبوریم دوباره از اول بازی کنیم. این تازه اولشه!!!
حالا یه درخواستی دارم از اساتید گیمر. یه اموزش اساسی از سیر تا پیاز بزارین
با تشکر از همه

nini bad
22-01-2015, 21:34
سلام به دوستان
من واسه یه اشنا x1 گرفتم ولی هیچی ازش بلد نیستیم فقط تونستیم با کلی بدبختی اپدیت کنیم و یه اکانت لایو بسازیم البته بازی gta v رو هم نصب کردیم همین. حالا یه مشکلی که داریم اینه که وقتی تو بازی هستیم چجوری بریم تو منوی اصلی و اینکه چجوری بازیو سیو کنیم وقتی تو بازی هستیم برای خارج شدن فقط ناچاریم کنسولو خاموش کنیم. اونجوری دیگه بازی سیو نمیشه و مجبوریم دوباره از اول بازی کنیم. این تازه اولشه!!!
حالا یه درخواستی دارم از اساتید گیمر. یه اموزش اساسی از سیر تا پیاز بزارین
با تشکر از همه

درود بر شما... این همه دردسر نداشت البته... برای برگشت به منوی اصلی باید دکمه هوم یا همون کلید اصلی گیم پد را بزنید که علامت ایکس داره از بازی به صفحه اصلی بر میگرده البته بازی هنوز در حالت اجرا هست اگر میخواهید از بازی خارج شوید باید بعد از انجام این عملیات دکمه سمت راست زیر دکمه هموم را بزنید(همون که سه خط روی هم دارد) منویی باز میشود که با انتخاب اخرین ان از بازی خارج میشوید...
در مورد بازی جی تی ای اطلاعی ندارم اما تا انجا که یادم هست در خود بازی امکان سیو کردن وجود دارد نه در منو اصلی ایکس باکس...

yasinsalehi96
29-01-2015, 01:22
سلام من میخوام ایکس باکس وان بخرم البته چند ماه دیگه ...خواهشا راهنمایی ایم کنید
1...میتونم از بازیهای افراد دیگه استفاده کنم و تویه دستگاهم نصب کنم؟

2...بعد ار نصب باید حتما برای اجرا توش سیدی بزارم؟؟؟

3....-- شدن خود کنسول که میگن چیه؟؟ -- شدن فیزیکه؟؟ یا نرم افزاری؟؟؟ اگر من بگیرم بعد -- بشه اونموقع باید چطوری هکش کنم..؟ اصلا چقدر هزینه داره...؟؟ -- شده بگیرم چقدر قیمتش بالا میره

خواهشا سوال سوم رو کمی مفصل تر پاسخ بدید ..ممنوووووووونم

nini bad
29-01-2015, 15:01
سلام من میخوام ایکس باکس وان بخرم البته چند ماه دیگه ...خواهشا راهنمایی ایم کنید
1...میتونم از بازیهای افراد دیگه استفاده کنم و تویه دستگاهم نصب کنم؟

2...بعد ار نصب باید حتما برای اجرا توش سیدی بزارم؟؟؟

3....-- شدن خود کنسول که میگن چیه؟؟ -- شدن فیزیکه؟؟ یا نرم افزاری؟؟؟ اگر من بگیرم بعد -- بشه اونموقع باید چطوری هکش کنم..؟ اصلا چقدر هزینه داره...؟؟ -- شده بگیرم چقدر قیمتش بالا میره

خواهشا سوال سوم رو کمی مفصل تر پاسخ بدید ..ممنوووووووونم

درود بر شما...
شما میتونید بازی ها ایکس باکس وان را کرایه کنید یا از دوستان خودتون بگیرید و بازی کنید...
2.بعد از نصب برای جرای بازی نیاز به سی دی هست...بازی هایی که از استور خریداری و دانلود میشوند نیاز به سی دی ندارند و فقط برای اجرا شدن باید یک اتصال با اینترنت بر قرار کرد...
3.کنسول ایکس باکس وان هنوز -- نشده و فعلا هم خبری نیست... در صورتی که این اتفاق بیافتد نیازی به خرید بازی اورجینال نیست و با کپی بازی ها هم میتواند از کسنول استفاده کرد...-- کردن کنسول هم به دو صورت سخت افزاری یا نرم افزاری انجام میشود.

yasinsalehi96
29-01-2015, 15:30
درود بر شما...
شما میتونید بازی ها ایکس باکس وان را کرایه کنید یا از دوستان خودتون بگیرید و بازی کنید...
2.بعد از نصب برای جرای بازی نیاز به سی دی هست...بازی هایی که از استور خریداری و دانلود میشوند نیاز به سی دی ندارند و فقط برای اجرا شدن باید یک اتصال با اینترنت بر قرار کرد...
3.کنسول ایکس باکس وان هنوز -- نشده و فعلا هم خبری نیست... در صورتی که این اتفاق بیافتد نیازی به خرید بازی اورجینال نیست و با کپی بازی ها هم میتواند از کسنول استفاده کرد...-- کردن کنسول هم به دو صورت سخت افزاری یا نرم افزاری انجام میشود.
پس دیگه با این حساب باید به فکر خرید بازی هاش باشم چون تویه شهر کوچیک ما فک کنم کسی داشته باشه[emoji6] [emoji6]

ویدو کلوپ هایی هستن که ایکس وان و پی اس 4 توش بازی کنیم؟؟
یا همچنان همه ایکس360 و پی اس 3 دارن؟

yasinsalehi96
29-01-2015, 15:39
و سوال دیگه اینکه بازیهایی که از استور خریداری میشه همون قیمت 200 تا 230 هزارتومنیه یا 39 دلاری؟

nini bad
29-01-2015, 17:47
و سوال دیگه اینکه بازیهایی که از استور خریداری میشه همون قیمت 200 تا 230 هزارتومنیه یا 39 دلاری؟
بازی های استور نسخه های مختلفی داره که نسخه استاندارد 60دلار هزینش هست...برای خرید از استور باید حساب خودتون را با گیفت کارت شارژ کنید و بعد اقدام به خرید کنید استور تخفیف میزنه الان مثلا یک سری بازی ها را برای مدت محدود به قیمت 10دلار گذاشته است.

پس دیگه با این حساب باید به فکر خرید بازی هاش باشم چون تویه شهر کوچیک ما فک کنم کسی داشته باشه[emoji6] [emoji6]

ویدو کلوپ هایی هستن که ایکس وان و پی اس 4 توش بازی کنیم؟؟
یا همچنان همه ایکس360 و پی اس 3 دارن؟

کاربر های ایرانی بسیاری کنسول وان استفاده میکنند که فکرشم نمیکنید وقت باید وارد ایکس باکس لایو بشید تا ببینید... ویدیو کلوپ های معتبر این کنسول های جدید را هم برای استفاده قرار دادند.

yasinsalehi96
31-01-2015, 13:56
ممنونم از حوصله شما برای پاسخگویی ...
یه سوال دارم که واقعا صادقانه جواب بدید که کنیکت که استفاده کاربردی براتون داشته....؟ کارهایی که ارزش 400هزارتومن گرون تر بودن رو داشته باشه؟؟
به نظرم کنیکت هنوز در اپتدای کاره ..خیلی خیلی جای پیشرفت داره...مثل اپتدای لمسی شدن گوشیا که اوایل همه تویه کفش رفتنو گوشیای لمسی داغون رو گرفتند و الان بعد 4 پنج سال فناوری لمس پیشرفت چشمگیری داشته ... در آینده نزدیک کنیکت هم خیلی پیشرفت میکنه.

nini bad
31-01-2015, 17:25
ممنونم از حوصله شما برای پاسخگویی ...
یه سوال دارم که واقعا صادقانه جواب بدید که کنیکت که استفاده کاربردی براتون داشته....؟ کارهایی که ارزش 400هزارتومن گرون تر بودن رو داشته باشه؟؟
به نظرم کنیکت هنوز در اپتدای کاره ..خیلی خیلی جای پیشرفت داره...مثل اپتدای لمسی شدن گوشیا که اوایل همه تویه کفش رفتنو گوشیای لمسی داغون رو گرفتند و الان بعد 4 پنج سال فناوری لمس پیشرفت چشمگیری داشته ... در آینده نزدیک کنیکت هم خیلی پیشرفت میکنه.

من خودم به شخصه کینکت را برای بازی های گروهی اسکایپ و استریم بازی ها بر روی شبکه های گیمینگ تهیه کردم...
باید ببینید نیاز دارید یا خیر... در کشور های اروپایی از کینکت برای مباحث ویدیویی و خلق کار های گرافیکی استفاده زیادی میکنند صرفا یک عضو برای کنسول وان نیست. هر تکنولوژی روز به روز در حال پیشرفت هست و قطعا نسخه های بعدی کاربردهای بهتر و کاملتری دارند...

yasinsalehi96
31-01-2015, 17:36
به نظر شما با سرعت دانلود 100 تا 200 کیلوبایت میشه بازیی مثل فیفا 15 رو آنلاین بازی کرد؟
سرعت ایده آلش چقده؟

nini bad
31-01-2015, 18:15
به نظر شما با سرعت دانلود 100 تا 200 کیلوبایت میشه بازیی مثل فیفا 15 رو آنلاین بازی کرد؟
سرعت ایده آلش چقده؟
مهمترین گزینه پینگ است که باید در سرور های خارجی پایین باشد ...
سرعت ایده ال 3مگ به بالا دانلود و حداقل 1مگ اپلود ...

yasinsalehi96
09-02-2015, 20:12
سرعت دانلود.شما.چقده؟

soheilnouri
26-02-2015, 18:45
اقايون در مورد فيفا ١٥ در وان: من جديدا يه دسته خريدم و وقتي ميخوان با رفيقم بازي كنم از لحاظ كانفيگ دسته ها مشكل داريم:
مثلا اگر من دسته ام b باشه و اون c يهوو هر دو b ميشيم يا c..گاهي شانسي و بدون اينكه بدونيم چيكار كردين مشكل رفع ميشه ولي اذيت ميشيم.لطف ميكنيد انر كمك كنيد
يعني دسته ي جديدم مشكل داره؟؟؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

nini bad
26-02-2015, 19:03
اقايون در مورد فيفا ١٥ در وان: من جديدا يه دسته خريدم و وقتي ميخوان با رفيقم بازي كنم از لحاظ كانفيگ دسته ها مشكل داريم:
مثلا اگر من دسته ام b باشه و اون c يهوو هر دو b ميشيم يا c..گاهي شانسي و بدون اينكه بدونيم چيكار كردين مشكل رفع ميشه ولي اذيت ميشيم.لطف ميكنيد انر كمك كنيد
يعني دسته ي جديدم مشكل داره؟؟؟

دسته را با کابل به کنسول متصل کنید و در قسمت تنظیمات کنترلر دسته را آپدیت کنید.

soheilnouri
26-02-2015, 19:09
دسته را با کابل به کنسول متصل کنید و در قسمت تنظیمات کنترلر دسته را آپدیت کنید.

كدوم كابل؟كابل ندارم

yasinsalehi96
26-02-2015, 19:32
ایکس باکس وان با کنیکت 1600000
به نظزتون خیلی ارزون نیست؟

nini bad
26-02-2015, 20:31
ایکس باکس وان با کنیکت 1600000
به نظزتون خیلی ارزون نیست؟
تفاوت نسخه کینکت و بدون کینکت 250تومان است...قیمت مناسبی است اگر برگردید احتمالا قیمت کمتری هم پیدا کنید.

nini bad
26-02-2015, 20:33
كدوم كابل؟كابل ندارم

یک کابل تهیه کن کابل میکرو USB گوشی ها موبایل هم میشه...

Mohammad King
03-03-2015, 16:49
سلام

با ایکس باکس وان میشه کارهایی که با لپ تاپ انجام میدیم مثل نت گردی و ... را انجام داد؟

قیمت ایکس باکس وان الان چه قدره؟

PS4 بگیرم بهتر نیست؟

قیمت بازی هاشون چه قدره؟

کدوم کنسول ه ک شده الان؟که بازی های ارزون رو بشه تهیه کرد
به Xbox1 میشه موس و کیبورد وصل کرد؟
nini bad
03-03-2015, 19:48
سلام

با ایکس باکس وان میشه کارهایی که با لپ تاپ انجام میدیم مثل نت گردی و ... را انجام داد؟

قیمت ایکس باکس وان الان چه قدره؟

PS4 بگیرم بهتر نیست؟

قیمت بازی هاشون چه قدره؟

کدوم کنسول ه ک شده الان؟که بازی های ارزون رو بشه تهیه کرد
به Xbox1 میشه موس و کیبورد وصل کرد؟
همانطور که از اسمش مشخص هست کنسول وسیله سرگرمی هست نرم افزار اینترنت اکسپلوره برای جست و جو در وب وجود دارد...
قیمت ایکس باکس وان بدون کینکت 1.399 هزار تومان است...
انتخاب نوع برند کنسول به خود شخص بستگی دارد و سلیقه ایی است.
قیمت بازی ها بین 200تا 250هزار تومان است.
فعلا هیچ کنسولی -- نشده...

amir00611
29-05-2015, 07:54
سلام آیا دسته ی xbox one روی pc نصب میشه؟؟
من داخل چند تا فیلم دیدم ولی اگه می دونید بگید

nini bad
29-05-2015, 08:27
سلام آیا دسته ی xbox one روی pc نصب میشه؟؟
من داخل چند تا فیلم دیدم ولی اگه می دونید بگید

درود بر شما...
اگر گیم پد را از طریق کابل به سیستم وصل کنید خودکار درایو های ان را دانلود کرده و میتوانید استفاده کنید

amir00611
29-05-2015, 14:58
آیا خودتون انجام دادید؟
با تشکر
آخه اگه دسته بخرم به کارم نیاد................

nini bad
30-05-2015, 00:09
آیا خودتون انجام دادید؟
با تشکر
آخه اگه دسته بخرم به کارم نیاد................
بله روی ویندوز 8.1 امتحان کردم و جواب داد
بهتره قبل از خریدن اگر امکانش هست از گیم نت ها یا دوستان بگیرید و تست کنید.

amir00611
30-05-2015, 23:28
روی ویندوز هفت چی؟

nini bad
01-06-2015, 16:07
روی ویندوز هفت چی؟

روی ویندوز هفت تست نکردم احتمال زیاد اگر قسمت اپدیت ویندوز فعال باشه به صورت اینترنتی درایور گیم پد را دانلود کنه...

rassool
04-06-2015, 19:58
سلام
دوستان این کنسول هک شده یا نه؟:n16:

nini bad
04-06-2015, 20:09
سلام
دوستان این کنسول هک شده یا نه؟:n16:

دوست عزیز خبری از هک نیست منتظر هم نباش...

rassool
04-06-2015, 20:18
دوست عزیز خبری از هک نیست منتظر هم نباش...

واقعا!؟:n11:
چرا اینجوری شدن کنسولا:n27:

amir00611
02-07-2015, 14:52
سايتي هست كه بشه براش بازي دانلود كرد؟اخه من سرچ كردم چيزي نديدم

nini bad
02-07-2015, 15:43
سايتي هست كه بشه براش بازي دانلود كرد؟اخه من سرچ كردم چيزي نديدم

برای چه چیزی بازی دانلود کرد؟

amir00611
02-07-2015, 21:15
براي xbox one

nini bad
02-07-2015, 21:31
براي xbox one

بازی های ایکس باکس وان به صورت نسخی فیزیکی و دیجیتالی هستند ان هم به صورت اورجینال...

majid gamer
07-07-2015, 10:17
سلام دوستان میخواستم بدونم Xbox one رو میشه به مانیتور هم وصل کرد؟! و اینکه من شنیدم اگه به مانیتور وصل بشه فقط تصویر داره:n35: و برای صداش باید از دسته های جدیدش استفاده کرد درسته؟! لطفا راهنماییم کنید.:n13:

nini bad
07-07-2015, 10:33
سلام دوستان میخواستم بدونم Xbox one رو میشه به مانیتور هم وصل کرد؟! و اینکه من شنیدم اگه به مانیتور وصل بشه فقط تصویر داره:n35: و برای صداش باید از دسته های جدیدش استفاده کرد درسته؟! لطفا راهنماییم کنید.:n13:

بله به مانیتور هایی که ورودی hdmi دارند میتوان متصل کرد برای استفاده از صدا میتوانید اسپیکر یا سینمای خانگی را به خروجی صدای دیجیتالی دستگاه متصل کنید.
گیم پد های جدید با جک ۳.۵ هنوز وارد بازار ایران نشده...

majid gamer
07-07-2015, 19:29
بله به مانیتور هایی که ورودی hdmi دارند میتوان متصل کرد برای استفاده از صدا میتوانید اسپیکر یا سینمای خانگی را به خروجی صدای دیجیتالی دستگاه متصل کنید.
گیم پد های جدید با جک ۳.۵ هنوز وارد بازار ایران نشده...

میخوام xbox 1 بگیرم ولی میگن باید همیشه به اینترنت متصل باشی تا بتونی بازی کنی, راسته؟! و یه سوال دیگه اینکه امکان داره xbox one اورجینال بازی های کپی رو هم اجرا کنه ؟! هنوز خبری از کپی خور شدنش نیست؟؟؟

nini bad
08-07-2015, 00:02
میخوام xbox 1 بگیرم ولی میگن باید همیشه به اینترنت متصل باشی تا بتونی بازی کنی, راسته؟! و یه سوال دیگه اینکه امکان داره xbox one اورجینال بازی های کپی رو هم اجرا کنه ؟! هنوز خبری از کپی خور شدنش نیست؟؟؟

هر ۲۴ساعت یک بار باید متصل بشوید به اینترنت....
نه امکان بازی های کپی وجود نداره اصلا بازی کپی هنوز نیومده و بهتره به فکر هک شدن و کپی خور شدن نباشید...

Mahdish-inv
08-07-2015, 13:05
سلام.
من خودم شیش ماهه ایکس باکس وان دارم اینکه میفرمایید هر 24 ساعت یکبار باید وصل شید غلطه اصلا نیازی نیست و اختیاریه البته در روزهای نخست انتشار ایکس باکس وان این قضیه صحت داشت اما ماکروسافت الان این قانونو برداشته.:n17:

nini bad
08-07-2015, 14:24
سلام.
من خودم شیش ماهه ایکس باکس وان دارم اینکه میفرمایید هر 24 ساعت یکبار باید وصل شید غلطه اصلا نیازی نیست و اختیاریه البته در روزهای نخست انتشار ایکس باکس وان این قضیه صحت داشت اما ماکروسافت الان این قانونو برداشته.:n17:

بله وقتی از بازی نسخه فیزیکی استفاده میکنید لازم نیست متصل باشید...

soheilnouri
09-07-2015, 11:36
الان شما راحت انلاين بازي ميكنيد؟

nini bad
09-07-2015, 12:49
الان شما راحت انلاين بازي ميكنيد؟

منظورتون از راحت بازی کردن چی هست؟
الان تنها نت برای گیم پارس انلاین هست که محدودیتی نداره...

Mahdish-inv
09-07-2015, 18:04
من که آنلاین بازی نمیکنم...
برای آنلاین بازی کردن هم بهتره اینترنت نامحدود حداقل 512 داشته باشید چون خیلی آنلاین بازی کردن حجم میخوره.

nini bad
09-07-2015, 20:54
من که آنلاین بازی نمیکنم...
برای آنلاین بازی کردن هم بهتره اینترنت نامحدود حداقل 512 داشته باشید چون خیلی آنلاین بازی کردن حجم میخوره.

شما انلاین بازی نمیکنید پس بهتره اطلاعات اشتباه هم در اختیار دوستان قرار ندهید... برای گیم انلاین نیاز به اینترنت نامحدود نیست.

Mahdish-inv
10-07-2015, 12:44
گفتم بهتره داشته باشید وگرنه آره نیازی هم نیس لطفا دقت کن چی مینویسم .

nini bad
10-07-2015, 12:52
گفتم بهتره داشته باشید وگرنه آره نیازی هم نیس لطفا دقت کن چی مینویسم .

ارزان ترین گزینه و مناسب ترین سرویس نامحدود هر شرکتی را بخواهید بگیرید بالاترین سرعت ۱مگ هست و اصلا برای گیم مناسب نیست و ضریب اشتراک و نوع سرویس های نامحدود به شکلی است که پینگ بسیار بالایی دارند و اصلا هم مناسب گیم نیستند....

majid gamer
10-07-2015, 20:50
قیمت xbox one حدودا چنده ؟! به نظر شما چقدر دیگه طول میکشه که کپی خور بشه ؟! چون بعضی از سایت ها اعلام کردن که هک شده!!

majid gamer
11-07-2015, 15:04
قیمت xbox one حدودا چنده ؟! به نظر شما چقدر دیگه طول میکشه که کپی خور بشه ؟! چون بعضی از سایت ها اعلام کردن که هک شده!!

کسی نیست جواب بده؟!

nini bad
12-07-2015, 01:56
کسی نیست جواب بده؟!

دوست عزیز سوال دوم شمابارها در پست ها در پست های مختلف جواب داده شده اصلا به فکر هک کنسول ایکس باکس وان نباشید و هیچ زمان دقیقی در این مورد مطرح نشده است قبلا شایعاتی در کشور برزیل مطرح شده بود که زیاد پایه و اساس نداشت...
قیمت نسخه ۵۰۰گیگ بدون کینکت ۱میلیون و ۳۹۹ هزار تومان است

amir00611
31-07-2015, 23:44
راستي دسته xbox one به ps4 وصل ميشه. برا اشنايي گفتم

Mahdish-inv
02-08-2015, 11:31
سلام آیا ویندوز 10 بر روی ایکس باکس وان میاد؟
چجوری میشه روش ویندوز 10 رو نصب کرد و چه تغییراتی خواهد کرد؟:n17:

nini bad
02-08-2015, 19:55
سلام آیا ویندوز 10 بر روی ایکس باکس وان میاد؟
چجوری میشه روش ویندوز 10 رو نصب کرد و چه تغییراتی خواهد کرد؟:n17:

هنوز زمان دقیقی اعلام نشده برای سرویس ۱۰ ایکس باکس وان ...

Alidjy
12-08-2015, 20:10
سلام من هر کجا دادیم بازی هاش رو مرز 200 هزار تومن بود :n04::n04:ازکجا میشه بازی هاشو ارزون خرید؟اصن کی کپی خور میشه؟؟؟؟

nini bad
14-08-2015, 13:04
سلام من هر کجا دادیم بازی هاش رو مرز 200 هزار تومن بود :n04::n04:ازکجا میشه بازی هاشو ارزون خرید؟اصن کی کپی خور میشه؟؟؟؟

درود بر شما...
بازی های جدید زمان ورود به بازار قسمت بالایی دارند اما چند ماه بعد قسمت انها کاسته میشود حتی شما میتوانید بازی های دسته دوم هم تهیه کنید...
به فکر کپی خور شدن اصلا نباشید.

azazaz
26-10-2015, 22:19
سلام دوستان من فردا میخوام برم یه ایکس باکس بگیرم مدل معمولی 500 گیگابایتی ریجن 2 همراه با کینکت رو انختاب کردم طرف میگه 1650 میخواستم بپرسم موقع تحویل گرفتن باید به چه چیزایی دقت کنم؟ درضمن 500 گیگ کم نیست؟ این مدل خوبه؟و درضمن برای انلاین بازی کردن از کدوم شرکت سرویس بگیرم خوبه و در ماه چقدر حجم مصرف میشه؟

vtv004
12-11-2015, 17:23
درود بر شما...
بازی های جدید زمان ورود به بازار قسمت بالایی دارند اما چند ماه بعد قسمت انها کاسته میشود حتی شما میتوانید بازی های دسته دوم هم تهیه کنید...
به فکر کپی خور شدن اصلا نباشید.
چرا به فکر کپی خور شدن نباشیم ؟[emoji22]

nini bad
12-11-2015, 18:29
چرا به فکر کپی خور شدن نباشیم ؟[emoji22]
چون این اتفاق رخ نخواهد داد...الان هیچ شخصی منتظر کپی خور شدن کنسول ها نیست مایکروسافت و سونی در این رابطه تلاش زیادی کردند.

vtv004
12-11-2015, 18:30
چون این اتفاق رخ نخواهد داد...الان هیچ شخصی منتظر کپی خور شدن کنسول ها نیست مایکروسافت و سونی در این رابطه تلاش زیادی کردند.
یعنی کسی تلاش نمیکنه یا غیر قابل هکه ؟

nini bad
12-11-2015, 19:06
یعنی کسی تلاش نمیکنه یا غیر قابل هکه ؟

اینجا بحث باج دادن هست یعنی به هکر ها مبلغی پرداخت میشه که وارد این پروسه نشن حتی خود کمپانی های بزرگ بازی سازی هم در این مورد نقش دارند... وگرنه همیشه یک راه نفوذی وجود داره.

vtv004
12-11-2015, 19:08
اینجا بحث باج دادن هست یعنی به هکر ها مبلغی پرداخت میشه که وارد این پروسه نشن حتی خود کمپانی های بزرگ بازی سازی هم در این مورد نقش دارند... وگرنه همیشه یک راه نفوذی وجود داره.
منم هکرم به کسی نگی باشه ؟

arashsard
19-11-2015, 19:30
حرف شما درسته اما به نظر من مایکروسافت اگه بزاره کنسولش هک بشه به نفعشه ، به نظرم فروش دستگاه بالاتر میره . اما ضرر اصلی رو شرکت های سازنده بازی میکنن . الان قیمت 5 تا بازی ار قیمت کنسول بیشتره . در کل توو ایران نمیصرفه وان رو گرفت مگه اینکه جیب پر پول داشته باشی . الان خودم 360 دارم . جی تگ شده . نزدیک 40 تا بازی رو هارده. همشم دانلود کردم یه قرون پول ندادم . الان توو بازرم که رفتم 10 تا دستگاه 360 گذاشتن یه دونه وان . هنوزم فروش 360 توو ایران بیشتره . شما 20 تا بازی 360 بگیر اندازه یه بازی وان میشه .

nini bad
20-11-2015, 00:09
حرف شما درسته اما به نظر من مایکروسافت اگه بزاره کنسولش هک بشه به نفعشه ، به نظرم فروش دستگاه بالاتر میره . اما ضرر اصلی رو شرکت های سازنده بازی میکنن . الان قیمت 5 تا بازی ار قیمت کنسول بیشتره . در کل توو ایران نمیصرفه وان رو گرفت مگه اینکه جیب پر پول داشته باشی . الان خودم 360 دارم . جی تگ شده . نزدیک 40 تا بازی رو هارده. همشم دانلود کردم یه قرون پول ندادم . الان توو بازرم که رفتم 10 تا دستگاه 360 گذاشتن یه دونه وان . هنوزم فروش 360 توو ایران بیشتره . شما 20 تا بازی 360 بگیر اندازه یه بازی وان میشه .

توی دنیا یک قانون وجود داره به اسم کپی رایت که در ایران اصلا وجود نداره شرکت مایکروسافت انحصاری های خودش را داره اگر شرکت تولید کننده بازی سود نکنه قطعا کنسولی هم به فروش نمیره لذت بازی کردن در انلاین هست پس کسی که گیمر باشه هیچ وقت حاضر نیست کنسول خودش را فقط بخاطره چند بازی بیشتر هک کنه ... دوران ۳۶۰ تمام شد و دیگه از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمیشه. توی ایران بیشتر از اون چیزی که فکر کنید کنسول وان فروش رفته و گیمر های حرفه ایی تا اماتور بازی های اورجینال خریداری میکنند و از کنسول خودشون لذت میبرند...

arashsard
20-11-2015, 03:52
توی دنیا یک قانون وجود داره به اسم کپی رایت که در ایران اصلا وجود نداره شرکت مایکروسافت انحصاری های خودش را داره اگر شرکت تولید کننده بازی سود نکنه قطعا کنسولی هم به فروش نمیره لذت بازی کردن در انلاین هست پس کسی که گیمر باشه هیچ وقت حاضر نیست کنسول خودش را فقط بخاطره چند بازی بیشتر هک کنه ... دوران ۳۶۰ تمام شد و دیگه از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمیشه. توی ایران بیشتر از اون چیزی که فکر کنید کنسول وان فروش رفته و گیمر های حرفه ایی تا اماتور بازی های اورجینال خریداری میکنند و از کنسول خودشون لذت میبرند...

ولی من توو این مورد که میگی کنسول وان توی ایران فروشش بیشتر از 360 هست کاملا مخالفم . من کاری به سایر نقاط دنیا ندارم . شما توو همین تاپیک ببین . شاید یک ساله این تاپیک ایجاد شده . هنوز 7 صفحه نرفته جلو . اما تاپیک 360 بالای 1300 1400 صفحه هست . گیمر حرفه ای هم توی ایران بسیار اندکه . کندی و گرونی اینترنت هم مزید بر علت . مطمئن باشید به محض هک وان سیل خرید ایرانیاا افزایش پیدا میکنه . و در عرض یه سال این تاپیک به هزار صفحه میرسه . به هیچ وجه خرید وان با توجه کپی خور نشدن به صرفه نیست مگه به قول شما همون عده اندک که گیمر حرفه ای هستن .
بعد در مورد اینکه میگی دوران 360 تموم شده اصلا همچین چیزی نیست . مایکروسافت گفته تا 2017 همچنان تولید 360 ادامه داره . همچنین بازی های سری جدیدش هم اومده مثل فیفا 2016 . الان سری جدید کنسول 360 اومده قیمتش از پی اس فور بیشتر . وب سایت دیجی کالا یه سر بزنی سری جدید 360 رو میبینی .

اما نکته مهم و اخر اینکه اگه کنسول هک بشه هم کابر اماتور دستگاه رو میخره هم گیمر حرفه ای . اما الان فقط گیمر حرفه ای حاضره با این شرایط کنسول رو بگیره که اونم قبلا ذکر کردم تعدادشون بسیار قلیل هست .

nini bad
20-11-2015, 12:24
ولی من توو این مورد که میگی کنسول وان توی ایران فروشش بیشتر از 360 هست کاملا مخالفم . من کاری به سایر نقاط دنیا ندارم . شما توو همین تاپیک ببین . شاید یک ساله این تاپیک ایجاد شده . هنوز 7 صفحه نرفته جلو . اما تاپیک 360 بالای 1300 1400 صفحه هست . گیمر حرفه ای هم توی ایران بسیار اندکه . کندی و گرونی اینترنت هم مزید بر علت . مطمئن باشید به محض هک وان سیل خرید ایرانیاا افزایش پیدا میکنه . و در عرض یه سال این تاپیک به هزار صفحه میرسه . به هیچ وجه خرید وان با توجه کپی خور نشدن به صرفه نیست مگه به قول شما همون عده اندک که گیمر حرفه ای هستن .
بعد در مورد اینکه میگی دوران 360 تموم شده اصلا همچین چیزی نیست . مایکروسافت گفته تا 2017 همچنان تولید 360 ادامه داره . همچنین بازی های سری جدیدش هم اومده مثل فیفا 2016 . الان سری جدید کنسول 360 اومده قیمتش از پی اس فور بیشتر . وب سایت دیجی کالا یه سر بزنی سری جدید 360 رو میبینی .

اما نکته مهم و اخر اینکه اگه کنسول هک بشه هم کابر اماتور دستگاه رو میخره هم گیمر حرفه ای . اما الان فقط گیمر حرفه ای حاضره با این شرایط کنسول رو بگیره که اونم قبلا ذکر کردم تعدادشون بسیار قلیل هست .

من نگفتم فروش وان از ۳۶۰ بیشتر هست گفتم بیشتر از اون چیزی که فکر کنید هست... شاید داخل این تاپیک خبری نباشه اما در انجمن های گیم دیگر بیشتر به این کنسول پرداخته میشه... کندی و گرونی اینترنت همیشه بوده، هست و خواهد بود. مایکروسافت اعلام کرده که پایان ۲۰۱۵ دیگر هیچ بازی جدیدی برای ۳۶۰ وارد بازار نمیشود این موضوع را ۶ ماه پیش اعلام کرد همانطور که خیلی از سازنده های بازی زودتر دست به کار شدن شما کافیه وارد سایت ایکس باکس بشید و ببینید که چه بازی های جدیدی برای ۳۶۰ نیومدن!!! در حال حاضر هم کسانی که نسخه اورجینال بازی های ۳۶۰ را استفاده میکنند میتوانند بعد از کوچ کردن به وان بازی های خودشون را روی کنسول جدید اجرا کنند.
اون کنسولی که فرمودید در فلان سایت چیز جدیدی نیست سال ۲۰۱۳ معرفی شده. امیدوارم شرایطی ایجاد بشه که همه از نسخه اصلی و شرایط استاندارد بازی ها استفاده کنند و منتظر هک شدن را کپی خور شدن کنسول یا بازی نباشند.

HOJ-JAT
20-11-2015, 23:38

چندتا نکته راج ب کنسول ها
۱ایکس باکس ۳۶۰ ۱۰ سال پیش معرفی شده بنابراین خیلی بدهی هست که تاپیکش یشتر پیش رفته باشه نسبت ب یک کنسول ۳ ساله
۲.نسل قبلی اینترنت ایران تقریبا تعطیل بود بنابراین کسی انلاین نمیزد و با هک شدن کنسول همه کوچ کردن ب کسنول هکی
۳.نسل فعلی پلی ۴ واسه ایرانی ها کمی بهتره هست و تقریبا همه پلی۴ خریدند پس تایپک وان خالی هست همین تالار تاپیک ۴ رو ببینید
۴.نسل قبلی رقابت تنگاتنگ بود اما این نسل هرجوری حساب کنی پلی ۴ باید خرید داخل ایران (نظر من) و این دلیلی بر خالی بودن تاپیک وان
۵.ساپورت ۲۰۱۷ نسل ۷ بیشتر منظورشان دادن اپدیت واسه کنسول هست و گر نه بازی ساز ها اینجا مختارن

vtv004
22-11-2015, 21:23
چندتا نکته راج ب کنسول ها
۱ایکس باکس ۳۶۰ ۱۰ سال پیش معرفی شده بنابراین خیلی بدهی هست که تاپیکش یشتر پیش رفته باشه نسبت ب یک کنسول ۳ ساله
۲.نسل قبلی اینترنت ایران تقریبا تعطیل بود بنابراین کسی انلاین نمیزد و با هک شدن کنسول همه کوچ کردن ب کسنول هکی
۳.نسل فعلی پلی ۴ واسه ایرانی ها کمی بهتره هست و تقریبا همه پلی۴ خریدند پس تایپک وان خالی هست همین تالار تاپیک ۴ رو ببینید
۴.نسل قبلی رقابت تنگاتنگ بود اما این نسل هرجوری حساب کنی پلی ۴ باید خرید داخل ایران (نظر من) و این دلیلی بر خالی بودن تاپیک وان
۵.ساپورت ۲۰۱۷ نسل ۷ بیشتر منظورشان دادن اپدیت واسه کنسول هست و گر نه بازی ساز ها اینجا مختارن
داش دلایل شخصیت واسه پی اس 4 چیه من xbox رو بهتر میدونم کینکت داره
و دسته پر شارژ

HOJ-JAT
22-11-2015, 21:36
داش دلایل شخصیت واسه پی اس 4 چیه من xbox رو بهتر میدونم کینکت داره
و دسته پر شارژ
کینکت خود ماکروسافت از رابط کاربری حذفش کرد همین چند وقت پیش بود چون تشخیص دادن خیلی از پردازنده رو اشغال میکنه کلا کینکت دیگه بدرد نمیخوره این نسل روی هدست های واقعیت مجازی میچرخه
خیلی از بازی های معروف هم کینکت ب کارشون نمیاد
پلی ۴ یهتره چون
۱.تو ایران بیشتر فروش رفته این یعنی بازی دس دو مثل اب خوردن گیر میاد و خیلی راحت هم فروش میره
۲.بحت شرینگ و بازی دیجیتالی که میشه با ۳۰ تومن بازی خرید(خودم ۶ ماه همینجوری میخرم)
۳.چون افراد بیشتری کنسول پلی ۴ دارن پس انلاین زدن با هموطنان خیلی بهتر و راحتر هست (بازی مثل gta اگر هم زبون نباشید خیلی سخته)
۴.بازی ها رو بهتر بالا میاره مثلا فال اوت با ایکس باکس قرار داد داره ولی روی پلی ۴ با فریم ریت بهتری اجرا میشه
۵.بازی های انخصاری بهتری داره (این مورد سلیقه ای هست)
۶.اگر بخوای ی فیلم از بازیت رو کپی کنی توی کامپیوترت باید روی ایکس باکس اپلودش کنی دوباره با پی سی دانلودش کنی اما برای پلی ۴ کافی هست فلش بهش وصل کنی و کپی کنی
۷.پلی ۴ میشه با پی سی اپیدت حچم بازی ها رو دانلود کرد

vtv004
22-11-2015, 21:39
کینکت خود ماکروسافت از رابط کاربری حذفش کرد همین چند وقت پیش بود چون تشخیص دادن خیلی از پردازنده رو اشغال میکنه کلا کینکت دیگه بدرد نمیخوره این نسل روی هدست های واقعیت مجازی میچرخه
پلی ۴ یهتره چون
۱.تو ایران بیشتر فروش رفته این یعنی بازی دس دو مثل اب خوردن گیر میاد و خیلی راحت هم فروش میره
۲.بحت شرینگ و بازی دیجیتالی که میشه با ۳۰ تومن بازی خرید(خودم ۶ ماه همینجوری میخرم)
۳.چون افراد بیشتری کنسول پلی ۴ دارن پس انلاین زدن با هموطنان خیلی بهتر و راحتر هست (بازی مثل gta اگر هم زبون نباشید خیلی سخته)
۴.بازی ها رو بهتر بالا میاره مثلا فال اوت با ایکس باکس قرار داد داره ولی روی پلی ۴ با فریم ریت بهتری اجرا میشه
۶.اگر بخوای ی فیلم از بازیت رو کپی کنی توی کامپیوترت باید روی ایکس باکس اپلودش کنی دوباره با پی سی دانلودش کنی اما برای پلی ۴ کافی هست فلش بهش وصل کنی و کپی کنی
دستت درد نکنه داش اگه گروهی چیزی داری راهنماییم کن بیام اطلاعات ازت بگیرم
خصوص جواب بده

nini bad
22-11-2015, 23:28
پلی ۴ یهتره چون

کینکت را حذف کرد!!! چطوری کینکت را حذف کرد که رابط جدید ایکس باکس و کرتانا نیازمند کینکت هست!!!!
به نظر من داری احساسی و حمایتی از یک کنسول خاص نظرت را تحمیل میکنی سازمان امار هم اینطوری از یک موضوعی مطرح نمیکنه!!!
چون افرادی زیادی پلی فور دارن پس انلاین بازی کردن بهتر و راحت هست!؟؟؟؟ یعنی چی شما با هر جای دنیای بخوای بازی کنی وصل میشی به نزدیک ترین سرور های اون منطقه ربطی نداره کجا باشی اگر شخصی ایران باشه بازم فرقی نداره چون بازم باید وصل شد به سرور های اروپا بحث p2p که نیست. پس فرقی نداره چه کنسولی باشه.
بحث احمقانه و تخریبی فریم ریت مطرح شد که شما اگر دو کنسول سونی و ایکس باکس را با دو تلویزیون از یک مدل خاص در کنار هم تست کنی با چشم عادی هیچ تفاوتی را احساس نمیکنی قطعا میدونم این مورد را اصلا مقایسه نکردن و فقط از روی شنیده های سال های گذشته مطرح میشه که در اون زمان واقعیت داشت نه حال حاضر...
در مورد فیلم خیلی راحت از طریق نرم افزاز ایکس باکس میشه فیلم بازی ها را دید همان لحظه ریکورد کرد و روی پی سی فلش را موبایل ریخت یه حتی در فیس بوک یا نرم افزار های دیگر اشتراک گذاری کرد.
لطفا برای تخریب کنسولی اطلاعات عمومی خودتون را بالا ببرید.

vtv004
22-11-2015, 23:31
کینکت را حذف کرد!!! چطوری کینکت را حذف کرد که رابط جدید ایکس باکس و کرتانا نیازمند کینکت هست!!!!
به نظر من داری احساسی و حمایتی از یک کنسول خاص نظرت را تحمیل میکنی سازمان امار هم اینطوری از یک موضوعی مطرح نمیکنه!!!
چون افرادی زیادی پلی فور دارن پس انلاین بازی کردن بهتر و راحت هست!؟؟؟؟ یعنی چی شما با هر جای دنیای بخوای بازی کنی وصل میشی به نزدیک ترین سرور های اون منطقه ربطی نداره کجا باشی اگر شخصی ایران باشه بازم فرقی نداره چون بازم باید وصل شد به سرور های اروپا بحث p2p که نیست. پس فرقی نداره چه کنسولی باشه.
بحث احمقانه و تخریبی فریم ریت مطرح شد که شما اگر دو کنسول سونی و ایکس باکس را با دو تلویزیون از یک مدل خاص در کنار هم تست کنی با چشم عادی هیچ تفاوتی را احساس نمیکنی قطعا میدونم این مورد را اصلا مقایسه نکردن و فقط از روی شنیده های سال های گذشته مطرح میشه که در اون زمان واقعیت داشت نه حال حاضر...
در مورد فیلم خیلی راحت از طریق نرم افزاز ایکس باکس میشه فیلم بازی ها را دید همان لحظه ریکورد کرد و روی پی سی فلش را موبایل ریخت یه حتی در فیس بوک یا نرم افزار های دیگر اشتراک گذاری کرد.
لطفا برای تخریب کنسولی اطلاعات عمومی خودتون را بالا ببرید.
ممنون داش به ما هم کمک کردی

HOJ-JAT
23-11-2015, 00:45

من هیچ حرفی رو الکی نمیزنم برای تک تکشون منبع دارم
من خودم مغازه دارم هر دو شو فروختم و دارم میفروشم
ادب، شعور و منطق حکم میکنه قبل از اینکه قضاوت عجولانه کنیم و بی پروا این و اون رو به توپ ببندیم، مطلب و مسئله رو مرور کنیم، بعد از مطالعه‌ی اون مطلب اگر به هر دلیلی قانع نشدید مثل یک انسان متمدن دلایل و حرف‌های گفته شده در متن رو با صحبت و منبع به چالش بکشید.

شما چهارتا بازی مشهور بگو از کینکنت استفاده کنن
lلان کدوم بازی های تاپ امسال از کینکت استفاده میکنن؟
متال گیر ؟ ویچر؟فال اوت ؟بت من؟
اینم مدرکی که من از روش حرف زدم

ون افرادی زیادی پلی فور دارن پس انلاین بازی کردن بهتر و راحت هست!؟؟؟؟ یعنی چی شما با هر جای دنیای بخوای بازی کنی وصل میشی به نزدیک ترین سرور های اون منطقه ربطی نداره کجا باشی اگر شخصی ایران باشه بازم فرقی نداره چون بازم باید وصل شد به سرور های اروپا بحث p2p که نیست. پس فرقی نداره چه کنسولی باشه.
اگه متن منو خونده بودی که نخوندی اینو نمی نوشتی
من گفتم بازی با هم وطنتان
وقتی تعداد کمی ایرانی وان دارن شما با کی میخوای بازی کنی>؟؟

بحث احمقانه و تخریبی فریم ریت مطرح شد که شما اگر دو کنسول سونی و ایکس باکس را با دو تلویزیون از یک مدل خاص در کنار هم تست کنی با چشم عادی هیچ تفاوتی را احساس نمیکنی قطعا میدونم این مورد را اصلا مقایسه نکردن و فقط از روی شنیده های سال های گذشته مطرح میشه که در اون زمان واقعیت داشت نه حال حاضر..
این که شما افت فریم رو با چشم تشخیص نمیدید خیلی خنده داره و بقول خودت احمقانه است اگه اینجوری بود که همه با ۱۰ فریم بازی میکرند و گرافیک ۲ میلیونی کسی نمیبست
وان توی خیلی از موارد افت فریم بیشتری نسب ب پلی ۴ داشته داره و خواهد داشت دلیلش هم کارهای اضافی هست که وان انجام میده یکیش همین کینکت
کسی گیمر حرفه ای باشی رزلوشن ۹۲۰ با ۱۰۸۰ رو تشخیص میده چ برسه ب افت فریم
حتی ی بچه ۵ ساله هم تشخیص میده میاد مغازه میگه کامپیوترم بازی ها رو تیکه تیکه میاره !!!!!!
مدرک واسه این بخش

این فیلم اواخرش راجع ب این مسله توضیح میده
فکر نکنم سایتی ب این بزرگی بلد نباشه یا بیاد دروغ بگه
سایت زوم جی هم که ازش اسم بردم بیشتر کارش ترجمه مقاله سایت های معتبر هست که توی همین چندتا لینک ازشون نام برده

در ضمن نکته پایانی امار های فروش جهانی خودش از برتری کدام کنسول خبر میده

nini bad
24-11-2015, 11:24
من هیچ حرفی رو الکی نمیزنم برای تک تکشون منبع دارم
من خودم مغازه دارم هر دو شو فروختم و دارم میفروشم
ادب، شعور و منطق حکم میکنه قبل از اینکه قضاوت عجولانه کنیم و بی پروا این و اون رو به توپ ببندیم، مطلب و مسئله رو مرور کنیم، بعد از مطالعه‌ی اون مطلب اگر به هر دلیلی قانع نشدید مثل یک انسان متمدن دلایل و حرف‌های گفته شده در متن رو با صحبت و منبع به چالش بکشید.

شما چهارتا بازی مشهور بگو از کینکنت استفاده کنن
lلان کدوم بازی های تاپ امسال از کینکت استفاده میکنن؟
متال گیر ؟ ویچر؟فال اوت ؟بت من؟
اینم مدرکی که من از روش حرف زدم

اگه متن منو خونده بودی که نخوندی اینو نمی نوشتی
من گفتم بازی با هم وطنتان
وقتی تعداد کمی ایرانی وان دارن شما با کی میخوای بازی کنی>؟؟

این که شما افت فریم رو با چشم تشخیص نمیدید خیلی خنده داره و بقول خودت احمقانه است اگه اینجوری بود که همه با ۱۰ فریم بازی میکرند و گرافیک ۲ میلیونی کسی نمیبست
وان توی خیلی از موارد افت فریم بیشتری نسب ب پلی ۴ داشته داره و خواهد داشت دلیلش هم کارهای اضافی هست که وان انجام میده یکیش همین کینکت
کسی گیمر حرفه ای باشی رزلوشن ۹۲۰ با ۱۰۸۰ رو تشخیص میده چ برسه ب افت فریم
حتی ی بچه ۵ ساله هم تشخیص میده میاد مغازه میگه کامپیوترم بازی ها رو تیکه تیکه میاره !!!!!!
مدرک واسه این بخش

این فیلم اواخرش راجع ب این مسله توضیح میده
/
فکر نکنم سایتی ب این بزرگی بلد نباشه یا بیاد دروغ بگه
سایت زوم جی هم که ازش اسم بردم بیشتر کارش ترجمه مقاله سایت های معتبر هست که توی همین چندتا لینک ازشون نام برده

در ضمن نکته پایانی امار های فروش جهانی خودش از برتری کدام کنسول خبر میده

بنده هم از سال ۲۰۱۰ تا به امروز دارم دارم انلاین بازی میکنم اول با پی سی و دو سال با کنسول که فقط در قسمت کنسول حدود 200 نفر ایرانی در لیست دوستان من قرار داره و برای انلاین بازی کردن نه تنها کم نیست بلکه بسیار زیاد هم هست و این فقط چند درصد از دوستانی هستند که کنسول وان دارند...

شما گفتی کینکت به طور کلی حذف شد در صورتی که مایکروسافت به صورت رسمی و غیر رسمی این مورد را تایید نکرده و اگر قرار بود حذف بشود رابطه کاربری جدید و کورتانا به این شدت وابستگی به کینکت نداشتند.
برای مثال بازی فیفا ۱۶ کاملا با دستور های صوتی کینکت سازگار است...

این حرف شما بر خلاف صحبت اولیه نه تنها به شعور وشخصیت مخاطب توهین میکنه بلکه بین چشمان یک گیمر با فرد معمولی هم فرق میذاره!!!! اگر دقت کنی داریم در مورد دو کنسول صحبت میکنم نه در مورد یک موتور و دوچرخه شما اول بحث فریم ریت را مطرح کردی حالا رزولوشن و این مورد را هم در نظر بگیر که ایکس وان در رزولوشن ۹۰۰ قادر به پردازش ۶۰ فریم هم هست.
بازم تاکید میکنم قبل از بیان کردن مثالی دقت کنید که ما داریم دو کنسول نزدیک به هم را مورد بحث قرار میدیم نه کودکی که شما مثال زدید و بحث پی سی با کنسول کاملا متفاوت است.

امار فروش کشور ها و مناطق مختلف متفاوت است و در جمعه سیاه مشخص میشه که کدام کنسول فروش بیشتری داشته...

در مورد لینک هایی که قرار دادید خرید که کنسول کاملا سلیقه ایی هست پس یک سایت با بررسی نمیتونه مشخص کنه که مدام کنسول را بخریم فقط میتونه نقاط ضعف سخت افزاری را بیان کنه...
این سایتی که مطرح کردید اصلا بزرگ نیست ترجیحا لینک سایت هایی که قرار بدید که تجربه بیشتری داشته باشند چون ثابت شده بیشتر مقالات بر اساس ترجمه های شخصی نویسنده ها مطرح میشه تا واقعیت برای مثال بازی fallout 4 که در سایت های دیگر کاملا بررسی متفاوت تری روی دو تا کنسول داره
بهترین منبع
eurogamer.net

HOJ-JAT
24-11-2015, 13:31
ین حرف شما بر خلاف صحبت اولیه نه تنها به شعور وشخصیت مخاطب توهین میکنه بلکه بین چشمان یک گیمر با فرد معمولی هم فرق میذاره!!!! اگر دقت کنی داریم در مورد دو کنسول صحبت میکنم نه در مورد یک موتور و دوچرخه شما اول بحث فریم ریت را مطرح کردی حالا رزولوشن و این مورد را هم در نظر بگیر که ایکس وان در رزولوشن ۹۰۰ قادر به پردازش ۶۰ فریم هم هست.
بازم تاکید میکنم قبل از بیان کردن مثالی دقت کنید که ما داریم دو کنسول نزدیک به هم را مورد بحث قرار میدیم نه کودکی که شما مثال زدید و بحث پی سی با کنسول کاملا متفاوت است.
من واقعا نمیدونم شما چقدر اطلاعات دارین
اگر ماکرو میخواست حمایت کنه میتونس ویچر رو برای وان مثل rise of rome بسازه ی پچ واسش بیرون بزنه که با کینکت کار کنه
هیچ وقت ی کمپانی بزرگ نمیاد بگه من دیگه از فلام محصولم حمایت نمیکنم اینجوری مشتری هاش میپرن
شما ی میکروفن ساده وصل کنی ب دسته پلی 4 توی منو میتونی با دستورات صوتی کار کنی
کینکت خیلی تکنولوژی بیشرفته ای داره ولی ماکرو ازش استفاده نمیکنه

بله که چشم ی گیمر با ی فرد عادی تفاویت داره ب دلیل تجربه توهین هم ب کسی نیست
گمیر کاملا میتونه تشخص بده ی بازی افت فریم داره یا نه؟ حتی در حد 3-4 فریم(تفاوت دو کنسول) رزولوشن هم میتونه تشخصی بده با استفاده از خط های اره اره شده(ولی در مورد کنسول ها خیلی سخته)
ا
شما میگی وان روی 900 میتونه 60 فریم بگیره پس چرا بازی nfs رو که روی 900 اجرا میکنه بزرو 30 فریم میگیره و اکثر جاها لگ میرنه و روی 27 میاد؟

اصلا بحث این افت فریم ب کنار بلاخره بهش عادت میکنه طرف
من گفتم که مغازه دارم
طرف میاد میگه قیمت میگیره وقتی که قیمت بازی هاشونو میگم سریع میگه پلی 4 دیگه واسش کینکت و.. مهم نیست واقعا هم حقیقتی هست وقتی میشه ی بازی پلی 4 رو یک چهارم وان تهیه کرد دیگه طرف هیچی براش مهم نیست قیمت خود پلی 4 هم 200 تومنی کمتر هست
مهم ترین بحث تفاوت این دو کنسول توی ایران قیمت بسیار پایین بازی هاش هست بحث اصلی منم چند پست قبل همین بود
درضمن شما هر سایتی سرچ بزنی امار فروش کنسول ها رو جمع بزنی متوجه میشی این چیز کاملا بدهی هست SamGun

S0R3N4
21-04-2016, 22:34
سلام عرض میکنم خدمت تمام دوستان
سوالی داشتم در مورد خرید کنسول بازی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴... هفته دیگر برای انجام یکسری از کارهام به اجبار عازم شهر مرزی بانه میشم...
به نظر شما با توجه به تفاوت قیمتی که کالاهای دیجیتال در این شهر دارند عقلانی است به خواهم کنسول بازی را از این شهر خریداری کنم یا اینکه اصلاً کار درستی نیست و ممکن است کنسول خریداری شده دارای مشکلاتی باشد ؟
با تشکر

Spaniuly
14-08-2016, 13:54
سلام خسته نباشید دسته بازی با پورت یو اس بی به ایکس باکس 360 وصل میشه؟

hm741
08-10-2016, 21:17
پلی ۴ یهتره چون

جواب بند بند این پست از دید کسی که یک ساله ایکس باکس وان داره
1- هرچی همه خریدن ما هم بهتره همونو بخریم؟ واقعا؟ بازی دست دوم هم راحت خریدم و فروختم بدون مشکل!
2- شیرینگ برای ایکس باکس وجود داره و شاید اگه اشتباه نکنم محدودیت کمتری هم داره. هرچند من اصلا استفاده نمیکنم چون یه چیز مسخره ست و در حالت شیرینگ امتیازات به نام پروفایل دیگر ثبت میشه
3- من که با کمبود بازیکن ایرانی مواجه نشدم!!!
4- همون سایتی که گفتی نوشته در مراحلی خاص و برای یه لحظه این اتفاق میوفته و اختلالی در بازی به هیچ وجه ایجاد نمیکنه. البته الان احتمال قوی تو آپدیت های جدید این مشکل برطرف شده
5-با نظرت موافق بودم یه زمانی. بازی های انحصاری بهتری داشت کنسولPS و اون مال دوره ای بود که رزیدنت اویل و فاینال فانتزی و خیلی بازی های دیگه که شما از من بهتر میدونی انحصاری های PS بودن.
6- فقط یه جواب میشه داد: همین که ایکس باکس هارد اکسترنال رو پشتیبانی میکنه و PS پشتیبانی نمیکنه فکر کنم کافی باشه و نیازی به مقایسه ی بیشتر نیست. این قابلیتی که شما گفتی چندان کاربردی نیست.
7- نرم افزار bay life برای ایکس باکس همین کارو میکنه ولی من که با نت شبانه رایگان میتونم 40 گیگ رو در سه شب دانلود کنم تستش نکردم و دردسرش زیاده.
به نظر من به بازی های رایگان ماهانه هر دو کنسول و تخفیفات بندازید متوجه میشید که نه شیرینگ به درد میخوره نه خرید و فروش بازی دست دو. بتلفیلد 4 با تخفیف 17000 تومن (4.5 دلار+مالیات). سه گانه اساسین کرید 36 دلار - فورزا و mirror edge رایگان بودن ماه قبل. در کل برای PS بازی کردن با اکانت شخصی بیشتر از ایکس باکس باید خرج کنید. مگه اینکه بخوایید با شیرینگ و خرید و فروش بازی کنید. به همه اینها بازی های کینکت هم اضافه کنید. واقعا بازیkinect sport rivals ارزششو داره ادم بخاطرش قید PS4 رو بزنه.

4umbaz
11-11-2016, 22:03
سلام دوستان ..
من خ وقته ک نتونستم وای فای خودمو با دستگاه ایکس وانم پیدا کنم... یعنی وای فای همسایه تهی کوچمونو پیدا میکنه تو سرچ..وای فای سه متر اونورترو محاله پیدا کنه؟؟مشکل چیه

esi_zholly
04-04-2017, 11:06
سلام دوستان وقتتون بخیر
من تا به الان فقط پی سی داشتم
و الان قصد خرید کنسول دارم مطالب زیاد خوندم اما نظر ایرانی هایی که استفاده کردن رو نمیدونم
این بود که اومدم سراغ شما تا کمکم کنید

معیارهای من این هست :
قیمت بازی ها برام مهم
بازی های حرکتی ( کینکت ) چون شخصی رو دارم تو خونه که کم تحرک هست و نمیتونه خارج از خونه بره میخوام به این وسیله تحرک داشته باشه
من در مورد بازی های دانلودی و . . . چیزی نمیدونم به چه شکل هست ؟ هزینه داره ؟
تو یه سایت خوندم XBOX ONE کپی خور شد ! اما چون فقط همون سایت مشکوکم

50R005H
04-04-2017, 11:25
سلام دوستان وقتتون بخیر
من تا به الان فقط پی سی داشتم
و الان قصد خرید کنسول دارم مطالب زیاد خوندم اما نظر ایرانی هایی که استفاده کردن رو نمیدونم
این بود که اومدم سراغ شما تا کمکم کنید

معیارهای من این هست :
قیمت بازی ها برام مهم
بازی های حرکتی ( کینکت ) چون شخصی رو دارم تو خونه که کم تحرک هست و نمیتونه خارج از خونه بره میخوام به این وسیله تحرک داشته باشه
من در مورد بازی های دانلودی و . . . چیزی نمیدونم به چه شکل هست ؟ هزینه داره ؟
تو یه سایت خوندم XBOX ONE کپی خور شد ! اما چون فقط همون سایت مشکوکم

کنسول های نسل هشتم به این زودیا کپی نمیشن. روش هایی وجود داره که بازی های دیجیتالی(نه دیسک) رو از دیگران میدزدند و با قیمت نسبتا کم میفروشنن ولی دردسر زیاد داره و امکان بن شدن داره. شما بهتره کنسول دست دو xbox slim به همراه کینکت بخری.

hbm_7052
31-07-2017, 09:46
سلام
دوستان یک مشورت می خواستم بدید فردا می خوام یک xbox one S بخرم

1- می خواستم بدونم بنظرتون از این کنسول هایی که پر از بازی هست و نباید به اینترنت وصل شه بخرم یا کنسول معمولی بخرم ؟ ( کدوم ارزشش بیشتره )
2- این جور کنسول های آفلاین رو میشه براشون دیسک خرید و فقط تنها فرقش اینه نباید به اینترنت وصل شی ؟
3- بنظرتون بازیهای کارتونی مناسب دختر بچه چی هست ؟

stryk3r
23-10-2017, 10:06
دوست عزیز کنسول های آفلاین روشون اکانت هکی هست و کاملا غیر قانونی هستند و به هیچ وجه توصیه نمیشه ، فقط و فقط کنسول اوریجینال بخرید و بازی ها رو به صورت اوریجینال ( یا به صورت دیجیتالی مستقیم از استور خود ایکس باکس ) یا به صورت دیسک فیزیکی بازی از داخل سایت های معتبر ایرانی مثل دیجی کالا و ...
اگه علاقه ای به کنسول اوریجینال ندارید یا شرایط مالی شو ندارید ، نخرید دوست عزیز . خیلی راحت میتونید ایکس باکس 360 جیتگ بخرید قیمتش حدود 600 700 ایناست بازی هاشم مفته ، دونه ای 3 هزار تومن 4 هزار تومن.
ایکس باکس وان بدون اینترنت مثل لامبورگینی بدون بنزین میمونه، اگه اینترنت خوب + پول نداری کلا سمت ایکس باکس وان نیا به همون 360 کپیخور اکتفا کن.
بازی دخترانه یا بچه گانه میخوای کلا ایکس باکس وان و پلی استیشن به جز چند تا بازی که تعدادشون به انگشت های دست هم نمیرسه چیز زیادی ندارن ، میتونید برید سراغ کسنول های نینتندو که تمام بازی هاشون مخصوص دخترا و خانواده ها هستش ، بازیه خشن به هیچ وجه ندارن و تمام بازی هاش حرکتی هست باعث میشه بچه ها تحرک داشته باشن.
موفق باشید.

- - - Updated - - -

دوست عزیز کنسول های آفلاین روشون اکانت هکی هست و کاملا غیر قانونی هستند و به هیچ وجه توصیه نمیشه ، فقط و فقط کنسول اوریجینال بخرید و بازی ها رو به صورت اوریجینال ( یا به صورت دیجیتالی مستقیم از استور خود ایکس باکس ) یا به صورت دیسک فیزیکی بازی از داخل سایت های معتبر ایرانی مثل دیجی کالا و ...
اگه علاقه ای به کنسول اوریجینال ندارید یا شرایط مالی شو ندارید ، نخرید دوست عزیز . خیلی راحت میتونید ایکس باکس 360 جیتگ بخرید قیمتش حدود 600 700 ایناست بازی هاشم مفته ، دونه ای 3 هزار تومن 4 هزار تومن.
ایکس باکس وان بدون اینترنت مثل لامبورگینی بدون بنزین میمونه، اگه اینترنت خوب + پول نداری کلا سمت ایکس باکس وان نیا به همون 360 کپیخور اکتفا کن.
بازی دخترانه یا بچه گانه میخوای کلا ایکس باکس وان و پلی استیشن به جز چند تا بازی که تعدادشون به انگشت های دست هم نمیرسه چیز زیادی ندارن ، میتونید برید سراغ کسنول های نینتندو که تمام بازی هاشون مخصوص دخترا و خانواده ها هستش ، بازیه خشن به هیچ وجه ندارن و تمام بازی هاش حرکتی هست باعث میشه بچه ها تحرک داشته باشن.
موفق باشید.

- - - Updated - - -

موفق باشید.

hbm_7052
25-10-2017, 09:47
با تشکر از راهنمایی خوبتون الان 360 خوب و مطمئن برای خرید پیدا میشه؟

stryk3r
25-10-2017, 14:12
آره تا دلتون بخواد ، فقط خواستین بگیرین حتما اسلیم بگیرین ( رنگ مشکی ) و حتما جیتگ باشه تا بتونید راحت بدون دیسک بازی کنید. اگه ال تی تری ( LT3 ) بخرید باید حتما دیسک بازی داخل دستگاه باشه تا بتونید بازی کنید.
هارد دستگاه هم حتما حداقل یا 250 یا 500 گیگ باشه. اگه برای خونه میخواین بخرید که بچه ها مخصوصا اگه برا دخترا میخواین حتما و حتما 100% با کینکت بخرید چون ایکس باکس 360 بدون کینکت برا اعضای خانواده به هیچ دردی نمیخوره فقط به درد پسرا میخوره که باهاش بازی های جنگی و کمبات و فوتبال بازی کنند ، اما با کینکت عالیه !!!

night lord
08-12-2017, 14:38
سلام
دوستان من یه xbox one x خریدم . یه فیفا 18 و یه فورزا 7 هم خریدم :n01:

حالا چنتا سوال دارم الان هر بار میخوام اکانت بسازم یا وارد xbox live بشم ارور میده و نمیتونه وارد بشه . هر کاری هم که میخوام روی کنسول کنم . مربوط به اکانت آنلاین باشه ارور میده و نمیتونه وارد بشه :n28::n28:. اما بازی ها رو راحت آپدیت میکنه و کنسول هم خودش راحت آپدیت شد :n01:.
چرا نمیتونم وارد ایکباکس لایو بشم و نمیتونم اکانت ادد کنم؟؟؟؟
و اینکه الان فورزا 7 میگه حتما باید 62 گیگ آپدیت کنی و وارد بازی که میشم میاد بیرون . راهی داره که بدون آپدیت بشه بازی کرد؟

stryk3r
08-12-2017, 21:20
سلام
دوستان من یه xbox one x خریدم . یه فیفا 18 و یه فورزا 7 هم خریدم :n01:

حالا چنتا سوال دارم الان هر بار میخوام اکانت بسازم یا وارد xbox live بشم ارور میده و نمیتونه وارد بشه . هر کاری هم که میخوام روی کنسول کنم . مربوط به اکانت آنلاین باشه ارور میده و نمیتونه وارد بشه :n28::n28:. اما بازی ها رو راحت آپدیت میکنه و کنسول هم خودش راحت آپدیت شد :n01:.
چرا نمیتونم وارد ایکباکس لایو بشم و نمیتونم اکانت ادد کنم؟؟؟؟
و اینکه الان فورزا 7 میگه حتما باید 62 گیگ آپدیت کنی و وارد بازی که میشم میاد بیرون . راهی داره که بدون آپدیت بشه بازی کرد؟

سلام دوست عزیز.
مشکل لاگین شدن به لایو چیز تازه ای نیست و تقریبا همیشه ایرانی های باهاش مشکل داشتند ، راهکار هایی دوستان توصیه کردند عبارت اند از : شِیر کردن چیز پی ان روی موردم یا عوض کردن تنظیمات دی ان اس و .... بعضی با عوض کردن دی ان اس درست شده بعضی ها هم نه ، انشالله دوستان دیگه بیان و بهت پاسخ دقیقتر و بهتر بدن. توی همین تایپیک صفحات قبل رو بخونی تقریبا به جواب سوالت میرسی.
در مورد فورزا 7 اگه میخوای آپدیتش نکنی و بازی کنی باید ایکس باکس رو آفلاین کنی و بازی کنی هر موقع آنلاین بشی دیگه نمیتونی بازیش کنی تا وقتی که آپدیتش کنی. اگه یه مقدار ازش آپدیت کردی نمیتونی بازی کنی مگه اینکه پاکش کنی دوباره نصبش کنی و بری روی حالت آفلاین و راحت بازی کنی. مثلا Gears of war 4 خودش یه عالمه حجمشه ، باز آپدیت هاش حدود 40 گیگه !

night lord
08-12-2017, 23:28
سلام دوست عزیز.
مشکل لاگین شدن به لایو چیز تازه ای نیست و تقریبا همیشه ایرانی های باهاش مشکل داشتند ، راهکار هایی دوستان توصیه کردند عبارت اند از : شِیر کردن چیز پی ان روی موردم یا عوض کردن تنظیمات دی ان اس و .... بعضی با عوض کردن دی ان اس درست شده بعضی ها هم نه ، انشالله دوستان دیگه بیان و بهت پاسخ دقیقتر و بهتر بدن. توی همین تایپیک صفحات قبل رو بخونی تقریبا به جواب سوالت میرسی.
در مورد فورزا 7 اگه میخوای آپدیتش نکنی و بازی کنی باید ایکس باکس رو آفلاین کنی و بازی کنی هر موقع آنلاین بشی دیگه نمیتونی بازیش کنی تا وقتی که آپدیتش کنی. اگه یه مقدار ازش آپدیت کردی نمیتونی بازی کنی مگه اینکه پاکش کنی دوباره نصبش کنی و بری روی حالت آفلاین و راحت بازی کنی. مثلا Gears of war 4 خودش یه عالمه حجمشه ، باز آپدیت هاش حدود 40 گیگه !

خیلی ممنون
پس باید به فکر رد شدن از تحریم باشم:n06:
یه سوال دیگه هم برام پیش اومده که حتما با اینکه بازی ها نصب میشن باید دیسکشون توی دستگاه باشن؟؟؟ نمیشه بدون دیسک اجراشون کرد؟

stryk3r
09-12-2017, 12:42
خیلی ممنون
پس باید به فکر رد شدن از تحریم باشم:n06:
یه سوال دیگه هم برام پیش اومده که حتما با اینکه بازی ها نصب میشن باید دیسکشون توی دستگاه باشن؟؟؟ نمیشه بدون دیسک اجراشون کرد؟

چیزی دیگه ای نمیخوای ؟ سُسی نوشابه ای چیزی؟ نون اضافه ؟
ببین کنسول ایکس باکس وان کپیخور که نیست که شما بخوای دیسک بازی رو بریزی روی دستگاه بعد بدون دیسک بازی کنی بعد بری دیسک بازی رو بدی به دوستات اونا هم نصب کنن بازی کنند حالشو ببرن :n02:
حتما حتما باید دیسک داخل دستگاه باشه.
یه راهی هست که کاملا قانونیه و هیچ مشکلی نداره ، اینه که بازی رو با گیفت کارت ایکس باکس که دلاری 4 هزار تومنه تقریبا از استور ایکس باکس خریداری کنی اون موقع میتونی بدون دیسک بازی کنی یعنی چی ؟ یعنی اینکه مثلا شما گفتی بازیه فورزا 7 رو خریدی درسته ؟ خب اگه بخوای فورزا رو بدون دیسک بازی کنی باید بری گیفت کارت ایکس باکس به اندازه ی قیمت فورزا بخری مثلا فورزا اگه 50 دلاره باید 50 دلار اکانت ایکس باکستو شارژ کنی که به تومن میشه 200 هزار تومن تقریبا ، بعدش بری داخل استور لاگین بشی و بازی رو به صورت دیجیتالی بخری ، بعدش دیگه میتونی بدون دیسک بازی کنی ، میتونی دیسک بازی رو بفروشی تا هزینه ی خرید دیجیتالی بازی در بیاد. من خودم الآن 99% بازی های روی کنسولم دیجیتالی هست و اصلا دیسک فیزیکی نمیخرم.
خوبی دیجیتالی اینه که خیلی ارزون در میاد ، مثلا جمعه سیاه همین چند روز پیشا تخفیفات خوبی روی بازی هایی مثل فیفا 18 و .... زدن که من فیفا 18 رو به صورت دیجیتالی خریدم با 40% تخفیف ! یا اگه اشتراک گلد ایکس باکس وان رو داشته باشی ( قیمت اشتراک گلد حدود 180 تومن این حدوداست الآن ) ماهی 3 تا بازیِ رایگان میده بعلاوه هر ماه کلی تخفیف برای خرید بازی ها ( 30% تا 70% ) یا میتونی اشتراک EA Access بخری سالیانه قیمتش حدود 120 130 هزار تومنه که میتونی تا 1 سال بازی هایی که اینجا لیست میکنم رو به صورت رایگان بازی کنی ، فقط زحمت دانلودشون به دوشِت میوفته که البته الآن با تعرفه های جدید مخابرات و ایرانسل و که اینترنت نا محدود و ... آوردن زیاد کار سختی نیست یه کم هزینه داره که ارزش داره.
اینم لیست بازی های EA Access :

Games in the Vault for Xbox One

No.
Title
Date released
Date added
Ref.

1
Battlefield 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
November 22, 2013
July 29, 2014
[3] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-GS-Vault-3)

2
FIFA 14 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[a] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-21)
November 22, 2013
July 29, 2014
[3] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-GS-Vault-3)

3
Madden NFL 25 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
November 22, 2013
July 29, 2014

4
Peggle 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
December 9, 2013
July 29, 2014

5
Need for Speed Rivals ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
November 22, 2013
September 2, 2014
[21] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-22)

6
Plants vs. Zombies: Garden Warfare ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
February 25, 2014
October 15, 2014
[22] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-23)

7
EA Sports UFC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
June 17, 2014
December 12, 2014
[23] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-24)

8
NBA Live 15 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
October 28, 2014
February 25, 2015
[24] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-25)

9
Madden NFL 15 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
August 26, 2014
March 5, 2015
[25] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-26)

10
NHL 15 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
September 9, 2014
April 9, 2015
[26] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-27)

11
FIFA 15 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
September 23, 2014
May 8, 2015
[27] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-28)

12
Titanfall ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
March 11, 2014
June 15, 2015
[28] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-Titanfall_and_DAI-29)

13
Dragon Age: Inquisition ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
November 18, 2014
August 4, 2015
[28] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-Titanfall_and_DAI-29)

14
Battlefield Hardline ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
March 17, 2015
October 14, 2015
[29] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-30)

15
Madden NFL 16 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
August 25, 2015
February 2, 2016
[30] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-31)

16
Plants vs. Zombies ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
September 8, 2010
February 29, 2016
[31] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-32)

17
NHL 16 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
September 15, 2015
March 29, 2016
[32] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-33)

18
Dead Space ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2008_video_game))
October 14, 2008
March 31, 2016
[33] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-34)

19
FIFA 16 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
September 22, 2015
April 19, 2016
[34] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-Fifa_16-35)

20
Rory McIlroy PGA Tour ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
July 14, 2015
May 10, 2016
[35] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-36)

21
NBA Live 16 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
September 29, 2015
May 25, 2016
[36] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-37)

22
Need for Speed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2015_video_game))
November 3, 2015
July 12, 2016
[37] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-EAA-Summer16-38)

23
Unravel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](video_game))
February 9, 2016
July 12, 2016
[37] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-EAA-Summer16-38)

24
SSX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2012_video_game))
February 28, 2012
August 9, 2016
[38] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-39)

25
Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
February 23, 2016
August 30, 2016

26
Bejeweled 2 Deluxe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
November 22, 2005
October 6, 2016
[39] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-EAA-Late16-40)

27
Zuma Deluxe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](video_game))
November 22, 2005
October 6, 2016
[39] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-EAA-Late16-40)

28
Feeding Frenzy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](video_game))
March 10, 2006
October 6, 2016

29
Heavy Weapon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
January 17, 2007
October 6, 2016

30
Feeding Frenzy 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
September 17, 2008
October 6, 2016

31
Bejeweled 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
October 19, 2011
October 6, 2016

32
Mass Effect ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](video_game))
November 20, 2007
November 7, 2016
[40] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-VB-41)

33
Mass Effect 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
January 26, 2010
November 7, 2016
[40] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-VB-41)

34
Mass Effect 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
March 6, 2012
November 7, 2016

35
Mirror's Edge ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
November 11, 2008
November 9, 2016
[41] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-42)

36
Mirror's Edge Catalyst ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
June 7, 2016
November 9, 2016
[42] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-VG-43)

37
EA Sports UFC 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
March 15, 2016
November 10, 2016
[42] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-VG-43)

38
Star Wars Battlefront ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2015_video_game))
November 17, 2015
December 13, 2016
[43] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-44)

39
Battlefield: Bad Company 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
March 2, 2010
January 20, 2017
[44] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-EAA-Early17-45)

40
Battlefield 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
October 25, 2011
January 20, 2017
[44] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-EAA-Early17-45)

41
Skate 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
May 11, 2010
February 13, 2017
[45] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-46)

42
Madden NFL 17 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
August 23, 2016
February 24, 2017
[46] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-47)

43
NHL 17 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
September 13, 2016
March 28, 2017
[47] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-48)

44
Zuma's Revenge ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
September 15, 2009
March 30, 2017
[48] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-49)

45
Dragon Age: Origins ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
November 3, 2009
April 10, 2017
[49] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-GameZone-50)

46
Dead Space Ignition ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
October 12, 2010
April 10, 2017
[49] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-GameZone-50)

47
FIFA 17 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
September 27, 2016
April 21, 2017
[50] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-51)

48
Medal of Honor Airborne ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
August 28, 2007
May 10, 2017
[51] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-52)

49
Titanfall 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
October 28, 2016
July 31, 2017
[52] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-53)

50
Battlefield 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
October 21, 2016
August 9, 2017
[53] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-54)

51
NBA Live 14 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
November 22, 2013
Unknown[b] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-55)

52
Dead Space 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
January 25, 2011
September 14, 2017
[54] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-56)

53
Mass Effect: Andromeda ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
March 21, 2017
October 17, 2017
[55] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-57)

54
Dead Space 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
February 5, 2013
November 29, 2017
[56] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-58)

night lord
10-12-2017, 23:14
چیزی دیگه ای نمیخوای ؟ سُسی نوشابه ای چیزی؟ نون اضافه ؟
ببین کنسول ایکس باکس وان کپیخور که نیست که شما بخوای دیسک بازی رو بریزی روی دستگاه بعد بدون دیسک بازی کنی بعد بری دیسک بازی رو بدی به دوستات اونا هم نصب کنن بازی کنند حالشو ببرن :n02:
حتما حتما باید دیسک داخل دستگاه باشه.
یه راهی هست که کاملا قانونیه و هیچ مشکلی نداره ، اینه که بازی رو با گیفت کارت ایکس باکس که دلاری 4 هزار تومنه تقریبا از استور ایکس باکس خریداری کنی اون موقع میتونی بدون دیسک بازی کنی یعنی چی ؟ یعنی اینکه مثلا شما گفتی بازیه فورزا 7 رو خریدی درسته ؟ خب اگه بخوای فورزا رو بدون دیسک بازی کنی باید بری گیفت کارت ایکس باکس به اندازه ی قیمت فورزا بخری مثلا فورزا اگه 50 دلاره باید 50 دلار اکانت ایکس باکستو شارژ کنی که به تومن میشه 200 هزار تومن تقریبا ، بعدش بری داخل استور لاگین بشی و بازی رو به صورت دیجیتالی بخری ، بعدش دیگه میتونی بدون دیسک بازی کنی ، میتونی دیسک بازی رو بفروشی تا هزینه ی خرید دیجیتالی بازی در بیاد. من خودم الآن 99% بازی های روی کنسولم دیجیتالی هست و اصلا دیسک فیزیکی نمیخرم.
خوبی دیجیتالی اینه که خیلی ارزون در میاد ، مثلا جمعه سیاه همین چند روز پیشا تخفیفات خوبی روی بازی هایی مثل فیفا 18 و .... زدن که من فیفا 18 رو به صورت دیجیتالی خریدم با 40% تخفیف ! یا اگه اشتراک گلد ایکس باکس وان رو داشته باشی ( قیمت اشتراک گلد حدود 180 تومن این حدوداست الآن ) ماهی 3 تا بازیِ رایگان میده بعلاوه هر ماه کلی تخفیف برای خرید بازی ها ( 30% تا 70% ) یا میتونی اشتراک EA Access بخری سالیانه قیمتش حدود 120 130 هزار تومنه که میتونی تا 1 سال بازی هایی که اینجا لیست میکنم رو به صورت رایگان بازی کنی ، فقط زحمت دانلودشون به دوشِت میوفته که البته الآن با تعرفه های جدید مخابرات و ایرانسل و که اینترنت نا محدود و ... آوردن زیاد کار سختی نیست یه کم هزینه داره که ارزش داره.
اینم لیست بازی های EA Access :

Games in the Vault for Xbox One

No.
Title
Date released
Date added
Ref.

1
Battlefield 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
November 22, 2013
July 29, 2014

2
FIFA 14 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[a] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-21)
November 22, 2013
July 29, 2014

3
Madden NFL 25 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
November 22, 2013
July 29, 2014

4
Peggle 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
December 9, 2013
July 29, 2014

5
Need for Speed Rivals ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
November 22, 2013
September 2, 2014
[21] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-22)

6
Plants vs. Zombies: Garden Warfare ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
February 25, 2014
October 15, 2014
[22] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-23)

7
EA Sports UFC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
June 17, 2014
December 12, 2014
[23] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-24)

8
NBA Live 15 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
October 28, 2014
February 25, 2015
[24] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-25)

9
Madden NFL 15 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
August 26, 2014
March 5, 2015
[25] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-26)

10
NHL 15 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
September 9, 2014
April 9, 2015
[26] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-27)

11
FIFA 15 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
September 23, 2014
May 8, 2015
[27] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-28)

12
Titanfall ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
March 11, 2014
June 15, 2015

13
Dragon Age: Inquisition ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
November 18, 2014
August 4, 2015

14
Battlefield Hardline ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
March 17, 2015
October 14, 2015
[29] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-30)

15
Madden NFL 16 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
August 25, 2015
February 2, 2016
[30] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-31)

16
Plants vs. Zombies ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
September 8, 2010
February 29, 2016
[31] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-32)

17
NHL 16 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
September 15, 2015
March 29, 2016
[32] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-33)

18
Dead Space ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2008_video_game))
October 14, 2008
March 31, 2016
[33] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-34)

19
FIFA 16 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
September 22, 2015
April 19, 2016
[34] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-Fifa_16-35)

20
Rory McIlroy PGA Tour ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
July 14, 2015
May 10, 2016
[35] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-36)

21
NBA Live 16 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
September 29, 2015
May 25, 2016
[36] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-37)

22
Need for Speed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2015_video_game))
November 3, 2015
July 12, 2016

23
Unravel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](video_game))
February 9, 2016
July 12, 2016

24
SSX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2012_video_game))
February 28, 2012
August 9, 2016
[38] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-39)

25
Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
February 23, 2016
August 30, 2016

26
Bejeweled 2 Deluxe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
November 22, 2005
October 6, 2016

27
Zuma Deluxe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](video_game))
November 22, 2005
October 6, 2016

28
Feeding Frenzy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](video_game))
March 10, 2006
October 6, 2016

29
Heavy Weapon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
January 17, 2007
October 6, 2016

30
Feeding Frenzy 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
September 17, 2008
October 6, 2016

31
Bejeweled 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
October 19, 2011
October 6, 2016

32
Mass Effect ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](video_game))
November 20, 2007
November 7, 2016

33
Mass Effect 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
January 26, 2010
November 7, 2016

34
Mass Effect 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
March 6, 2012
November 7, 2016

35
Mirror's Edge ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
November 11, 2008
November 9, 2016
[41] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-42)

36
Mirror's Edge Catalyst ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
June 7, 2016
November 9, 2016

37
EA Sports UFC 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
March 15, 2016
November 10, 2016

38
Star Wars Battlefront ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2015_video_game))
November 17, 2015
December 13, 2016
[43] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-44)

39
Battlefield: Bad Company 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
March 2, 2010
January 20, 2017

40
Battlefield 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
October 25, 2011
January 20, 2017

41
Skate 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
May 11, 2010
February 13, 2017
[45] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-46)

42
Madden NFL 17 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
August 23, 2016
February 24, 2017
[46] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-47)

43
NHL 17 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
September 13, 2016
March 28, 2017
[47] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-48)

44
Zuma's Revenge ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
September 15, 2009
March 30, 2017
[48] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-49)

45
Dragon Age: Origins ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
November 3, 2009
April 10, 2017

46
Dead Space Ignition ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
October 12, 2010
April 10, 2017

47
FIFA 17 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
September 27, 2016
April 21, 2017
[50] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-51)

48
Medal of Honor Airborne ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
August 28, 2007
May 10, 2017
[51] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-52)

49
Titanfall 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
October 28, 2016
July 31, 2017
[52] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-53)

50
Battlefield 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
October 21, 2016
August 9, 2017
[53] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-54)

51
NBA Live 14 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
November 22, 2013
Unknown[b] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-55)

52
Dead Space 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
January 25, 2011
September 14, 2017
[54] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-56)

53
Mass Effect: Andromeda ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
March 21, 2017
October 17, 2017
[55] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-57)

54
Dead Space 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
February 5, 2013
November 29, 2017
[56] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-58)

خیلی خیلی ممنون
چه اطلاعات خوبی بهم دادی
پس فکر کنم گیفت کارت بخرم و دانلود کنم بهتر باشه از این به بعد

حالا کیفت کارت هاش رو از کجا بخرم؟؟

stryk3r
11-12-2017, 17:36
خیلی خیلی ممنون
چه اطلاعات خوبی بهم دادی
پس فکر کنم گیفت کارت بخرم و دانلود کنم بهتر باشه از این به بعد

حالا کیفت کارت هاش رو از کجا بخرم؟؟

نمیدونم بگم یا نگم ، آخه شاید مدیرا فک کنند دارم تبلیغ میکنم و .....
برات پیغام خصوصی میفرستم.
فقط از هر جا خواستی بخری 10 دلاریش نهایت نهایتش 45 هزار تومنه ، در گرونترین حالت در حا حاضر با این وضع دلار ، وگرنه همین الآن 3800 تومنم گیر میاد.
گیفت کارت ها چون 10 دلاری با 20 دلاری یا 50 دلاری قیمتشون خیلی تفاوت نداره و تقریبا یه قیمت هستن همیشه حواست باشه از کسی یا سایتی 50 دلاری نخری و فقط 10 دلاری خرید کنی ، مثلا یه بازی میخوای بخری که قیمتش 50 دلاره به جای خرید 50 دلاری 5 تا 10 دلاری بخر ، میدونی چرا ؟ چون شاید طرف یا سایتی که ازش خرید میکنی دزد تشریف داشته باشه و زمانی که 50 دلاری میخری به 200 هزار تومن بعد کد رو وارد میکنی میگه این کد استفاده شده است و شما بدو دنبال پولت توی پشتیبانی سایت و ... هیچ کس هم جواب گو نیست و 200 هزار تومن از جیبت رفته ، ولی اگه یه 10 دلاری بخری و وارد کنی توی اکانتت و درست باشه، بعدش برای خرید بعدی اقدام کن ، اگه بعدی هم درست بود برو برا بعدی ، اینطوری اگه همون اول 10 دلاریه خراب بود فوق فوقش 40 50 تومن از جیبت میره به همین راحتی. از طرفی اکثرا کسایی که گیفت کارت میفروشن 10 دلاری رو همیشه موجود دارن چون قیمتش ارزونه ولی 50 دلاری هاشون معمولا یا خرابه یا قبلا استفاده شده یا موجود ندارن و .... .

night lord
15-12-2017, 01:48
نمیدونم بگم یا نگم ، آخه شاید مدیرا فک کنند دارم تبلیغ میکنم و .....
برات پیغام خصوصی میفرستم.
فقط از هر جا خواستی بخری 10 دلاریش نهایت نهایتش 45 هزار تومنه ، در گرونترین حالت در حا حاضر با این وضع دلار ، وگرنه همین الآن 3800 تومنم گیر میاد.
گیفت کارت ها چون 10 دلاری با 20 دلاری یا 50 دلاری قیمتشون خیلی تفاوت نداره و تقریبا یه قیمت هستن همیشه حواست باشه از کسی یا سایتی 50 دلاری نخری و فقط 10 دلاری خرید کنی ، مثلا یه بازی میخوای بخری که قیمتش 50 دلاره به جای خرید 50 دلاری 5 تا 10 دلاری بخر ، میدونی چرا ؟ چون شاید طرف یا سایتی که ازش خرید میکنی دزد تشریف داشته باشه و زمانی که 50 دلاری میخری به 200 هزار تومن بعد کد رو وارد میکنی میگه این کد استفاده شده است و شما بدو دنبال پولت توی پشتیبانی سایت و ... هیچ کس هم جواب گو نیست و 200 هزار تومن از جیبت رفته ، ولی اگه یه 10 دلاری بخری و وارد کنی توی اکانتت و درست باشه، بعدش برای خرید بعدی اقدام کن ، اگه بعدی هم درست بود برو برا بعدی ، اینطوری اگه همون اول 10 دلاریه خراب بود فوق فوقش 40 50 تومن از جیبت میره به همین راحتی. از طرفی اکثرا کسایی که گیفت کارت میفروشن 10 دلاری رو همیشه موجود دارن چون قیمتش ارزونه ولی 50 دلاری هاشون معمولا یا خرابه یا قبلا استفاده شده یا موجود ندارن و .... .

امروز فهمیدم مشکلات من با کنسولی که خیلی دوسش داشتم تمومی نداره
امروز تا کنسول رو روشن کردم تا یه دست فیفا بزنم دیدم زده دستگاه آپدیت داره یه 400 مگی دانلود کرد و آپدیت کرد و بعد دیدم دیگه هر کاری میخوام بکنم میگه باید به لایو متصل شی و اکانت بسازی
هر کاری کردم نشد وصل بشم به لایو دستگاه به اینترنت وصل میشه ولی اصلا وارد حساب لایو نمیشه که نمیشه:n03::n03:
چه درد سرایی داره ایکس باکس ،:n27::n27::n28: کلی تحقیق کردم دیدم انگار هیلتریم که وصل نمیشه

من چون با مودم وای فای و سیم ایرانسل به اینترنت وصل میشم امکان شیر چیز چیز ان رو ندارم
چیکار میتونم کنم؟؟؟
این داستان dsn زدن چیه؟:n37:

ali_nioton
14-01-2018, 00:13
سلام

دستگاههای Xbox one s که تو بازار فروخته میشه و روس هاردشون بازی نصبه

چه طور بازیهارو روی دستگاه نصب کرده که دیگه نیازی به دیسک نداره؟

- - - Updated - - -

سلام

دستگاههای Xbox one s که تو بازار فروخته میشه و روی هاردشون بازی نصبه

stryk3r
14-01-2018, 09:53
امروز فهمیدم مشکلات من با کنسولی که خیلی دوسش داشتم تمومی نداره
امروز تا کنسول رو روشن کردم تا یه دست فیفا بزنم دیدم زده دستگاه آپدیت داره یه 400 مگی دانلود کرد و آپدیت کرد و بعد دیدم دیگه هر کاری میخوام بکنم میگه باید به لایو متصل شی و اکانت بسازی
هر کاری کردم نشد وصل بشم به لایو دستگاه به اینترنت وصل میشه ولی اصلا وارد حساب لایو نمیشه که نمیشه:n03::n03:
چه درد سرایی داره ایکس باکس ،:n27::n27::n28: کلی تحقیق کردم دیدم انگار هیلتریم که وصل نمیشه

من چون با مودم وای فای و سیم ایرانسل به اینترنت وصل میشم امکان شیر چیز چیز ان رو ندارم
چیکار میتونم کنم؟؟؟
این داستان dsn زدن چیه؟:n37:

تموم این داستان ها به خاطر اینترنت خیلی خوبیه که داریم ، وگرنه دستگاهِ بد بخت مشکلی نداره.
انشالله مشکل شما هم رفع شده باشه

stryk3r
14-01-2018, 09:58
سلام

دستگاههای Xbox one s که تو بازار فروخته میشه و روس هاردشون بازی نصبه

- - - Updated - - -

سلام

دستگاههای Xbox one s که تو بازار فروخته میشه و روی هاردشون بازی نصبه

این دستگاه هایی که میگی به احتمال زیاد اکانت های هک شده ( دزدی ) روشون هست و به هیچ وجه نمیتونید کنسول رو آنلاین کنید و از امکانات آنلاینش استفاده کنید ، ایکس باکس وان بدون آنلاین مفتش گرونه.
بازی رو چه طور نصب کرده که نیازی به دیسک نداره ؟ خب خیلی راحت ، شما هم میتونی به صورت کاملا قانونی بازی ها رو از استور ( فروشگاه ) ایکس باکس خریداری کنی و بازی رو دانلود کنی و بازی کنی. مثل اینکه مثلا بری از داخل بازار دیسک بازی رو بخری یا اینکه لایسنس بازی رو به صورت اوریجینال از داخل خود فروشگاهش میخری و فروشگاه به شما اجازه ی دانلود و بازی کردن اون بازی رو میده ، به صورت کاملا قانونی ، همین.

mehdydry
12-02-2018, 19:16
سلام
Xbox one S میتونه فیلم بلوری 2160p 60Fps رو نشون بده؟؟

saeid.cyber
11-03-2019, 13:38
سلام دوستان

xbox one s من وقتی خاموشه یه صدای ریزی از داخل دستگاه شنیده میشه. به نظرتون طبیعیه؟

اگه ترانس 220 به 110 بگیرم به نظرتون حل میشه؟

aha2012
29-05-2019, 17:27
سلام. شبکه لایو برای xbox oneمشکل داره برای آنلاین بازی کردن؟ وصل شدن به لایو و دانلود بازی از xbox game pass؟ ممنون میشم راهنمایی کنید