PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اسپلیتر adsl با دو خروجی برای کامپیوتر وجود دارد ؟

masoud376
29-03-2014, 18:08
سلام دوستان
از مخابرات adsl داریم. یک کامپیوتر دیگه هم گرفتیم که میخواهیم اون رو هم به اینترنت وصل کنی. البته با یک مودم جدا دیگه. حالا میخوام برای اون مستقیما از اسپلیتر سیم بکشم.
یعنی اون سیم تلفن که اومده داخل منزل و رفته توی اسپلیتر یک خروجیش اومده برای کامپیوتر من. میخواستم بپرسم آیا اسپلیتری هست که دوتا خروجی داشته باشه برای کامپیوتر؟
که مستقیما ازش یک سیم بکشم برای کامپیوتر خودم و یک سیم هم برای کامپیوتر دیگه
به جای اسپلیترهای معمولی که فقط یک خروجی داره برای وصل کردن سیم تلفن به کامپیوتر دوتا خروجی داشته باشه
ممنون میشم راهنماییم کنید

leo.unique
29-03-2014, 18:47
بهتره واسه هر تلفن یه اسپلیتر مرغوب بذارین ! کامپیوتر احتیاجی به فیلتر یا نویزگیر نداره:n18:

masoud376
29-03-2014, 20:23
یعنی چجوری .تلفن چندتا هست تو خونه. سیم کشیشون هم سخت هست که بخوایم اینجوری اسپلیتر بذاریم
اگر یک اسپلیتر باشه که دو تا خروجی برای کامپیوتر داشته باشه کارمون راحت راه میوفته
همچین اسپلیتری وجود داره و هست؟

leo.unique
29-03-2014, 22:21
یعنی چجوری .تلفن چندتا هست تو خونه. سیم کشیشون هم سخت هست که بخوایم اینجوری اسپلیتر بذاریم
اگر یک اسپلیتر باشه که دو تا خروجی برای کامپیوتر داشته باشه کارمون راحت راه میوفته
همچین اسپلیتری وجود داره و هست؟
سیم تلفنی که به مودم وصل میشه احتیاجی به اسپلیتر نداره ! اون نویزگیر یا فیلتر واسه تلفنه

masoud376
30-03-2014, 11:14
بله میدونم. ما یک سیم داریم که توسط اسپلیتر یک سیم رفته برای تلفنها و یک سیم برای کامپیوتر
درسته که کامپیوتر به اسپلیتر نیاز نداره ولی توسط این اسپلیتر دیگه نیاز به سیم کشی و وصل دوسیم به هم و ... نیست فقط با وصل یک سوکت به اسپلیتر درست میشه
سوال من این نیست که برای مودم نیاز به اسپلیتر هست یا نه
سوال من اینه آیا اسپلیتری هست که دوتا خروجی برای مودم داشته باشه یا خیر
همین

leo.unique
30-03-2014, 15:10
بله میدونم. ما یک سیم داریم که توسط اسپلیتر یک سیم رفته برای تلفنها و یک سیم برای کامپیوتر
درسته که کامپیوتر به اسپلیتر نیاز نداره ولی توسط این اسپلیتر دیگه نیاز به سیم کشی و وصل دوسیم به هم و ... نیست فقط با وصل یک سوکت به اسپلیتر درست میشه
همین
اشکم را در آوردی :n14: دو تا خط تلفن دارین ؟

hamidchi
30-03-2014, 15:27
همین
اگه واستون مقدوره همین کاری رو انجام بدین که دوستمون هم گفتن . یعنی خط تلفن رو مستقیما به دو تا مودم وصل کنین . واسه این کار هم ، تبدیل یک سوکت به دو و یا سه سوکت تلفن تو بازار هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و بعد واسه تلفنتنون یه اسپلیتر بذارید چون اسپلیتر جلوی راه مودم باعث ایجاد نویز میشه