PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید هدست کامپیوتر

dani2013
28-03-2014, 12:54
سلام دوستان

دنبال یک هدست خوب میگردم که کل گوشو بپوشونه صدای رسا و عالی داشته باشه (برای فیلم دیدن و گوش دادن موزیک میخوام) صدای میکروفونش هم خوب باشه برای ساخت اموزش تصویری و گفتگو صوتی میخوام بودجم 150 تومنه (قیمتش زیاد مهم نیست فقط خوب و با کیفیت باشه چه میخواد 10 تومن باشه چه 300 تومن )

اگه راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم

TREASURES
28-03-2014, 13:04
سلام دوستان

دنبال یک هدست خوب میگردم که کل گوشو بپوشونه صدای رسا و عالی داشته باشه (برای فیلم دیدن و گوش دادن موزیک میخوام) صدای میکروفونش هم خوب باشه برای ساخت اموزش تصویری و گفتگو صوتی میخوام بودجم 150 تومنه (قیمتش زیاد مهم نیست فقط خوب و با کیفیت باشه چه میخواد 10 تومن باشه چه 300 تومن )

اگه راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم

سلام
پیشنهاد من :

ASUS ROG ORION GAMING به قیمت تقریبی 240 تومن

dani2013
28-03-2014, 13:42
کسی دیگه نیست پیشنهاد بده؟

TREASURES
28-03-2014, 14:04
کسی دیگه نیست پیشنهاد بده؟
دوست عزیز اگه قیمتش بالاست تا ارزون تر بگم !

dani2013
28-03-2014, 14:18
دوست عزیز اگه قیمتش بالاست تا ارزون تر بگم !

دستت درد نکنه ولی سرچ کردم جایی ندیدم داشته باشه همش سایتای خارجی بود

این هدستی که معرفی کردید مخصوص بازی بود من واسه بازی نمیخوام بعد شما این هدستو خودتون دارید؟ کارایی که گفتمو عالی انجام میده؟صداش کم و زیاد میشه؟ (اخه چند جا دیدم کفتن هدفون یا هدست خریدن که صداش کمو زیاد نمیشه منم تا حالا هدست نخریدم دفعه اولمه واسه همین میپرسم)

اگه تجربش کردید و راضی هستید همینو میخرم

TREASURES
28-03-2014, 14:21
دستت درد نکنه ولی سرچ کردم جایی ندیدم داشته باشه همش سایتای خارجی بود

این هدستی که معرفی کردید مخصوص بازی بود من واسه بازی نمیخوام بعد شما این هدستو خودتون دارید؟ کارایی که گفتمو عالی انجام میده؟صداش کم و زیاد میشه؟ (اخه چند جا دیدم کفتن هدفون یا هدست خریدن که صداش کمو زیاد نمیشه منم تا حالا هدست نخریدم دفعه اولمه واسه همین میپرسم)

اگه تجربش کردید و راضی هستید همینو میخرم
خب اینکه مشکلی نیست لینک خرید رو تو پست خصوصی میدم بهتون
سری ASUS ROG از بهترین برند هاست اگر هم نخواستید سری RAZER هم واقعا هدست های عالی داره

B . M . W
06-04-2014, 02:36
بهترین هدفونها واسه بازی کدوم برند و مدلها هستند؟ من اوقات زیادی به بازی مشغولم و یه هدفون راحت و قدرتمند واسه گیم میخوام تهیه کنم. بودجه هم تا 300 تومن میتونم بپردازم.

B . M . W
06-04-2014, 03:21
بهترین هدفونها واسه بازی کدوم برند و مدلها هستند؟ من اوقات زیادی به بازی مشغولم و یه هدفون راحت و قدرتمند واسه گیم میخوام تهیه کنم. بودجه هم تا 300 تومن میتونم بپردازم.