PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رزبلاگ

hossein_taj
27-03-2014, 11:51
سلام دوستان، نیاز به همکار دارم برای وب، مطلب از شما بازدید از من، البته من هم مطلب میزارم،در کل یه همکار خوب نیاز دارم، سیستم رزبلاگه، اگه خیلی حرفه ای باشیم به وردپرس انتقال میدیم، بازدید تضمینی هستش، هرکی پایه هست، بسم الله...

kian98
27-03-2014, 12:12
بنده هستم.

hossein_taj
28-03-2014, 11:24
بنده هستم.شمارتو پیام خصوصی بده،تا بیشتر حرف بزنیم.

elite82
28-03-2014, 21:44
شرایطش چیه؟

hossein_taj
30-03-2014, 22:25
کیان 98 :سلام،اگه یاهو داری آیدی بده چون اینجا زیاد نمیام، xzn اطمینان نی شاید بپره، یه وب زدم به اسم campdl هنوز چیزی نزاشتم توش،اسم تک و خوبیه،اگه موافقی با دوستتون روش کار کنیم. رزبلاگه.

kian98
31-03-2014, 06:56
سلام

وب سایت دانلود روی وبلاگ زیاد عمل نمی کنه چون هم فضای هاستش کمه هم اطمینان به سایر آپلودسنترها نیست.

به نظرم اگه سایت اخبارتکنولوژی و مطالب متنوع بزنید بسیار به صرفه تر هست. تازه سایت دانلود هزینه بسیاری برای آپلود (اینترنت پرسرعت) و
اینکه اینجور سایت ها کاملا ریسکی هستند مثلا سایت های بزرگی مثل سافت گذر و دانلودها هستند و هیچکس برای دانلود به یه وبلاگ برای دانلود نرم افزار سری نمی زنه.

لیست مطالب وبلاگ رو که خود قبلا ایجاد کرده بودم براتون میفرستم.

hossein_taj
31-03-2014, 16:48
هر جور صلاح میدونید من میخوام بازدید واسه فایل های دانلودی ک باکیفیت باشن بیارم،میخوام این بازدید تبدیل به پول شه. بازدید تضمینیه، 100%

hossein_taj
31-03-2014, 16:58
سلام وب سایت دانلود روی وبلاگ زیاد عمل نمی کنه چون هم فضای هاستش کمه هم اطمینان به سایر آپلودسنترها نیست. به نظرم اگه سایت اخبارتکنولوژی و مطالب متنوع بزنید بسیار به صرفه تر هست. تازه سایت دانلود هزینه بسیاری برای آپلود (اینترنت پرسرعت) و اینکه اینجور سایت ها کاملا ریسکی هستند مثلا سایت های بزرگی مثل سافت گذر و دانلودها هستند و هیچکس برای دانلود به یه وبلاگ برای دانلود نرم افزار سری نمی زنه. لیست مطالب وبلاگ رو که خود قبلا ایجاد کرده بودم براتون میفرستم.هر جور صلاح میدونید من میخوام بازدید واسه فایل های دانلودی ک باکیفیت باشن بیارم،میخوام این بازدید تبدیل به پول شه. بازدید تضمینیه، 100%