PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست خط فیبر نوری از مخابرات؟

troy3
24-03-2014, 21:20
سلام,

درخواست خط فیبر نوری از مخابرات؟
آیا این امکان پذیره؟ من فاصلم با مرکز مخابراتی یکم زیاده ( در حد 4 الی 5 کیلو متر) برا همین نویز شدیدی دارم.
تا اونجا که میدونم هم نویز بر طرف میشه هم پینگ کمتر میشه رو فیبر نوری درسته؟
الان برم مخابرات درخواست بدم کسی جوابگو هست؟ امکان داره خطم رو عوض کنند؟

tosan622
28-03-2014, 07:49
آخه فکر کنم هنوز هیچ کدوم از آی اس پی ها روی فیبر نوری سرویس نمیدن. حتی اگه موفق بشین مخابرات رو مجاب به کار خارج از برنامه کنید بعد از اون باید یکی از آی اس پی ها رو هم وادار به ارایه سرویس روی فیبر نوری کنید. بعید میدونم به این راحتی ها باشه.

rezausa2020
29-03-2014, 02:08
دوست عزیز روی خط فیبر نوری adsl نمیدن
ما رفتیم خط جدید بگیریم طرف گفت کابل مسی نمیدیم و فقط فیبر نوری داریم رو اونم اینترنت وصل نمیشه تونستیم با هزار بدبختی همون مسی رو بگیریم
یکم تحقیق کنی متوجه میشی رو فیبرنوری adsl نمیدن حداقل تا الان که ندادن !

troy3
29-03-2014, 06:36
میدونم adsl نمیدن.

ولی تحقیق کردم و دیدم قرار ایرانیان نت بیاد و سرعتی معل 20 مگابیت فقط رو فیبر نوری بده. ( اپراتور چهارم - سه ماه دیگه)
الانم که مخابرات روی فیبر نوری سرویس میده ( نمیده؟)

الان من درخواست شماره جدید از مخابرات بکنم از همون کافو سیم مسی میدن یا فیبر نوری؟

tosan622
30-03-2014, 15:45
الان شماره ثابت رو روی سیم مسی میدن. در ضمن بدلیل کمبود امکانات فکر کنم مثل 30 سال قبل باید توی نوبت قرار بگیرین. اگه توی تهران هستین شنیدم قراره توی تهران و 6 شهر دیگه بزودی فیبر نوری بکشن . ولی بعدش یه مقدار طول میکشه آی اس پی ها سرویساشونو ببرن روی فیبر.
در حال حاضر من ندیدم خود مخابرات هم روی فیبر سرویس بده

=CYBER=
30-03-2014, 15:51
خبری از کاهش پینگ و ... نیست برادر من

کل فاصله شما تا مرکز مخابراتی رو که فیبر نکشیدن ٬‌ اونایی هم که خطشون فیبر هست فقط مقدار خیلی کمی رو فیبر کشیدن که بقیه ISP ها نتونن سرویس بدن