PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی.انتقال امواج وایرلس

9400424
22-03-2014, 23:54
سلام
دوستم مودم وایرلس داره از این دو انتن ها تی پی لینک تو طبقه سوم گزاشته هالا فاصله من حدود ۱۵۰ متر هست که دو تا ساختمون ۳ طبقه هم سر راه همون هست و امواج رو نمیزاره برسه به محلی که من هستم.من از چه روشهایی میتونم امواج رو بیشتر میشه.لطفا کتم که برسه به من .خرجش هم زیاد نشه.دستگاهی هست که بزارم تو بالاپشتبوم خونه دوستم امواج رو بگیره و خودش انتقال بده ؟یا اگه بیسیم نیست با کابل وصل بشه و انتقال بده.یا وسیله ای که من تو بالا پشتبوم خونه خودمون بزارم و تو ارتفاع زیاد باشه و بگیره و انتقال بده به داخل خونه؟ چون تا سر کوچه که. هستم میگیره ولی داخل کوچه میام قطع

9400424
26-03-2014, 12:44
دستگاهی نیست که من رو بالاپشتبوم جایی که هستم تو ارتفاع بزارم امواج وایرلس رو بگیره بفرسته پایین؟ قیمتش هم بالا نباشه

leo.unique
07-04-2014, 11:48
چقدر میتونی هزینه کنی ؟

star254
07-04-2014, 20:31
سلام
دوستم مودم وایرلس داره از این دو انتن ها تی پی لینک تو طبقه سوم گزاشته هالا فاصله من حدود ۱۵۰ متر هست که دو تا ساختمون ۳ طبقه هم سر راه همون هست و امواج رو نمیزاره برسه به محلی که من هستم.من از چه روشهایی میتونم امواج رو بیشتر میشه.لطفا کتم که برسه به من .خرجش هم زیاد نشه.دستگاهی هست که بزارم تو بالاپشتبوم خونه دوستم امواج رو بگیره و خودش انتقال بده ؟یا اگه بیسیم نیست با کابل وصل بشه و انتقال بده.یا وسیله ای که من تو بالا پشتبوم خونه خودمون بزارم و تو ارتفاع زیاد باشه و بگیره و انتقال بده به داخل خونه؟ چون تا سر کوچه که. هستم میگیره ولی داخل کوچه میام قطع
سلام متاسفانه راه کم هزینه ای برای حل مشکل شما موجود نیست به چند روش میشه دو نقطه رو برای این منظور به هم مرتبط کرد که جهت آگاهی بیشتر شما اونها رو قید میکنم
1- ارتباط با کابل : در این روش اگه مودم به صورت تک پورت باشه به یک هاب سوئیچ نیز نیاز دارید ضمن اینکه حداکثر طول کابل شبکه 100 متر میباشد و در صورت نیاز به فاصله بیشتر باید یک سوئیچ دیگر در مسیر قرار داد حتی اگه مودم دوست شما چهار پورت باشه باز به یک سوئیچ نیاز دارید (کاری نداریم که اصلآ میشه این مسیر رو سیم کشی کرد یا نه) و حدود 200 متر سیم که فقط قیمت سیمش برای چنین کاری حداقل متری 2000 تومن و در کل 400 هزار تومن میشه
2- استفاده از اکسس پوینت های out door : در این حالت به کمک دو آنتن که باید بدون مانع همدیگر رو ببینن میشه دو نقطه رو به هم وصل کرد که در این حالت هم سیم کشی از مودم تا انتن اول و رایانه دوم تا آنتن دوم میبایست انجام شود در این حالت هم امکان نیاز به سوئیچ وجود دارد هزینه هر آنتن هم حداقل 200 هزار تومان میشه.
قیمتها حدودی بوده و حداقل در نظر گرفته شده چنین کاری بیش از 500 هزار تومن برات خرج داره
پس میبینی راه حل ارزون قیمتی وجود نداره

9400424
10-04-2014, 11:46
ممنون.
این قیمت نمیارزه که
این دستگاه های رایویی وایرلس نمییشه؟
یا چیزی که تا ۱۰۰ تومن بیشتر هزینه نکنم.

leo.unique
10-04-2014, 12:20
ممنون.
این قیمت نمیارزه که
این چطوره ؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1000 میلی وات !! با 8 متر کابل USB 2.0 :n20:
یه مورد دیگه هم هست که توی پیام خصوصی بهت میگم:n18:

9400424
12-04-2014, 08:16
دستگاه رادیویی یو اس بی تو مشخصاتی زده عالی به نظر میاد فقط مشکلی که داره یو اس بی هست کابلش و احتیاج به کامپیوترداره.مشابه همون نیست که با کابل lan باشه و مستقیم به مودم وایرلس که سه تا جا داره و صل بشه و ارسال کنه.چون کامپیوتر وصل نیست میشه و از گوشی استفاده میکنیم.و دستگاه دانگل رو متوجه نشدم که یو اس بی هست یا با لن جواب میده؟تهران اگه کسی سراغ داره حضوری بخرم واسم خصوصی ارسال کنه.ممنون

leo.unique
12-04-2014, 10:03
دستگاه رادیویی یو اس بی تو مشخصاتی زده عالی به نظر میاد فقط مشکلی که داره یو اس بی هست کابلش و احتیاج به کامپیوترداره.مشابه همون نیست که با کابل lan باشه و مستقیم به مودم وایرلس که سه تا جا داره و صل بشه و ارسال کنه.چون کامپیوتر وصل نیست میشه و از گوشی استفاده میکنیم.و دستگاه دانگل رو متوجه نشدم که یو اس بی هست یا با لن جواب میده؟تهران اگه کسی سراغ داره حضوری بخرم واسم خصوصی ارسال کنه.ممنون
مگه مودمت پورت ewan داره ؟ اون دانگل هم یو اس بی هست ! رادیویی که کایل لن داشته باشه گرون در میاد :n10:

star254
13-04-2014, 06:29
ممنون.
این قیمت نمیارزه که
شما که اینقدر میخوای هزینه کنی چرا خودت یه مودم نمیگیری که ارزونتر هم برات درمیاد؟ اصلآ قصد شما اینترنت هست یا تبادل دیتا با اون دوستون؟ الان چه جوری کانکت میشی؟

9400424
14-04-2014, 08:00
میخواستیم هزینه رو با هم نصف کنیم و شریکی از اینترنت استفاده کنیم که به نظر امکانش نیست با هزینه کم..تو اون سایت که دوستون گفتن یه انتن دیدم کار رو راه نمیندازه.الان مجبورم برم دم خونشون بشینم استفاده کنم.
shirazonline.com/index.php?route=product/product&path=72&product_id=112

انتن کار رو راه میندازه؟ نقطه اگه کور باشه رد میکنه؟

leo.unique
14-04-2014, 10:34
میخواستیم هزینه رو با هم نصف کنیم و شریکی از اینترنت استفاده کنیم که به نظر امکانش نیست با هزینه کم..تو اون سایت که دوستون گفتن یه انتن دیدم کار رو راه نمیندازه.الان مجبورم برم دم خونشون بشینم استفاده کنم.
shirazonline.com/index.php?route=product/product&path=72&product_id=112

انتن کار رو راه میندازه؟ نقطه اگه کور باشه رد میکنه؟
با وجود اون موانعی که گفتی خیلی بعیده :n27:

9400424
14-04-2014, 16:01
نمیخوام بخرم جواب نده رو دستم بمونه....مدل مودم تی پی لینکtd.w8961nd هست.تو این صفحه هم مشخصاتش هست -------------/Product/DKP-4808/TP-Link-Wireless-N-ADSL2-Modem-Router-TD-W8961ND/تی-پی-لینک-مودم-/-روتر-ADSL2-بی-سیم-سری-TD-W8961NDزده قدرت انتن 3dbi و چون دوانتنه هست میشه ۶ dbi ؟؟؟و این انتن و اگه بخرم سوکتت کانکتورش میخوره به مودم؟shirazonline.com/index.php?route=product/product&path=72&product_id=112و زده ۱۰ dbi به نظرتون حل شدنیه..یا چند تا ساختمون اگه باشن رد میکنه

leo.unique
14-04-2014, 17:39
نمیخوام بخرم جواب نده رو دستم بمونه....مدل مودم تی پی لینکtd.w8961nd هست.تو این صفحه هم مشخصاتش هست -------------/Product/DKP-4808/TP-Link-Wireless-N-ADSL2-Modem-Router-TD-W8961ND/تی-پی-لینک-مودم-/-روتر-ADSL2-بی-سیم-سری-TD-W8961NDزده قدرت انتن 3dbi و چون دوانتنه هست میشه ۶ dbi ؟؟؟و این انتن و اگه بخرم سوکتت کانکتورش میخوره به مودم؟shirazonline.com/index.php?route=product/product&path=72&product_id=112و زده ۱۰ dbi به نظرتون حل شدنیه..یا چند تا ساختمون اگه باشن رد میکنه
آره کانکتورش میخوره ! فکر میکنم آنتن تی پی ارزونتره !
تجربه ای در این مورد ندارم :n27: اما به نظر من ریسکه !!