PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فایل exe در vb.net

ooje_asman
24-04-2005, 01:35
با سلام ، چطور می شه در vb.net هم مثل vb6 فایل exe ساخت .

مهمان
24-04-2005, 05:33
سلام
هر بار که شما در vb.net برنامه را اجرا مي کنيد در واقع يک فايل exe ساخته مي شود.
به فولدر برنامه اي که نوشته ايد برويد.
سپس به فولدر bin و سپس به فولدر debug برويد.
برنامه شما با هر بار اجرا به صورت exe آنجا قرار گرفته است.
موفق باشيد :wink:

CD-RW
03-05-2005, 20:07
سلام رامبد جان .
فرمايش شما كاملا صحيح ولي يك اشكال داره
اون فايلي كه شما گفتي فقط يك اسمبلي از فايل برنامه است و فقط روي سيستم ميزبان ( و يا سيستمي كه دات نت فريم ورك نصب شده باشه ) كار مي كنه ولي به هر حال تا زماني كه دات نت نصب باشه اون فايل بدرد مي خورده

مهمان
04-05-2005, 05:26
سلام CD-RW عزيز
دوست عزيز من نگفتم که فايل exe را به تنهايي مي توان بر روي سيستم هاي ديگر اجرا کرد.
البته که نياز به دات نت فريم ورک مي باشد. :wink:

CD-RW
07-05-2005, 20:26
من رو ببخشيد ولي فكر كردم منظور دوست خوبم از فايل exe يك فايل تمام شده باشه كه قابل عرضه كردن باشه
به هر حال فايلهاي exe رو معمولا براي اين مي سازند كه از نصب برنامه هاي كامپايلر و ... راحت بشوند . :roll:

Nesta
08-05-2005, 00:54
سلام
آقا اين ماجرا های وی بی .net رو بی زحمت دسته بندی کن و يک جا سؤال کن الان 10 تا تاپيک زدی شما همش هم ی خط سؤال کردی رجب وی بی .net اينطوری پراکنده ميشه و به درد نميخوره يه تاپيک بزن 3 تا سؤال رو اونجا به پرس

ooje_asman
08-05-2005, 05:18
با سلام کارلوس جان آخه سئوالات برام پیش میاد و می پرسم و اینطوری نیس که یه دفعه همش برام پیش بیاد

Nesta
09-05-2005, 04:34
سلام
به نظرم شما اگه اين همه سؤال داری برايه يک زبان برنامه نويسی حتماً توصيه ميکنم کتاب بخواری براش چون شما سؤال هعی ميکنی که بسيار ساده و مبتدی هست من اينو برايه خودت ميگم قصده توهين ندارم منظورم اين هست که شما واسه تنظيم ليبل و تراز بندی هم سؤال ميکنی يا واسه فايل exe بهتر هست شما کتاب يا مقاله بخونی