PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مجلات بازي ايراني

ehsan30
27-08-2006, 10:48
سلام دوستان
يك در خواست داشتم
از دوستاني كه هر ماه مجلات بازي را تهيه مي كنند
مي خوام در صورت توان اون ها را اسكن كنند يا يك
چيزي شبيه اين و در اين قسمت قرار دهند دوستاني
مثل خود من امكان تهيه اين مجلات را ندارند مثلا خود من
با اين كه در شهرمان چندين مغازه فروش بازي و نرم افزار
هست هيچ كدوم مجلات را نمي آورند خود من دوستم مغازه
داره هر چي بهش مي گم بيار نمياره(فكر كنم براشون سود نداره :angry: )
اشتراك هم فايدن نداره بعضي مواقع مجله مياد بعضي موااقع هم نمياد مجله
هم مي گه ما پست كرديم از پست بپرسيد پست هم ميگه چيزي تحويل ما ندادند؟؟ :angry:
پس دوستان دريغ نكنيد از دوستان موافق مي خوام اين جا نظر بدهند
ممنون

jak_1300
27-08-2006, 16:23
سلام دوستان
يك در خواست داشتم
از دوستاني كه هر ماه مجلات بازي را تهيه مي كنند
مي خوام در صورت توان اون ها را اسكن كنند يا يك
چيزي شبيه اين و در اين قسمت قرار دهند دوستاني
مثل خود من امكان تهيه اين مجلات را ندارند مثلا خود من
با اين كه در شهرمان چندين مغازه فروش بازي و نرم افزار
هست هيچ كدوم مجلات را نمي آورند خود من دوستم مغازه
داره هر چي بهش مي گم بيار نمياره(فكر كنم براشون سود نداره :angry: )
اشتراك هم فايدن نداره بعضي مواقع مجله مياد بعضي موااقع هم نمياد مجله
هم مي گه ما پست كرديم از پست بپرسيد پست هم ميگه چيزي تحويل ما ندادند؟؟ :angry:
پس دوستان دريغ نكنيد از دوستان موافق مي خوام اين جا نظر بدهند
ممنون
بله من يه مجله دارم كه شايد به دردتون بخوره لينكشو ميذارم اميدوارم كه به دردتون بخوره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دانلود كنيد بدك نيست

jak_1300
28-08-2006, 11:24
اين هم يكي ديگه ولي بعد از دانلود بايد اول يه بر نامه كه گذاشتم نصب كنيد بعد با اون مجله رو نگاه كنيد
يعني در واقع اين مجله تحت اين برنامه خاص اجرا ميشه اميدوارم خوشتون بياد
از اينجا دانلود كنيد لطفا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اميدوارم به دردتون بخوره 06/06/1385 11:25
erfan_lcd@yahoo.com
توجه داشته باشيد كه تا اون برنامه كه گفتم رو نصب نكنيد مجله رو نميتونيد ببينيد

jak_1300
28-08-2006, 11:43
اين هم يكي ديگه ولي بعد از دانلود بايد اول يه بر نامه كه گذاشتم نصب كنيد بعد با اون مجله رو نگاه كنيد
يعني در واقع اين مجله تحت اين برنامه خاص اجرا ميشه اميدوارم خوشتون بياد
از اينجا دانلود كنيد لطفا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اميدوارم به دردتون بخوره 06/06/1385 11:25
erfan_lcd@yahoo.com
توجه داشته باشيد كه تا اون برنامه كه گفتم رو نصب نكنيد مجله رو نميتونيد ببينيد
اين هم نسخه pdf كه البته ديگه نيزي به نصب اون برنامه نداره ولي عيب بزرگي كه داره اينه كه حجمش زياد اگه خواستين كليك كنيد براي دانلودش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من از شما بخاطر اين مجله ها كه براتون پيدا ميكنم خيلي خيلي ممنونم
:sad:

masoud-lat
28-08-2006, 12:40
اسم مجله را هم بگيد

jak_1300
28-08-2006, 12:41
بازش كن ميبيني ديگه؟؟ بيا تو ياهو erfan_lcd منو ادد كن

ehsan30
28-08-2006, 14:09
سلام دوستان ممنون
اما هيچ كدوم از فايل ها دانلود نشدند

jak_1300
28-08-2006, 15:03
سلام دوستان ممنون
اما هيچ كدوم از فايل ها دانلود نشدند
عزيزم من امتحان كردم همه چي درست بود
اشكال از اينترنت شماست

micropixel
29-08-2006, 15:54
خوب بود اگه میشه مجلات انگلیسی را هم بگذارید

jak_1300
29-08-2006, 16:55
اينم يه مجله خارجي البته فعلا حالا اينو داشته باشين تا فردا 07/06/1385
از اينجا دانلود كنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
erfan_lcd@yahoo.com

Amin
29-08-2006, 17:25
سلام
+++++++

براي مجلات خارجي

jak_1300
30-08-2006, 11:53
اينم مجله خارجي برا دوستي كه درخواست داده بودند

jak_1300
30-08-2006, 12:01
اين هم يه مجله ديگه هستش براي درخواست دوست خوبمون
08/06/1385

lovergod14amorousand
30-08-2006, 12:02
[QUOTE=jak_1300]اينم مجله خارجي برا دوستي كه درخواست داده بودند

عرفان جان ممنونم...استفاده كرديم...

jak_1300
30-08-2006, 12:03
كسي مجله فارس براي بازي سراغ نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا كسي نميگه
لطفا كمك كنيد
08/06/1385

Nvidia
30-08-2006, 12:08
سلام. دوستاني كه مجلات رو ميگيرين لطف كنن اسكن كنن تا ما هم استفاده كنيم. به نظر منم هيچ دليليم نداره كه تاژيك بسته شه !
لطفا مجلات خارجي هم نزاريد چون چيزي كه تو نت زياده مجلات خارجي
مرسي

jak_1300
30-08-2006, 12:16
سلام. دوستاني كه مجلات رو ميگيرين لطف كنن اسكن كنن تا ما هم استفاده كنيم. به نظر منم هيچ دليليم نداره كه تاژيك بسته شه !
لطفا مجلات خارجي هم نزاريد چون چيزي كه تو نت زياده مجلات خارجي
مرسي
nivida جان سلام شما مجله هايي كه گذاشته بودم استفاده كردي چطور بود؟؟؟
تو مجله ايراني براي بازي سراغ نداري؟
قابل توجه همگان ميدونيد قيمت يك بازي در آمريكا چند هستش بازيهايي كه تازه ميان تو بازار آمريكا؟؟؟ميدونيد؟
اگه نميدونيد بدونيدكه هر بازيي كه جديد مياد تو آمريكا قيمتش 60 دلار هست كه به پول ما ميشه 60 هزار تومان
پس قدر بازي هايي كه تو ايران هستش رو بدونيد
08/06/1385
erfa_lcd@yahoo.com
erfanlcd@gmail.com

ehsan30
30-08-2006, 13:13
[QUOTE=jak_1300]اينم مجله خارجي برا دوستي كه درخواست داده بودند

عرفان جان ممنونم...استفاده كرديم...
سلام
دوست عزيز واقعا ممنون
اما چرا در يك سايت ديگه اپلود نمي كني مثل persiangig
يا box دات نت
ممنون

jak_1300
30-08-2006, 13:19
[QUOTE=lovergod14amorousand]
سلام
دوست عزيز واقعا ممنون
اما چرا در يك سايت ديگه اپلود نمي كني مثل persiangig
يا box دات نت
ممنون
خوب اگه مشكلي داره باشه يه جا ديگه آپ ميكنم حالا شما دوست دارين كجا آپ كنم؟
راستي شما مجله فارسي سراغ ندارين؟
08/06/1385
:rolleye:

ehsan30
04-09-2006, 17:45
متاسفانه اين تابيك هم مورد بي مهري دوستان قرار گرفت و پايان

Amin
04-09-2006, 18:59
متاسفانه اين تابيك هم مورد بي مهري دوستان قرار گرفت و پايان
سلام
چرا بي‌مهري عزيز ؟؟
شما اگه مجله‌اي سراغ بزارين تا دوستان ديگه استفاده كنند
هيچ مشكلي هم پيش نمياد

M E H D I
04-09-2006, 19:19
تاپيك ويرايش شد! بحثهاي اضافي ممنوع!

jak_1300
05-09-2006, 09:48
اين هم عكس روي جلد اول يكي از مجلات ايراني كه البته رايگان نيست
ظاهرا قيمتش هم 1550 تومان هست
من اسكنر ندارم وگرنه اسكن ميكردم تا دوستان استفاده كنند
من بد بخت صبح تا شب دارم تو گوگل ميگردم تا چيزي پيدا كنم كه تايپيك بسته نشه
اميدوار بودم دوستان هم حركتي كنند و كمكي كنند كه نشد
14/06/1385

Gilopa
05-09-2006, 12:39
دوست عزیز این مجبه نیاز به اسکنر نداره که.آقایون اومدن مثلا از لحاظ امنیتی این مجله رو دستکاری کردند...با افتخارم فکر میکنند دیگه نمیشه مجلشون رو کپی رایت کرد......یه فلشر بچه رفته رو این مجبه کار کرده 2 تا قفل گذاشته فکر کرده دیگه تمومه...امین جان یدونی منظورم چیه.........وای که داشتم از خنده میترکیدم پسره تو تلفن بهم کد امنیتی مجله رو میداد بعد کلاس میذاشت من برنامه نویسم این کار رو من کردم و فلان..داره در مورد کامپیوتر به من توشضیح میده...منم فقط بهش میخندیدم....دقیقا 5 دقیقه بعد چنان حالی گرفتم...خیلی راحت با pdf factory با کلید ترکیبی یه اسکن مجازی گرفتم.آقایون دیگه فکر اینجاش نکردند که همین فروم سایت ماست که داره این کارا رو بهشون یاد میده....................
ولی دلم نمیاد اپلود کنم چون بدبخت داشت گریه میومد که آقا تو نسخه های قبل ما رو ورشکست کردند ............حالا اگه خیلی دوست دارید براتون اپلود میکنم.یا منتظر بمونید نسخه جدید بیاد................فقط نفرینش با خودتون.

jak_1300
05-09-2006, 13:09
دوست عزیز این مجبه نیاز به اسکنر نداره که.آقایون اومدن مثلا از لحاظ امنیتی این مجله رو دستکاری کردند...با افتخارم فکر میکنند دیگه نمیشه مجلشون رو کپی رایت کرد......یه فلشر بچه رفته رو این مجبه کار کرده 2 تا قفل گذاشته فکر کرده دیگه تمومه...امین جان یدونی منظورم چیه.........وای که داشتم از خنده میترکیدم پسره تو تلفن بهم کد امنیتی مجله رو میداد بعد کلاس میذاشت من برنامه نویسم این کار رو من کردم و فلان..داره در مورد کامپیوتر به من توشضیح میده...منم فقط بهش میخندیدم....دقیقا 5 دقیقه بعد چنان حالی گرفتم...خیلی راحت با pdf factory با کلید ترکیبی یه اسکن مجازی گرفتم.آقایون دیگه فکر اینجاش نکردند که همین فروم سایت ماست که داره این کارا رو بهشون یاد میده....................
ولی دلم نمیاد اپلود کنم چون بدبخت داشت گریه میومد که آقا تو نسخه های قبل ما رو ورشکست کردند ............حالا اگه خیلی دوست دارید براتون اپلود میکنم.یا منتظر بمونید نسخه جدید بیاد................فقط نفرینش با خودتون.
ميشه ازتون خواهش كنم آپلودش كنيد تا ما هم استفاده كنيم
ممنون ميشم ازتون

Gilopa
05-09-2006, 14:46
امشب براتون شاید اپلود کردم ..میگم شاید دلیلش اینه که اینترنتم فعلا کم سرعته برق خونمونم نوسان پیدا کرده...ولی تا 90% انجام میدم فقط تروخدا مثل دفعات قبل دوستان نیان غیرتی بازی در بیارند.

jak_1300
05-09-2006, 15:07
امشب براتون شاید اپلود کردم ..میگم شاید دلیلش اینه که اینترنتم فعلا کم سرعته برق خونمونم نوسان پیدا کرده...ولی تا 90% انجام میدم فقط تروخدا مثل دفعات قبل دوستان نیان غیرتی بازی در بیارند.
مرسي از تو دوست خوب نه انشاالله كه اتفاقي نمي افته
پس منتظر آپلود شما هستيم
اگه تونستي اينجا آپلود كن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
13/06/1385
erfan_lcd@yahoo.com

jak_1300
06-09-2006, 08:22
مرسي از تو دوست خوب نه انشاالله كه اتفاقي نمي افته
پس منتظر آپلود شما هستيم
اگه تونستي اينجا آپلود كن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
13/06/1385
erfan_lcd@yahoo.com
دوست خوبم ما همنان منتظريم مگه نگفته بودين ديشب آپلود ميكنم
ما منتظريم دوست خوب براي وعده شما(مجله بازي به فارسي)
15/06/1385

M E H D I
06-09-2006, 09:34
Gilopa جان لطف كن لينكش رو اينجا نذار! دردسر بعديش مال ماست

هر كسي مي خواد مي تونه با پيغام خصوصي مطرح كنه بهش.

mostafaeshghi
06-09-2006, 12:25

داش گيلوپا جان. هر جور كه راحتي هر كاري كه خواستي بكن. من كه تمام حرفهايم را توي 3 تاپيك زدم حالا هر كاري عشقت كشيد انجام بده. ديگه بعد از اين همه گلو پاره كردن ديگه خداييش جلو شما كم آوردم. ديگه 1550 تومان ديگه اينقدر ارزش نداره كه من بخوام سرش حرص بخورم و داد و بيداد كنم. در ضمن من هم هيچ نظري در مورده قفل از اين چيزها ندارم ولي مطمئن باش اگر قبلا 1000 تا كپي ميشد الان 10 تا ميشه ما هم همينو ميخاستيم نه چيزي بيشتر از اين و بدون اينكه پولي به مجله اضافه شه ما اين كار ها را انجام داديم يعني منظور اينكه ممكنه قفل مشكلاتي همداشته باشه.

خلاصه اينكه: هر جور راحتي . :)

Gilopa
06-09-2006, 16:15
داش گيلوپا جان. هر جور كه راحتي هر كاري كه خواستي بكن. من كه تمام حرفهايم را توي 3 تاپيك زدم حالا هر كاري عشقت كشيد انجام بده. ديگه بعد از اين همه گلو پاره كردن ديگه خداييش جلو شما كم آوردم. ديگه 1550 تومان ديگه اينقدر ارزش نداره كه من بخوام سرش حرص بخورم و داد و بيداد كنم. در ضمن من هم هيچ نظري در مورده قفل از اين چيزها ندارم ولي مطمئن باش اگر قبلا 1000 تا كپي ميشد الان 10 تا ميشه ما هم همينو ميخاستيم نه چيزي بيشتر از اين و بدون اينكه پولي به مجله اضافه شه ما اين كار ها را انجام داديم يعني منظور اينكه ممكنه قفل مشكلاتي همداشته باشه.

خلاصه اينكه: هر جور راحتي . :)

مصطفی جان عزیز و گرامی من که آپلود نکردم خوشگل فقط حرفش رو زدم دیدی که به قولم عمل کردم و این کار رو کردم.میدونی چار قصد اپلود مجله در این سری رو دارم....الان بهت میگم .مجله شما تو این سری از یه کدی استفاده کرده که خودش میشه 600 تومن پول کارت اینترنت برای کسی که از دیال آپ آن میشه چون باید بری از تو یاست کد رو برداری..این به جای خود من زنگ زدم شرکت گرامی شما به من یه کد دادم من تا اون کد رو میزنم مجله هنگ میکنه دیگه بالا نمیاد.....یه آقای گرامی جلو من چاپلوس بازی در میاره میگه برو مجله رو پس بده و از سیدیفروش که گرفتی دوباره بخر...من رفتم اونجا همین حرف رو زدم سیدی فروش زنگ زده به شرکتتون در کمال .........آقا میگن من کی این حرف رو زدم شما مجله رو پس نمیگیریا.........من فقط خندیدم و هیچی نگفتم سریع پول دادم یکی دیگه جاش گرفتم ...شبش اومدم سریع مجله رو |آپلود کنم تا حال شرکتتون گرفته شه دیگه از این کارا نکنید ولی بعد دلم سوخت گفتم بیخیالش وجدان خودت چی میگه.این کار رو نکردم پس تروخدا واسه من ادعا نکنید من گوشم از این حرفا پره...برید یه برنامه نویس خوب بیارید تا بدون این مسخره بازیها جلوی این کپی رو بگیرید...مایه خجالت بخدا پسره 1550 تومن پول میده حق نداره مجله رو ذخیره کنه تو هاردش...من بلدم با کلک و این حرفا راحت ذخیرش کنم ولی یه کاربر مبتدیه عشق بازی باید اون سیدی رو که سرعتش افتضاست رو بذاره از رو سیدی بخونه..........خلاصه برید خدا رو شکر کنید که من مجلتون رو کپی نگرفتم چون خودتون میدونید اگه کپی رایتتون کمتر شده من یکی از عاملاشم اگه دقت کنی هنوز تو بعضی سایتها اون 2 شماره ای که من اپلودشون کردم رو میذارند ...دیگه کسی نمیذاره میدونی چرا؟چون من دیگه بی خیال شدم کار اونام خوابیده.

Gilopa
06-09-2006, 16:17
ببخشید پست رو ویرایش کردم چون اشتباه تایپی بود

مهدی جان میدونم من با امین در مورد این موضوع مفصل صحبت کردم..خداییش منم حوصله این بی جنبه بازیها رو ندارم الان یکی از دوستان واسم پیقام زده چرا لینک رو نمیذاری من بهش دلیلم گفتم که نمیتونم.

OMID
07-09-2006, 01:25
گیلوپا جان و دیگر دوستان سلام
در مورد تاپیکهای قبلی که قفل شده بود بگم چون توش بحث شده بود به همین خاطر قفل شد وگرنه کار شما از نظر ما هیچ مشکلی نداره
گیلوپا جان شما هم اگر که مایلید مجله را بزارید و هیچ مشکلی نداره بهت قول میدم اینجا هم هیچ بحث اضافه ای نمیشه
اگر هم احیانا توی پیغام خصوصی بی احترامی یا اتفاقی افتاد پیغام رو برای من بفرست تا با اون کاربر برخورد کنیم
شما خیالت تخت اگه میخوای بزاری هیچ مشکلی نیست میل خودت موفق باشی :)

Nvidia
07-09-2006, 01:32
ما دو روز به این تاپیک سر نزدیم چه خبر شده اینجا ؟ دوست عزیز شما که مجله رو داری لطف کن آپلودش کن دیگه اگرم نمیخوای آپلود کنی اسم مجله رو بگین تا فردا بگیرم خودم اپلودش کنم.
منتظرم
بعدشم مهدی جان چه دردسری داره ؟ کسی که میخواسته بخره تا حالا خریده ! شاید بعضیام به این مجله دسترسی نداشته باشن !

mostafaeshghi
09-09-2006, 01:27
مصطفی جان عزیز و گرامی من که آپلود نکردم خوشگل فقط حرفش رو زدم دیدی که به قولم عمل کردم و این کار رو کردم.میدونی چار قصد اپلود مجله در این سری رو دارم....الان بهت میگم .مجله شما تو این سری از یه کدی استفاده کرده که خودش میشه 600 تومن پول کارت اینترنت برای کسی که از دیال آپ آن میشه چون باید بری از تو یاست کد رو برداری..این به جای خود من زنگ زدم شرکت گرامی شما به من یه کد دادم من تا اون کد رو میزنم مجله هنگ میکنه دیگه بالا نمیاد.....یه آقای گرامی جلو من چاپلوس بازی در میاره میگه برو مجله رو پس بده و از سیدیفروش که گرفتی دوباره بخر...من رفتم اونجا همین حرف رو زدم سیدی فروش زنگ زده به شرکتتون در کمال .........آقا میگن من کی این حرف رو زدم شما مجله رو پس نمیگیریا.........من فقط خندیدم و هیچی نگفتم سریع پول دادم یکی دیگه جاش گرفتم ...شبش اومدم سریع مجله رو |آپلود کنم تا حال شرکتتون گرفته شه دیگه از این کارا نکنید ولی بعد دلم سوخت گفتم بیخیالش وجدان خودت چی میگه.این کار رو نکردم پس تروخدا واسه من ادعا نکنید من گوشم از این حرفا پره...برید یه برنامه نویس خوب بیارید تا بدون این مسخره بازیها جلوی این کپی رو بگیرید...مایه خجالت بخدا پسره 1550 تومن پول میده حق نداره مجله رو ذخیره کنه تو هاردش...من بلدم با کلک و این حرفا راحت ذخیرش کنم ولی یه کاربر مبتدیه عشق بازی باید اون سیدی رو که سرعتش افتضاست رو بذاره از رو سیدی بخونه..........خلاصه برید خدا رو شکر کنید که من مجلتون رو کپی نگرفتم چون خودتون میدونید اگه کپی رایتتون کمتر شده من یکی از عاملاشم اگه دقت کنی هنوز تو بعضی سایتها اون 2 شماره ای که من اپلودشون کردم رو میذارند ...دیگه کسی نمیذاره میدونی چرا؟چون من دیگه بی خیال شدم کار اونام خوابیده.

شما لطف فرمودید. شمتا همیشه به من لطف داشتید و انید فعه هم روش و بنده هم از شما متشکرم. در ضمن این ها را باید اضافه کنم که از خرید دوباره ی سیدی جدا ناراحت شدم و متاسفانه بنده نه به قسمت فروش و نه سایت و نه برنامه نویس دسترسی ندارم من در قسمت نویندگی کمک میکنم و در ضمن این که بیشتر کارم پشتیسبانی و مسائل تبلیغاتیش هست.

قربانت: مصطفی عشقی

ehsan30
09-09-2006, 14:55
سلام
دوست خوبمmostafaeshghi
باور كنيد ما اصلا راضي نيستيم كه مجله به اين خوبي دچار ضرر
مالي بشه اما اگر كه يك فكري به حاله پخشتون نكنيد چاره ايي
واسه بازي خورها نمي مونه دلايلش را هم در همين تابيك در پست اول گفتم
ممنون