PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دور زدن تحریم ها

Amir Hossein
15-03-2014, 23:53
سلام

همونطور که میدونین بعضی از سایتها یا سرورهای بازی های آنلاین یه سری محدودیت ها برای ایرانی ها گذاشتن
حالا من تو یکی از این سرور های خارجی بازی میکنم و برای بعضی از آپشنها مشکل دارم یعنی محدودیت دارم
میخواستم بدونم غیر از استفاده از قند شکنها راهی نیست که بشه اینا رو دور زد؟

ممنون

DJMOKHTAR
17-03-2014, 00:32
درود

خیر دوست عزیز تنها راه استفاده از همین قند شکن هست که اونم برای پینگ فکر کنم به مشکل بخوری

البته ممکنه اون سایت برخی شرکت های بی نام و نشان داخلی رو هنوز تحریم نکرده باشه که روی این هم میتونی به عنوان یک گزینه فکر کنی

netstat
17-03-2014, 01:38
سلام

همونطور که میدونین بعضی از سایتها یا سرورهای بازی های آنلاین یه سری محدودیت ها برای ایرانی ها گذاشتن
حالا من تو یکی از این سرور های خارجی بازی میکنم و برای بعضی از آپشنها مشکل دارم یعنی محدودیت دارم
میخواستم بدونم غیر از استفاده از قند شکنها راهی نیست که بشه اینا رو دور زد؟

ممنون

اگه نخوای قند شکن استفاده کنی تنها راهش اینه که خودت بری خارج! :n02:

tosan622
19-03-2014, 23:36
چرا. هر نرم افزاری که بتونه آی پی شما رو تغییر بده ولی سامانه فیلترینگ رو دور نزنه قابل استفاده هستش. بطور مثال نرم افزار پراکسی فایر رو میشه روی پورتی تنظیم کرد که فیل شکن نباشه اما آی پی رو تغییر بده. طبق استعلامی که دوستم انجام داد این نوع سرویسها کاملا قانونی هستش. اما بدلیل اینکه کسی استقبال نمیکنه من ندیدم کسی این سرویس رو ارایه بده.

behnamy01
23-03-2014, 18:49
میتونید هم از VPS هم استاده کنید :n02:

Amir Hossein
23-03-2014, 19:04
همونطو که دوستان گفتن شکنند ها پینگ رو تو بازی خیلی میبرن بالا
وی پی اس هم که هیچی اصن :31:
من خودم یک بار از این ip mask ها استفاده کردم که آی پی رو عوض میکنه...ولی تغییری رو احساس نکردم...یعنی آی پیم همون ایران بود
در این مورد:

چرا. هر نرم افزاری که بتونه آی پی شما رو تغییر بده ولی سامانه فیلترینگ رو دور نزنه قابل استفاده هستش. بطور مثال نرم افزار پراکسی فایر رو میشه روی پورتی تنظیم کرد که فیل شکن نباشه اما آی پی رو تغییر بده. طبق استعلامی که دوستم انجام داد این نوع سرویسها کاملا قانونی هستش. اما بدلیل اینکه کسی استقبال نمیکنه من ندیدم کسی این سرویس رو ارایه بده.
یعنی اصلا هیچ جا چنین سرویسی الان ارائه نمیشه؟

این سرویس های کاهش دهنده ی پینگ چیه؟ اونها فایده ندارن؟
ممنون

troy3
24-03-2014, 21:23
اونا هم آی پی ایرانی میدن.
اگه باهاشون کانکت شید و بعد آی پیتون رو تست کنید همون ایرانه.

tosan622
27-03-2014, 19:08
من خودم یک بار از این ip mask ها استفاده کردم که آی پی رو عوض میکنه...ولی تغییری رو احساس نکردم...یعنی آی پیم همون ایران بود
در این مورد:

ممنون

نه من ندیدم جایی این سرویس رو ارایه بدن. چون فقط آی پی رو عوض میکنه و میتونه سایتهای تحریم کننده رو گول بزنه . ولی خوب همه میرن فیل کش میخرن که هم تحریم رو دور میزنه هم فیلو میزنه میکشه هم اختلالات اینترنت رو از بین میبره. در مورد سرویس کاهش دهنده پینگ من فکر میکردم آی پی رو تغییر میده. اما دوستمون troy میگن آی پی رو تغییر نمیده. پس نمیتونه مفید یاشه.

behnamy01
29-03-2014, 16:23
در مورد سرویس کاهش دهنده پینگ من فکر میکردم آی پی رو تغییر میده. اما دوستمون troy میگن آی پی رو تغییر نمیده. پس نمیتونه مفید یاشه.

نه، به نظر من این سرویس ها کلا IP شما رو عوض میکنن و آیپی شما تبدیل به همون آیپی سرور ایران اون سرویس میشه و واسه مسائل امنیتی اینا خیلی هم خوبه. امین1356@ نظر شما چیه؟ درست میگم؟

Mr Pink
29-03-2014, 23:33
خوب دوست عزیز شما می توانید از vpn هایی مانند سایفون استفاده کنید.
:)

behnamy01
29-03-2014, 23:40
خوب دوست عزیز شما می توانید از vpn هایی مانند سایفون استفاده کنید.
:)
سلام. با من بودید یا استارتر؟ در ضمن دوستان من اگه بخوام یه تعداد IP از هرکشوری که بخوام داشته باشم باید چه کار کنم؟ بغیر از این نرم افزارهای تغییر آیپی چه راهی هست؟ مثلا وی.پی ان فروشی میشناسید 30 تا سرور از کشورهای مختلف داشته باشه؟ مثلا من IP ژاپن میخوام چون فقط به هموطنای خودشون این امکان رو ارائه میدن یا آیپی امارات میخوام واسه حساب اینترنتیم

امین1356
30-03-2014, 00:32
نه، به نظر من این سرویس ها کلا IP شما رو عوض میکنن و آیپی شما تبدیل به همون آیپی سرور ایران اون سرویس میشه و واسه مسائل امنیتی اینا خیلی هم خوبه. امین1356@ نظر شما چیه؟ درست میگم؟
اگر اون سرور بازی IP های ایران رو تحریم کرده باشه با سرویس کاهش پینگ هم فایده ای نداره.

behnamy01
30-03-2014, 11:46
اگر اون سرور بازی IP های ایران رو تحریم کرده باشه با سرویس کاهش پینگ هم فایده ای نداره.
نه منظورم اینه که این سرویس ها کامل آیپی ما رو عوض میکنن و ردپایی دیگه از آیپی خودمون باقی نمیمونه دیگه. آره؟

امین1356
02-04-2014, 20:02
نه منظورم اینه که این سرویس ها کامل آیپی ما رو عوض میکنن و ردپایی دیگه از آیپی خودمون باقی نمیمونه دیگه. آره؟
بله آیپی کاملا" عوض میشه و تبدبل به آیپی سرور میشه.

netstat
02-04-2014, 23:38
در این مورد:

ممنون

سوالتون رو دقیق نپرسیدید شما... اگه مشکل پینگ دارید کافیه سروری که آی پی شما رو عوض میکنه حالا میخواد وی پی ان باشه یا پرو.کسی یا ... به لحاظ مکانی نزدیک به سرور گیم باشه یا اینکه روی مسیر قرار داشته باشه...

d85453a1
10-04-2014, 18:46
سلام دوست عزیز میتونید از نرم افزار safe ip استفاده کنید فقط آی پی شما رو تغییر میده:n12: