PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای فروش اینترنتی کتاب که تالیف خودم می باشد

nikoo013
13-03-2014, 20:20
با سلام و خسته نباشید
واقعیت امر بنده یک کتاب 400صفحه ای نوشتم خواستم به چاپش برسونم گفتن نمی صرفه براتون
تا اینکه دیروز تو یکی از سایت ها دیدم شخصی کتابش رو با ذرین پال به فروش می رسوند بدین صورت که تو انجمنش تبلیغات کتابش رو کرده بود سپس لینک زرین پال رو داده بود که بعد پرداخت هزینه لینک کتاب برای شخض ظاهر میشد تو ذرین پال ثبت نام کردم اما نتونستم اونکار رو انجام بدم ممنون میشم کمک کنید با تشکر...

DualF DataSafe
15-03-2014, 00:27
سلام
خوب چرا از پشتیبانی همین سایت کمک نگرفتید؟
راهی که می تونم بهتون پیشنهاد بدم استفاده از روش مهندسی معکوس است؛ به این صورت که خودتون رو جای کسی بذارید که دنبال خرید یه کتاب به صورت آنلاین هست. از این روش استفاده کنید تا هم بتونید با روشها و سایتهای معرفی و تبلیغ کتاب آشنا بشید و هم با روشهای مختلف و قانونی فروش کتاب. برای شروع کافیه توی گوگل عبارت (خرید آنلاین کتاب) رو سرچ کنید.
موفق باشید.

Thor God
15-03-2014, 15:36
وبسایت ندارید ؟ اگر وبسایت پر بازدید دارید خب پست بزارید برای فروش.
وبسایت های دانلود کتاب هم میتونند کمکتون کنن. بنده کتاب خودم چند مقاله کوچیک ( در حده 50 60 صفحه ) در یکی از وبسایت های دانلود کتاب قرار دادم. باید باهاشون تماس بگیرید که امکان فروش کتاب در وبسایتشون هست یا خیر.
در ظمن میتونید همین امروز یک وبسایت شخصی راه بندازید.

کتابتون در رابطه با چه مبحثی هست ؟ در رابطه با طراحی وب هست ؟ نمونه کار دارید ؟

Xx Hossein xX
15-03-2014, 15:48
با وب سایت fidibo.com مذاکره کنید شاید کمکتون کنن برای فروش اینترنتی کتاب بدون نسخه ی چاپی.

:n16:

nikoo013
15-03-2014, 19:53
کتاب اموزشی در مورد رشته غذاسازی

nikoo013
15-03-2014, 19:58
سایت ندارم تو زرین پال هم ثبت نام کردم اا به نمیدونم چی به چیه...

nikoo013
15-03-2014, 20:09
میشه یه چند تا سایت امن نام ببرید تا من تو اون سایت ها ثبت نام کنم و خودم از امار فروش خبر داشته باشم برفرض من کتاب رو دادم سایت ایکس از کجا بدونم چند تا فروش کرده شاید 100 تا بفروشه بعد به من بگن 5 تا فروختیم من می خوام خودم مستقیم تو جریان کار باشم ببخشید کمی اطلاعاتم کمه ممنون میشم واضح تر بگین...

SAZEBIVAFA
04-04-2014, 15:42
میشه یه چند تا سایت امن نام ببرید تا من تو اون سایت ها ثبت نام کنم و خودم از امار فروش خبر داشته باشم برفرض من کتاب رو دادم سایت ایکس از کجا بدونم چند تا فروش کرده شاید 100 تا بفروشه بعد به من بگن 5 تا فروختیم من می خوام خودم مستقیم تو جریان کار باشم ببخشید کمی اطلاعاتم کمه ممنون میشم واضح تر بگین...

سلام دوست عزیز
من تازه یه سایت تبلیغاتی راه اندازی کردم میتونی در این سایت کتابت رو به رایگان تبلیغ کنی و به فروش برسونی.
من خودم هم به تازگی یک کتاب به چاپ رسوندم که بنرش را در این سایت زدم. ادرس سایت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iranamir50
16-04-2014, 23:45
اول اثرت رو ثبت کن. اگر هم میخواهی بفروشی روش قفل بگذار وگرنه پولی عایدت نمیشود